۱۱۹۹۲۷۳
۵۴۱۹
۵۴۱۹

محتوای حمایت شده

آموزشگاه اکستنشن مژه با مدرک فنی حرفه ای

آموزشگاه اکستنشن مژه دوره‌های مختلف آموزش اکستنشن مژه را زیر نظر افراد متخصص در این حوزه برگزار می‌کند. این دوره‌ها دارای سطوح مختلفی هستند که افراد پس از گذراندن این دوره‌ها و دریافت مدرک می‌تواند شروع به فعالیت در این حوزه کند.

همان طور که مطلع هستید چشم‌ها نقش مؤثری در زیبایی صورت ایفا می‌کنند؛ به طوری که مژه‌ها عوامل مهمی در زیبایی خانم‌ها در نظر گرفته می‌شوند؛ زیرا با جلوه پیدا کردن آن ها، میزان جذابیت چشم‌ها افزایش پیدا می‌کند. به بیان دیگر مژه از قابلیت تبدیل چهره عادی به یک چهره جذاب برخوردار می‌باشد؛ به همین دلیل اغلب بانوان روش‌هایی برای پر پشت کردن مژه را دنبال می‌کنند؛ زیرا این امکان وجود دارد که کم پشت بودن مژه بر اثر ژنتیک یا برخی از عوامل ایجاد شود. به طور کلی برای تقویت مژه و پر پشت شدن آن، شیوه‌های متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرند که درمان خانگی یکی از این روش‌ها محسوب می‌شود.

آموزشگاه اکستنشن مژه با مدرک فنی حرفه ای

متأسفانه روش‌های خانگی به دلیل زمان بر بودن، احتمال رسیدن به نتیجه دلخواه را کاهش می‌دهد، اما در عوض اکستنشن مژه روش جدیدی می‌باشد که به سرعت نتیجه دلخواه را به ارمغان می‌آورد؛ بنابراین اگر برای یادگیری این روش جدید متمایل هستید، به شما توصیه می‌کنیم به آموزشگاه اکستنشن مژه مراجعه کرده و با تمامی نکات لازم آشنا شوید.

آموزشگاه اکستنشن مژه ناخن مونا یزدانی

آموزشگاه اکستنشن مژه با مدرک فنی حرفه ای

جهت مشاوره و رزرو وقت همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۶۱۱۲۵۱۲

۰۲۱-۸۸۲۶۲۰۸۸

۰۹۱۲۷۷۴۲۴۷۰

اکستنشن مژه چیست؟

اغلب افراد گمان می‌کنند که اکستنشن مژه همان کاشت مژه می‌باشد. در صورتی که این دو روش یکسان نبوده و با یکدیگر متفاوت می‌باشند. به بیان ساده‌تر اکستنشن تار‌هایی از ترکیبات مصنوعی را شامل می‌شود که به صورت تک به تک همراه با چسب در لا به لای مژه‌ها قرار می‌گیرد؛ بنابراین وظیفه پر پشت کردن و افزایش زیبایی مژه را برعهده داشته و نیاز به استفاده از مژه مصنوعی را از بین می‌برد. اما کاشت مژه توسط چسب‌های بسیار قوی انجام می‌شود؛ به طوری که کندن یا ریمو کردن آن بسیار عمل سختی به شمار می‌آید.

انواع اکستنشن مژه

پیش از اقدام برای حضور در دوره‌های آموزشگاه اکستنشن مژه لازم است انواع اکستنشن مژه را بشناسید:

۱. کلاسیک

در این روش به کارگیری مژه‌های تار به تار در اولویت قرار می‌گیرد؛ به طوری که پس از مشخص کردن یک تار، به قرار دادن تار دیگر بر روی آن اقدام می‌شود تا حجم مژه زیاد شده و زیبایی چشم افزایش یابد. در نظر داشته باشید این مدل اکستنشن از طراحی‌های مختلفی برخوردار می‌باشد. به بیانی دیگر مژه‌های مورد استفاده در این روش، از شکل‌های متفاوتی بهره‌مند هستند؛ بنابراین انحنا‌های متفاوت و سایز‌های متنوع را دارا می‌باشد.

۲. سه بعدی با والیوم روسی

این نوع اکستنشن از چندین شاخه تشکیل شده و هر شاخه به طرز جداگانه بر روی یک تار مو جا گذاری می‌شود. هر شاخه حاوی دو عدد مژه می‌باشد که در اصطلاح تحت عنوان ۲D شناخته می‌شود. البته در نظر داشته باشید هر شاخه تا ۷D نیز شامل شده و با توجه به درخواست مشتری و مشاوره انجام می‌پذیرد.

۳. اکستنشن میکس

این مدل، ترکیب اکستنشن کلاسیک و اکستنشن ولوم را شامل می‌شود.

لازم به ذکر است هر یک از انواع اکستنشن مژه مدت زمان ماندگاری خاصی به خود اختصاص می‌دهند؛ بنابراین آموزشگاه اکستنشن مژه پس از توضیح تمامی روش‌ها به مدت زمان ماندگاری هر یک از آن‌ها اشاره می‌کند.

آموزشگاه اکستنشن مژه با مدرک فنی حرفه ای

آموزشگاه اکستنشن مژه؛ بهترین انتخاب کدام است؟

در دوره‌های این آموزشگاه به منظور افزایش زیبایی چهره و پر پشت شدن مژه ها، روند کامل طراحی و انجام انواع مختلف اکستنشن به مخاطب آموزش داده می‌شود. به طور کلی این دوره تمامی آموزش‌های جامع مرتبط با اکستنشن را شامل شده و تمامی روش‌های مختلف را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد؛ به همین دلیل افراد هنرجو پس از گذراندن دوره‌های آموزشی می‌توانند تمام مدل‌های اکستنشن مژه را با در نظر گرفتن خواست و سلیقه مشتری انجام دهند.

دوره‌های مختلف در آموزشگاه اکستنشن مژه

در نظر داشته باشید آموزشگاه اکستنشن مژه دوره‌های آموزشی خود را به دو بخش دوره مبتدی و پیشرفته تقسیم بندی می‌نماید که توضیح هر یک از آن‌ها عبارتند از:

۱. دوره مبتدی

در مرحله اول این دوره، تمامی روش‌های حفظ بهداشت به هنرجو آموزش داده می‌شود؛ زیرا مژه به چشم بسیار نزدیک بوده و این احتمال وجود دارد که کوچک‌ترین سهل انگاری، بزرگترین مشکل را برای مشتری ایجاد نماید؛ بنابراین رعایت تمامی نکات بهداشتی موضوع بسیار با اهمیتی در نظر گرفته می‌شود. در مرحله بعدی هنرجو با مدل‌های مختلف مژه آشنا می‌شود تا در چگونگی انتخاب طول مژه و تعیین تعداد تار‌های مورد نیاز به درستی عمل کند. در نهایت هنر جو پس از یادگیری کاربرد چسب و آشنایی با مفهوم انواع مژه، از چگونگی اجرای اکستنشن مطلع شده و به صورت عملی به انجام این کار اقدام می‌کند.

۲. دوره پیشرفته

در این دوره به توضیح سر فصل‌های بهداشت، عوامل مؤثر در بروز بیماری‌های چشمی، چگونگی جلوگیری از ایجاد بیماری و توضیح ابزار مورد نیاز ارائه می‌شود. همچنین نکات دوره مبتدی را یادآور شده و تمامی انواع اکستنشن مژه را به هنرجو آموزش می‌دهد.

دلیل مراجعه به آموزشگاه اکستنشن مژه

مراجعه به آموزشگاه اکستنشن مناسب می‌تواند در موفقیت شما تاثیر چشمگیری داشته باشد؛ زیرا این آموزشگاه میزان یادگیری و تسلط هنرجو را افزایش می‌دهد تا در صورت ورود به بازار کار به ارائه بهترین خدمات زیبایی بپردازد. لازم به ذکر است در صورت مراجعه نکردن به آموزشگاه، این امکان وجود دارد که مهارت‌های شما پیشرفت نکند؛ بنابراین امکان موفقیت شما تا حد قابل توجهی کاهش می‌یابد.

آموزشگاه اکستنشن مژه با مدرک فنی حرفه ای

توضیح نکات مهم مراقبتی در آموزشگاه اکستنشن مژه

آموزشگاه معتبر پس از ارائه تمامی روش‌ها و توضیح‌های مناسب، تمامی نکات مهم مراقبتی را به هنرجو اطلاع می‌دهد تا پس از اتمام دوره‌های مشخص و ورود به بازار کار، تمامی نکات مراقبتی را به مراجعه کننده خود توصیه کند که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • پیش از انجام اکستنشن حتما استحمام کنید؛ زیرا پس از انجام این کار باید ۲۴ الی ۴۸ ساعت از خیس شدن مژه‌ها خودداری کنید.
 • این امکان وجود دارد که در طول بیست و چهار ساعت اولیه، مژه به ریزش دچار شود، اما جای نگرانی نبوده و این موضوع کاملا طبیعی در نظر گرفته می‌شود.
 • چند روز پیش از انجام این کار نیز از به کارگیری ریمل ضد آب و روغنی پرهیز کنید؛ زیرا این احتمال وجود دارد که بر روی مژه باقی مانده و از چسبیدن اکستنشن جلوگیری نماید.
 • برای ماندگاری اکستنشن تا دو روز به حمام سونا و استخر مراجعه نکرده و از شستشوی چشم‌های خود با آب داغ پرهیز کنید.
 • پیش از خواب به شستشوی مژه‌های خود با شامپوی بدون چربی اقدام کنید.

ویژگی‌های آموزشگاه اکستنشن مژه معتبر

یک آموزشگاه اکستنشن مژه معتبر با مدرک فنی حرفه ای، دارای ویژگی‌های زیر است:

 • تدریس بهترین مطالب روز دنیا توسط مربیان حرفه‌ای و مجرب
 • ارائه‌ی بهترین روش‌های آموزشی و اعطای مدرک بین المللی در صورت کسب نمره لازم
 • به کارگیری تجهیزات با کیفیت و جدید
 • حمایت از هنرجو و ارائه مشاوره و رفع اشکال پس از پایان دوره آموزشی
 • شهریه مناسب و ارائه جلسات به صورت عملی و تئوری
 • تعیین سر فصل‌های استاندارد و مرتبط با نیاز روز

آموزشگاه اکستنشن مژه با مدرک فنی حرفه ای

توانایی‌های کسب شده پس از اتمام دوره آموزشگاه اکستنشن مژه

هنرجوی این آموزشگاه پس از گذراندن دوره‌های لازم به صورت کاملاً تخصصی با تمامی ابزار‌های مورد نیاز این کار همچون چسب، مواد معدنی و انواع مژه به خوبی آشنا می‌شود. به طوری که در انجام این کار به صورت کاملاً حرفه‌ای عمل می‌کند. همچنین نسبت به تمامی روش‌های ممکن آگاه بوده و با بهترین تکنیک روز دنیا به ارائه خدمات زیبایی اقدام می‌کند.

به بیان دیگر هنرجو می‌تواند به تمامی روش‌های اکستنشن مژه تسلط یابد. لازم به ذکر است امروزه اکستنشن مژه جزو رایج‌ترین خدمات سالن‌های زیبایی در نظر گرفته می‌شود؛ بنابراین در مقایسه با کاشت مژه ماندگاری بیشتری به خود اختصاص می‌دهد. همچنین به دلیل چسبانده شدن تار‌های جدا از هم، ظاهری طبیعی به مژه‌ها بخشیده می‌شود؛

به همین دلیل اغلب افراد به دلیل کمبود وقت و نداشتن مهارت برای آرایش، اکستنشن مژه را روشی برای زیبایی چشم‌های خود انتخاب می‌کنند؛ بنابراین می‌توان گفت هنرجو پس از کسب گواهی از آموزشگاه می‌تواند به راحتی به بازار کار وارد شود. همچنین این کار به ابزار‌های گران قیمت نیاز نداشته و برای شروع کار سرمایه کمی لازم می‌باشد.

آموزشگاه اکستنشن مژه ناخن مونا یزدانی

آموزشگاه اکستنشن مژه با مدرک فنی حرفه ای

جهت مشاوره و رزرو وقت همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۶۱۱۲۵۱۲

۰۲۱-۸۸۲۶۲۰۸۸

۰۹۱۲۷۷۴۲۴۷۰

آموزشگاه اکستنشن مژه با مدرک فنی حرفه ای

جهت مشاهده نمونه‌ها از اینستاگرام بازدید نمایید.

monayazdanibeauty@

آموزشگاه اکستنشن مژه با مدرک فنی حرفه ای

جهت مشاوره و رزور وقت در واتساپ کلیک کنید.

آموزشگاه اکستنشن مژه با مدرک فنی حرفه ای

گیشا، نبش خیابان ۲۱، پلاک ۲۹۰

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج