۱۱۹۶۴۱۸
۱ نظر
۷۴۶۵
۱ نظر
۷۴۶۵

محتوای حمایت شده

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و تاثیر آن بر لاغری

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران کسی است که تجربه و تخصص کافی برای انجام جراحی لیپوماتیک را داشته باشد و همچنین پیش از انجام جراحی مزایا و عوارض جراحی را با بیمار در میان گذارد.

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و تاثیر آن بر لاغری

برترین‌ها: بهترین جراح لیپوماتیک در تهران کسی است که تجربه و تخصص کافی برای انجام جراحی لیپوماتیک را داشته باشد و همچنین پیش از انجام جراحی مزایا و عوارض جراحی را با بیمار در میان گذارد.

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و تاثیر آن بر لاغری

لیپوماتیک از جمله عواملی محسوب می ‌شود که برای زیبایی اندام و لاغری مورد استفاده قرار می‌ گیرد. در این روش به تخلیه چربی‌ های تجمع یافته در اندام همانند شکم، باسن، ران و پهلو اقدام می ‌شود. لیپوماتیک که زیرشاخه لیپوساکشن نیز به شمار می آید، از درد و عوارض کمتری برخوردار می ‌باشد. همچنین چربی های تخلیه ‌شده در این روش، بعد از تصفیه می‌ توانند به دیگر بخش‌ های صورت یا بدن تزریق ‌شده و عمل فرم دهی را انجام دهند. در نظر داشته باشید در این روش جراحی صورت نمی ‌گیرد؛ زیرا پزشک به وسیله کانولا به ایجاد چند برش کوچک در پوست اقدام کرده و به تخلیه چربی می‌ پردازد؛ بنابراین بیمار با عوارض ناشی از عمل جراحی و زخم ‌های شدید روبرو نمی شود؛ به طوری که می تواند پس ‌از گذراندن دوره نقاهت بسیار کوتاه، برنامه روزانه خود را دنبال کند. به بیان دیگر می ‌توان گفت لیپوماتیک در اصل به معنی پیکر تراشی بوده و چربی ‌های اضافی بدن را نابود می‌ کند؛ بنابراین بعد از انجام این روش چربی ‌های جدا شده قابل استفاده می ‌باشند اما در صورتی ‌که به‌ طور کامل تصفیه شوند.

روش انجام لیپوماتیک

این روش بدین ‌صورت انجام می ‌پذیرد که جراح به کمک دستگاه مخصوص به ایجاد امواج اینفراسونیک می‌ پردازد؛ به‌ طوری ‌که نوسانات و ارتعاشات منظمی ایجاد می ‌نماید. ارتعاشات ایجاد شده به بافت‌ های چربی وارد شده و آن ‌ها را تحت تاثیر قرار می دهد؛ در نتیجه ضعیف شدن چربی و تغییر در آن‌ ها را به ارمغان می‌ آورد. امواج اینفراسونیک که توسط لوله کانولا به وجود می آیند، توسط پزشک متخصص کنترل شده و با حرکت بر روی ناحیه مورد نظر باعث شل شدگی چربی‌ ها می ‌شوند؛ به‌ طوری‌ که پس ‌از مدت کوتاهی بافت ‌های چربی توسط لوله تخلیه می ‌شوند. با توجه به توضیحات ذکر شده می ‌توان گفت بهترین جراح لیپوماتیک در تهران با آناتومی بدن انسان به‌ طور کامل آشنایی دارد؛ به ‌همین دلیل با تکیه بر علم و تجربه کافی به استفاده از دستگاه اقدام کرده و با شناخت فرم بدن، اندام زیباتری برای بیمار ایجاد می‌ کند. بدین‌ صورت با استفاده از تجربیات و تکیه‌ بر تکنیک ‌های پزشکی، نتیجه کاملاً مناسب و دلخواهی به ارمغان می ‌آورد.

مزایای لیپوماتیک

بر اساس اطلاعات منتشر شده از مؤسسه ‌های معتبر می ‌توان گفت استفاده از روش لیپوماتیک از مزایای منحصر به‌ فردی برخوردار می ‌باشد که برخی از آن‌ ها عبارتند از:

۱. این روش یکی از روش ‌های پیکرتراشی محسوب شده و برای فرم دهی بدن کاملاً ایمن و مناسب می ‌باشد؛ زیرا به‌ صورت مکانیکی به شکستن بافت چربی اقدام کرده و احتمال ایجاد آمبولی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

۲. زمانی‌ که لوله کانولا با بافت غیر چربی مواجه شود، سیستم حفاظتی به ‌طور اتوماتیک از ادامه کار جلوگیری می ‌نماید؛ به‌ همین دلیل این روش از امنیت بسیار مطلوبی بهره ‌مند می ‌باشد.

۳. از مزیت‌ های مهم این روش می ‌توان به ایجاد درد کمتر اشاره کرد.

۴. علاوه ‌بر لیفت نسبی پوست که از مهم‌ ترین ویژگی ‌های لیپوماتیک به شمار می ‌آید؛ میتوان گفت زمان عمل در این روش بسیار کوتاه بوده و نتیجه به‌ صورت لحظه ‌ای قابل‌ رؤیت می‌ باشد.

۵. این روش به نسبت روش‌ های دیگر هزینه کمتری را شامل شده و دوره نقاهت کمتری به خود اختصاص می‌ دهد.

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و تاثیر آن بر لاغری

نمونه‌های بیشتر را از اینستاگرام دنبال کنید.

lipoomatic_vip@

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و تاثیر آن بر لاغری

مراقبت بعد از عمل لیپوماتیک

در نظر داشته باشید مراقبت‌ های بعد از جراحی زیبایی بسیار با اهمیت می ‌باشند؛ به طوری که عملکرد نهایی و مشاهده نتیجه دلخواه به میزان مراقبت‌ های تجویز شده بستگی دارد؛ به‌ همین دلیل قبل ‌از انجام جراحی به فراهم کردن تمامی مقدمات لازم اقدام کنید تا در دوره نقاهت با هیچ ‌گونه مشکلی مواجه نشوید. برخی از مراقبت های تجویز شده توسط بهترین جراح لیپوماتیک در تهران عبارتند از:

1. اگر لیپوماتیک در ناحیه پایین‌ تنه بیمار انجام شود، باید از جوراب مخصوص استفاده نماید تا احتمال ابتلا به آمبولی تا حد زیادی کاهش یابد.

2. در صورت اجازه پزشک، بیمار باید 12 ساعت پس ‌از جراحی و کسب هوشیاری کامل به کمک پرستار یا همراه به قدم زدن اقدام کند؛ زیرا خوابیدن و عدم تحرک پس‌ از جراحی عوارض زیادی به ارمغان می ‌آورد.

3. در اکثر مواقع، بهتری جراح لیپوماتیک در تهران استفاده از گن مخصوص را در اولویت قرار می ‌دهد؛ زیرا در نتیجه نهایی نقش مؤثری ایفا می ‌کند؛ بنابراین به بیمار توصیه می‌ کنیم بلافاصله پس ‌از اجازه پزشک، پوشیدن گن را در برنامه مراقبت بعد از عمل قرار دهد.

4. بیمار در صورت استراحت کردن بر روی تخت، باید هر 15 دقیقه یک‌ بار جابجا شده و از عدم تحرک جلوگیری کند اما نباید تحت هیچ شرایطی به پهلو بخوابد؛ زیرا عوارض جبران ‌ناپذیری به‌ همراه دارد.

5. بیمار نباید تحت هیچ ‌گونه شرایطی از پانسمان بلند مدت استفاده کند؛ زیرا محل مناسبی برای تجمع باکتری و ایجاد عفونت محسوب می ‌شود؛ به همین دلیل باید به کمک همراه خود به تعویض روزانه پانسمان اقدام کند.

انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

مرحله اول در انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران، مشاهده نمونه کارهای جراح می‌ باشد که همین امر در انتخاب بهترین جراح نقش مؤثری ایفا می ‌کند؛ زیرا لیپوماتیک یک عمل بسیار حساس و مهم در نظر گرفته می‌ شود؛ بنابراین باید با دقت و عملکرد بسیار مناسبی انجام پذیرد تا بیمار از نتیجه نهایی راضی باشد.

لازم به ذکر است علاوه ‌بر مهارت جراح، فرد مورد نظر نیز باید از آمادگی لازم برای جراحی برخوردار باشد؛ زیرا اگر چربی ها ‌در قسمت‌ های مورد نظر به میزان زیادی تجمع یافته باشند، لیپوماتیک برای فرد گزینه مناسبی در نظر گرفته نمی شود؛ زیرا در این روش میزان معینی از چربی تخلیه می‌ شود؛ بنابراین اگر شکم میزان زیادی چربی به خود اختصاص دهد، به شل شدگی و افتادگی دچار شده و زیبایی خود را از دست می ‌دهد.

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و تاثیر آن بر لاغری

در مرحله دوم انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران، باید سوابق جراح به‌ طور کامل مورد بررسی قرار گیرد تا میزان تجربه پزشک به ‌طور کامل مشخص شده و بیمار با اطمینان کامل به جراح مراجعه نماید؛ به ‌همین دلیل جراح باید تمامی نمونه کارهای خود را در اختیار بیمار قرار داده و راهنمایی ‌های لازم را به وی گوشزد کند.

تاثیر انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران بر نتیجه نهایی

اگر بهترین جراح لیپوماتیک در تهران کار خود را به‌ نحو احسن انجام دهد تحت هیچ شرایطی بیمار به عوارض ناشی از جراحی دچار نشده و هیچ موردی سلامت وی را تهدید نمی ‌کند؛ زیرا لیپوماتیک جزو جراحی ‌های زیبایی به شمار می ‌آید؛ بنابراین بهترین جراح با دقت و تجربه کافی، برش‌ های خیلی کوچکی ایجاد کرده و به تخلیه چربی ‌های اضافی اقدام می ‌نماید؛ به طوری که هیچ ‌گونه آسیبی به بدن بیمار وارد نشود. در نظر داشته باشید جراحی موضوع بسیار با اهمیتی در نظر گرفته می ‌شود؛ بنابراین این امکان وجود دارد در حین فرآیند جراحی عوامل متعددی ایجاد شود. به‌ منظور راحتی و اطمینان خاطر در طول فرآیند جراحی، بیمار باید با پزشک احساس راحتی داشته باشد تا با اطمینان به وی دچار نگرانی و دغدغه‌ نشود.

اهمیت مشاوره با بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

اگر به ‌طور جدی به انجام عمل لیپوماتیک مصمم هستید تا ظاهری مطلوب به دست آورید به شما توصیه می ‌کنیم با بهترین جراح لیپوماتیک در تهران مشورت نمایید؛ زیرا مشورت با پزشک و انتقال اطلاعات در موفقیت جراحی تاثیرگذار می ‌باشند. متاسفانه برخی از افراد گمان می ‌کنند که می ‌توانند به تنهایی بررسی ‌های اولیه را به درستی انجام دهند اما در اصل مراجعه نکردن به پزشک می‌ تواند خطرات بی ‌شماری به‌ دنبال داشته باشد؛ زیرا جراح کوچک‌ ترین جزئیات مربوط به سلامتی بیمار را به‌ دقت مورد ارزیابی قرار می‌ دهد تا علاوه‌ بر برنامه ‌ریزی دقیق، نکات مهم سلامتی را به بیمار توصیه نماید.

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و تاثیر آن بر لاغری

دکتر علی اکبر مروتی - فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی

ایشان با تجربه بیش از هزاران جراحی موفق در زمینه زیبایی از جمله پزشکان مسلط و سرشناس و منصف در این مقوله هستند. همچنین ایشان دارای بورد تخصصی جراحی بوده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز هستند.

 • لیپوماتیک با دستگاه پال
 • جراحی‌های زیبایی شکم (آبدومینوپلاستی، مینی آبدومینوپلاستی، بلت آبدومینوپلاستی)
 • جراحی‌های زیبایی سینه (پروتز سینه، ماموپلاستی، ماستوپکسی)
 • تزریق چربی (صورت، باسن، دست و…)
 • لیپو و لیفت بازو
 • لیپو و لیفت ران
 • جراحی بینی
 • لابیاپلاستی
 • لیفت صورت، پیشانی و ابرو با استفاده از آندوتاین و دستگاه آندوسکوپ
 • کلیه جراحی‌های زیبایی مربوط به صورت و بدن

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و تاثیر آن بر لاغری

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۷۷۰۵۸۸

۰۹۳۸۷۲۷۸۴۸۴

۰۹۱۲۴۱۲۴۱۶۰

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و تاثیر آن بر لاغری

نمونه‌های بیشتر را از اینستاگرام دنبال کنید.

lipoomatic_vip@

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و تاثیر آن بر لاغری

برای مشاوره مستقیم در واتساپ کلیک کنید.

۰۹۱۲۴۱۲۴۱۶۰

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و تاثیر آن بر لاغری

محدوده میدان ونک

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  نظر کاربران

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج