adexo3
۱۴۲۳۹۵۲
۱ نظر
۳۹۶۲
۱ نظر
۳۹۶۲
پ

مدافع سرخپوشان به تراکتور نزدیک شد

پرسپولیس در فاصله دو روز مانده به دیدار حساس با استقلال‌خوزستان تنها با یک مصدوم تمریناتش را ادامه می‌دهد.

فرهیختگان: پرسپولیس در فاصله دو روز مانده به دیدار حساس با استقلال‌خوزستان تنها با یک مصدوم تمریناتش را ادامه می‌دهد. سعید صادقی تنها مصدوم سرخپوشان است که فعلا نزدیک به یک ماه باید دوره درمانی‌اش را سپری کرده و بعد از آن کم‌کم با فیزیوتراپی آماده بازگشت به تمرینات شود. برخلاف دیدارهای اخیر پرسپولیس بدون محروم در بازی روز سه‌شنبه خود به میدان خواهد رفت. نکته جالب توجه اینکه این روزها بحث اصلی تمرینات پرسپولیس به پرونده فسادی مربوط می‌شود که باعث کناره‌گیری اجباری رئیس کمیته داوران و رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ شد. طبیعی است که این مساله مهم به سوژه اصلی شاگردان اوسمار تبدیل شود. به هر حال صحبت از دست داشتن مسئول برگزاری مسابقات و رئیس کمیته داوران در یک پرونده فساد است که قاعدتا نباید به‌سادگی از کنار آن عبور کرد. مطمئنا این پرونده نیز تنها پرونده فساد فوتبال کشورمان نبوده و نیست. در مورد این اتفاقات باید روزها و ماه‌ها صحبت شود و با متخلفان نیز شدید‌ترین برخوردها صورت گیرد. اتفاقی که در خیلی از لیگ‌های معتبر رخ می‌دهد و وقتی باشگاهی تخلف می‌کند جریمه‌ای که در نظر گرفته می‌شود فقط مختص مسئولان آن نخواهد بود، بلکه آن باشگاه را هم جریمه سنگین می‌کنند.

اما شرایط پرسپولیس برای بازی با استقلال‌خوزستان تقریبا ایده‌آل است. از این جهت که شاگردان اوسمار بعد از استراحت سه روزه‌ای که بعد از بازی با هوادار به‌طور منظم و با‌انگیزه بسیار بالا تمرینات خود را در روزهای اخیر پشت‌سر گذاشتند.

مدافع سرخپوشان به تراکتور نزدیک شد

 اوسمار در آستانه تمدید قرارداد

همان‌طور که اواخر هفته گذشته خبر دادیم مدیریت باشگاه پرسپولیس پس از بررسی‌های لازم و مشورت با بزرگ‌ترهای تیم درنهایت تصمیم گرفت مذاکرات نهایی را با اوسمار برای تمدید قرارداد انجام دهد. در همین راستا آخر هفته گذشته نشستی بین اوسمار با مسئولان باشگاه پرسپولیس برگزار شد و طرفین در مورد مسائل مختلف از جمله مسائل مالی صحبت کردند. در این نشست اوسمار از برنامه‌هایش برای فصل بعد که شامل آغاز دور جدید تمرینات در اواسط تیر ماه، اردوی خارجی، زیر نظر گرفتن تمرینات و بازی‌های تیم‌های پایه، جذب حداقل 4، 5 بازیکن بزرگسال در کنار چند بازیکن جوان و زیر 23 سال بود، صحبت کرد و تاکید داشت اگر همه چیز طبق برنامه‌ای که تدارک دیده پیش برود، می‌توانند یک تیم قدرتمند را راهی لیگ نخبگان آسیا و همچنین مسابقات داخلی کنند. تاکید اوسمار این بوده و هست که زمان را نباید از دست دهند و از اتفاقاتی که فصل پیش رخ داد و نتوانستند در لیگ قهرمانان آسیا از گروه خود صعود کنند، درس بگیرند. مسئولان باشگاه پرسپولیس در مورد مسائل مالی پیش از آن هم با اوسمار صحبت کرده بودند و از قرار معلوم اختلاف‌نظر کوچکی بین آنها در این زمینه وجود دارد. گویا اوسمار خواهان قرارداد 350 هزار دلاری است اما باشگاه پرسپولیس روی 300 هزار دلار نظر دارد. در همین راستا نیز قرار شد اوسمار به جلسه هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس دعوت شده و ضمن تقدیر از او بابت برنامه‌هایش برای فصل پیش‌رو توضیحات لازم را ارائه دهد. اتفاقی که روز گذشته رخ داد و اعضای هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس نشست صمیمانه‌ای را با اوسمار برگزار کردند؛ هر چند هنوز چیزی بین طرفین امضا نشده است و قرار بر این شد طی روزهای آتی با حضور اوسمار و ایجنتش در باشگاه پرسپولیس مذاکرات نهایی انجام و قرارداد این مربی برزیلی رسما تمدید شود. در مورد جزئیات این قرارداد در روزهای آتی مفصل‌تر خواهیم پرداخت.

 علیپور در آب‌نمک پرسپولیس

در روزهای گذشته از اظهار تمایل علی علیپور برای بازگشت به پرسپولیس خبر دادیم. همچنین تاکید داشتیم این اتفاق در حالی رخ خواهد داد که اوسمار به این بازگشت راضی باشد که تا الان او چراغ سبزی در این زمینه از خود نشان نداده است. اوسمار در واقع به‌دنبال جذب مهاجم خارجی است و قبل از آن می‌خواهد بداند که با چه مبلغی می‌تواند برای پیدا کردن بازیکن مدنظرش اقدام کند. در این زمینه نیز باشگاه پرسپولیس قرار است بودجه مورد نظر در زمینه جذب بازیکن خارجی را به سرمربی برزیلی‌اش اعلام کند. فصل پیش یحیی گل‌محمدی برای جذب سه بازیکن خارجی در سه پست خواستار بودجه 4 میلیون دلاری شد که بعد از مطرح شدن سقف بودجه باشگاه‌ها به وی گفتند نهایتا می‌تواند روی بازیکن 500 تا 600 هزار دلاری حساب کند. اتفاقی که به‌نظر می‌آید در مورد اوسمار هم تکرار شود و او باید به‌دنبال مهاجمی با این قیمت برای تیمش باشد. ناگفته نماند باشگاه پرسپولیس روی جذب علی علیپور نظر مساعد دارد و به‌نوعی او در آب‌نمک پرسپولیس خواهد ماند تا تکلیف خط حمله این تیم مشخص شود.

 نعمتی در تیررس تراکتور

باشگاه تراکتور اگر قرار باشد با زنوزی ادامه دهد که احتمالش با توجه به قیمتی که این باشگاه روی سهامش گذاشته، زیاد است همچنان به تلاشش برای جذب بازیکنان مدنظرش از پرسپولیس ادامه خواهد داد. قبلا اشاره داشتیم به اینکه مرتضی پورعلی‌گنجی، دانیال اسماعیلی‌فر، مهدی ترابی و علیرضا بیرانوند نفرات مدنظر زنوزی و شاید بهتر باشد بگوییم سرمربی آینده این باشگاه (یحیی گل‌محمدی درصورت حل مشکلاتش) برای حضور در تبریز هستند. اما جدید‌ترین خبر حاکی از آن دارد که بعد از پاسخ منفی پورعلی‌گنجی برای حضور در تراکتور این باشگاه با علی نعمتی وارد مذاکره شده و به نتایج خوبی هم رسیده است. بازیکنی که بعید به‌نظر می‌آید فصل بعد جایی در تفکرات اوسمار داشته باشد، مگر اینکه به نیمکت‌نشینی راضی باشد. در تراکتور او هم رقم خیلی بیشتری خواهد گرفت و هم اینکه شرایط فیکس بازی کردن را خواهد داشت. اما در مورد سه بازیکن دیگر نیز باید منتظر اتفاقات باشیم. بیرانوند از دریافتی‌های مالی خود در این فصل رضایت ندارد و دو بازیکن دیگر هم برای تمدید قرارداد بیش از 25 میلیارد طلب کرده‌اند.

 مذاکرات نیمه‌کاره ماند

برخلاف آنچه در برخی رسانه‌ها منتشر شده است باشگاه پرسپولیس مذاکرات جدیدی با هیچ یک از بازیکنانش نداشته است. در‌واقع مذاکرات اولیه با نفراتی چون ترابی، اسماعیلی‌فر و پورعلی‌گنجی انجام گرفت و ایجنت این بازیکنان شرایط آنها را برای تمدید قرارداد اعلام کردند. در‌واقع خواسته آنها مانند دیگر بازیکنان پرسپولیس پرداخت مطالبات فصل قبل و این فصل است. ضمن اینکه ملی‌پوشان پرسپولیس رقم 25 تا 27 میلیارد تومان را برای تمدید در‌نظر دارند در‌حالی‌که باشگاه پرسپولیس روی 21 میلیارد به اضافه 10 تا 15 درصد آپشن تاکید دارد. در هر صورت ادامه مذاکرات قرار شده است بعد از آخرین بازی سرخپوشان در لیگ انجام گیرد. این در حالی است که تاکید اوسمار این بوده و هست که نباید وقت را از دست داده و باید تا قبل از شروع دور جدید تمرینات تیم‌شان (اواسط تیرماه) تیم خود را کامل بسته باشند.

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  نظر کاربران

  • ناشناس

   باید افتخار کنند که در تیمی مثل پرسپولیس بازی کنند حتی اگه نصف قیمت تیم های دیگه پول بده

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج