۱۲۴۴۵۲۸
۲۰۰۰
۲۰۰۰

عذرخواهی از روسیه به خاطر یک اشتباه وحشتناک

وزیر حمل و نقل سریلانکا می‌گوید: توقیف هواپیمای روسی که چند ماه پیش در این کشور اتفاق افتاد، یک اشتباه وحشتناک بود.

همشهری آنلاین: وزیر حمل و نقل سریلانکا می‌گوید: توقیف هواپیمای روسی که چند ماه پیش در این کشور اتفاق افتاد، یک اشتباه وحشتناک بود.

به نقل از ریانووستی، باندولا گوناواردان، وزیر حمل و نقل سریلانکا از طرف کشورش به خاطر توقیف چند ماه پیش یک هواپیمای روسی در این کشور متعلق به شرکت ایروفلوت، از روسیه عذرخواهی کرد.

عذرخواهی از روسیه به خاطر یک اشتباه وحشتناک

وی گفت: این اقدام اشتباهی وحشتناک بود.

این مقام سریلانکایی در مصاحبه‌ای تأکید کرد: متاسفانه یک اشتباه در قبال هواپیمای خطوط هواپیمایی ایروفلوت روسیه رخ داده و این هواپیما از سوی دادگاه توقیف شده بود. این اقدام یک اشتباه وحشتناک بود و مقامات سریلانکا به خاطر آنچه رخ داده عذرخواهی می‌کند.

به گفته گوناواردان، رئیس‌جمهور، نخست وزیر و تمام کابینه سریلانکا به روسیه اطمینان می‌دهند که دیگر چنین اتفاقی رخ نخواهد داد و ما نمی‌خواهیم هیچ هواپیمایی را توقیف کنیم.

روز ۲ ژوئن هواپیمای ایرباس ۳۳۰ متعلق به خطوط هوایی ایروفلوت روسیه در فرودگاه کلمبو و به درخواست یک شرکت ایرلندی که آن را لیزینگ کرده بود از سوی دادگاه سریلانکا توقیف شد.

حدود ۲۰۰ مسافر هم مجبور شدند این هواپیما را ترک کنند. اگرچه چند روز بعد مجوز خروج این هواپیما صادر شد اما از آن پس شرکت ایروفلوت تمام پروازهای خود به سریلانکا را لغو کرد.

گوناواردان می‌گوید: انتظار داریم پروازهای بین روسیه و سریلانکا از اواسط ماه آینده مجددا از سر گرفته شود.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی