۷۹۸۲۰۵
۱ نظر
۱۲۱۰۴۷۳
۱ نظر
۱۲۱۰۴۷۳
پ

محتوای حمایت‌شده

هزینه عمل جراحی بینی در سال ۱۴۰۳ + جدول قیمت

عوامل مختلفی بر قیمت جراحی بینی در سال ۱۴۰۲ تاثیر می‌گذارند. قیمت این جراحی پرطرفدار معمولا بین ۲۵ تا ۵۰ میلیون است. برای آگاهی دقیق از قیمت باید مورد معاینه متخصص قرار گیرید.

برترین ها: عمل زیبایی بینی نوعی عمل جراحی زیبایی است که برای ترمیم و اصلاح عیوب ظاهری بینی و زیباسازی آن انجام می‌شود، به گونه‌ای که ضمن حفظ فیزیولوژی و عملکرد بینی، ظاهر و شکل آن نیز زیباتر و مناسب‌تر شود. عمل بینی یکی از رایج‌ترین جراحی‌هایی است که امروزه به‌خصوص در کشور ما انجام می‌شود.

هزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمت

 

دوستم با ده میلیون بینی خود را عمل کرده و بسیار از نتیجه راضی است آیا می توانم به پزشک او اطمینان کنم؟این ارزانی می تواند علل مختلفی داشته باشد. گاهی اوقات عمل جراحی بینی با هزینه حتی یک میلیون تومان در بیمارستانهای آموزشی تهران توسط رزیدنت ها انجام می شود.

یکی دیگر از علل ارزانی قیمت عمل کردن بینی آشنایی با کارمندان یا پزشکان برخی کلینیک هایی زیبایی است. این کافیست تا برای انجام جراحی زیبایی بینی خود فقط مبلغ ناچیزی بین یک تا دو میلیون تومان بپردازید؛ مبلغی که اگر از کارمندان آن مرکز باشید، به پرداخت هزینه های وسایل مورد استفاده در اتاق عمل و شیرینی پزشک محترم ختم می شود.

از آنجایی که عمل بینی بسیار عمل حساسی است و در صورت عدم موفقیت عوارض جبران ناپذیری در پی دارد عمل های ارزان قیمت تحت نظر افراد بی تجربه توصیه نمی شود.

هزینه عمل بینی چقدر است؟ 

عمل بینی یکی از چندین عمال زیبایی پرطرفدار در سراسر دنیاست.یکی از دغدغه‌های اصلی افراد متقضی برای انجام عمل بینی هزینه نهایی عمل بینی است که به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه به معرفی برخی از عوامل تاثیرگذار روی هرینه عمل بینی می‌پردازیم.

هزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمت

قیمت انواع عمل بینی در سال 1403

پزشکان متخصص برای جراحی بینی از انواع و روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند که این روش‌ها در تعیین هزینه نهایی عمل بینی تاثیرگذارند. هزینه عمل جراحی زیبایی بینی در سال 1403 از 20 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان متغیر است.

نوع جراحی هزینه جراحی در سال ۱۴۰۲
عمل بینی استخوانی شروع قیمت از ۲۰ میلیون تومان
عمل بینی گوشتی شروع قیمت از ۲۰ میلیون تومان
 عمل بینی ترمیمی شروع قیمت از ۳۰ میلیون تومان
عمل انحراف بینی (سپتوپلاستی) شروع قیمت از ۲۰ میلیون تومان
عمل بینی با لیزر  شروع قیمت از ۱۵ میلیون تومان
عمل بینی فانتزی  شروع قیمت از ۲۰ میلیون تومان

هزینه عمل جراحی بینی شامل چه مواردی است؟

بدیهی است که قیمت عمل جراحی بینی، فارغ از هزینه جراحی، دارای هزینه‌های جانبی دیگری نیز می‌باشد که شما به عنوان یک داوطلب انجام این جراحی، ملزم به پرداخت آن‌ها نیز می‌باشید. به طور کلی هزینه‌هایی که برای جراحی زیبایی بینی خواهید پرداخت، شامل موارد زیر می‌باشد:

هزینه مشاوره اولیه

انجام عمل بینی یکی از عمل‌های حساس زیبایی است که قبل از انجام آن باید اطلاعات کاملی درباره آن کسب کنید.در بسیاری از کلینیک‌های زیبایی بیماران قبل از انجام عمل می‌توانند از مشاوره‌های اولیه استفاده کنند و جواب سوالات خود را قبل از عمل پیدا کنند.

نوع عمل بینی

همانطور که پیش‌تر  ذکر شد،جراحی بینی انواع مختلفی دارد.انواع روش‌های جراحی بینی دارای هزینه‌های مختلفی است که قبل از انجام عمل باید به آن توجه کنید.

هزینه آزمایشات قبل از عمل

قبل از انجام عمل زیبایی بینی باید آزمایشاتی انجام دهید که این آزمایشات تاثیر بسیار زیادی روی هزینه نهایی عمل شما خواهند داشت. آزمایش خون یکی از این آزمایشات است.

عکاسی قبل از عمل

پزشک متخصص باید عکس بینی شما را از زاویه‌های مختلف مورد بررسی قرار دهد به همین دلیل نیاز است که از جهات مختلف عکاسی بینی انجام دهید. این عکس برداری‌ها باعث بیشتر شدن هزینه جراحی بینی می‌شود.

هزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمت

سی تی اسکن

ثبت عکس سی تی اسکن یکی از ضروری‌ترین اقدامات قبل از عمل بینی است که باید انجام دهید.هزینه گرفتن عکس‌های سی تی اسکن روی هزینه نهایی عمل تاثیرگذار است.

دستمزد جراح بینی

دستمزد مشخص شده برای جراح از دیگر عوامل تاثیرگذار زوی هزینه نهایی عمل است. بهتر است قبل از انجام عمل هزینه دستمزد جراح پلاستیک و زیبایی یا جراح گوش و حلق و بینی مورد نظر خود را مورد بررسی قرار دهید.

هزینه متخصص بیهوشی

علاوه بر جراح مورد نظر، تیم پزشکی حاضر در اتاق عمل نیز دارای دستمزد جداگانه‌ای هستند که باید روی هزینه‌ی عمل جراحی محاسبه شود.

هزینه‌های بیمارستان

در بسیاری از بیمارستان‌ها و کلینیک‌های تخصصی، مبلغ قابل توجهی برای انجام عمال از متقضیان دریافت می‌کنند. هزینه بیمارستان شامل هزینه اتاق عمل و تیم جراحی هزینه نهایی عمل را بالا خواهد برد.

اگر در کلینیک خصوصی عمل می‌کنید باید در نظر داشته باشید هزینه کلینیک ممکن است اختلاف هزینه بیشتر با جراحی در بیمارستان دولتی خواهد داشت.

جلسات معاینه بعد از جراحی

بعد از انجام جراحی باید در طی جلسات معاینه به پزشک خود مراجعه کنید تا بررسی‌های نهایی صورت گیرد.این جلسات دارای هزینه ویزیت جداگانه‌ای هستند که باید بپردازید.

منطقه جغرافیایی

منطقه جغرافیایی که برای انجام عمل انتخاب می‌کنید نکته بسیار مهمی در هزینه جراحی است که باید به آن توجه کنید.

قیمت عمل بینی استخوانی

آیا هزینه جراحی زیبایی بینی استخوانی متفاوت است؟ بالاتر است یا پایین تر؟

عوامل مختلفی در هزینه جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار هستند از جمله تغییراتی که نیاز است در جراحی زیبایی بینی انجام شود ، نوع بینی ،نوع پوست بینی ، داشتن و یا نداشتن پولیپ بینی و …، با توجه به اینکه فاکتورهای مختلفی در هزینه جراحی بینی تاثیر گذار هستند به طور دقیق نمی توان بیان کرد هزینه جراحی بینی استخوانی ( پوست نازک ولی غضروفها محکم ) چقدر است .

دستمزد جراح بینی استخوانی ممکن است به چندین میلیون برسد که بسته به شرایط هر جراح متفاوت است. دستمزد های ارائه شده توسط جراحان مختلف، ممکن است با توجه به نوع عمل مورد نیاز نیز متفاوت باشند. این امر منصفانه است، چرا که عمل های پیچیده تر، به تخصص، مهارت و زمان بیشتری در اتاق عمل نیاز خواهند داشت.

هزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمت

قیمت جراحی بینی گوشتی

این نوع بینی ها بدلیل داشتن غضروف های ضعیف و نازکتر و پوست با ضخامت بیشتر که در افراد با چربی بالاتر دیده میشود کمی تامل برانگیز است. در بینی های گوشتی چون با تقویت غضروف شکل داده می شوند میبایست توسط متخصص با تجربه حتما انجام شود که برگشت به حالت اول اتفاق نیفتد و قبل از هر گونه اقدامی مشاوره صورت پذیرد که البته می تواند کمی گرانتر هم برای داوطلب این عمل در بیاید. که حدودا بین ۱۳ تا ۱۴ میلیون تومان میباشد . باز هم باید تاکید کرد که هزینه تقریبی است.

قیمت جراحی زیبایی بینی با لیزر

از آنجایی که سازمان غذا و دارو عمل زیبایی بینی با لیزر را در طبقه ی عمل های غیرجراحی قرار داده است، این نوع عمل بینی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار نمیگیرد، چون به عنوان درمان پزشکی مسلم پنداشته نمی شود؛ بنابراین هزینه ی عمل برای بیمار اهمیتی دو چندان دارد چرا که خود به تنهایی ملزم به پرداخت آن است.

از جراح خود بخواهید تا دقیقا قیمت عمل زیبایی بینی را به شما اعلام کند. رینوپلاستی با لیزر روشی غیر تهاجمی برای درمان آکنه و ترمیم پوست بینی است. این عمل که بیشتر پوست بینی را درمان می کند، برای تغییر فرم بینی مناسب نیست.

به گفته ی متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن، عمل بینی با لیزر اصلا مفهومی ندارد و در آخرین کنگره جراحی پلاستیک بین المللی که در ایران برگزار شد این روش فقط در مواردی که برش قسمت پایین بینی در روش باز نیاز باشد (با لیزری که برش انجام می دهد مانند اربیوم) کاربرد دارد. لذا این روش به متقاضیان جراحی بینی توصیه نمی شود.

قیمت عمل ترمیمی بینی

گاهی نتیجه مورد نظر در جراحی بینی حاصل نمی شود و نیاز به جراحی مجدد است. در صورت نیاز به جراحی مجدد توصیه می شود حداقل یک سال بعد جراحی دوم انجام شود. معمولا قیمت جراحی ترمیمی بینی از جراحی زیبایی بینی برای بار اول بیشتر است.

به گفته ی دکتر لاجوردی متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن، عمل جراحی ترمیمی بینی طیف وسیعی دارد. اگر کار مختصر مانند برداشتن پره های بینی یا گذاشتن غضروف باشد و یا در مواردی که بخواهیم ترمیم را با استفاده از تزریق مایع یا ژل انجام دهیم، ترمیم به صورت سرپایی و در مطب انجام می شود و هزینه بستگی به جراح و هزینه عمل جراحی اول می تواند از چند صد هزار تومان تا چند میلیون باشد، زیرا هزینه برای هر فرد متفاوت است. اما در رابطه با یک عمل جراحی ترمیمی کامل یعنی در مواقعی که در جراحی قبلی نقص واضحی وجود داشته باشد، باید یک عمل جراحی کامل انجام شود و معمولا هزینه بالای ۱۰ میلیون تومان است مگر اینکه بینی نقص زیادی نداشته باشد.

باید به این نکته توجه داشت که عمل دوم به علت چسبندگی عمل اول به خصوص غضروف که جراح را به برداشتن از غضروف گوش یا دنده و حتی غضروف اشعه دیده پیوندی ملزم می کند معمولا هزینه بیشتری نسبت به عمل اول دارد.

هزینه جراحی بینی فانتزی

بینی فانتزی یا همان بینی عروسکی یکی از روش‌های جراحی بینی است که امروزه بین خانم‌ها پرطرفدار شده.منظور از بینی‌های فانتزی مدلی است که در آن علاوه بر اینکه در حفظ اندازه متناسب بینی،  نوک بینی نسبت به حالت طبیعی آن کمی بالاتر است و قوس پشت بینی  کمی بیشتر می‌شود.این روش جراحی نیز مانند سایر روش‌های جراحی هزینه‌ای تحت تاثیر موارد ذکر شده دارد که قبل از انجام عمل باید آن‌ها بررسی کنید.

هزینه عمل جراحی انحراف بینی 

انحرافات بینی که در بسیار از افراد وجود دارند، باعث ایجاد مشکلات تنفسی می‌شوند که فرد را مجبور به انجام جراحی بینی می‌کنند. هزینه جراحی مربوط به انحرافات بینی بستگی به فرم بینی و میزان انحراف بینی فرد دارد.اگر میزان حساسیت عمل بینی بیشتر باشد هزینه عمل نیز بالاتر می‌رود.

هزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمت

آیا می‌توان هزینه جراحی بینی را از طریق بیمه پرداخت کرد؟

اگر قصد شما از انجام عمل جراحی بینی، اصلاح نحوه ی عملکرد آن و رفع نواقصی چون انحراف تیغه ی بینی و مشکلات تنفسی است، بیمه قسمتی از هزینه عمل بینی (و یا حتی همه ی آن) را پوشش خواهد داد. حتما قبل از انجام جراحی پلاستیک بینی، با شرکت بیمه ی خود هماهنگی های لازم را انجام دهید چرا که برخی از این شرکت ها نیاز به تایید قبل از انجام عمل بینی دارند.

جراحی بینی که تنها با هدف زیبایی انجام شود، معمولا توسط شرکت های بیمه پوشش داده نمی شوند.

به هر حال ثابت کردن این شرایط به موسسه بیمه می‌تواند دشوار باشد و اغلب لازم است این وضعیت مورد تایید کارشناسان بیمه قرار گیرد.

در اکثر موارد موسسات بیمه، هزینه صاف کردن تیغه بینی را تحت پوشش خود قرار می‌دهند. به این عمل جراحی در اصطلاح سپتوپلاستی (septoplasty) گفته می‌شود. تایید وجود انحراف در تیغه بینی با معاینه آن توسط پزشک با استفاده از ابزارهای مخصوص امکان‌پذیر است.

آیا هزینه عمل جراحی بینی را می‌توان به صورت اقساطی پرداخت کرد؟

بسیاری از بیماران به دلیل بالا بودن هزینه‌های جراحی بینی به فکر پرداخت آن به صورت اقساطی می‌افتند. پرداخت به روش اقساطی بستگی به کلینیک مورد نظر شما برا جراحی بینی دارد. اگر امکان پرداخت اقساطی برای کلینیک فراهم باشد شما می‌توانید بخشی از هزینه‌های عمل را بعد از اتمام روند درمانی پرداخت کنیددر غیر این صورت به صورت نقد باید پرداخت کنید.

هزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمت

چرا بعد از عمل بینی هزینه اضافی بیشتر از توافق از من گرفته شد؟

گاهی در طول جراحی زیبایی بینی انجام عمل‌های دیگری نیز ضرورت می‌یابد که منجر به افزایش هزینه می‌شود. یکی از عمل‌های نسبتاً رایج اضافی شامل پیوند بافت از بخش دیگری از بدن می‌شود که موقعی ضرورت می‌یابد که بخواهید قسمتی از بینی‌تان را بزرگتر کنید یا تغییری چشمگیر در آن به وجود آورید. ضمناً جراح پرداخت هزینه‌های اضافی را برای انجام جراحی بینی به روش باز مطالبه خواهد کرد، چرا که این نوع جراحی زمان بیشتری می‌برد.

سن مناسب برای جراحی زیبایی بینی

در جراحی بینی محدودیت سنی مشخصی وجود دارد و توصیه می‌شود قبل از سن تعیین شده این عمل انجام نشود چرا‌که می‌تواند مشکلاتی را برای افراد به همراه داشته باشد. سن عمل جراحی زیبایی در دختران از سن 15 سالگی ودر پسران از سن 17 سالگی به شرط رشد کامل جسمی وفکری وداشتن انگیزه کافی فرد امکان‌پذیر است.

چه کسانی به جراحی بینی نیاز دارند؟

تقریبا 27 درصد به جراحی بینی نیاز دارند، البته به خود شخص بستگی دارد. مواردی مثل کجی ‌بینی، بزرگی یا قوز بینی، انحراف بینی، یا زائده‌ای در بینی داشته باشد.

عمل جراحی پلاستیک و زیبایی بینی در اطفال، افراد مسن و کسانی که بیماری‌هایی مانند سرطان، بیماری‌های خونی، عیوب انعقادی و امراض ناتوان‌کننده مزمن، عفونت‌های حاد، بیماری‌های روانی و قلبی شدید دارند، ممنوع است.

عمل جراحی بینی به چند روش صورت می‌پذیرد؟

برای عمل جراحی بینی دو روش کلی وجود دارد: روش بسته و روش باز. در روش بسته هیچ‌گونه برش جراحی از خارج بینی داده نمی‌شود و کلیه بر‌ش‌های جراحی از داخل بینی است، در نتیجه جای هیچ بخیه‌ای در ظاهر بینی نخواهیم داشت.

در روش باز، برش جراحی از روی پوست جلو بینی داده می‌شود. چه در روش باز و چه در روش بسته پس از انجام برش‌های جراحی پوست بینی از سطح استخوان‌ها و غضروف‌های بینی جدا می‌شود تا جراح بتواند تغییرات لازم را روی آن انجام دهد. سپس در صورت لزوم قوز بینی برداشته می‌شود و قسمت استخوانی بالای بینی تراشیده و باریک می‌شود.

پس از آن غضروف‌های نوک بینی نیز در صورت لزوم اصلاح می‌شوند، به نحوی که عیوب بینی برطرف شوند و بینی زیباتر شود و متناسب با شکل صورت شخص باشد. هر یک از این دو روش نکات مثبت و منفی خاص خود را دارد و در انتخاب هر یک از آن‌ها تجربه و مهارت جراح و معیارهای متعددی دخالت دارد. لازم به ذکر است که تنها میزان شهرت جراح در انتخاب او معیار قابل استنادی نیست.

مزیت جراحی بینی به روش بسته

 • زمان عمل کوتاه‌تر است.
 • برش پوستی‌ در ناحیه کلوملا را ندارد.
 • تورم بعد از عمل کمتر است.

مزیت‌ جراحی بینی به روش باز

 • دید بهتر جراح
 • توانایی برای انجام عمل در بینی‌‌های مشکل
 • سهولت در گذاشتن گرافت‌های غضروفی و استخوانی یا پروتز‌ها

نکات قبل از جراحی بینی

 • آسپرین و داروهای مشابه آن مانند پروفن دست‌کم دو هفته پیش از عمل نباید مصرف شوند زیرا تمایل به خونریزی را افزایش می‌دهند.
 • در صورت سرماخوردگی ویروسی لازم است عمل جراحی به مدت چند هفته به تعویق بیفتد.
 • هدف هر عمل زیبایی بهبود بخشیدن به وضع ظاهری است نه رسیدن به زیبایی کامل و مطلق.
 • دو هفته قبل و بعد از عمل جراحی نباید سیگار کشید.
 • ۸ ‌ساعت قبل از عمل نباید چیزی خورد.
 • در صورت مصرف داروهای گیاهی باید با پزشک خود مشورت کنید.

نکات بعد از عمل جراحی زیبایی بینی

بعد از انجام جراحی زیبایی نیز باید نکاتی را رعایت کنید تا نتیجه حاصل از جراحی بینی در مدت زمان کوتاه‌تری نمایان شود و بهبود و ریکاوری نیز سریع‌تر انجام شود. این نکات به شرح زیر هستند:

 • در ۲۴ ساعت اول پس از عمل بینی بهتر است در جهت کاهش تورم دور چشم از کیسه یخ روی چشم‌ها استفاده شود.
 • تا دو هفته پس از عمل زیبایی بینی سعی شود از تخلیه ترشحات بینی با فشار خودداری شود.
 • در هفته‌های اول پس از عمل لازم است از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری شود.
 • طی روزهای اول پس از عمل جراحی بینی از هرگونه ضربه به بینی باید پرهیز شود. به‌عنوان مثال هنگام خواب باید طاق باز خوابید.
 • هنگام خوابیدن سعی شود نیم‌تنه بالاتر از پاها قرار گیرد تا ورم کمتری در ناحیه صورت ایجاد شود.
 • در هفته‌های اول پس از عمل بینی لازم است از فعالیت‌های بدنی شدید و ورزش‌های سنگین اجتناب شود.
 • از خوردن غذاهایی که به جویدن طولانی نیاز دارند در هفته‌های اول باید پرهیز شود.
 • در هفته اول پس از عمل سعی شود عطسه با دهان باز انجام شود و از حرکات شدید صورت هنگام خنده و نیز از گریه اجتناب شود.
 • شستن صورت یا حمام کردن به شرطی که پانسمان روی بینی خیس نشود بلامانع است.

انواع مدل جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی که به عنوان یکی از پرطرفدارترین جراحی‌های دنیا شناخته می‌شود، خود دارای چند نوع مختلف است. این که شما می‌خواهید بینی شما پس از جراحی چه فرمی داشته باشد، بر انتخاب نوع جراحی بینی تاثیر می‎گذارد. انواع مدل جراحی بینی به شرح زیر هستند:

عمل بینی طبیعی

اکثریت آقایان و نیز بسیاری از خانم ها این مدل بینی را می پسندند. منظور از بینی طبیعی این است که اشکالات ظاهری بینی مانند قوز بینی، افتادگی نوک بینی، انحراف ظاهری، پهنای نوک بینی به نحوی وضع شوندکه بینی در عین حال که زیبا تر و شکیل تر می شود، ظاهری به اصطلاح “عملی” و “مصنوعی” پیدا نکند.

عمل بینی نیمه فانتزی

تقریبا نیمی از خانم های متقاضی عمل جراحی زیبایی بینی خواهان بینی نیمه فانتزی هستند.

منظور از بینی نیمه فانتزی مدلی است که ضمن حفظ تناسب سایز و شکل بینی با سایر اجزای صورت نوک بینی کمی از حالت طبیعی سربالاتر و قوس پشت بینی نیز کمی بیشتر باشد.

در این مدل پهنای بینی از روبرو و سایز سوراخ ها نیز کمی از حالت طبیعی باریکتر خواهد بود.

در این مدل نیز بینی ظاهر غیر طبیعی و “عملی” ندارد نوک بینی بیش از حد بالا نرفته و ظاهر به اصطلاح “خوکی” پیدا نمی شود و همچنین قوس پشت بینی به حالت “سرسره ای” تبدیل نمی شود.

مدل های غیر طبیعی بینی

برخی از متقاضیان عمل جراحی زیبایی بینی خواهان مدل های غیر طبیعی بینی هستند. از مشخصات این مدل ها بالا رفتن زیاد نوک بینی، قوس بیش از اندازه در پشت بینی فرو رفتگی زیاد ناحیه پره های بینی و کوچک شدن زیاد سایز بینی است. نتیجه این عمل ها این است که بعد از عمل در نگاه اول ظاهر غیر طبیعی و به اصطلاح “عملی” بینی مشهود و نمایان است.

اگر شما عمل جراحی بینی انجام داده اید، تجربه خودتان را از قسمت نظرات برایمان ارسال کنید.

آیا نتیجه جراحی بینی مشخص است؟

قبل از عمل جراحی بینی نمی‌توان به‌طور دقیق اعلام کرد که بینی بعد از جراحی به چه شکل در خواهد آمد چرا‌که عوامل زیادی در این امر دخیل هستند. از‌جمله کیفیت پوست بینی یکی از فاکتور‌های اصلی تعیین‌کننده نتیجه نهایی عمل بینی است. غیر از پوست، تبحر و تجربه جراح هم می‌تواند در این زمینه دخیل باشد.

آیا دفعات انجام جراحی بینی محدودیت دارد؟

آیا دفعاتی که می‌توان اعمال جراحی بینی انجام داد، محدودیت دارد؟ پاسخ: خیر. اما مطمئنا هر چه بینی دفعات زیادتری عمل شود احتمال عارضه زیادتر خواهد داشت. اما این بدان معنا نیست که افراد در صورت وجود مشکل و اختلالات شدید عمل‌های بعدی را انجام ندهند، زیرا اگر عمل با دقت، با حوصله و تکنیک مناسب انجام شود، می‌تواند نتایج قبلی را بهبود دهد.

هزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمت

دکتر محمد ابراهیمی - فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

 • اعمال جراحی زیبایی: بینی، بینی ترمیمی، سینه، شکم، پهلو، پلک و صورت
 • برداشتن چربی های موضعی: شکم، پهلو، بازو، ران و پشت
 • گذاشتن انواع پروتز: سینه، صورت، گونه، چانه، زاویه فک و...
 • تزریق ژل: لب، خط لبخند، گونه و ...
 • تزریق چربی، تزریق بوتاکس و PRP
 • کاشت مو به روش FUT و FT ترکیبی

روزهای شنبه و چهارشنبه مطب چیتگر

روزهای سه شنبه مطب سعادت‌آباد

برای مشاوره و نوبت دهی کلیک کنید.

هزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمت

همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۱۲۱۰۰۴۵۴۶

۰۹۳۵۱۰۰۴۵۴۶

هزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمت

doctorebrahimi.com

هزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمتهزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمت

آدرس اینستاگرام دکتر محمد ابراهیمی

drmohamadebrahimi@

هزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمت

مطب۱: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، کوچه پنجم نوروزی، ساختمان ماکان، پلاک ۸، طبقه دو، واحد ۴

هزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمتهزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمتهزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمتهزینه عمل جراحی بینی در سال 1403 + جدول قیمت

مطب ۲: چیتگر، مابین میدان ساحل و میدان دریاچه، بلوار جوزانی شرقی، نبش شمس تبریزی، مجتمع تجاری پاسارگاد، طبقه دوم

 

 

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت برترین ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج