۱۲۴۷۷۹۶
۲۶۰۲
۲۶۰۲
پ

محتوای حمایت‌شده

بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

همیشه یافتن بهترین کلینیک ایمپلنت و کاشت دندان در تهران از چالش های اصلی زیباجویان میباشد اما اینجا قراره به شما بگیم بهترین کلینیک تخصصی ایمپلنت فوری و دیجیتال کجاست؟

یکی از روش های پیشرفته و نوین دندانپزشکی برای جایگزین دندان های از دست رفته، ایمپلنت‌ دندان است؛ به دلیل حساسیت بالای انجام ایمپلنت دندان توصیه می کنیم برای انجام اینکار به بهترین کلینیک ایمپلنت فوری در تهران مراجعه کنید.

انتخاب کلینیکی معتبر و مناسب برای کاشت دندان مسلما نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت، امروزه برخی کلینیک ها با ارائه خدمات ارزان اقدام به جذب مشتری بیشتر می کنند، در انتخاب بهترین کلینیک در تهران تنها نباید به قیمت آن توجه کرد زیرا این موضوع به تنهایی بیانگر معتبر بودن کلینیک و تخصص بالای دندان پزشکان نیست  طبق نمونه کارها مشخص و قیمت و کیفیت خدمات از نگاه زیباجویان کلینیک مهر شریعتی به عنوان بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران شناخته میشود.

بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

به طور معمول بهترین کلینیک های ایمپلنت دارای ویژگی هایی هستند که می توان با توجه به این موارد، معتبر ترین و برترین کلینیک را پیدا کرد؛ در ادامه این ویژگی ها را شرح خواهیم داد.

 • بهترین کلینیک ایمپلنت دارای متخصصینی حرفه ای و کاربلد است.
 • تمامی اتاق ها و مکان های کلینیک باید ضد عفونی شده و استریلیزه باشند، تا از بروز هر گونه بیماری عفونی جلوگیری شود.
 • بهترین کلینیک دندانپزشکی باید از تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته و روز دنیا استفاده کند.
 • استفاده از انواع روش های ایمپلنت با توجه به وضعیت بیمار.
 • استفاده مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در هنگام ایمپلنت کردن دندان.

بهترین متخصص ایمپلنت

اگر تا به اکنون تجربه انجام ایمپلنت دندان را ندارید و می خواهید بهترین متخصص ایمپلنت را برای جایگزین دندان از دست رفته خود انتخاب کنید، مطالعه ادامه این مطلب برای شما مفید خواهد بود.

بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

خدمات ایمپلنت دیجیتال چیست و بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال در تهران کجاست؟  برای مشاهده کلیک کنید

در واقع به دلیل حساس بودن عملیات ایمپلنت دندان انتخاب بهترین متخصص از اهمیت بالایی برخوردار است، از این رو توصیه می کنیم پزشک مورد نظرتان از تجربه و دانش بالایی برخوردار باشد، تا بتواند مشکلات دندانی را به راحتی درمان کند، و به بهترین نحو کاشت دندان را انجام دهد.

اگر متخصص ایمپلنت نتواند فرایند کاشت دندان را به خوبی انجام دهد و در هنگام بروز مشکلات بهترین تصمیم را نگیرد، ممکن است آسیب ها و صدمات جبران نا پذیری به ناحیه فک و دندان بیمار وارد شود.

از ویژگی های بارز بهترین متخصص ایمپلنت استفاده از جدید ترین امکانات و مواد مرغوب ایمپلنت است، این متخصصین ممکن است دستمزد بالاتری داشته باشند، اما استفاده از مواد مرغوب باعث می شود ایمپلنت ها از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار باشند، و از بروز عفونت ها نیز جلوگیری شود.

بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

بهترین ایمپلنت ایران

یکی از مهم ترین موضوعات در هنگام کاشت دندان انتخاب برند ایمپلنت است، در حقیقت یک متخصص ایمپلنت خوب باید با انواع برند های ایمپلنت آشنایی داشته باشد، و بر اساس وضعیت بیمار بهترین نوع برند را برای کاشت دندان انتخاب کند.

بهترین ایمپلنت های ایران به شرح زیر می باشند:

 • استرومن: این برند ایمپلنت ساخت کشور سوئیس است و امروزه به صورت گسترده در صنعت دندانپزشکی ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

ایمپلنت استرومن در کنار کیفیت بالا دارای قیمت مناسبی است و نتایج خارق العاده ای را برای دندان های از دست رفته ارائه می دهد.

 • بیکن: ایمپلنت بیکن در سال ۱۹۸۵ تاسیس شد و تا به امروز جز بهترین برند های ایمپلنت ساخت آمریکا در ایران محسوب می شود.

دندانپزشکان معتقدند که برند بیکن به نسبت سایر برند ها از کیفیت بالاتر و عملکرد بهتری برخوردار است.

 • بیوهوریزونز: برند بیوهوریزونز یکی از بهترین و با کیفیت ترین ایمپلنت ها می باشد، که امروزه در جامعه دندانپزشکی بسیار مورد توجه قرار گرفته است، بهتر است بدانید که با توجه به طراحی منحصر به فرد و جنس و کیفیت بالا این برند از قیمت بالا تری در بازار برخوردار می باشد.
 • زیمر بیومت: ایمپلنت زیمر بیومت ساخت کشور آمریکا است که امروزه به عنوان بهترین ایمپلنت ایران مورد استفاده قرار می گیرد، دندانپزشکان معمولا از این برند ایمپلنت برای افرادی که دچار مشکلات فکی شده اند و برای ترمیم دندان ها استفاده می کنند‌.
 • دنتس پلی سیرونا: این نوع نیز یکی از بهترین ایمپلنت ها است که در ایران و جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت تولید کننده برند دنتس پلی سیرونا واقع در کشور آمریکا است، و محصولات دندانپزشکی با کیفیت و بی نظیری را به ایران و سایر کشور ها ارائه می دهد.

بهترین متخصص کاشت دندان در تهران

برای انتخاب بهترین متخصص کاشت دندان در تهران باید مواردی را در نظر داشته باشید، تا علاوه بر موفقیت آمیز بودن فرایند کاشت دندان، سلامت دهان و فک نیز حفظ شود.

بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

به طور معمول همه دندان پزشکان می توانند عملیات کاشت دندان را انجام دهند، اما پزشکانی که سال های زیادی به صورت تخصصی در این زمینه تحصیل کرده اند، می توانند به صورت حرفه ای این جراحی را انجام دهند، و عملکرد بهتری را نسبت به سایر پزشکان داشته باشند، بنابراین نتیجه می گیریم که بهترین متخصص کاشت دندان در تهران باید از تحصیلات بالایی در این زمینه برخوردار باشد.

همچنین در هنگام انتخاب پزشک برای کاشت دندان در نظر داشته باشید که او دارای سابقه کاری درخشانی باشد، و مراجعه کنندگان او از کاشت دندان رضایت داشته باشند، این بدین معنی است که متخصص کاشت دندان حرفه ای و کاربلد است.

بهترین کلینیک کاشت دندان در تهران

در حال حاضر کلینیک های دندانپزشکی بسیاری در سطح شهر تهران قرار دارد، بنابراین انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی کمی دشوار است، اما با توجه به برخی نکات می توان معتبر ترین کلینیک را شناسایی و به آن مراجعه کرد.

بهترین کلینیک کاشت دندان در تهران به کیفیت و نحوه ارائه خدمات دندانپزشکی توسط او بستگی دارد، قاعدتا بهترین کلینیک های دندانپزشکی خدمات بهتری را به بیماران خود عرضه می کنند.

در زمان پیدا کردن بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران توجه داشته باشید که تجهیزات و امکاناتی که مورد استفاده قرار می گیرد به روز و پیشرفته باشد، و مراجعین از خدمات آن مرکز رضایت کامل را داشته باشند.

از دیگر نکاتی که در هنگام پیدا کردن بهترین کلینیک دندانپزشکی باید به آن توجه داشت دندانپزشکان است، در حقیقت وجود دندانپزشکان متخصص و. کاربلد است که به یک کلینیک کاشت دندان اعتبار و ارزش می بخشد.

 بنابراین توجه داشته باشید که دندانپزشکان از تحصیلات بالا و سابقه کاری درخشانی برخوردار باشند، برای اطمینان از سابقه کاری آن ها می توانید از نمونه کار آن ها دیدن کنید و نظرات بیماران قبلی او را مورد بررسی قرار دهید

کلینیک دندانپزشکی مهر شریعتی

کلینیک مهر با حضور دندان‌پزشکان مجرب و متخصص تمامی خدمات درمانی و زیبایی مربوط به دندان را برای کودکان و بزرگسالان در محیطی استریل و امن فراهم کرده است.

تمامی خدمات ما طبق جدیدترین متدهای علمی و با تجهیزات پیشرفته به مراجعه‌کنندگان عزیز ارائه می‌شود.

برای اطلاع از هزینه کلیک کنید.

 

بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

برای نوبت دهی و مشاوره همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۶۴۵۹۹۷

۰۹۱۲۷۶۰۹۰۲۴

بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

نمونه خدمات کلینیک را از اینستاگرام ببینید.

@mehrclinic_dental

بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

خیابان شریعتی‌، خیابان یخچال، خیابان کی نژاد، نبش خیابان قریب، پلاک ۳، طبقه ۳، واحد ۷

 

 

 

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج