۸۷۷۲۲۶
۷۵ نظر
۵۷۷۰
۷۵ نظر
۵۷۷۰
پ

برای مردانی که همسرشان یائسه شده است

برای بعضی از زوج‌ها، یائسگی و خشم نسبت به شوهر، گویی همزمان است! همین مسئله باعث می‌شود مرد، کمتر هوای همسرش را داشته باشد و این قطعا برای زن خوشایند نیست. البته همه‌ی خانم‌های یائسه دچار خشم و عصبانیت نمی‌شوند، اما برای آن‌هایی که دچار چنین حالتی می‌شوند، زندگی می‌تواند سخت شود.

برترین‌ها: برای بعضی از زوج‌ها، یائسگی و خشم نسبت به شوهر، گویی همزمان است! همین مسئله باعث می‌شود مرد، کمتر هوای همسرش را داشته باشد و این قطعا برای زن خوشایند نیست. البته همه‌ی خانم‌های یائسه دچار خشم و عصبانیت نمی‌شوند، اما برای آن‌هایی که دچار چنین حالتی می‌شوند، زندگی می‌تواند سخت شود.

فاکتور‌های دخیل در این شرایط را نمی‌تواند حذف کرد، اما راه‌هایی وجود دارد که مرد می‌تواند با کمک آنها، عبور از این دوره را برای خودش و همسرش راحت‌تر کند. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چرا همسرتان در دوران یائسگی‌اش عصبی می‌شود و شما چه می‌توانید بکنید.

چرا خانمتان اینقدر عصبانی است؟

اگر در طول زندگی مشترک‌تان، شوهری حمایت گر بوده باشید، وقتی همسرتان وارد دوره‌ی یائسگی می‌شود احتمالا کمی پریشان و آشفته می‌شوید؛ رفتار‌های او انگار ناگهان تغییر کرده، ممکن است مهربانی و لطف شما را نپذیرد، ممکن است با شما بحث و مشاجره کند، و با این رفتار‌ها طبیعتا فکر می‌کنید چقدر نسبت به شما بی‌انصاف و نامهربان شده است.

واقعیت این است که احساس خشم و عصبانیت همسر شما دلایل خوبی دارد و خیلی از این دلیل‌ها واقعا هیچ ربطی به شما ندارند. در ادامه به چند عامل که سبب عصبی شدن خانم‌های یائسه، از جمله همسر شما، می‌شوند اشاره می‌کنیم.

برای مردانی که همسرشان یائسه شده است

مردُم امروز بیشتر از ۵۰ سال پیش در مورد یائسگی حرف می‌زنند، اما همچنان خیلی از افراد چیز زیادی در مورد یائسگی نمی‌دانند مگر اینکه تجربه‌اش کنند. وقتی شما احساس می‌کنید هیچکس درک نمی‌کند درون شما چه خبر است و در چه وضعیتی قرار دارید، همین احساس می‌تواند شما را در هر سنی که باشید، زودرنج و تحریک پذیر کند؛ و اگر شما آقای محترم، کمی مطالعه کنید و فکر کنید حالا دیگر کاملا همسرتان را درک می‌کنید، او را جور دیگری عصبانی می‌کند.

اگر هر چیزی که همسرتان می‌گوید، انجام می‌دهد و احساس می‌کند را به عنوان علامتی از یائسگی تعبیر و تفسیر کنید، او را به عنوان یک انسان سخت و مشکل دار، بی‌ارزش می‌کنید. همسر شما هر چند که در حال تجربه‌ی نشانه‌های یائسگی است، اما می‌خواهد شما به یاد داشته باشید که او در بیشتر موقع هنوز هم همان کسی است که همیشه بوده.

پریود‌های همسرتان دیگر قابل پیش بینی نیستند

اگر فکر می‌کنید یائسه شدن به معنی توقف کامل پریود است اشتباه می‌کنید. شاید در ابتدا، تغییر در پریود، تنها مشکل موجود به نظر برسد، اما همین موضوع هم می‌تواند بسیار آزاردهنده و ناخوشایند باشد. همسر شما دیگر نمی‌داند چه زمانی قرار است پریود بشود، زیرا پریودهایش دیگر منظم نیستند.

شاید خونریزی‌هایش بیشتر یا کمتر شده باشند، شاید طولانی‌تر یا کوتاه‌تر از قبل شده باشند و ممکن است همسر شما شش ماه بدون پریود طی کند و بعد، پریود بشود. همین غیرقابل پیش بینی بودن باعث می‌شود همسر شما احساس کند دیگر هیچ کنترلی روی بدن خودش ندارد.

همسرتان احساس راحتی نمی‌کند

گُرگرفتگی‌ها، تعریق‌های شبانه و لرز‌ها می‌توانند باعث شوند تمام طول روز و شب احساس ناراحتی و بیقراری کند. این علائم ممکن است تا حدودی با راهکار‌های طبیعی یا درمان‌های هورمونی تسکین پیدا کنند، اما بیشتر خانم‌ها با وجود اینکه درمان، مقداری از حساسیت‌شان می‌کاهد، اما باز هم علائم را دارند.

همسرتان احتمالا وزن اضافه کرده است

همسر شما به دلیل افزایش وزن ناشی از یائسگی ممکن است احساس کند دیگر جذاب و خوش اندام نیست، مگر اینکه خیلی لاغر باشد. دور کمر همسرتان زیاد می‌شود، پوستش ممکن است شل‌تر و نازک‌تر شود، ممکن است چربی در بدنش جمع کند و بخشی از عضلاتش را از دست بدهد، و این اتفاق‌های به این دلیل نیستند که او دیگر اهمیتی به خودش نمی‌دهد.

کارشناسان هنوز دقیقا نمی‌دانند چرا خانم‌ها طی یائسگی وزن اضافه می‌کنند، اما حدس می‌زنند کاهش استروژن بی‌تاثیر نباشد. کاهش هورمون استروژن، بخشی طبیعی از پروسه‌ی افزایش سن خانم‌هاست، درست همان طور که آقایان با افزایش سن، تستوسترون کمتری تولید می‌کنند. به هر حال علت اضافه وزن همسر شما هر چه که باشد می‌تواند بر اعتماد بنفس او و توانایی‌های فیزیکی‌اش اثر بگذارد.

رابطه جنسی برای همسرتان کمی سخت شده است

علت سخت شدن رابطه جنسی برای خانم شما چند دلیل دارد. اول اینکه واژن او خشک‌تر شده و این می‌تواند باعث دردناک شدن دخول و احساس ناراحتی او بشود. دیگر اینکه همسر شما ممکن است مکررتر دچار عفونت‌های واژینال شود و دلیل دیگر هم اینکه، میل جنسی او کمتر شده است.

برای مردانی که همسرشان یائسه شده است

همسر شما ممکن است در کنترل مثانه‌اش مشکل داشته باشد

خیلی از خانم‌ها طی یائسگی دچار بی اختیاری ادرار می‌شوند. همسر شما ممکن است هنگام ورزش، عطسه، سرفه و یا خندیدن دچار نشت ادرار شود. او ممکن است مکررا عفونت مثانه بگیرد و همه‌ی این‌ها نه تنها ناراحت کننده‌اند بلکه احساس شرم نیز به او می‌دهند.

همسر شما خوب نمی‌خوابد

خانم‌ها تقریبا در همان سنی که یائسه می‌شوند، دچار مشکل خواب نیز می‌شوند. همسر شما ممکن است برای به خواب رفتن و در خواب ماندن مشکل داشته باشد و نیمه‌های شب مکررا از خواب بیدار شود. تعریق‌های شبانه می‌تواند او را از خواب بیدار کند حتی شاید عرقش آنقدر زیاد باشد که مجبور شود روتختی و روبالشتی‌اش را عورض کند تا بتواند دوباره بخوابد. کم خوابی می‌تواند احساس خستگی و افسردگی به همسرتان بدهد.

همسر شما با نوسانات خلقی درگیر است

یائسگی اغلب با نوسانات خلقی همراه است که دلیل دارد، اما کاملا شناخته شده نیست. خستگی، استرس ناشی از تغییرات و دست و پنجه نرم کردن با علائم یائسگی همگی می‌توانند بر خلق و خو اثر بگذارند.

برای مردانی که همسرشان یائسه شده است

در بدن همسر شما، تغییرات هورمونی زیادی در جریان است. استروژن او افت کرده و همین در خلق و خوی همسر شما بسیار تاثیر گذار است، زیرا استروژن، تولید سروتونین را در مغز کنترل می‌کند. اگر سروتونین همسرتان کاهش پیدا کند، او به سختی می‌تواند تمام مدت حال خوب و خوشی داشته باشد. وقتی به این مسائل فکر کنید دیگر برای‌تان عجیب نیست که چرا یائسگی، خلق و خوی همسرتان را تغییر داده است.

شما هم سن‌تان بالا رفته است

شما هم سن‌تان بالاتر رفته است و احتمالا تغییراتی پیدا کرده‌اید، مگر اینکه خیلی جوان‌تر از همسرتان باشید. شاید در سن و سالی باشید که ببینید سال‌هایی که پیش روی‌تان دارید کمتر از سال‌هایی هستند که پشت سر گذاشته‌اید. شاید مو‌های سرتان ریخته باشد یا شکم‌تان بزرگ شده باشد. حالا این‌ها چه ارتباطی به عصبی بودن همسرتان در یائسگی دارند؟ ارتباط خاصی وجود ندارد غیر از اینکه در حال حاضر حس خوبی نسبت به خودتان و زندگی‌تان ندارید و به همین دلیل برای‌تان سخت است از نظر احساسی و عاطفی، پشتیبان همسرتان باشید و او را درک کنید.

چه می‌توانید بکنید؟

شاید واقعا دل‌تان بخواهد مشکلات همسرتان را رفع کنید، اما نمی‌توانید کمکی به او بکنید. شما شاید قادر نباشید جلوی گهگاه عصبی و بد خلق شدن همسرتان را بگیرید، اما راه‌هایی وجود دارد که بتوانید به همسرتان کمک کنید.

همدلی‌تان را به همسرتان نشان دهید

اگر همسرتان دوران یائسگی خود را می‌گذراند، مهم‌ترین کاری که می‌توانید بکنید این است که با او همدلی کنید. سعی کنید تصور کنید اگر همه‌ی این اتفاق‌ها برای شما می‌افتاد چه احساسی داشتید. در رفتار و کردارتان نشان دهید که مراقبش هستید و به او توجه دارید. اگر هنگام ازدواج عهد بستید که همراه و شریک غم‌ها و شادی‌های هم باشید، پس توجه و رسیدگی و همدلی با همسرتان نباید کار سخت و دور از انتظاری باشد.

برای مردانی که همسرشان یائسه شده است

شرایطی فراهم کنید که همسرتان راحت با شما درد دل کند

همسر شما ممکن است طی یائسگی، هیجانات و احساسات ناراحت کننده‌ی زیادی در دلش داشته باشد و اگر احساس کند شما او را درک نمی‌کنید، ممکن است حتی یک بار هم سعی نکند این هیجانات را با شما در میان بگذارد. اما بهتر است بدایند مخفی کردن احساساتی که عمیقا وجود دارند، منجر به بهبود روابط تان نخواهد شد.

پس از همسرتان بخواهید با شما حرف بزند و از احساسات خود برای شما بگوید. سپس با دقت و مهربانی به حرف‌هایش گوش دهید، چیز‌هایی که گفت را خلاصه کنید و برایش بازگو کنید تا بفهمید که درست متوجه شده‌اید. به او بگویید که تحت هر شرایطی کنارش هستید و همیشه می‌تواند به شما تکیه کند. هر وقت همسرتان نزد شما آمد، برای وقت بگذارید و با تمام توجه‌تان به او گوش دهید. سعی کنید در ژرف‌ترین حالت ارتباطی ممکن با همسرتان قرار بگیرید.

در روابط جنسی‌تان، تنش را از همسرتان دور کنید و به او آرامش بدهید

رابطه‌ی جنسی شما نباید دلیلی برای مشاجره یا ناسازگاری باشد. همراه همسرتان پیش پزشکش بروید تا برای هر دوی شما مطرح کردن مسائل جنسی راحت‌تر باشد. این را بپذیرید که ممکن است روابط جنسی‌تان مانند گذشته نباشند، چه از نظر تعداد و زمان و چه از جنبه‌ی شور و هیجان. شما به عنوان یک شوهر می‌توانید با راه‌های دیگری هم محبت خود را به همسرتان نشان دهید، مثلا بوسیدن، در آغوش کشیدن و یا حتی گرفتن دست او حین پیاده روی یا در سالن سینما.

با همسرتان ورزش کنید

اگر به همسرتان بگویید باید ورزش کند، فقط او را عصبانی‌تر می‌کنید. ورزش به کاهش ریسک بیماری قلبی ناشی از یائسگی کمک می‌کند و ضمنا باعث می‌شود همسرتان احساس بهتری نسبت به خودش پیدا کند؛ و اگر شما در ورزش، همسرتان را همراهی کنید، احساس او نسبت به شما نیز بهتر خواهد شد. با هم تمرینات هوازی سبُک انجام دهید، روز‌های تعطیل به کوه بروید یا با هم در پارک دوچرخه سواری کنید. سعی نکنید با همسرتان رقابت کنید یا توان بدنی‌اش را ارزیابی کنید، فقط مثل یک دوست و همراه صمیمی کنارش باشید و با هم خوش بگذرانید.

همسرتان را تشویق کنید تا فعالیت‌های خلاقانه انجام دهد

همسر شما طی یائسگی ممکن است بی‌توجه به هر کاری که برایش می‌کنید، احساس خشم و ناراحتی داشته باشد، اما اگر سرگرم فعالیت جالب و خلاقانه‌ای باشد می‌تواند خشم خود را در جهتی مثبت تخلیه کند. او را تشویق کنید به یک فعالیت ابتکارآمیز بپردازید مثلا بنویسد، نقاشی بکشد و یا گل و گیاه پرورش بدهد. این امکان را برایش فراهم کنید تا خشم و ناراحتی خود را بروز دهد. سپس بابت هر کاری که انجام می‌دهد او را تحسین کنید.

برای مردانی که همسرشان یائسه شده است

صبور باشید

صبور بودن برای هر دو شما لازم است، چه در کوتاه مدت و چه در بلند مدت. وقتی همسرتان اندوهگین یا عصبانی به نظر می‌رسد او را آزاد و راحت بگذارید و تحمل کنید. پیامی که شما با صبر و تحمل‌تان می‌فرستید این است که: «تو ارزش این را داری که صبوری کنم و تو را آزاد بگذارم».

به همسرتان کمک کنید بهتر بخوابد

همان طور که گفتیم، بیخوابی مشکلی شایع در یائسگی است. اگر خروپف می‌کنید حتما راهی بیابید تا خروپف شما همسرتان را از خواب بیدار نکند. حل کردن مشکل خروپف‌تان فقط به نفع همسرتان نیست، بلکه به سلامت قلب خودتان هم کمک می‌کند. خواب خوب و راحت شبانه کمک زیادی به کنترل نوسانات خلقی همسرتان می‌کند.

از خودتان مراقبت کنید

طی روز‌های سخت و چالش برانگیز، سالم ماندن می‌تواند کمک‌تان کند با هر ناراحتی و تنشی که میان‌تان روی می‌دهد، بهتر کنار بیایید؛ بنابراین غذا‌های سالم بخورید، ورزش کنید و خوب بخوابید. مدیتیشن کنید تا بتوانید تاثیرات هر انرژی منفی و آشفتگی و هیاهویی در خانه را کم کنید. اگر شما حال‌تان خوب باشد، بهتر می‌توانید از همسرتان پشتیبانی کنید.

مراجعه به زوج درمانگر را به همسرتان پیشنهاد دهید

اگر دیگر نمی‌توانید خشم و نوسانات خلقی همسرتان را تحمل کنید و به نظر می‌رسد تمام تلاش‌های شما بی‌نتیجه بوده، شاید بهتر باشد به دنبال درمان بروید. مشورت کردن با یک زوج درمانگر می‌تواند به هر دوی شما کمک کند همدیگر را بهتر درک کنید. درمانگر شما می‌تواند کمک‌تان کند انتخاب‌های بهتری داشته باشید و راهنمایی‌تان می‌کند راه‌های جدیدی برای تعامل با هم کشف کنید. طی این پروسه، خشم و بیقراری همسرتان تدریجا کاهش می‌یابد و رابطه‌تان ممکن است کیفیتی پیدا کند که تا به حال نداشته است.

منبع: betterhelp

پ
درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي ٧/٢ ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

گوناگون

مطالب خواندنی

نظر کاربران

 • پیرمرد۶۰ساله

  برای ما مردان هم بنویسید ،آخرمامردان نیز یایسگی داریم درحدودسن پنجاو پنج به بعد

  پاسخ ها

  • بدون نام

   واقعا؟ چی هست.بگو ما هم بدونیم

  • فرد

   سیستم بدن مرد ها جوریه که هیچ وقت یائسه نمیشوند
   ولی زن ها در سن 50 سال به بعد دچار یائسگی میشنوند ، حتی برای پیش گیری از یائسگی تو بانوان با خوردن بعضی دارو های گیاهی میشه که پیشگیری کرد ، اما مردان هیچ وقت تولید اسپرم هاشون متوقف نمیشه ، واسه همینه که مردان نقش مهم تری در تولید مثل و بقای نسل را دارند .

  • بدون نام

   می نویسن انقد هول خودتونو نزنید

  • پیرمرد۶۰ ساله

   در گوگل سرچ نمایید ،یایسگی مردان ، تماما از علائم یائسگی مردان اطلاع حاصل می کنید

  • پیرمرد۶۰ ساله

   ضمن سپاس از سایت برترینها،تقاضامندم درمورد یایسگی ما مردان نیز اطلاعاتی درخور بمانندهمیشه، بگذارید

  • بدون نام

   مردها هم یائسه میشن .حتی در سی سالگی.مثلا طاسی سر یکی از نشونه های یائسگیه که در بعضی مردها خودشو نشون میده

  • بدون نام

   یائسگی به معنی توقف بارادریه. دلیلش هم اینه که بچه در بدن زن ایجاد میشه و طبیعت از سنی به بعذ به زنها استراحت میده این به معنی این نیست اکه مردها تموم نشدنی اند و زنها تاریخ انقضا دارند.از شعورتون بهره بگیرید

  • بدون نام

   و البته مردها هم پیر میشن و خیلی زودتر نشونه های پیری رو در ظاهرشون نشون میدن.مثلا مردهای سی ساله ممکنه پیشونی چروک داشته باشند.کیفیت اسپرم ها هم تغییر میکنه و متوسط طول عمر مردها از زنها کمتره

  • بدون نام

   مردها هیچ نقشی در بقای نسل ندارند اون هم در دنیایی که داره از جمعبیت منفجر میشه. اکثرشون بهتره از ژنهای بی کیفیتشون کپی نکنند و توی این دنیا گند نزنند

  • باز یه نر اینجا گرد و خاک کرده

   در طبیعت نرهای پیر همیشه از نرهای جوان شکست می خورند و از چرخه طبیعت خارج میشن ولی در انسانها به زور پول خودشونو از تک و تا نمیندازن وگرنه کیفیت اسپرم یک پیرمرد پنجاه ساله از یک مرد بیست ساله خیلی خیلی پایین تره و بهتره زنگوله پای تابوت درست نکنند

  • بدون نام

   فرد
   حرف مفت نزن! مردا دچار بزرگ شدن پروستات ميشن كه اونم دست كمي از يائسگي نداره

  • به حاج فرد

   چرا مردا هم یائسه میشن از همون موقع که شکم در میارن نشون میده که هورموناشون دیگه در حد بیست سالگیشون نیست
   بیخود به خودت امیدواری نده

  • بدون نام

   خوشم میاد تمام مردان ایرانی توهمه اینکه پیر نمیشن و همیشه
   میل جنسی دارن و تا دم مرگ جذاب هست رو دارن بابا شما هم یائسه میشین همون ۵۰ سالگی بیخود خودتونو سوپرمن نشون ندین افسردگی هم تو مردان ایرانی خیلی زیاده پرخاشگری عصبانیت بی پولی اینا همه پدر شما رو بیشتر و زودتر از زنها درنیاره مطمئن باشین ۵۰ برسین پوکیدین همتون به ما که دیگه نگین ما داریم میبینیمتون تو خیتبون دیگه حال ندارین راه برین
   ازت فقط مثل اسب بخار سیگار و قلیون دود میکنین حدیدنم که انقد گل کشیدین و خودارضایی میکنین که تو بیست سالگیم یاّسه این دیگه چیزی ازتون باقی نمونده

  • بدون نام

   مردها نقش مهم دارند؟؟ بچه در رحم زن ایجاد میشه و مردها نقش مهم دارند؟ نقشی که دو دقیقه سر و تهش هم میاد و اصلا می تونه مستقیم هم نباشه و از طریق آزمایشگاه باشه مهمه؟؟؟

  • به فرد

   به 15:11
   تراوشهای ذهن معیوبتو اینجا خالی نکن

 • بدون نام

  حاجی تواول چلچلته نگو

  پاسخ ها

  • بدون نام

   وای خیلی باحالی مردم از خنده

 • بدون نام

  09:17
  اسم خودتو که گذاشتی پیرمرد 60 ساله یعنی برچسب قراضه بودن رو خودت زدی، دیگه من 30 ساله چی بهت بگم
  برو ببین مردا و زنای هم سنت توی کشورهای دیگه از این سن تازه شروع فاز دوم زندگیشونه انواع تورهای گردشی و جهانگردی و اوناییشون هم که کمی دل و جرات دارن ورزش های هوایی و ... میرن که من توی این سن می ترسم
  می دونم مثل من پولشو نداری ولی حداقل ورزش کن و فیلم ببین، منتظر عزرائیل نباش

  پاسخ ها

  • بدون نام

   کلا تو ایران سن خیلی مهمه انقدری که برای کشورهای دیگه مهمه برای ایران مهم نیست ازدواج زیر ۱۸ سال باشه گیر میدن مثل من سن ۳۰ و رد کنی ازدواج نکرده باشی گیر میدن یه دختر و پسر همدیگه رو بخوان دختره سنش بیشتر باشه گیر میدن به ۴۰ که کسی برسه فکر میکنه پیرمرد یا پیر زنه نمیدونم اینهمه اهمیت از کجا میاد واقعیت اینه یکی تو سن زیر ۱۸ سالگی هم اگرچه من به شخصه نمیپسندم میتونه ازدواج کنه و از عهده زندگی مشترک برمیاد یکی دیگه نه مثل من ازش برنمیاد آدما با هم فرق دارن سن و نباید انقدر عامل محدود کننده ای دونست

  • بدون نام

   متوسط طول عمر مردها در ایران هفتاد و سه ساله که پنج سال از زنها کمتره.مردسالاری زنها رو بر اساس سن تحقیر میکنه ولی مردها رو تا دم گور جوان و فعال میخواد

  • بدون نام

   شصت ساله پیرمرد نیست پس چیه؟ نکنه شماها سیصد سال عمر می کنید؟

  • بدون نام

   پیرمرده دیگه. نکنه در شصت سالگی هم جوان رعنایید؟؟

 • بدون نام

  خیلی از آقایون ایرانی که تازه وقتی همسرشون به میانسالی و یائسگی میرسه، میرن دنبال دخترای جوون و تجدید فراش و این چیزها. اون وقت ازشون انتظار دارید همسر یائسه شون رو درک کنن؟؟؟؟باهاش همراهی کنن؟؟؟؟ مدارا کنن؟؟؟؟؟این شانس نصیب هر زنی نمیشه متاسفانه

  پاسخ ها

  • بدون نام

   همینو بگو
   والا

  • بدون نام

   دقیقا

 • بدون نام

  مردای بیچاره،راه حل یه زنه دیگه است تا مردا به هرزگی وگناه نیفتند

  پاسخ ها

  • بدون نام

   یائسگی ربطی به روابط جنسی نداره و توقف بارادریه صرفا. مردها هم اگه به زنشون به شکل چیز جنسی و دستگاه تولید مثل نگاه نکنند بعد یائسگی هم می تونن باهاش رابطه جنسی داشته باشند

  • بدون نام

   زنهای جوان هم گناه نکردند با مردهای پیر شکم گنده بوگندو باشند

  • بدون نام

   چرا زن جوان باید با مردهای پیر بوگندو باشه؟ خوب بکنید و بیاندازید بیرون چندشها

  • فرشاد

   اشتباهه

  • بدون نام

   اونطور آدمی که داری در موردش حرف میزنی ؛ به صورت اتوماتیک خودش یه هرزست و تو کثافت غرقه ؛

  • بدون نام

   خیلی هم بیچاره نیستید .اگه در طبیعت بودید در جنگ با نرهای جوان کشته می شدید ولی در دنیای آدمها تا هشتاد و نود سالگی هم می چرخید و می چرید

 • بدون نام

  اوه، چه دنگوو فنگی دارند این خانم ها، خوشحالم که با چهل سال سن هنوز اسیر این همه بدبختی نشدم

  پاسخ ها

  • بدون نام

   لابد در این پیرانه سری قصد داری با دختر کم سن و سال ازدواج کنی پس قطعا دوران یائسگیش رو نخواهی دید ولی بدبخت اون زن جوانی که مجبور به ازدواج با مردهای پا به سن گذاشته بشه

  • بماند

   تو کاملا مشخصه که دلت فحش اونم از نوع رکیک میخواد
   شرف داشته باش همونقدر که واسه مرد بودن خودت ارزش قائلی واسه زن جماعت هم ارزش قائل باش
   زن و مرد هر دو آفریده خداوندن و کاملا برابر

  • بدون نام

   یه نگا به شیکمت کنی میبینی که اسیر شدی و وسطاشی

  • بدون نام

   تو از همه بدبخت تری کاملا مشخصه

  • بدون نام

   لایک داری

 • دکتر

  بابا آقایون محترم اینقدر حرص نخورید من از مجله ی برترینها خواهشمندم یک مطلب در مورد درک آقایون بذاره تا این قدر این بنده های خدا اذیت نشند واسه قلبشون خیلی بده این میزان از فشار

  پاسخ ها

  • بدون نام

   دقیقا زورشون اومده صدای ترکیدنشم میاد

 • بدون نام

  نرها فقط زن رو برای دو چیز میخوان.چرا زنها باید عمرشون رو برای این نرینه های نفرت انگیز حروم کنند؟ حیف دقیقه ای که بخواد برای اینها که اغلب در جوانی هم کریه و داغون اند هدر بره

  پاسخ ها

  • بدون نام

   باشه
   به توهم محل میدن یه روزی نگران نباش

  • بدون نام

   شما کاملا مشخصه روانی هستی خخخخ بدبخت ترشیده

  • سلام ادمین

   کسی واسه حرفات تره هم خرد نمیکنه بیسواد ترشیده
   خیلی حرف دارم بهت بزنم منتها از حیوون درنده خو باید دوری کرد
   خخخ

  • فرمانده

   خدا شفاتون بده خواهرم...اوضاعتون خیلی داغونه
   البته از علائم ترشیدگی هم میتونه باشه

  • یک ترشیده عجوزه عفریته دیگه

   خب چرا بهتون برخورده؟ از کلماتی که بکار بردید مشخص میشه ایشون درست گفته و خوب شما رو شناخته.واقعا هم اکثر مردها زن رو بخاطر بدنش میخوان

  • والا

   ترشیده عفریته محترمه اینگونه نیست

  • بدون نام

   یه سگ نر دارم هی مبگه ترشیده
   منم غلادشو محکم تر کردم

 • بدون نام

  بقدری سرم گرمِ کار و زندگیه که اصلا فرصتی برای این مسخره یائسگی ندارم ،،،، والله خوب نمیدونم جریانش، یا علائم یائسگی را دارم و خودم خبر ندارم ،،،، یا هنوز علائمش شروع نشده هجریانشوعلائمشیچی دیگه ،،،، ای بابا زندگی جریان داره ....

  پاسخ ها

  • بدون نام

   زنها رو اینقدر بر اساس شکل بدنشون توی منگنه گذاشتند که باید مدام نگران باشند.بهترین کار بی محلی کردن به رسانه های زرده که اعتماد به نفس و انسانیت زنها رو هدف گرفتند و البته کسب و کارهایی که از ترس زنها ارتزاق می کنند

 • بدون نام

  من نمی دونم چه اصراریه کامنتهای زن ستیزانه رو منتشر میکنی و جوابشو نه؟ تایید کننده نطرات باید زن باشه از اونجایی که تمام مشاغل بی اهمیت و ابتدایی سهم زنهاست.یه کم همیت داشته باش

  پاسخ ها

  • بدون نام

   واقعا برترین ها کامنتای زن ستیزو خیلی دوست داره یه یارویی هست صدتا کامنت گزاشته بود همرو پخش کرد

  • بدون نام

   سلام نرینه گوی بیسواد برترین ها
   خودتو ... دادی بابا بسه
   خخخخ

  • دکتر

   شما غصه نخور واسه سلامتت ضرر داره

 • بدون نام

  اگه مردها این همه با شعور و انسان بودند که زنها دورشون طواف می کردند:)

 • بدون نام

  برترین ها یالا
  یائسگی مردا

 • بدون نام

  خخخ بنده خدایی هست اینجا خیلی باحاله
  جز لفظ نر و نزینه هم چیزی بهش یاد ندادن...بعد چون بیرون از اینجا کسی آدم حسابش نمیکنه خیلی سعی میکنه زن ها رو تافته جدا بافته از بقیه عالم جلوه بده...البته کسی گوشش بدهکار چرندیاتش نیست و اینکه اینجور افراد در وهله اول نیازمند ترحم هستن
  خودش کامنت میذاره بعد چند ساعت بعد میاد زیر کامنت خودش پاسخ میذاره و خودشو تایید میکنه که آره من کلی موافق دارم
  خخخ
  ادمین محترم خواهشمندم نظرمو نمایش بده
  ممنون :)

  پاسخ ها

  • بدون نام

   دم شما گرم

  • سلام ادمین

   هی کش مرورگرشو خالی میکنه میاد منفی میزنه واسه کامنتایی که مخالفشن
   حالا انگار جامعه با چرت و پرتاش عوض میشه
   والا بلا زنها هم به اندازه مرد ها ارزش دارن حالیش نمیشه که

 • بدون نام

  ضمن عذرخواهی از کلیه خانومهای باشخصیت سرزمینم. روی سخنم با دخترای ترشیده مردستیزیه که معلومه یه خواستگارم نداشتن که انقد نر نر میکنن. بوی گند ترشیدگی شما فمنسیتهای کپک زده دنیا رو برداشته. شما با این میزان نفرت و با این اخلاق گندی که دارین بهتره منتظر خواستگار نمونید. چون اگه کسی هم سراغتون بیاد روز اول نه روز دوم برتون میگردونه خونه باباتون. از اونجا که بازار ازدواج مدتهاست راکده، بهتره برید به همین پیرمردایی که از سرتونم زیاده شوهر کنید.

  پاسخ ها

  • بدون نام

   خجالت بکش پیرپسرمونده

  • بدون نام

   خیلی بدیهیه وقتی به زنها به دلیل جنسیتشون خشونت بشه پرخاشگر و متنفر بشن.مشکل از مردسالاریه که مردها رو به صرف مرد بودن برتر می دونه و مردهای زشت و پیر هم وقتی به زنها می رسند دم در میارند:)

  • بدون نام

   ههه دمت گرم.هر جا هم میری کامنت گذاشته
   شاسکولیه واسه خودش

  • بدون نام

   روانیه به دل نگیر

 • بدون نام

  برترين ها چرا به درخواست خواننده هات اهميت نميدي؟ يه مقاله در مورد يائسگي مردا بذار تا شايد مرداي ايراني كمي از توهم دربياند

  پاسخ ها

  • بدون نام

   چطوری ترشیده؟

  • بدون نام

   تو چطوری هرزه

 • بدون نام

  مردسالاری در همه چیز حتی علم نفوذ کرده. مثلا الان مطلبی خوندم از روزنامه زرد دیلی میل که از قول چند دانشمند نقل کرده بود زنها بخاطر یائسگی زودتر پیر میشن.و این نتیجه رو از روی چروکهای صورت گرفته بود.البته این دانشمندها توضیح نداده بودند چرا اگه زنها زودتر پیر میشن دیرتر می میرند؟ چون چیز جنسی بودن زنها براشون محرز بود و لابد چروکهای عمیق چهره مردها در چهل سالگی از نظرشون جذابیت مردانه فرض شده ...زن بودن در جهان مردان خیلی سخته

  پاسخ ها

  • جواد

   زن ها هم جایگاه خودشونو دارن و خیلی هم محترمن
   اینطوری هم نیست که وقتی پیر شدن کسی واسشون ارزش قائل نباشه
   خیلی از خانم های مسن انسان های ارزشمندی هستن حتی توی همین جامعه خودمون

 • والا

  خوشم میاد یکی اینجا حسابی از دست مردا سوخته و بوی ترشیدگیش سایت رو برداشته.هر چی هم که میگی دریغ از یه ذره شعور
  صد رحمت به سیب زمینی

 • بدون نام

  بوی تهوع آور این فمنیسته حالمو بهم میزنه
  اوووق
  آدم اینقدر چندش؟ بدبخت طرد شده از جامعه

  پاسخ ها

  • بدون نام

   دلت بخواد یا نخواد فمنیست رو فرق سرت نشسته خخخخخ

 • والا

  من یه کامنتی گذاشتم الان پشیمونم
  هم زن ها و هم مرد ها جفتشون محترم و با ارزشن اگه قدر خودشونو بدونن و انسان باشن
  لطفا دعوا نکنید

 • بدون نام

  مردا ناراحتی دیگه فایده نداره
  الان زنها اگاه شدن
  فمنیست رو فرق سرتون نشسته
  روز به روزم بیشتر میشینه

ارسال نظر

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج