جاباما
۱۳۹۱۳۲۷
۶۲۰۹
۶۲۰۹
پ

۶ ایده برای استایل ترندی و شیک با لباس بافت کاردیگن

لباس بافت کاردیگن در واقع نوعی ژاکت کشباف پشمی جلو باز است که معمولا با دکمه بسته می‌شود.

دیجی کالا مگ: لباس بافت کاردیگن در واقع نوعی ژاکت کشباف پشمی جلو باز است که معمولا با دکمه بسته می‌شود. یک لایه لباس بافتنی همه‌کاره که می‌توانید در فصل‌های سرد سال از آن استفاده کنید. با ما همراه باشید تا با انواع لباس بافت کاردیگن آشنا شوید و ۶ ایده عالی برای استایل با بافت کاردیگن را بیاموزید.

۶ ایده برای استایل ترندی و شیک با لباس بافت کاردیگن

باس بافت کاردیگن در واقع نوعی ژاکت کشباف پشمی جلو باز است که معمولا با دکمه بسته می‌شود. یک لایه لباس بافتنی همه‌کاره که می‌توانید در فصل‌های سرد سال از آن استفاده کنید. با ما همراه باشید تا با انواع لباس بافت کاردیگن آشنا شوید و ۶ ایده عالی برای استایل با بافت کاردیگن را بیاموزید.
 • بافت کاردیگن بلند فوق‌العاده راحت است. یک سبک معمولی که با پوشیدن آن به راحتی و در کمترین زمان، می‌توانید به استایل دلخواه خود برسید.

۲. بافت کاردیگن کوتاه

بافت کاردیگان کوتاه روی یک پیراهن بلند یا همراه با یک شلوار تنگ واقعاً خوب به نظر می‌رسد. برای رسیدن به یک استایل شیک و به روز، این مدل کاردیگان را امتحان کنید. اگر از طرفداران پر و پا قرص ژاکت‌های پشمی کلاهدار هستید، می‌توانید به راحتی مدل‌های کاردیگان کوتاه کلاهدار را پیدا و خریداری کنید.

۳. مدل بافت کاردیگن سایز بزرگ

لباس بافت کاردیگان با سایز بزرگ دارای حالت سیلوئت آزاد و فری‌سایز هستند. این مدل بافت کاردیگان یک گزینه‌ی خوب برای پوشیدن روی یک لباس مناسب یا دامن مدادی است. از آنجایی که لباس بافت کاردیگن بزرگ سایز اغلب با کمربند عرضه می‌شوند. هنگام استایل این نوع بافت هم می‌توانید از کمربند آن استفاده کنید و هم بدون کمربند آن را بر تن کنید.

۴. لباس بافت کاردیگان کیمونو

همانطور که از اسم آن پیداست، این نوع بافت کاردیگان شبیه لباس کیمونو ژاپنی است. همانطور سبک و آزاد. این مدل یک انتخاب مناسب برای فصل پاییز است.

۵. لباس بافت کاردیگان یقه هفت

یکی دیگر از گزینه‌های بسیار شیک و راحت بافت کاردیگان، مدل یقه هفت یا یقه چپ و راستی است. این مدل علاوه بر گرمایی که به شما می‌بخشند، بسیار کاربردی و جذاب هستند.

۶ استایل پیشنهادی با لباس بافت کاردیگن

۶ ایده برای استایل ترندی و شیک با لباس بافت کاردیگن

ما معتقدیم که برای هر نوع اندام و شخصیتی، بافت کاردیگان مناسب با آن وجود دارد. وقتی هوا سرد می‌شود. ما به تمام لباس‌های اضافی که داریم، نیاز خواهیم داشت! حتی اگر در آب‌وهوای سرد زندگی نمی‌کنید، یک ژاکت بافت کاردیگان واقعا می‌تواند مفید باشد. این مدل بافت حتی می‌تواند برای یک شب مطبوع بهاری عالی باشد. اگر بافت کاردیگان مناسبی را انتخاب کنید، واقعاً می‌توانید آن را با هر لباس دیگری بپوشید.

شما می‌توانید بافت کاردیگن خود را بر روی یک تیشرت و شلوار جین بپوشید. بدین ترتیب بسیار ساده و سریع به یک استایل عالی دست یابید. همچنین می‌توانید در روزهای سردتر سال، بافت کاردیگان خود را همراه با یک جفت بوت زنانه و شال بلند پشمی بپوشید. این استایل، ظاهری شیک و کلاسیک به شما می‌دهد.

گزینه‌های بسیار متنوعی برای استایل با لباس بافت کاردیگان وجود دارد. بنابراین ما سعی کردیم در ادامه ۶ استایل جذاب با لباس بافت کاردیگان را به شما پیشنهاد دهیم. این ۶ استایل سریع‌ترین و راحتترین روش‌های استایل لباس بافت کاردیگان هستند.

۱. استایل بافت کاردیگن بلند با شلوار جین

۶ ایده برای استایل ترندی و شیک با لباس بافت کاردیگن

جزئیات بافت لباس کاردیگان واقعا جذاب است. بسیار راحت و نرم است. این مدل بافت برای ماه‌های سردتر سال بسیار مناسب است. یک بافت کاردیگان مانند پتویی است که می‌توانید آن را بپوشید! لباس بافت کاردیگان را می‌توانید برای موقعیت‌های غیررسمی با دیگر لباس‌ها ست کنید.

وقتی می‌گوییم کژوال، منظورمان یک شلوار جین تنگ و یک تیشرت خاکستری یا مشکی است. یک جفت کفش پاشنه‌دار این استایل را کامل می‌کند. این ترکیب آسان و در عین حال شیک است. اگر به دنبال استایلی راحت‌تر هستید می‌توانید یک جفت کفش کتانی کلاسیک را به پا کنید.

۲. استایل بافت کاردیگن با پیراهن

۶ ایده برای استایل ترندی و شیک با لباس بافت کاردیگن

شما می‌توانید با یک لباس بافت کاردیگن، یک استایل ظریف و شیک برای شب‌های خنک بهاری داشته باشید. یک پیراهن ساتن شیری‌رنگ به تن کنید، یک جفت گوشواره‌ی حلقه‌ای به ظرافت استایل شما می‌افزاید. سپس یک ژاکت سورمه‌ای بر روی آن به تن کنید. برای تکمیل تیپ زنانه خود، یک جفت صندل و یک کیف سردوشی همرنگ با ژاکتی که به تن دارید، بهترین گزینه‌ها هستند.

۳. استایل بافت کاردیگان بنفش با کمربند

۶ ایده برای استایل ترندی و شیک با لباس بافت کاردیگن

برای یک استایل شیک و در عین حال راحت، پیشنهاد می‌کنیم که تیشرت آستین بلند زنانه را به همراه شلوار جین زنانه به تن کنید. ژاکت زنانه‌ی خود را بر روی آن‌ها بپوشید و کمربند مشکی را روی کمرتان ببندید. برای زیبایی و جلوه بیشتر، کمربند زنانه با سگک بزرگ را انتخاب کنید. برای تکمیل استایلتان، یک جفت نیم‌بوت مشکی زنانه به پا کنید.

۴. استایل بافت کاردیگان کوتاه

۶ ایده برای استایل ترندی و شیک با لباس بافت کاردیگن

برای رسیدن به یک تیپ زنانه پاییزی جذاب پیشنهاد می کنیم که یک ژاکت زنانه کوتاه را بر روی تیشرت آشتین بلند مشکی و شلوار جین زنانه مشکی‌تان بپوشید. یک لباس بافت کاردیگن قرمز رنگ با یک جفت نیم‌بوت قرمز شما را به استایل موردنظرتان می‌رساند.

۵. بافت کاردیگن قرمز با پیراهن گلدار

۶ ایده برای استایل ترندی و شیک با لباس بافت کاردیگن

یک بلوز آستین بلند زنانه که دارای طرح گل‌های ریز قرمز و سفید است را انتخاب کنید. گام بعدی انتخاب یک شلوار جین دمپاگشاد زنانه است. در گام بعدی کیف دوشی مشکی زنانه و یک جفت کفش زنانه مشکی رنگ را بپوشید. شاید به نظر برسد که استایل شما کامل است اما ما پیشنهاد می‌کنیم با پوشیدن یک ژاکت زنانه‌ی قرمز رنگ، استایل خود را زیرورو کنید.

۶. استایل بافت کاردیگان با دامن جین

۶ ایده برای استایل ترندی و شیک با لباس بافت کاردیگن

پیشنهاد ما یک استایل متفاوت با یک ژاکت زنانه بافت کاردیگن است. شما می‌توانید یک تاپ زنانه‌ی آبی رنگ را همراه با دامن بلند جین زنانه به تن کنید. سپس یک ژاکت زنانه‌ی طوسی رنگ را بر روی آن‌ها بپوشید. برای تکمیل استایل خود یک جفت صندل زنانه جین و یک کیف رودوشی جین با طرح گل بابونه را به شما پیشنهاد می‌کنی

سخن پایانی

همانطور که گفتیم لباس بافت کاردیگن، یک ژاکت بافت همه‌کاره است. ما در این مقاله شما را با انواع لباس بافت کاردیگن آشنا کردیم. امیدواریم که با ایده از ۶ استایل عالی پیشنهادی ما بتوانید راحت‌تر به تیپ زنانه موردانتظارتان با لباس بافت کاردیگن برسید.

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.
درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي 8/8 ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  مطالب خواندنی

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج