۸۹۳۴۷۵
۳۸ نظر
۱۱۸۹۴
۳۸ نظر
۱۱۸۹۴
پ

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

امروزه افراد مختلف علاقه شدیدی به پوشیدن لباس‌های ورزشی دارند.یکی از این گزینه‌های نسبتا جدید و پرطرفدار، شلوار اسلش است. در ادامه این مقاله با شلوار اسلش و ایده‌هایی برای ست کردن لباس با این آیتم جذاب آشنا خواهید شد.

برترین‌ها: امروزه افراد مختلف علاقه شدیدی به پوشیدن لباس‌های ورزشی دارند. از این رو برند‌های ورزشی، تنوع بیشتری برای محصولات خود ایجاد کرده‌اند تا بتوانند برای هر سن و سلیقه‌ای، گزینه مناسبی ارائه دهند.

یکی از این گزینه‌های نسبتا جدید و پرطرفدار، شلوار اسلش است. در ادامه این مقاله با شلوار اسلش و ایده‌هایی برای ست کردن لباس با این آیتم جذاب آشنا خواهید شد.

شلوار اسلش چیست؟

شلوار اسلش در گروه شلوار‌های ورزشی یا اسپرت قرار داشته و هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان موجود می‌باشد. جنس این شلوار‌ها معمولا کشباف بوده و در موقعیت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. در واقع از این شلوار‌ها هم در خانه و هم در بیرون از منزل استفاده می‌شود. در ادامه این مقاله با چند استایل جذاب برای استفاده از شلوار اسلش آشنا خواهید شد.

چگونه شلوار اسلش بپوشیم؟

آیا نمی‌دانید چگونه شلوار اسلش خود را به بهترین شکل ممکن بپوشید؟ ما در ادامه این مقاله چند ایده ساده از میان استریت استایل‌ها در سراسر دنیا جمع آوری کرده‌ایم. با ایده گرفتن از این نکات و استایل‌ها، مطمئنا ی‌توانید به بهترین شکل ممکن از این شلوار‌ها استفاده کنید. با ما همراه باشید.

استایل کژوال با شلوار اسلش

یکی از ساده‌ترین روش‌های موجود برای پوشیدن شلوار اسلش، استفاده از آن در استایل‌های کژوال است. شلوار اسلش خود را با یک تی شرت ساده جذاب و یک کت تک نازک ست کنید. این استایل برای تمام فصول مناسب خواهد بود. برای انتخاب کفش، می‌توانید از کتانی ورزشی استفاده کنید. سعی کنید در این استایل، از شلوار‌های بیش از اندازه گشاد استفاده نکنید.

سوئیشرت با شلوار اسلش

آیتم دیگری که می‌توانید با شلوار اسلش ست کنید، سوئیشرت است. یک تی شرت یقه گرد و یک سوئیشرت ساده را به شلوار اسلش خود اضافه کنید. برای این استایل هم می‌توانید از شلوار‌های تنگ و هم شلوار‌های گشادتر استفاده کنید.

کفش مناسب با شلوار اسلش

مناسب‌ترین کفشی که می‌توانید با شلوار اسلش ست کنید، کفش‌های کتانی هستند. اما خود کفش‌های کتانی نیز انواع مختلفی دارند. برای مثال کتانی‌های ورزشی را بهتر است با اسلش گشاد ست کرده و کتانی‌های اسپرت‌تر را با اسلش‌های جمع و جور و نسبتا تنگ ست کنید. اگر قد شلوار اسلش‌تان کوتاه بوده و جوراب‌تان از کفش قابل مشاهده است، حتما به رنگ جورابی که می‌پوشید نیز توجه داشته باشید تا استایل‌تان مرتب‌تر به نظر برسد.

بلوز مناسب با شلوار اسلش

بلوزی که با شلوار اسلش خود می‌پوشید، تا حد زیادی مربوط به فصلی است که در آن قرار دارید. اگر در فصل بهار هستید، شلوار اسلش خود را با تی شرت‌های آستین بلند ست کنید. برای تابستان می‌توانید شلوار اسلش‌تان را با تی شرت آستین کوتاه ست کنید. در پاییز نیز باز سمت تی شرت‌های آستین بلند و هودی رفته، اما همیشه کت یا سوئیشرت همراه خود داشته باشید؛ و در آخر برای زمستان نیز، یک شلوار اسلش پشمی گرم را با پلیور و کاپشن بپوشید. در هر صورت به هیچ عنوان شلوار اسلش را با پیراهن‌های مردانه رسمی یا دکمه دار ست نکنید.

۱. شلوار اسلش با تی شرت طرح‌دار

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

از دیگر رنگ‌های پرطرفدار شلوار اسلش می‌توان به رنگ طوسی اشاره کرد. شلوار اسلش طوسی را با تی شرت‌های مختلف می‌توان ست کرد. ست یک تی شرت طوسی تیره یا زغالی طرح‌دار با شلوار اسلش طوسی کمرنگ، ترکیب شیک و جذابی را خلق خواهد کرد.

۲. شلوار اسلش و هودی همرنگ آن

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

از داشتن استایل‌های سر تا پا یک رنگ هراسی نداشته باشید. اگر به یک رنگ خاص علاقه دارید، مشکلی نیست. می‌توانید به راحتی یک هودی را با شلوار اسلش خود ست کرده و استایل مورد علاقه خود را داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم برای ایجاد تغییر، از یک کفش با رنگ متضاد یا هر رنگی به غیر از رنگ لباس‌هایتان استفاده کنید.

۳. شلوار اسلش مشکی با بلوز مشکی

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

شلوار اسلش مشکی را همیشه و همیشه می‌توانید استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم یک شلوار اسلش مشکی تهیه کرده و آن را با یک بلوز مشکی ست کنید. اگر در فصل تابستان هستید از تی شرت‌‎‌های مشکی بلند آستین کوتاه استفاده کرده و اگر در زمستان هستید، شلوار اسلش خود را با یک پلیور مشکی همراه کنید. همچنین می‌توانید از زیر پلیور خود، تی شرتی بپوشید که رنگ متضاد لباس‌هایتان باشد.

۴. شلوار اسلش با سوئیشرت ورزشی

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

یکی از خدایان شلوار اسلش، دیوید بکهام است! دیوید بکهام اکثرا از این نوع شلوار استفاده کرده و هر بار نیز استایلی جذاب با آن خلق کرده است. همانطور که در تصویر، یکی از استایل‌های ساده و همه پسند او را مشاهده می‌کنید، می‌توانید از آن الهام گرفته و در استایل روزمره خود نیز از آن استفاده کنید.

۵. شلوار اسلش طوسی با هودی مشکی

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

این استایل، ترکیبی از دو رنگ لباس پرطرفدار است؛ طوسی و مشکی. برای داشتن یک استایل جذاب با شلوار اسلش، تنها کافی است تا یک شلوار اسلش به رنگ طوسی روشن خریداری کرده، و آن را با هودی مشکی ست کنید. برای اینکه استایل‌تان با همیشه متفاوت باشد، از یک کتانی سفید استفاده کنید.

۶. استایل سر تا پا مشکی

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

استایل سر تا پا مشکی یکی از گزنیه‌های مورد علاقه اکثر افراد است. چراکه داشتن چنین استایلی در واقع شما را وارد هیچ چالشی نکرده و ساده‌ترین گزینه‌ای است که پیش رو دارید. برای اینکه این استایل ساده را تا حدودی از سادگی خارج کنید، پیشنهاد می‌کنیم قد شلوارتان را کمی بالاتر از مچ پا انتخاب کنید.

۷. شلوار اسلش مشکی با هودی بلند

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

شلوار اسلش مشکی خود را با یک سوئیشرت طوسی بلند همراه کنید. این استایل راحت و مطمئن، برای موقعیت‌های مختلف مناسب خواهد بود. برای انتخاب کفش می‌توانید از رنگ سوئیشرت خود استفاده کرده یا آن را با یک رنگ خاص مثل سبز، آبی یا قرمز ست کنید.

۸. شلوار اسلش طوسی تیره با بلوز مشکی

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

یک شلوار طوسی تیره جذب را می‌توانید برای موقعیت‌های کمی رسمی‌تر نیز مورد استفاده قرار دهید. به طور کلی، شلوار اسلش‌های جذب گزینه مناسبی برای موقعیت‌های رسمی هستند. همچنین این رنگ شلوار، برای تمام فصول سال مناسب هستند. برای قسمت بالا تنه از تی شرت یا هودی مشکی استفاده کنید.

۹. شلوار اسلش با تی شرت ساده

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

یک شلوار اسلش ساده، به همراه بلوز ساده همرنگ آن، استایلی ساده و در عین حال شیک برایتان خلق خواهد کرد. این استایل ساده برای مسافرت، مهمانی‌های ساده و این قبیل موقعیت‌ها کاملا مناسب است. همچنین می‌توانید برای انتخاب کفش، از رنگ‌های دیگری مثل سومره‌ای، مشکی سفید یا حتی رنگ‌های جیغی مثل قرمز و صورتی استفاده کنید.

۱۰. شلوار اسلش مشکی با تی شرت سفید

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

شلوار اسلش مشکی پرطرفدار خود را با یک تی شرت سفید ست کنید. این استایل را می‌توانید برای بسیاری از موقعیت‌ها مورد استفاده قرار دهید. استفاده از رنگ‌های متضاد، ترکیب بسیار جذابی را خلق می‌کند. پس بدون ترس، از رنگ‌های متضاد در استایل خود استفاده کنید.

۱۱. شلوار اسلش جذب با بلوز مشکی

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

یک شلوار اسلش جذب برای افرادی که پا‌های کشیده و متناسبی دارند بسیار ایده‌آل خواهد بود. اما پیشنهاد می‌کنیم افرادی که پا‌های نسبتا چاق یا کوتاه دارند، از این شلوار‌های تنگ دوری کنند. چراکه شلوار اسلش جذب، چاقی پا‌ها را بیشتر به نمایش خواهد گذاشت؛ خصوصا اگر رنگ شلوارتان، طوسی یا دیگر رنگ‌های روشن نیز باشد. برای متعادل کردن استایل خود، در قسمت بالاتنه از تی شرت‌های مشکی استفاده کرده و کفش خود را نیز به همین رنگ‌های تیره انتخاب کنید.

۱۲. یک استایل چند رنگ با شلوار اسلش

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

با الهام گرفتن از این ایده، می‌توانید استایل خود را با شلوار اسلش نیز کمی رسمی‌تر کنید. به این صورت که از شلوار‌های اسلش نسبتا فیت تن استفاده کرده و آن را با آیتم‌های کمی رسمی‌تر ست کنید. برای مثال می‌توانید آیتمی مثل کت جین را به استایل خود اضافه کرده و یا از کفش‌هایی استفاده کنید که خیلی حالت ورزشی نداشته باشند.

۱۳. شلوار اسلش و بلوزی در یک تناژ رنگ

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

یکی دیگر از ایده‌های خوب برای داشتن یک استایل جذاب، استفاده از رنگ‌هایی است که تناژ رنگی یکسانی داشته، ولی درصد رنگ آن کم و زیاد شده باشد. به عنوان دیگر، از یک تناژ رنگی مثل طوسی استفاده کرده؛ اما برای قسمت بالاتنه از طوسی کمرنگ و برای شلوار، طوسی تیره را انتخاب کنید. این استایل را با یک کتانی به اصطلاح توی چشم، مثل سفید یا مشکی ست کنید.

۱۴. استایلی روشن با شلوار اسلش

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

برای داشتن استایلی جذاب، می‌توانید از ترکیب رنگ‌های خاص استفاده کنید. مثلا یک شلوار اسلش رنگ روشن را با تی شرت یا پلیور رنگ روشن که با یکدیگر همخوانی دارند ست کنید. به عنوان مثال، همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، ترکیب یک شلوار اسلش طوسی با بلوز صورتی، تلفیقی خاص و زیبا به وجود خواهد آورد. همچنین ترکیب رنگ‌هایی مثل نارنجی و آبی، زرد و سبز یا دیگر ترکیب رنگ‌های زیبا، گزینه مناسبی برای استایل شما خواهد بود. برای کفش نیز از رنگ‌های خنثی استفاده کنید.

۱۵. شلوار اسلش کوتاه مشکی با تی شرت روشن

شلوار اسلش و نکاتی برای ست‌کردن آن

باز هم استایلی جذاب با شلوار اسلش، از دیوید بکهام! همانطور که احتمالا می‌دانید، شلوار‌های اسلش در قد‌های مختلفی موجود هستند. یک شلوار اسلش کوتاه یا برمودا، گزینه بسیار جذابی است. البته ممکن است نتوانید از این گزینه به راحتی در داخل شهر استفاده کنید. اما مطمئنا برای مسافرت‌ها یا دورهمی‌های دوستانه کاملا مناسب خواهد بود.

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي 9/5 ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود
آموزش هوش مصنوعی

تا دیر نشده یاد بگیرین! الان دیگه همه با هوش مصنوعی مقاله و تحقیق می‌نویسن لوگو و پوستر طراحی میکنن
ویدئو و تیزر میسازن و … شروع یادگیری:

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  نظر کاربران

  • بدون نام

   گزینه 13 پایین گت بود.فک کنم

  • بدون نام

   آقا ،بکام اینا رو بپوشه حرفی.بکام فوتبالیست جهانیه.نه مثلا علی مراد از کوهدشت.یا رادین سپهری از تهران.

   پاسخ ها

   • بدون نام

    لایک

   • بدون نام

    خخخخخخخ دمت گرم باحال گفتی

   • بدون نام

    لاااااایک

  • رضوان

   کم این استایلای زاقارت رو تو خیابون میبینیم، شما هم آموزش زاقارت تر شدن راه انداختین!

   پاسخ ها

   • بدون نام

    ولی به نظرم استایل خیلی باحالیه.من دوس دارم

   • بدون نام

    خیلی هم خوبه.مگه فقط باید ما خانوما خوشتیپ پاشیم و شهر و زیبا کنیم. آقایون هم میتونن شهر رو زیبا کنن

   • بدون نام

    واقعا استایل بی خودی است

   • بدون نام

    منم ک دخترم میپوشم خیلی هم خوشگله

   • A

    حالا یه کلمه ی زاقارت تو ذهنت افتاده ها

  • اردشیر

   کتونی در تیپ اسلش خیلی مهمه، مخصوصا اگه دمپا کش باشه.

   پاسخ ها

   • بدون نام

    اسلش دمپا خیلی بده

  • امیر

   کفش واکس زده مردانه با شلوار نخی که خط اتو داره و یک پیراهن تمیز و عطر زده مردانه نمیدونم چرا بعضی ها رو اذیت میکنه؟؟!!!
   البته که هر تیپ و پوششی جای خاص خود را دارد ولی این مدل را حتی برای رفتن به تفریح هم خوب نمیدانم

   پاسخ ها

   • رضوان

    احسنت

   • bhwrak

    بابا جنتلمن

   • کیم

    نظرتو گفتی چندشم شد امل

  • بدون نام

   توصیه مهم
   پسرای قد کوتاه به هیچ عنوان نپوشید

  • بدون نام

   عالیی مرسی از مطالب خوب شما

  • بدون نام

   شما خودتون رو رسانه ی فرهنگی ایرانی می دانید ؟

   هدف هر رسانه غیر از درآمد زایی ،معمولا کار فرهنگی و به اصطلاح خوراک فرهنگی دادن به مردم آن سرزمین است ،
   به نظر میاد شما بیشتر نماینده ی غربی ها یید ،نه فقط در پوشش که در گفتار هم !
   زبان ما همینجوری هم پنجاه درصد اش عربی است ،شما دارید پنجاه درصد دیگه رو هم انگلیسی میکنید ،براتون هم انگار مهم نیست ،خیلی راحت بدون زحمت ،این متن می تونست فارسی تر باشه ،ما جز تاریخ و ادبیاتمان سرمایه ی دیگری داریم ؟


   ما هرمزگان زندگی میکنیم ،پوشش زنان اینجا خیلی زیباست ،چادرهای رنگارنگ چشم نواز با پیراهن های بلند و صندل یا همون دمپایی کفش های زیبا ،خیلی از این شلوارهای چسبان که مناسب خانه اند و نمی دونم چطور بعضی روشون میشه تو خیابون می پوشند بهتره .

   پاسخ ها

   • فاطیما

    بهتره به جای حرف مفت زدن به پوشش مردم احترام بزاری فقط

   • بدون نام

    چشم از این به بعدشلوار کردی میپوشیم

  • کیانا

   آخه اینا چه تیپیه از نظر من همه اینا لباس خونه اس

  • محمدرضا

   من خودوم اسلش میپوشم ولی چرا اینا ایقد زشتع چین عامو خز بود اکثرش

  • بدون نام

   فقط دیوید;-);-)

  • بدون نام

   بعضی ها با پاهای لاغر عین ملخ اینو میپوشن چندش اور میشن و قوزک پا رو مینندازن بیرون من نمیدونم کجای این تیپ قشنگه بیشتر چندش اور و زشته.نکنین اینکارارو

   پاسخ ها

   • رضوان

  • بدون نام

   خیلی بد و زشته

  • یک قزوینی

   خاک بر سر پسران بی خاصیت و مردان زن نمایی که اسلش یا شلوار کوتاه می پوشن و میان تو کوچه و جلوی زن و بچه مردم خیابون متر می کنن. درد و بلای تیپ فردین و بهروز بخوره تو سر این تازه به دوران رسیده های بیکار و الاف. مردی که کمربند نبده و بجاش به کش یا نخ اکتفا کنه که مرد نیست .

   پاسخ ها

   • بدون نام

    خخخخخ خیلی باحال گفتی

  • بدون نام

   پوشش زشت مگر احترام داره ؟
   طرف انقدر شلوارش تنگه خط شورت اش پیداست !!!!

   شرم و حیا هم خوب چیزیه !

  • بدون نام

   به نظرم لباس های چسبان و کوتاه مناسب زنهاس ،چون یک نوع خودنماییه ولی مردان چرا لباس تنگ و کوتاه می پوشن؟؟؟؟

   پاسخ ها

   • بدون نام

    خودنمایی مخصوص خانوماس؟؟؟؟!

  • سارا

   به داداشای گلم که فک میکنن اسلش میپوشن خوشتیپ و جذاب میشن با نهایت تاسف باید بگم‌ انگار ر... تو شلوارتون ...

   پاسخ ها

   • ...

    واای خیلی خندیدم دقیقا درست گفتی لایک داری
    واقعا آخه این چه تیپیه

   • بدون نام

    اره خدایی خیلی بده مخصوصا فاق بلندتراش

  • غزل

   ندیگه در اینهد لات

  • ترجیحا بینام

   هر انسانی آزاده هر طور که دوست داره تیپ بزنه و لباس بپوشه ،، مردونگی و خوب و بد بودنه آدمها به ظاهر و لباسشون نیست ،، مهم اینه که ذات وفطرتشون درست و خوب باشه ،، پس بهتره آدمها رو با لباسهاشون قضاوت نکنیم ،، و برای تیپ و ظاهر همه آدمها احترام قائل باشیم

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج