adexo3
۱۴۲۷۷۲۱
۱۴ نظر
۸۷۶۲۹
۱۴ نظر
۸۷۶۲۹
پ

این محله در کرج با فرمانیه تهران رقابت می‌کند

قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج با محله‌های گرانقیمتی مثل نیاوران و فرمانیه تهران رقابت دارد. بخشی از فروشنده‌ها در محله‌هایی مثل گوهردشت تا متری ۱۰۰ میلیون به خریداران پیشنهاد می‌دهند که طبق آمار‌های رسمی فقط از قیمت آپارتمان در پنج نقطه گرانقیمت پایتخت کمتر است.

اعتمادآنلاین: قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج با محله‌های گرانقیمتی مثل نیاوران و فرمانیه تهران رقابت دارد. بخشی از فروشنده‌ها در محله‌هایی مثل گوهردشت تا متری ۱۰۰ میلیون به خریداران پیشنهاد می‌دهند که طبق آمار‌های رسمی فقط از قیمت آپارتمان در پنج نقطه گرانقیمت پایتخت کمتر است.

این محله در کرج با فرمانیه تهران رقابت می‌کند

در فردیس کرج هم که طبق موقعیت جغرافیایی باید انتظار انعطاف بیشتری از فروشنده‌ها داشته باشیم با ارقام باورنکردنی دیگری روبرو می‌شویم. قیمت آپارتمان در کرج برخلاف تهران از سوی منابع آماری و رسمی اعلام نمی‌شود اما خواندن این گزارش برای مقایسه اعدادوارقام پیشنهادی فروشنده‌ها در کرج و تهران توصیه می‌شود.

قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج

قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج تحت‌تاثیر موقعیت جغرافیایی این محله قرار گرفته است. برخلاف تهران که معمولا قیمت آپارتمان در محله‌های شمالی بیشتر از سایر مناطق شهر است، در کرج به‌خاطر نزدیکی به پایتخت ارزش مسکن معمولا در شمال شرق و شرق شهر از مناطق دیگر جلو می‌زند.

آپارتمان ۱۷۰ متری در عظیمیه کرج به‌عنوان مثال متری تقریبا ۱۳۰ میلیون تومان آگهی شده است. برای درک رقم درخواستی فروشنده باید یادآوری کنیم طبق آمار‌های رسمی این عدد فقط از متوسط قیمت مسکن در مناطق یک و سه شهرداری تهران یعنی محله‌هایی مثل نیاوران، فرمانیه و قلهک و ... کمتر است. عددی که فروشنده در به املاکی‌های شمال شرق کرج سپرده، باعث می‌شود ارزش ملک نوسازی که با آسانسور، انباری و پارکینگ در عظیمیه کرج واقع شده، به ۲۲ میلیارد برسد.

قیمت آپارتمان در عظیمیه البته توسط همه فروشنده‌ها در محدوده غیرمنصفانه‌ای قرار نمی‌گیرد و برای مثال یک نفر دیگر در همین عظیمیه کرج واحد نوسازی را کمتر از متری ۷۵ میلیون برای فروش گذاشته است. این یکی با متراژ ۱۳۷ متر، کلا ۱۰ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ارزش‌گذاری شده و طبیعتا نسبت به فایل قبلی شانس بیشتری برای پیدا کردن مشتری دارد.

بیشتر بدانید| قیمت آپارتمان در کرج و بقیه شهر‌های کشور، برخلاف تهران به شکل رسمی اعلام نمی‌شود و کسی از متوسط قیمت‌ها خبر ندارد. با این حال رقم متری ۸۱ میلیونی که اخیرا توسط بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن پایتخت اعلام کرده می‌تواند تاحدودی از واقعیت‌های بازار مسکن در شهری مثل کرج پرده‌برداری کند

قیمت آپارتمان در گوهردشت کرج

قیمت آپارتمان در گوهردشت از سال‌های گذشته نسبت به خیلی از مناطق دیگر کرج بالاتر بوده است. منطقه‌ای که به قول کرجی‌ها محله‌ای اعیان‌نشین به حساب می‌آید و از لحاظ جغرافیایی شمال شهر واقع شده است. آپارتمانی ۲۷۰ متری و چهارخوابه در گوهردشت کرج متری ۱۰۰ میلیون آگهی شده و طبیعتا فروشنده دنبال مشتری می‌گردد که توانایی پرداخت ۲۷ میلیارد تومان داشته باشد.

قیمت آپارتمانی که درباره آن صحبت می‌کنیم براساس آخرین آماروارقام موجود از تحولات بازار مسکن تهران، فقط از مناطق یک تا شش شهرداری تهران کمتر است. نوساز بودن و داشتن امکاناتی مثل آسانسور و انباری و پارکینگ احتمالا تاثیر زیادی در تعیین چنین رقمی از سوی فروشنده داشته، اما ارقام پیشنهادی خیلی از فروشنده‌ها در گوهردشت کرج کمتر از این حرف‌هاست.

[فروش آپارتمان در کرج به قیمت تهران!] قیمت آپارتمانی در عظیمیه کرج متری تقریبا ۱۳۰ میلیون تومان تعیین شده است؛ رقمی که فقط از مناطق یک و سه شهرداری تهران کمتر است

قیمت آپارتمان ۲۰۰ متری و تقریبا مشابهی در گوهردشت متری ۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است. فروشنده دیگری برای آپارتمان ۲۰۷ متری نوساز و فول‌امکانات دیگری در گوهردشت کمتر از متری ۷۳ میلیون زیرنظر دارد و با بررسی جدید‌ترین فایل‌های مسکونی با نرخ‌های کمتر دیگری هم روبرو می‌شویم.

قیمت آپارتمان در فردیس کرج

قیمت آپارتمان در فردیس کرج نسبت به محله‌های اعیان‌نشین شهر متفاوت است. فردیس بخشی از استان البرز و چسبیده به اشتهارد و هشتگرد است و جزو محله‌های گرانقیمت کرج قرار نمی‌گیرد. با این حال در همین بخش از کرج که انتظار انعطاف بیشتری از فروشنده داریم، یکسری از نرخ‌های پیشنهادی با بخشی از محله‌های پایتخت برابری می‌کند.

قیمت آپارتمان قدیمی‌ساز و ۱۰۵ متری در فردیس به‌عنوان مثال چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تعیین شده است. رقم درخواستی فروشنده بابت هر متر به ۴۰ میلیون تومان می‌رسد و احتمالا در نگاه اول تعجبی ندارد، اما با همین میزان بودجه امکان خرید آپارتمان در مناطق ارزانقیمت تهران وجود دارد.

قیمت آپارتمان در مناطق جنوبی تهران یعنی مناطقی مثل ۱۸ و ۱۹ در همین بازه قرار دارد و با چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی که فروشنده کرجی در فردیس طلب کرده، گزینه‌های زیادی در جنوب تهران وجود دارد. آپارتمان ۱۰۵ متری واقع‌شده در فردیس علاوه بر عمربنای ۲۰ ساله آسانسور ندارد و فروشنده احتمالا برای پیدا کردن مشتری باید از موضع فعلی فاصله بگیرد.

جدید‌ترین فایل‌های مسکونی در کرج

محدوده

متراژ

عمر بنا

امکانات

قیمت کل

قیمت هر متر

عظیمیه

۱۷۰ متر

نوساز

آسانسور، انباری و پارکینگ

۲۲ میلیارد

۱۲۹ میلیون و ۴۱۱ هزار

عظیمیه

۱۳۷ متر

نوساز

آسانسور، انباری و پارکینگ

۱۰ میلیارد و ۲۷۰ میلیون

۷۴ میلیون و ۹۶۳ هزار

گوهردشت

۲۰۰ متر

نوساز

آسانسور، انباری و پارکینگ

۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون

۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار

گوهردشت

۲۰۷ متر

نوساز

آسانسور، انباری و پارکینگ

۱۵ میلیارد

۷۲ میلیون و ۴۶۳ هزار

گوهردشت

۲۷۰ متر

نوساز

آسانسور، انباری و پارکینگ

۲۷ میلیارد

۱۰۰ میلیون

فردیس

۱۰۵ متر

۲۱ سال

پارکینگ و انباری

چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون

۴۰ میلیون

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  نظر کاربران

  • ناشناس

   شما ی سر هم به مهرشهر بزن

  • موها

   سری به مهرشهر بزنید
   اپارتمان 200 ملیونی با تحویل 1 ساله

  • ناشناس

   مهر شهر اپارتمانهایی داره که از تهرانم شبکتره واز نطر قیمت در حد تهرانه

   پاسخ ها

   • ناشناس

    طرف بخواد اینقدر هزینه کنه خب میره تهران که از لحاظ موقعیت کاری و امکانات هم خیلی از کرج بهتره

  • رامین بهنود

   موقعیت گوهردشت هم از لحاظ امکانات هم دسترسی هم فرهنگی خیلی بهتر از مناطق دیگر هستش

  • مهدی

   شهرک اندیشه برای سکونت از کرج خیلی بهتره و خیلی هم به تهران نزدیکتره ،جزو استان تهران هم بحساب میاد قیمت ها اونجا منصفانه هست از لحاظ امکانات خیلی خوب .و بافت نوساز هم فراوانه .تا یکی دو سال آینده دو تا سه ایستگاه مترو هم قراره داخلش راه اندازی بشه ،واقعا از کرج و حتی خیلی جاهای تهران بهتره

  • حمیدرضا

   الان منطقه۱۴ تهران خیابان پیروزی نبرد نیروهوایی متری ۹۰ میلیون تا متری ۱۶۰ میلیون قیمت داره بعد شما با نیاوران مقایسه میکنید نیاوران وفرمانیه کمترین قیمت متری۲۰۰ میلیون هست

  • فوق تخصص ملک و املاک

   به نطرم متری ده میلیون میارزه اینا یک صفر اضافه گذاشتن که اصلا فروش نمیره این پول رو برمیداریم میریم خیابان فرشته خونه میگیریم نه کرج.همون ده تومن بیشتر نمیارزه

   پاسخ ها

   • ناشناس

    با متری ۱۰ تومن برو فرشته بخر . بقیه پولت هم پسنداز کن

  • ناشنلس

   لطفا این قیمتهای نجومی را ننویسید اخه ما که مستاجرین با خواندن این قیمتها که نمیتوانیم ۲۰۰ میلیون جور کنیم با حسرت به امید که نوه هام‌ن بتوانند بخرند آنهم نمی شه فقط آرزوی سلامتی برای تمام مستاجرین و آنهایی که توانایی خرید خانه ای کوچک دارند دارم امین

  • راد

   کرج را سر تا پاش را طلا پر کنی اسمش ساوجبلاغه

  • ناشناس

   خیلی باید احمق باشه که تو کرج با این قیمت

  • ناشناس

   تهرآن کجا و کرج کجا قیاس معالفراغ هستش قیمت تهرآن حداقل سه برابر کرج هستش ، مثل مقایسه ژیان و بنز میمونه، ژیان ماشین هستش بنز هم ماشین هستش ولی ژیان کجا و بنز کجا حالا شما هم دلت را خوش کن بگو کرج گرونتر از تهران هستش 😄😃😀😀حرف دیگه باد هواست

  • مجید

   با در نظر گرفتن معیار های عقلانی برای زندگی مثل هوای پاکیزه تر ترافیک کمتر و خطوط ارتباطی محله های کرج رو میشه به ترتیب مهر شهر ، جهانشهر گوهر دشت و عظیمیه رو در رتبه چهارم قرار داد.نه قیمت های کرج منطقی ونه قیمت های تهران با هوای آلوده و ترافیک افتزاح

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج