۱۲۱۹۵۵۲
۴۸۲
۴۸۲

دور شدن استقلالی‌های سابق از پرسپولیس

این روزها اخبار نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس داغ‌تر از همیشه شده است. بعد از پیوستن علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی و دانیال اسماعیلی‌فر حالا هواداران تیم نایب قهرمان لیگ منتظرند ببینند کدام بازیکن در تور تیم محبوب‌شان می‌افتد و صید جدید پرسپولیس لقب می‌گیرد.

فرهیختگان: این روزها اخبار نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس داغ‌تر از همیشه شده است. بعد از پیوستن علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی و دانیال اسماعیلی‌فر حالا هواداران تیم نایب قهرمان لیگ منتظرند ببینند کدام بازیکن در تور تیم محبوب‌شان می‌افتد و صید جدید پرسپولیس لقب می‌گیرد. البته دیروز قرمزها یک خروجی هم داشتند و حامد لک که جدایی‌اش با حضور بیرانوند محتمل بود، قراردادش را فسخ کرد. «فرهیختگان» بار دیگر نگاهی انداخته به اخبار پرشمار نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس که در ادامه متن از نظر شما خوانندگان روزنامه می‌گذرد.

 شهباززاده به استقلال نزدیک‌تر است

این دومین سالی است که خبر حضور سجاد شهباززاده را در تیم پرسپولیس منتشر می‌شود و این بازیکن درنهایت تصمیم می‌گیرد تیم دیگری را برای ادامه فوتبالش انتخاب کند. فصل قبل یحیی گل‌محمدی تمایل زیادی داشت تا این مهاجم را در اختیار بگیرد اما درنهایت شهباززاده تصمیم گرفت در کنار شهریار مغانلو به فوتبالش در سپاهان ادامه دهد. حالا باز هم گفته شد این بازیکن در آستانه پیوستن به پرسپولیس است و با سرخ‌ها به توافق رسیده و به‌زودی قراردادش را امضا می‌کند اما حالا اخبار دیگری در این مورد به گوش می‌رسد. ظاهرا شهباززاده از پرسپولیسی‌ها درخواست دریافت رقم سقف قرارداد را کرده اما باشگاه پرسپولیس به این بازیکن پیشنهاد 9 میلیاردی داده است. در این میان تیم استقلال که هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده به این بازیکن پیشنهاد همکاری تازه داده است. گفته می‌شود شهباززاده چون سابقه بازی در استقلال را دارد و نمی‌خواهد دچار حاشیه‌های زیادی شود به پیشنهاد استقلال چراغ سبز نشان داده و برخی می‌گویند این بازیکن به پوشیدن پیراهن آبی بیشتر نزدیک است تا پیراهن سرخ پرسپولیس. البته باز هم باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 یحیی قید زکی‌پور را زد

در مورد مذاکرات پرسپولیس و میلاد زکی‌پور مدافع چپ گل‌گهر سیرجان اخبار تازه‌ای شنیده‌ایم. ظاهرا یحیی گل‌محمدی از استوری‌های این بازیکن علیه برخی از پیشکسوتان پرسپولیس خبر نداشت و وقتی متوجه موضوع و اعتراضات هواداران پرسپولیس شده نسبت به جذب این بازیکن دچار تردید شد. درنهایت این بازیکن زمانی که به تهران می‌آید تا پای میز مذاکره بنشیند باشگاه پیشنهاد رقمی پایین را به این بازیکن داده تا رسما انتقال این بازیکن به پرسپولیس منتفی شود. گفته می‌شود موضوع پرسپولیسی شدن این بازیکن کلا منتفی شده است.

 احتمال پرسپولیسی شدن نورافکن در حد صفر

با اینکه گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس با سپاهان بر سر جذب امید نورافکن وارد مذاکره شده و حتی عنوان می‌شود تیم اصفهانی برای صدور رضایتنامه این بازیکن شرط و شروطی ارائه کرده اما دیروز خبردار شدیم امکان سرخپوش شدن این بازیکن در حد صفر است و سپاهانی‌ها تحت هیچ شرایطی حاضر به دادن رضایتنامه این بازیکن نیستند و پرسپولیسی‌ها برای جذب این بازیکن باید تا فصل بعد منتظر باشند تا با این بازیکن به شکل بازیکن آزاد وارد مذاکره شوند.

 چپ‌پای جوان نفت به قرمزها پیشنهاد شد

بعد از منتفی شدن جذب میلاد زکی‌پور و امید نورافکن، از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد نام بازیکن جوان و چپ‌پای نفت مسجدسلیمان در لیست خرید پرسپولیس قرار گرفته است. محمدمهدی احمدی چپ‌پای خوزستانی نفت با 19 سال سن عملکرد خوبی در دفاع چپ تیم مسجدسلیمانی داشته و حالا به یحیی پیشنهاد شده است. باید دید گل‌محمدی آیا به خرید بازیکن جوان رای خواهد داد یا نه. گفته می‌شود خیلی از بازیکنان جوان به علت عدم اعتقاد یحیی به استفاده از بازیکنان کم‌تجربه تمایل زیادی به حضور در پرسپولیس از خودشان نشان نمی‌دهند!

 بازگشت خدابنده‌لو به لیست خرید یحیی

جذب محمد خدابنده‌لو، هافبک دفاعی ذوب‌آهن اصفهان در دستور کار باشگاه پرسپولیس قرار گرفت. مدتی قبل کادر فنی پرسپولیس نسبت به جذب این بازیکن جوان دچار تردید شده بود چون سهمیه لیگ برتری محسوب می‌شد اما حالا باتوجه به عدم امکان جذب احمد نوراللهی و سعید عزت اللهی، گل‌محمدی تصمیم گرفت یک جای لیست لیگ برتری تیمش را با نام خدابنده‌لو پر کند. ظاهرا مقدمات جذب فراهم است و این بازیکن که در مسابقات زیر 23 سال آسیا عملکرد خوبی از خود نشان داد هم آمادگی حضور در پرسپولیس را دارد و شاید به‌زودی صید جدید سرخ‌ها لقب بگیرد. تکلیف این بازیکن هم ظرف امروز و فردا مشخص خواهد شد.

 گولسیانی ۱۲۰ هزار دلار تخفیف داد

ظاهرا مذاکرات پرسپولیس با گئورگی گولسیانی، مدافع میانی و گرجستانی سپاهان دارد به توافق ختم می‌شود. این بازیکن برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس رقمی در حدود 400 هزار دلار پیشنهاد داده بود اما پرسپولیسی‌ها به او 200 هزار دلار کمتر پیشنهاد کرده بودند. شنیدیم این بازیکن گرجستانی به پرسپولیسی‌ها تخفیف داده و احتمالا طرفین با رقمی کمتر از 300 هزار دلار توافق کنند. شنیدیم رقم دقیق این توافق 280 هزار دلار خواهد بود. به نظر می‌رسد طی امروز و فردا اخباری در مورد امضای قرارداد این بازیکن با پرسپولیس منتشر شود.

 روشن شدن تکلیف زاهدی، شاید یک ماه دیگر

شهاب زاهدی در پرسپولیس؟! این خبری است که در سال‌های اخیر زیاد شنیده‌ایم. جالب است پرسپولیس چند سالی است که می‌خواهد مهاجم خودش را جذب کند اما نمی‌تواند. شهاب زاهدی خودش بازیکن پرسپولیس بود اما خیلی راحت از این تیم جدا شد تا امروز تبدیل به یک بازیکن طرازاول شود و پرسپولیسی‌ها برای جذب دوباره‌اش دچار مشکلات زیادی شود. دیروز بار دیگر خبر پرسپولیسی شدن این بازیکن به گوش رسید اما این بازیکن هنوز امکان عقد قرارداد با تیم اسبقش را ندارد. زاهدی تحت قرارداد تیم لوهانسک اوکراین است و به علت وقوع جنگ در این کشور لیگ اوکراین تعطیل شده و تا زمانی که فیفا در مورد شرایط این لیگ تصمیم نگیرد زاهدی قادر نیست به تیم دیگری برود. گفته می‌شود تکلیف این لیگ بین 2 هفته تا یک ماه آینده از سوی فیفا روشن می‌شود و اگر فیفا این لیگ را باز هم تعطیل کند آن وقت شهاب زاهدی می‌تواند به‌عنوان بازیکن آزاد با پرسپولیس قرارداد ببندد. فعلا اعضای کادر فنی قرمزها نمی‌تواند ریسک کنند و قصد دارند هرچه زودتر برای فصل جدید مهاجمی تاثیر‌گذار به خدمت بگیرند.

 سپاهان اسدی را می‌خواهد، گل‌گهر رقیب فولاد در جذب آقایی

ظاهرا سپاهانی‌ها مذاکراتی را با رضا اسدی آغاز کردند و می‌خواهند هافبک سرخ‌های پرسپولیس را به خدمت بگیرند. هرچند مدیربرنامه این بازیکن قبل از اتمام لیگ از آفر تیم تایلندی برای این بازیکن خبر داد اما بعد از پایان لیگ خیلی‌ها گفتند این بازیکن منتظر روشن شدن تکلیفش با پرسپولیس است. حالا خبر می‌رسد این بازیکن با سپاهان اصفهان مشغول مذاکره است و این احتمال وجود دارد که فصل بعد برای زردپوشان اصفهانی توپ بزند. در مورد سعید آقایی هم گفته می‌شود به فولاد خوزستان نزدیک است اما ظاهرا گل‌گهری‌ها هم پیشنهاد تازه‌ای به این بازیکن داده‌اند تا هافبک پرسپولیس سرگرم سبک و سنگین کردن دو پیشنهاد دست به نقدش باشد.

 پرسپولیس منتظر اقدام مدیربرنامه‌های یامگا!

پرسپولیسی‌ها در سال‌های اخیر و در زمان نقل‌وانتقالات از این عادت‌ها نداشتند که سراغ بازیکنانی بروند که عضو تیم استقلال باشند. آن هم بازیکنانی که با این تیم قرارداد دارند اما ظاهرا داستان در مورد یامگا مهاجم استقلال کمی فرق کرده است! مدیربرنامه‌های این بازیکن اعلام کرده که می‌تواند قرارداد این بازیکن را با استقلال فسخ کند و می‌گویند رقم فسخ قرارداد این بازیکن هم 150 هزار دلار است. پرسپولیسی‌ها هم به این مدیربرنامه مجوز دادند تا پیگیر فسخ قرارداد یامگا باشند و بعد با او پای میز مذاکره بنشینند. هنوز خیلی‌ها در باشگاه با دیده شک به این انتقال نگاه می‌کنند و منتظرند تا ببینند این مدیربرنامه در روزهای آینده چه خواهد کرد. برخی می‌گویند اگر یامگا به پرسپولیس نیاید راهی تیم جدید فرهاد مجیدی می‌شود و درنهایت با استقلال ادامه همکاری نخواهد داد هر چند آبی‌ها تاکید دارند که او ماندنی است.

 صادقی از مشکل مدیربرنامه تا پیشنهاد رقم بالا

در مورد سعید صادقی وینگر تیم گل‌گهر سیرجان اخبار متعددی منتشر شده است. این بازیکن که عملکرد خوبی در تیمش داشته این روزها موردتوجه دو تیم پرسپولیس و استقلال قرار گرفته و مدیربرنامه‌هایش به شکل همزمان مشغول مذاکره با هر دو تیم است. در مورد صادقی و پرسپولیس اخبار ضدونقیضی به گوش می‌رسد. برخی می‌گویند مدیربرنامه‌های این بازیکن به علت اختلافاتی که با یحیی گل‌محمدی دارد پیشنهادهای زیادی را به باشگاه پرسپولیس ارائه می‌کند و قصد همکاری ندارد. می‌گویند او از پرسپولیسی‌ها برای این بازیکن 20 میلیارد تومان درخواست کرده و البته می‌گویند صادقی به باشگاه پرسپولیس پیغام داده که بعد از بازگشت به ایران خودش برای مذاکره مستقیم به باشگاه پرسپولیس خواهد آمد. یک منبع آگاه هم مدعی شده که قرمزها با کمک هوادار متمول امارات‌نشین توانسته‌اند با صادقی بر سر یک مبلغ قابل‌توجه توافق کنند هر چند اگر وی سر از استقلال درآورد هم نباید تعجب کرد؛ چراکه مدنظر هر دو باشگاه قرار دارد و تا روزهای پایانی نقل‌وانتقالات ممکن است یکی از تیم‌ها پیشنهاد بالاتری ارائه کرده و بهترین پاسور فصل گذشته را جذب کند.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج