adexo3
۱۴۳۷۳۰۰
۱۴ نظر
۲۸۶۹
۱۴ نظر
۲۸۶۹
پ

گرمای هوا، این استان‌های کشور را به تعطیلی کشاند

با توجه به تدوام گرمای هوا و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف، ادارات چندین استان در روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه تعطیل خواهند بود.

برترین‌ها: با توجه به تدوام گرمای هوا و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف، ادارات چندین استان در روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه تعطیل خواهند بود.

گرمای هوا، این استان‌های کشور را به تعطیلی کشاند

ادارات استان مرکزی ۲۱ تیرماه تعطیل است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار مرکزی با اشاره به کاهش ساعت کار ادارات و بانک‌ها و بیمه‌های استان در روز چهارشنبه ۲۰ تیر گفت: با توجه به تدوام گرمای هوا و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف، ادارات استان در روز پنجشنبه تعطیل خواهند بود.

سیدمجتبی آل یاسین با اعلام این خبر افزود: براساس تصمیم جلسه مشترک کارگروه مدیریت مصرف انرژی و کارگروه شرایط اضطرار استان و موافقت استاندار، به منظور حمایت از بخش کشاورزی، صنعت و عدم قطع برق خانگی، بانک‌ها و بیمه‌های استان باستثنای واحد‌های ذیربط در مراکز درمانی، دستگاه‌های خدمات رسان و مراکزی که دارای نوبت کاری بشند، با استفاده از ظرفیت بخشنامه دورکاری در روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه تعطیل خواهند بود.

وی افزود: همچنین ادارات، بانک‌ها و بیمه‌های استان به جز دستگاه‌های خدمات رسان و اداراتی که به صورت نوبت کاری و کشیک، فعال هستند، در روز چهارشنبه ۲۰ تیر از ساعت ۱۱ صبح تعطیل می‌شوند.

به گفته وی، آزمون کنکور و امتحانات دانشگاه‌های استان مطابق برنامه قبلی برقرار است. کلاس‌های کلیه موسسات و آموزشگاه‌های زبان اعم از دولتی و غیردولتی و پایگاه اوقات فراغت تابستانی نیز تعطیل خواهد بود. همچنین فعالیت تمامی معادن و کارگاه‌های عمرانی منشاء گرد و خاک تعطیل اعلام می‌شود و اداره کل محیط زیست و اداره کل صمت ملزم به نظارت بر این قبیل واحد‌ها هستند.

اداره‌های قم فردا تعطیل شد

مدیر کل مدیریت بحران استانداری قم: با توجه به پیش‌بینی افزایش دما در پایان هفته‌ی جاری و به جهت مدیریت مصرف بهینه برق فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات‌رسان، مراکز بهداشتی و درمانی روز پنج‌شنبه ۲۱ تیر تعطیل اعلام می‌شود.

ادارات سیستان و بلوچستان امروز و فردا ساعت ۱۱ تعطیل می‌شوند

عباسعلی ارجمندی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به گرمای بیش از حد هوا در این ایام و به جهت مدیریت مصرف بهینه برق، فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات رسان، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز آموزشی در بازه زمانی برگزاری کنکور، در روز‌های چهارشنبه و پنج شنبه ۲۰ و ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ از ساعت شش صبح آغاز و با دو ساعت تعجیل رأس ساعت ۱۱ تعطیل خواهند شد و کاهش ساعت کاری از طریق دورکاری جبران می‌شود.

تعطیلی تمام دستگاه‌های اجرایی استان یزد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد از تعطیلی دستگاه‌های اجرایی استان یزد در روز پنجشنبه خبر داد و گفت: امور مربوط به دستگاه‌ها در این روز به صورت دورکاری انجام می‌شود.

«محمد حسین پارساییان» در این خصوص گفت: کلیه دستگاه‌های اجرایی استان از تاریخ ۱۷ تیرتا ۱۵ شهریور ماه در روز‌های پنچشنبه هر هفته تعطیل هستند.

وی افزود: دستگاه‌های خدمت رسان و مراکز درمانی استان از این قاعده استثناء هستند.

پارسائیان با اشاره به انجام امور دستگاه‌های مشمول تعطیلی روز پنجشنبه، به صورت دورکار، گفت: هدف از اعمال تعطیلی دستگاه‌ها در این روز، صرفه جویی در مصرف انرژی و نیز اجرای محدودیت‌های ابلاغی برای افزایش ضریب پایداری و کارکرد ایمن شبکه گاز و برق کشور است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد در پایان خطاب به فرمانداران و دستگاه‌های استان، بر ضرورت رعایت شیوه نامه‌های ناظر بر چگونگی تنظیم دمای محیط کاری و صرفه جویی در مصرف برق تاکید کرد.

پنج‌شنبه‌ها در خراسان‌جنوبی تعطیل شد

استانداری خراسان‌جنوبی اعلام کرد که در راستای مدیریت مصرف انرژی مقرر شد تمامی دستگاه‌های اجرایی پنج‌شنبه تا نیمۀ شهریور امسال تعطیل شوند. این مصوبه از فردا اجرا می‌شود.

استانداری سیستان‌وبلوچستان: برای مدیریت مصرف بهینۀ برق، اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی امروز و فردا ساعت ۱۱ تعطیل می‌شوند.

فردا همه ادارات استان زنجان تعطیل شد

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان: براساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان فردا پنجشنبه همه ادارات استان به علت گرمی هوا تعطیل است.

استان سمنان پنجشنبه تعطیل است

استاندار سمنان گفت: فردا پنجشنبه به دلیل گرمای هوا و صرفه جویی در مصرف برق و انرژی، این استان تعطیل خواهد بود.

سید محمد رضا هاشمی ضمن بیان اینکه به دلیل گرمای هوا و نیاز به صرفه‌جویی در انرژی تصمیماتی در برخی استان‌های کشور گرفته شد، تاکید کرد: امروز نشستی در استانداری با همین موضوع برگزار شد.

وی افزود: مصوبه این نشست آن بود که فردا پنجشنبه ادارات و ارگان‌های دولتی و آموزشی استان سمنان تعطیل باشند. استاندار سمنان گفت: این امر البته برای مراکز حساس و خدمت رسان مانند بهداشت و درمان و آتش نشانی و… نیست.

چهارمحال و بختیاری پنج‌شنبه تعطیل است

مدیرکل بحران چهارمحال و بختیاری گفت: به دلیل گرمای شدید و همچنین برای کاهش مصرف برق تمام دستگاه‌های اجرایی این استان فردا پنج‌شنبه تعطیل است.

خسرو کیانی اظهار کرد: به دلیل افزایش دمای هوا و گرمای تابستان و به دلیل صرفه‌جویی در مصرف انرژی فعالیت کاری کلیه ادارات در چهارمحال و بختیاری امروز چهارشنبه ۲۰ تیرماه از ساعت ۶ تا ۱۱ صبح است.وی تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی به جز دستگاه‌های خدماتی، انتظامی و امدادی روز پنج‌شنبه هفته جاری تعطیل است.

ادارات کرمان فردا تعطیل است

کرمان طبق اعلام معاون استاندار کرمان، به‌منظور مدیریت مصرف انرژی فردا ۲۱ تیرماه همه دستگاه‌های اجرایی استان کرمان تعطیل شدند.

علی بیگ‌زاده اظهار کرد: با توجه به افزایش دما و درخواست شرکت‌های توزیع برق شمال و جنوب استان کرمان برای مدیریت مصرف انرژی، با موافقت استاندار فردا همه دستگاه‌های اجرایی تعطیل هستند.

ادارات خراسان شمالی فردا زودتر تعطیل می شوند

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان‌شمالی: فعالیت ادارات استان با توجه به تداوم گرمای شدید هوا و به‌ منظور مدیریت مصرف انرژی فردا (پنجشنبه) یک ساعت زودتر تعطیل می شود.

آنطور که تاکنون اعلام شده استان‌های سمنان، زنجان، خوزستان، قم، بوشهر، مرکزی، اصفهان، یزد، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، کرمان، خراسان جنوبی، لرستان در روز پنجشنبه به دلیل کمبود برق تعطیل هستند.

در روز گذشته شرکت توانیز پیامک هشدار سراسری را برای مشترکان ارسال کرد و امروز نیز برای تهران هشدار مصرف اعلام شده است.
 
در شرایط فعلی لازم است مشترکان به موضوعات مدیریت مصرف حساس‌تر باشند و با انجام راهکارهای ساده‌ای مانند پرهیز از مصرف همزمان تجهیزات پرمصرف مانند اتو و جاروبرقی در ساعات اوج مصرف یعنی ۱۱ تا ۱۷ و تنظیم دمای کولر گازی در دمای آسایش یعنی۲۴ درجه و تنظیم کولر آبی روی دور کند آن، در بهینه سازی مصرف برق مشارکت داشته باشند.
پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت برترین ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نظر کاربران

  • دوست

   آدم خندش میگیره بخدا خوزستان وبوشهرتعطیل نمیشه بعدزنجان واراک تعطیل بشن

  • ناشناس

   استانهای جنوبی داره برف میاد

  • ژاله

   ما اصفهان هستیم، فردا اصفهان هم تعطیله، من شیفتی کار میکنم تعطیل نیستم، تعطیلی چهار محال مسخرست احتمالا اونجا هوا ۳۵ درجه هست، اصفهان بالای ۴۰ هست ، حتی شبها گرمه

  • حسینی

   پس خوزستان چی شد

  • ناشناس

   ان کسی که این استانها را تعطیل کرده فردا بیاد خوزستان تا ببرمش سرکار خدایش خیلی مسخره هست

  • ناشناس

   تهران که هیچی.حداقل جنوب رو دریابید

  • ناشناس

   مگه نونوایی که تعطیل بشن یعنی میخواین بگین به فکر مردمین

  • ناشناس

   ما اگر گران ساختمانی بدبخت چه کار کنیم

  • فقط خدا

   شهرهای یاسوج روزی سه ساعت سرظهر اوج گرما هم برق خانگی قطعه.عااالی

  • ناشناس

   اینجا اهواز است دمای هوا بالای ۵۰ درجه هیج جا تعطیل نیست

  • ناشناس

   یکی پیدا نمیشه به هوا بگه هوا جان چرا هفت روز هفته را ول کردی و پنج شنبه ها گرم میشی؟یه بار هم وسط هفته گرم شو .خخخخخ

  • ناشناس

   حتماً منتظرن که همه خوزستانی‌ها تب دنگی بگیرن بعد تعطیل بکنن

  • ناشناس

   شهرهای جنوبی کشور شامل زنجان وخراسان جنوبی هم میشه

  • جمیل

   پس خوزستان چی شد واقعا مسخره ست

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج