۱۴۰۵۰۰۱
۱۵۸
۱۵۸
پ

رپورتاژ آگهی

چه معیارهایی برای انتخاب بهترین جراح مغز و دیسک کمر و گردن باید در نظر گرفت ؟

خوب بودن یک پزشک به عوامل مختلفی بستگی دارد و از آنجایی که مغز و دیگر اجزای آن از حساسیت بالایی برخوردار است از این رو انتخاب یک پزشک و دکتر متخصصی که در زمینه جراحی و درمان بیماری های مغزی تخصص کافی داشته باشد بسیار اهمیت داد.

چه معیارهایی برای انتخاب بهترین جراح مغز و دیسک کمر و گردن باید در نظر گرفت ؟

صحیح ترین پاسخ برای این سوال این است: بستگی دارد به خود شما، نوع بیماری تان و زمان و مکانی که در آن هستید. برای مثال بهترین جراح مغز و اعصاب تهران، تبریز، شیراز، مشهد، اصفهان و سایر شهرها و بهترین جراح مغز و اعصاب کودکان به عبارت دیگر بهترین جراح مغز و اعصاب ایران برای بیماری که در اثر سانحهای دچار خونریزی مغزی شده است در دسترس ترین جراح به شما در آن زمان و مکان است اما چنانچه فرصت کافی برای مراجعه به بهترین پزشک را دارید نباید این فرصت را از دست بدهید و باید مواردی نظیر مدرک، تجربه، نتیجه و کیفیت بیمارستان را مد نظر قرار دهید.

برای اینکه بتوان نورلوژیست یا متخصص مغز و اعصاب شد هر پزشک عمومی باید 4 سال دوره ی رزیدنتی در شاخه ی مغز و اعصاب را بگذراند و بعد از گذراندن این دوره ، دوره های فوق تخصص مغز و اعصاب را در رشته های مختلف از جمله ( بیماری های حرکتی ، سردرد ، بیماری های عروقی مغز ، ام اس ، دمانس ، سرع ، نورو افتالمولوژی ،Neure Imaging بصورت کاملا تخصصی به درمان بیمارهای مغز و اعصاب بپردازد.

پس از اینکه تفاوت های متخصص مغز و اعصاب با جراح مغز و اعصاب آگاهی یافتید حال باید به دنبال بهترین دکتر مغز و اعصاب بگردید. خوب بودن یک پزشک به عوامل مختلفی بستگی دارد و از آنجایی که مغز و دیگر اجزای آن از حساسیت بالایی برخوردار است از این رو انتخاب یک پزشک و دکتر متخصصی که در زمینه جراحی و درمان بیماری های مغزی تخصص کافی داشته باشد بسیار اهمیت داد. از ویژگی های بهترین دکتر مغز و اعصاب میتوان به:

با تجربه بودن متخصص و جراح مغز و اعصاب

آشنایی با تکنولوژی روز دنیا

با اخلاق بودن دکتر مغز و اعصاب

اشاره کرد .

معیارهای بهترین جراح دیسک کمر

بهترین جراح دیسک کمر از جراحی به عنوان آخرین راه حل استفاده می کنند. بدیهی است که مواردی در رابطه با دیسک کمر وجود دارد که جراحی کاملاً ضروری و مورد نیاز است، اما یک جراح ستون فقرات خوب مطمئن می شود که شما تمام راههای درمان را طی کرده اید. از رویکردهای مدیریتی ساده مانند ترکیبی از فیزیوتراپی و داروهای ضدالتهاب گرفته تا گزینه‌های پیچیده‌تر مدیریت درد مانند تزریق اپیدورال، همه درمان‌های غیرجراحی مناسب باید در نظر گرفته شوند.

بهترین جراحان ستون فقرات مدارک و تجربه فراوانی دارند.

به دنبال جراحانی باشید که عناوین خاصی مانند «تأیید شده توسط هیئت ها» و «تحصیل شده در بورسیه رشته خود » دارند. جراحان دارای گواهینامه ها یک امتحان دقیق را گذرانده اند که نشان می دهد آنها در زمینه پزشکی خود از تخصص بالایی برخوردار هستند. جراحان ستون فقرات که تحت آموزش فلوشیپ هستند، آموزش های اضافی و فشرده را در تخصص خود گذرانده اند.

جراحان ستون فقرات به طور کلی یا جراح ارتوپد یا جراح مغز و اعصاب هستند. بسته به موقعیت خاص شما، یکی یا دیگری ممکن است برای شما مناسب تر باشد. جراحان بزرگ ستون فقرات نه تنها تجربه درمان وضعیت شما یا انجام عمل مورد نیاز شما را خواهند داشت، بلکه این کار را با میزان موفقیت بالایی نیز انجام خواهند داد.

معیارهای انتخاب بهترین جراح دیسک گردن

مغز و ستون فقرات انسان از پیچیده ترین و مهم ترین قسمت های بدن انسان است که عملکردهای جسمی و روحی شما را کنترل می کند. هرگونه مشکلی در مغز و نخاع شما می تواند به طور قابل توجهی بر عملکرد کلی بدن شما تأثیر بگذارد و کیفیت زندگی را تحقیر کند. با این حال ، انتخاب بهترین جراح دیسک گردن به همان اندازه که درمان صحیح است بسیار مهم است.

پیدا کردن جراح ستون فقرات مناسب برای عمل شما می تواند کار دشواری باشد. به طور کلی صحبت کردن با دوستان و همکاران برای دریافت توصیه آنها برای یک پزشک مراقبت های اولیه بسیار آسان است، زیرا تقریباً همه به طور نیمه منظم به پزشک مراجعه می کنند، اما همه تحت عمل فیوژن ستون فقرات یا دیسککتومی قرار نگرفته اند. از آنجایی که اطلاعات همکاران ممکن است پراکنده باشد، و به سختی می توان یک پزشک را از طریق نمایه آنلاین او ارزیابی کرد، بهترین راه برای دیدن اینکه آیا جراح ستون فقرات برای شما مناسب است یا خیر، ملاقات حضوری با آنهاست.

بهترین جراحان ستون فقرات همیشه در حال یادگیری هستند.

رشته پزشکی به طور مداوم در حال پیشرفت است و بهترین جراحان ستون فقرات در کنار آن به گسترش دانش خود ادامه می دهند. آنها به بهبود نتایج بیماران با همگام ماندن با فن آوری های جدید و تکنیک های جراحی اختصاص داده شده اند. آنها ممکن است در مطالعات تحقیقاتی شرکت کنند، در سازمان های حرفه ای فعال باشند یا در کنفرانس های پزشکی شرکت کنند. آنها مایلند ذهنی باز داشته باشند و از دیگران بیاموزند.

چه معیارهایی برای انتخاب بهترین جراح مغز و دیسک کمر و گردن باید در نظر گرفت ؟

بهترین جراحان ستون فقرات رویکردی تیمی برای عمل خود دارند.

به منظور ارائه بهترین مراقبت طولانی مدت، جراحان ستون فقرات با کیفیت به عنوان بخشی از یک تیم چند رشته ای کار خواهند کرد. آنها بیش از نیازهای فوری بیماران خود را مورد توجه قرار می دهند و با سایر متخصصان پزشکی برای ایجاد یک برنامه درمانی جامع همکاری می کنند. این تیم می تواند شامل کایروپراکتیک، فیزیوتراپیست، پرستار، متخصص مدیریت درد و روان درمانگر باشد.

رکوردی از موفقیت

شاید مهم ترین کیفیتی که باید در جراح ستون فقرات به دنبال آن بود، سابقه جراحی های موفق باشد. در حالت ایده آل شما جراحی می خواهید که صدها (اگر نه هزاران) روش مشابه جراحی مورد نظر شما را با موفقیت انجام داده باشد. با روش‌های جدیدتری که اخیراً توسعه یافته‌اند (مثلاً Inspired OLLIF) نمی‌توانید جراحی با سابقه طولانی پیدا کنید، زیرا این روش‌ها بسیار جدید هستند. اگر اینطور است، به سوابق جراح برای روش های مشابه با حداقل تهاجمی نگاه کنید. ۲۸,۰۰۰+ جراحی موفق بخشی از کارنامه دکتر گیوشریفی می باشد .

چه معیارهایی برای انتخاب بهترین جراح مغز و دیسک کمر و گردن باید در نظر گرفت ؟

قابل احترام و بررسی

یکی دیگر از معیارهای عالی کیفیت کار جراح این است که همتایان پزشکی او و بیماران قبلی چقدر از او و تخصصش تعریف می کنند. از پزشک مراقبت های اولیه خود تا خانواده و دوستان خود بپرسید که آیا می توانند شما را به جراحان عالی معرفی کنند. این مورد اغلب بهترین منبع اطلاعات است. همچنین می توانید به اینترنت مراجعه کرده و هر جراح مورد نظر خود را جستجو کنید.

معرفی دکتر گیوشریفی :

  دکتر گیو شریفی استاد تمام دانشگاه شهید بهشتی، متخصص در جراحی آندوسکوپی قاعده جمجمه، تومورهای درون بطنی و هیپوفیز از طریق بینی بوده که سابقه ۱۳ سال آموزش دانشگاهی این تکنیک ها به جراحان اعصاب را دارند. ایشان در زمینه پژوهشی و کلینیکی مغز و اعصاب، در ایران پیشرو بوده و مقالات بسیاری در مجلات معتبر به چاپ رسانده‌اند.

فعالیت های دکتر به شرح زیر میباشد:

 • فعالیت در زمینه جراحی تومور های قاعده جمجمه
 • نورینوم آکوستیک
 • تومور سی پی انگل
 • تومورهای هیپوفیز به روش آندوسکوپیک از طریق ینی
 • تومورهای بطنی
 • تومورهای گلیان داخل مغزی و جراحی های ستون فقرات

همچنین:

 • انجام بیش از ۵۰۰۰ جراحی تومورهای مغزی
 • انجام بیش از ۲۰۰۰ مورد جراحی هیپوفیز
 • انجام بیش از ۵۵۰۰ مورد جراحی ستون فقرات

جهت اطلاعات بیشتر به سایت ایشان به آدرس gsharifi.com  مراجعه نمایید .

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج