آوینا_استیکی 2
adexo3
۱۴۳۷۲۶۸
۲۵ نظر
۱۴۰۴
۲۵ نظر
۱۴۰۴
پ

هشدار جدی حسین شریعتمداری به پزشکیان

مدیر مسئول کیهان گفت: پزشکیان از کسانی که با انقلاب زاویه دارند، استفاده نکند.

برترین‌ها: مدیر مسئول کیهان گفت: پزشکیان از کسانی که با انقلاب زاویه دارند، استفاده نکند.

هشدار جدی حسین شریعتمداری به پزشکیان

حسین شریعتمداری طی یادداشتی نوشت:

۱- انتظار از جناب آقای پزشکیان به عنوان منتخب مردم برای ریاست جمهوری کشورمان این است و انتظاری منطقی و همسو با آرزوی موفقیت ایشان نیز هست که در انتخاب اعضای دولت خویش و همراهان و همکارانشان از کسانی که با انقلاب و نظام برخاسته از آن زاویه دارند، استفاده نکنند. گزارش تیتر یک کیهان امروز در همین خصوص است و در یادداشت کوتاه پیش‌روی، تنها به یک نمونه از این دست پرداخته‌ایم. اگر برخی از زاویه‌دارهای بدسابقه در اطراف جناب ایشان خیمه نزده بودند، نوشتن این وجیزه ضرورتی نداشت. حالا فقط به عنوان نمونه بخوانید!

۲- آقای پزشکیان در پاسخ به پیام سیدحسن نصرالله. سید مقاومت و یکی از برترین مفاخر اسلام، با بیانی هوشمندانه و برخاسته از باورهای دینی، انقلابی و انسان‌دوستانه نوشته‌اند «جمهوری اسلامی ایران همواره پشتیبان مقاومت مردم منطقه در مقابل رژیم نامشروع صهیونیستی بوده است. حمایت از مقاومت ریشه در سیاست‌های اصولی نظام جمهوری اسلامی ایران، آرمان‌های امام راحل (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام‌ظله‌العالی داشته و با قدرت تداوم خواهد داشت. اطمینان دارم جنبش‌های مقاومت در منطقه اجازه نخواهند داد این رژیم به سیاست‌های جنگ‌افروزانه و جنایت‌کارانه خود علیه مردم مظلوم فلسطین و دیگر ملت‌های منطقه ادامه دهد». خاضعانه باید گفت که پاسخی در تراز جایگاه ریاست جمهوری اسلامی ایران است.

از ایمپلنت و جراحی میترسی؟ پروتز بذار عالی و طبیعیه، بی نظیره

تبلیغ

از ایمپلنت و جراحی میترسی؟ پروتز بذار عالی و طبیعیه، بی نظیره

مشاهده

yn-ad

۳- تمام روزنامه‌ها و سایت‌های وابسته به مدعیان اصلاحات که حتی کوچک‌ترین و کم‌اهمیت‌ترین اقدامات رئیس‌جمهور محترم را با تیترهای درشت در صفحات اول خود می‌آورند و با آب و تاب به آن می‌پردازند، این پیام مهم و افتخارآمیز دکتر پزشکیان به سید مقاومت را سانسور کردند و «بادمجان دور قاب چین» هائی که برای هر حرکت جناب رئیس جمهور زبان و قلم به تملق و چاپلوسی می‌چرخانند، درباره پیام عزتمندانه رئیس‌جمهور کشورمان به سید حسن نصرالله زبان به کام و قلم به نیام کشیده و لام تا کام چیزی نگفتند و ننوشتند. چرا؟!

۴- مدعیان اصلاحات در حالی با سانسور پیام افتخارآمیز رئیس‌جمهور محترم به سیدحسن نصرالله، خشم و نارضایتی خود را از این پیام نشان داده‌اند، که رسانه‌های آمریکایی، اروپایی و رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز با عصبانیت و خشم از این پیام یاد کرده‌اند! آیا این هماهنگی و همسویی شرم‌آور اتفاقی و تصادفی است؟! پاسخ به این سؤال دشوار نیست و فقط با مروری هرچند گذرا بر مواضع بسیاری از مدعیان اصلاحات و مشاهده همسانی فراوان مواضع آن‌ها با مواضع آمریکا و اسرائیل به وضوح می‌توان از علت این هماهنگی پرده برداشت!

۵- آقای پزشکیان! این جماعت همان‌هایی هستند که با فرمول دیکته شده جرج سوروس و بعد از ملاقات‌های پی‌درپی با عوامل سرویس‌های اطلاعاتی دشمنان تابلودار انقلاب که در پوشش‌های آکادمیک به ایران اعزام شده بودند، فتنه «آمریکایی- اسرائیلی» ۸۸ را کلید زدند. شعار «نه غزه، نه لبنان» در فتنه ۸۸ ورد زبان همین جماعت بود. شعاری که در همان ایام از سوی تارنمای فارسی‌زبان وزارت خارجه اسرائیل به سران و اصحاب فتنه پیشنهاد شده بود. ریچارد هاووس عضو برجسته شورای روابط خارجی آمریکا بعد از شکست فتنه ۸۸ به صراحت گفته بود؛ فرمول فوکویاما برای ایران نتیجه معکوس داد! و درباره یکی از علت‌های شکست فتنه گفته بود «دوستان ما در ایران خیلی زود نقطه نهائی را پیش کشیدند!» و در توضیح آن به شعار «انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است»! اشاره کرده و سردادن این شعار را زودهنگام دانسته بود!

۶ - دیروز، منوشه امیر (تحلیلگر رژیم صهیونیستی و مدیر سابق رادیو اسرائیل که با توجه به تبلیغات موجود درباره اصلاح‌طلب بودن جناب پزشکیان، انتظار پیام یاد شده را نداشت! با عصبانیت گفته بود «چرا پزشکیان این نامه را ارسال کرده و چرا این اقدام این‌قدر زود انجام شده است‌… دنیای آزاد هیچ امیدی به دولت پزشکیان ندارد و…»؟!

آقای پزشکیان! از این جماعت با آن سابقه نباید انتظار داشته باشید که پیام انقلابی و اسلامی و ظلم‌ستیزانه شما به سید مقاومت را سانسور نکنند و از ارسال آن خشمگین نباشند! مورد فوق، فقط یک نمونه و اندکی از بسیارها بود که می‌تواند از هویت واقعی برخی از مدعیان اصلاحات (و نه تمامی آن‌ها) پرده بردارد و گرنه شرح این ماجرا «مثنوی هفتاد من کاغذ» است و به درازا می‌کشد.

آقای پزشکیان کاش از آن‌ها بخواهید به این سؤال پاسخ بدهند که کدامیک از مواضع سیاسی آن‌ها با مواضع رسماً اعلام شده آمریکا و اسرائیل تفاوت دارد؟! و کدام موضع آن‌ها با محکمات خط امام و رهبری زاویه ندارد؟!

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت برترین ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نظر کاربران

  • ناشناس

   چطوره شمارا معاون اول کنه جناب شریهتمداری؟؟؟؟؟؟؟

  • ناشناس

   چرا این آقا خودشو همه چی دان میدونه

  • سانسور بی سانسور

   شریعت نداری= نخود هر اش

  • ناشناس

   نفاق درست نکن

  • Saeid Rezaei

   چشم حاج آقا

  • ناشناس

   شریعت خرابکاری

  • ناشناس

   چقدددددددر این نچسبه تو رو به چه این کارا یعنی مردم نمیفهمن فقط تو میفهمی که چی بدهی ۷۸۶ هزار میلیارد بشه ۲ هزار میلیارد

  • رزمنده دیروز

   شما همه جا و و برای همه چی باید فضولی کنی نچسب

  • اکرم

   به شما چه ربطی داره شیشه پاک کن. فضولچه

  • ناشناس

   شما چیکاره مملکت هستی که نظر میدی رییس جمهور هس اختیار دار هس هرکی که دلش خواست بیاره سر کار

  • ناشناس

   چشم قربان

  • یاران

   تا دولت سایه هست و امثال شریعتمداری و رسایی حکم میدن ایران درست نمیشه
   حالا بدو رای بده. ایران رفته

  • سلمان

   نخوده همه ی آش ها ..

  • سلمان

   اخه ب شما چ !

  • صراقتی

   نمیشه شما خودتان را نخود هر آشی نفرمائید.

  • ناشناس

   این شریعتمداری چیکارس نمیدونم

  • ناشناس

   به تو ربطی نداره تو سرت تو کار جلیل باشه و بس پس بشین و جیکت در نیاد

  • ناشناس

   دیگه امری نیست

  • ناشناس

   به تو چه ؟؟؟ خودش میدونه چیکار کنه!!!

  • ناشناس

   چرا همه گیردادن به جناب پزشکیان عزیز

  • ناشناس

   هر روز که حرف میزنه یا عکس شو میبینم روزم خراب میشه

  • حشمت

   لطفا در نظرهای خود از منطق و انصاف هم بهره بگیرید . ما در این کشور هستیم و درک ما از دور و اطرافمان بالاست، بچه نیستیم که با قاقالی لی ، سرگرم شویم .

  • محمود

   از نظر شما غیر از خودت و جلیلی بقیه زاویه دارند راه حل چیه؟. برو تجدید نظر کن دکتر خودش میدونه چکار باید بکنه.

  • ناشناس

   تو خودت از زاویه حاده گرفته تامنفرجه قائمه و نیم صفحه را دارا هستی هیچ قرینه وبالانسی در شکل و قیافه ات دیده نمیشود

  • مهدی خ

   مگه این هنوز بازنشست نشده ای بابا

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج