۱۱۷۱۴۰۱
۵۱۱۳۸
۵۱۱۳۸
پ

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن|کلینیک تخصصی پارسیس

لیفت و جوانسازی از بهترین راه‌ها برای جوان‌تر دیده شدن چهره شما هستند. اگز از ساکنین کرج هستید، لیفت و جوانسازی صورت در کرج برایتان اهمیت زیادی دارد. هزینه جوانسازی در کرج چقدر است؟

برترین‌ها: بدون تردید پوست صورت یکی از مهم‌ترین دلایل زیبایی و جذابیت به شمار می‌آید، اما مشکل اینجاست که همین عامل زیبایی، به عنوان آسیب پذیر‌ترین بخش بدن نیز شناخته می‌شود، به طوری که کوچکترین عاملی می‌تواند زیبایی ظاهری صورت را به خطر بیندازد. برای مثال اگر صورت انسان مدت زمان طولانی در معرض آلودگی قرار بگیرد یا نور خورشید بیش از حد به صورت شخص برخورد کند، پوست شادابی و تازگی خود را از دست داده و پیری زودرس نمایان می‌شود. البته در نظر داشته باشید عوامل متعددی همچون استرس، تغذیه‌ی نامناسب و افزایش سن نیز در کاهش طراوت پوست اثرگذار خواهند بود. از دست رفتن طراوت صورت و مشاهده‌ی چین و چروک‌های به وجود آمده و افتادگی پوست، سبب می‌شود که روحیه و اعتماد به نفس فرد از بین برود.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن|کلینیک تخصصی پارسیس

از گذشته تا کنون علم پزشکی پیشرفت‌های چشمگیری داشته و در زمینه‌ی جوانسازی و زیباتر شدن پوست، روش‌های مختلفی را ایجاد کرده است، یکی از این روش‌ها لیفت صورت بوده که خود به بخش‌های مختلفی نیز تقسیم می‌شود. در این مقاله قصد داریم شما را با لیفت و جوانسازی صورت در کرج آشنا کنیم تا طراوت و زیبایی صورت خود را به دست آورید، پس این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

دلیل انجام لیفت و جوانسازی صورت

پوست صورت به مرور زمان و با افزایش سن شادابی و طراوت خود را از دست می‌دهد؛ همچنین به علت عوامل محیطی و تغذیه‌ی نادرست، چربی‌های زیر پوستی از بین رفته و پوست به شل شدگی دچار می‌شود. این عامل، افتادگی پوست در کنار چشم‌ها و گوشه‌ی لب‌ها را افزایش می‌دهد، به طوری که آثار پیری صورت بیش از قبل نمایان می‌شود.

اگر به افتادگی و شل شدگی پوست دچار شدید، به شما پیشنهاد می‌دهیم لیفت و جوانسازی صورت در کرج را در اولویت خود قرار دهید، زیرا با استفاده از روش‌های متنوع لیفت صورت، پوست شما را بالا کشیده و حالت شل شدگی آن را از بین می‌برد.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن|کلینیک تخصصی پارسیس

مزایای لیفت و جوانسازی صورت

 برخی از مزایای  لیفت صورت عبارتند از:

۱.  باعث سفت شدن پوست صورت شده و حالت شل شدگی آن را از بین می‌برد.

۲. طراوت و زیبایی پوست را حفظ می‌کند.

۳. چین و چروک‌های نواحی مختلف صورت را به طور کامل از بین برده و جوانی و جذابیت پوست را افزایش می‌دهد.

۴. غبغب و پوست اضافه در ناحیه‌ی غبغب را از بین می‌برد.

۵. چون عوارض جانبی آن بسیار کم است روش ایمنی و مطمئنی محسوب می‌شود.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن|کلینیک تخصصی پارسیس

 

کاندیدای مناسب  لیفت صورت

پیری از جمله عوارض طول زندگی است که طی مدت زمان طولانی بسیاری از بخش‌های زندگی هر فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد.اجزای صورت هر فرد نیز تحت تاثیر این روند قرا می‌گیرد و با مشکلات زیادی مواجه می‌شود. افتادگی پوست صورت با بالاتر رفتن سن از دغدغه‌هایی است که امروزه به جان بیشتر مردم جامعه افتاده.بنابراین هرکسی که به جوان سازی پوست خود و بازگشتن به نشاط جوانی خود علاقه دارد کاندید مناسبی برای لیفت صورت است.

روش مناسب برای لیفت و جوانسازی صورت

برای اینکه مطلع شوید چه روشی برای از بین بردن افتادگی صورت شما مناسب‌تر است باید به پزشک مربوط مراجعه کنید، زیرا پزشک پس از معاینه‌ی دقیق و بررسی پوست صورت، مناسب‌ترین روش را تشخیص داده و به شما اعلام می‌کند. پزشک با توجه به عواملی همچون سن، نوع پوست و میزان افتادگی بهترین روش لیفت را به شما معرفی می‌کند؛ پس به شما توصیه می‌کنیم روش معرفی شده‌ی پزشک را در اولویت خود قرار دهید تا نتیجه‌ی بهتری کسب کنید.

در نظر داشته باشید لیفت صورت با جراحی، مشکلات زیادی به همراه دارد؛ همچنین از عوارض جانبی بیشتری برخوردار بوده و طول درمان آن به مدت زمان بیشتری نیازمند می‌باشد؛ زیرا در این روش جراح بیمار را کاملا بی هوش کرده و برای مدتی در بیمارستان و خانه بستری می‌کند.

روش‌های لیفت و جوانسازی بدون جراحی به بیهوشی نیاز ندارند، زیرا پزشک در مواردی که لازم باشد از بی حسی موضعی استفاده می‌کند. در نظر داشته باشید بی حسی موضعی نگران کننده نمی‌باشد، زیرا پس از مدت زمان کوتاهی اثر آن به طور کامل از بین می‌رود.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن|کلینیک تخصصی پارسیس

لیفت و جوانسازی صورت در کرج اگر بدون جراحی انجام شود، دیگر به دوره‌ی نقاهت نیاز نمی‌باشد، زیرا بیمار می‌تواند بعد از جلسات درمانی فعالیت‌های عادی و روزانه‌ی خود را ادامه دهد، بنابراین پزشکان روش‌های لیفت صورت با جراحی را تجویز نمی‌کنند، مگر در صورتی که پوست به قدری آسیب دیده باشد که با روش‌های بدون جراحی درمان نشود.

به طور کلی لیفت و جوانسازی صورت در کرج، روش‌های متفاوتی را شامل می‌شود که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • هایفوتراپی
 • تزریق ژل یا چربی
 • تزریق بوتاکس
 • لیفت با نخ
 • کربوکسی تراپی
 • فرکشنال RF

هریک از این روش ها، کاربرد‌های مختص به خود را دارا بوده و برای افراد مختلفی اثربخش خواهد بود، بنابراین اینکه کدام یک از این روش‌ها برای پوست شما مناسب می‌باشد باید توسط پزشک مربوط اعلام شود.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن|کلینیک تخصصی پارسیس

برخی از روش‌های لیفت و جوانسازی صورت  در کلینیک تخصصی پوست و مو پارسیس کرج

هایفوتراپی

اگر از تزریق و آمپول هراس دارید، هایفوتراپی مناسب‌ترین روش برای شما در نظر گرفته می‌شود، زیرا در این روش با متمرکز کردن امواج فرا صوت، لیفت صورت انجام می‌پذیرد. در روش هایفوتراپی، امواج فرا صوت به عمیق‌ترین لایه‌های پوستی نفوذ کرده و با تحریک کلاژن پوستی، چین و چروک‌های صورت را به طور کامل بر طرف می‌کنند.

لازم به ذکر است هایفوتراپی ایمن بوده و عوارض جانبی بسیار کمی به همراه دارد، اما در بازه‌ی زمانی مرتب، به تمدید نیازمند می‌باشد.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن|کلینیک تخصصی پارسیس

تزریق ژل یا چربی

یکی از روش‌های لیفت صورت، تزریق ژل یا چربی می‌باشد. در نظر داشته باشید تزریق ژل با تزریق بوتاکس تفاوت دارد؛ زیرا تزریق ژل برای پر کردن چین و چروک‌های صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال برطرف کردن خط لبخند و خطوط پیشانی و از بین بردن چین و چروک‌های کنار لب و چشم توسط تزریق ژل انجام می‌شود.

لازم به ذکر است ژل‌ها انواع مختلفی را شامل می‌شوند، بنابراین ماندگاری و میزان اثربخشی آن‌ها متفاوت خواهد بود. پزشک با بررسی نوع پوست، سن بیمار و میزان آسیب دیدگی، نوع ژل تزریق شده را مشخص می‌کند.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن|کلینیک تخصصی پارسیس

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از مشهور‌ترین روش لیفت به شمار می‌آید، پزشک در این روش بوتولینوم را به نواحی مورد نظر تزریق کرده تا از آشکار شدن چین و چروک‌های صورت جلوگیری به عمل آورد، به بیان دیگر می‌توان گفت پزشک برای برطرف کردن عیب‌های صورت و پیشگیری از چین و چروک‌های مورد نظر، تزریق بوتاکس را انتخاب می‌کند.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن|کلینیک تخصصی پارسیس

در نظر داشته باشید لیفت و جوانسازی صورت در کرج تنها به این سه مورد خلاصه نشده و موارد بیشتری را شامل می‌شود.

تزریق ژل یا چربی بهتر است یا تزریق بوتاکس؟

هر یک از این تزریقات با اهداف خاضی انجام می‌پذیرند. اگرچه هدف اصلی همه آن‌ها جوانسازی پوست است، اما از تزریق بوتاکس بیشتر برای از بین بردن چین و چروک و از تزریق چربی و ژل بیشتر برای حجم‌دهی صورت استفاده می‌شود. پس نمی‌توانیم روشی را برتر از روش دیگر بدانیم.

نکات قبل از انجام لیفتینگ صورت

 • تهیه سابقه پزشکی و ارائه آن به پزشک متخصص
 • تهیه لیستی از داروهای مورد استفاده و ارائه آن به پزشک متخصص
 • عکاسی از زوایای مشخص شده توسط پزشک
 • ناشتا بودن از شب قبل از جراحی
 • گرفتن مرخصی برای دوره نقلهت بعد از عمل

مراقبت های بعد از فیس لیفت

 • در صورت احساس درد بدون مشورت دکتر از مسکن استفاده نکنید
 • اگر در ناحیه قفسه سینه احساس درد کردید به پزشک مراجعه کنید
 • از گن مخصوص لیفت صورت استفاده کنید
 • در صورت تورم و قرمزی از کمپرس یخ استفاده کنید
 • فعالیت‌های سنگین را تا پایان دوره نقاهت کنار بگذارید

هزینه لیفت و جوانسازی صورت در کلینیک تخصصی پوست و مو پارسیس کرج

عوامل زیادی در تعیین هزینه لیفت صورت تاثیرگذار است.انتخاب روش جراحی،پزشک متخصص و کلینیک، هزینه‌های بعد از جراحی مانند داروها از جمله عواملی هستند که در هزینه جراحی لیفت صورت دخیل می‌باشند.

کلینیک تخصصی پوست و مو پارسیس

کلینیک تخصصی پارسیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با مجهزترین و مدرنترین تجهیزات و آخرین متدهای روز دنیا و با بهره‌گیری از مجرب‌ترین و برجسته‌ترین متخصین و کادر پزشکی در حوزه پوست، زیبایی، لیزر، کاشت مو، جوانسازی و تناسب اندام به عنوان کلینیکی پیشرو و معتبر در ایران و خاورمیانه فعالیت دارد.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن|کلینیک تخصصی پارسیس

کلیه دستگاه‌ها و تجهیزات مورد استفاده در این کلینیک درای تاییدیه FDA آمریکا (سازمان غذا و دارو) و همین طور CE اروپا و تاییدیه وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد.

هدف بنیانگذاران این مجموعه ارائه خدماتی شایسته و با کیفیت و منطق بر علم روز پزشکی به شما همراهان عزیز برای رسانیدن شما به آنچه ایده آلتان است می باشد.

سوالات متداول

آیا لیفت و جوانسازی صورت با روش جراحی موثرتر است یا غیر جراحی؟

این شرایط پوست، سن و میزان مراقبت های پوستی شماست که با مشورت دکتر روش جوانسازی صورت را تعیین می کند.

آیا روش های لیفت و جوانسازی صورت ماندگارند؟

معمولا روش های غیر جراحی در دراز مدت نیاز به تکرار دارند تا آثار آن ماندگارتر باشند.

آیا لیفت و جوانسازی نیاز به نقاهت دارد؟

هر یک از روش های جوانسازی نیاز به نقاهت و مراقبت کوتاه مدت دارند ولی به منزله این نیست که روتین شما بهم بخورد.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت برترین ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج