۹۱۴۸۳۸
۵۰۰۰

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

فال روزانه شنبه 13 مهر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۳ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما نزد دیگران فردی مهربان و باگذشت هستید، همین خصوصیت باعث شده که افراد زیادی به سمت شما جذب شوند اما امسال بهتر است که دور آنهایی را که جز انرژی منفی برایتان ندارند، خط بکشید. هر چه در روابط تان به کیفیت اهمیت دهید، بهتر است. چیزی که بیش از همه در این سال خودنمایی می کند، پیشرفت در کار است. شما تجربه های زیادی دارید که تابه حال خیلی از آنها استفاده نکرده اید، امسال می توانید آنها را در مسیر درستی به کار گیرید. درآمد مالی شما نیز دچار تغییرات زیادی خواهد شد. در محیط سیاست بیشتری به خرج دهید تا دیگران از شما سواستفاده نکنند. ممکن است در مسیری که انتخاب کرده اید، اتفاقات غیر منتظره ای برایتان بیفتد اما خودتان را نبازید و به روزهای آتی امیدوار باشید. به زودی فرصتی دور از انتظار برایتان فراهم می شود که درهای زیادی را به رویتان باز می کند. در کنار کار، خانواده تان را از یاد نبرید، آنها می توانند زندگی را به کام شما شیرین تر کنند. ماههای دی، بهمن و اردیبهشت از بهترین ماههای سال شما خواهند بود.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

امروز اتفاقی برایتان می افتد که درس های مهمی از آن می گیرید. سعی کنید که از این به بعد بیشتر حواس تان را جمع کنید تا این اشتباه را تکرار نکنید. چشم و گوش تان را نسبت به اطراف خوب باز کنید. فردی در پی آن است که موضوعی را به طور غیر مستقیم به شما بگوید، حتی اگر به قصد او پی بردید، بهتر است که به روی خودتان نیاورید. از تنهایی نترسید، شما قوی تر از آن هستید که وابسته فرد دیگری باشید. پس با اعتماد به نفس بالا به راهی که انتخاب کرده اید، ادامه دهید.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، اگر با برنامه ریزی پیش روید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. فقط دست از خیالپردازی بردارید و واقع بینانه تر به راه پیش رویتان نگاه کنید. امروز از بستن قراردادها یا قول های بزرگ دوری کنید زیرا شما اطلاعات کافی در مورد آنها ندارید و باید زمان بیشتری را به آن اختصاص دهید. اگر شریک زندگی تان آنچه شما گفته اید را به درستی برداشت نکرده، بار دیگر او را برایش توضیح دهید. اگر رابطه تان را دوست دارید باید برای نه داشتنش تلاش کنید. غرور در عشق جایی ندارد.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

امروز با فردی قراری دارید و فکر می کنید که نسبت به شما حالت تهاجمی گرفته است. خیلی زود و بر سر مسایل کوچک ممکن است بین شما و او اختلاف نظر بوجود آید، پس خودتان را برای انی شرایط آماده کنید. اگر دوست دارید که امروز به خرید بروید، حتما این کار را انجام دهید، شما تلاش های زیادی کرده اید و باید به خودتان جایزه دهید تا انگیزه لازم را به دست آورید. این کار روحیه شما را تغییر خواهد داد. فردی در اطراف تان است که هیچ تاثیر مثبتی در زندگی تان ندارد، بهتر است که از او دوری کنید.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

امروز دور و برتان را زیاد شلوغ نکنید. سعی کنید تنها باشید و روی کارهایتان تمرکز کنید. در غیر این صورت در روزهای آتی به مشکل برخواهید خورد. امروز در جمعی حاضر می شوید. اگر در صحبت هایتان دقت لازم را به خرج ندهید، به ضررتان تمام خواهد شد. پس قبل از حضور در آنجا به حرف هایتان فکر کنید. کاری برای فردی کرده اید اما فکر میکنید که به چشمم نیامده است. صبور باشید و به او زمان دهید. آنوقت می بینید که او نیزمحبت شما را جبران می کند.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

امروز سعی کنید با آنها که به شما روحیه و انرژی می دهند در تماس باشید، تا آنها که می خواهند با حرفایشان شما را از پیشرفت بازدارند. حال زمان آن است که بیش از همیشه بدرخشید. شاید دلیل خاصی برای آن پیدا نکنید اما دیگر تنبلی کافی ست. استعدادهای شما به قدری ست که می توانید پیشنهادهای کاری خوبی را دریافت کنید و زندگی تان را دگرگون کنید، به شرط آن که بیشتر در اجتماع و فعال باشید. امروز مورد تحسین شریک زندگی تان قرار می گیرید، وقت آن است که خواسته دلتان را با او مطرح کنید و جوابی را که می خواهید، بگیرید.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

به فکر برداشتن قدم بزرگی هستید اما از شروع آن می ترسید. به همان اندازه که با موانع زیادی روبه رویتان است، موفقیت های زیادی هم به همراه خواهید داشت. پس نترسید و یا اعتماد به نفس برای سختی ها و به تبع موفقیت های بعد از آن، خودتان را آماده کنید. اگر به دنبال فرصتی بودید تا حرارت عشق تان را زیاد کنید، اکنون زمان خوبی ست. به حرف های دیگران گوش ندهید و آنچه ندای دلتان می گوید را انجام دهید. هر چه انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید، رابطه شما نیز بهتر پیش خواهد رفت.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

پس از روزهای سختی که گذراندید، امروز دلتان کمی خیالپردازی می خواهد، از این رو این فرصت را در اختیار خودتان قرار دهید و کمی از استرس های اطرافتان دور شوید. زمانی که صحبت از مسایل عاطفی می شود، باید سعی کنید که روی همه چیز کنترل داشته باشید. اگر موضوعی ناراحت تان کرده، بهتر است که فعلا آن را کنار بگذارید تا چیزهای دیگر نیز درگیر آن نشود. به زودی خبری می شنوید که خود به خود یکی از مشکلات تان را حل خواهد کرد.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

شما مثل کبک سرتان را در برف فروبرده اید اما بهتر است که دیگر خودتان را گول نزنید و از همین حالا به دنبال واقعیت باشید. شاید حقیقت برایتان کمی تلخ باشد اما به نفع تان خواهد بود. اگر مجرد هستید، به زودی در جمعی فردی را می بینید، اگر چه در نگاه اول به او جذب نمی شود اما خیلی زود رابطه شما شکل دیگری به خود خواهد گرفت. رازی در دل دارید که دوست دارید تا یکی در میان بگذارید، مراقب باشید که پیش هر کسی آن را فاش نکنید زیرا برایتان عواقب بدی را به به همراه خواهد داشت.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

از فکر کردن به مسایلی که برایتان استرس آور است، دوری کنید. امروز احتمال این که نتوانید با برنامه هایتان پیش روید، وجود دارد اما بدانید که هیچ اتفاق بدی نمی افتد. کافی ست که در لحظه زندگی کنید تا همه چیز به بهترین شکل خود برای شما اتفاق افتد. سعی کنید کارهایتان را به طور کامل و با تمرکز بالا انجام دهید، در غیر این صورت مجبور خواهید شد که دوباره به عقب بازگردید. امروز خبری می شنوید که رابطه عاطفی تان را دچار تغییر خواهد کرد.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

هر چه امروز با طبیعت بیشتر در ارتباط باشید، بهتر است. پس بهتر است که از خانه بیرون بروید یا بعد از کارتان با دوستان تان بیرون از خانه قراری بگذارید تا روحیه تان کمی تغییر کند. در جمعی قرار می گیرید که فردی توجه شما را به خود جلب می کند. از یک طرف دوست دارید به او نزدیک شوید و از طرف دیگر می ترسید آزادی و خلوت تان را از دست بدهید. خیلی ذهن تان را درگیر نکنید، کمی دیگر به خودتان زمان دهید تا از آنچه می خواهید مطمئن شوید.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

کاری را که مدتی قبل آغاز کرده بودید روی غلتک افتاده و شما از این بابت خوشحال هستید. سعی کنید که از ایده های دیگران استفاده کنید و در کارهایتان به کار برید شاید حتی بد نباشد به یک شریک کاری فکر کنید، د راین شرایط کار شما با سرعت بالاتری پیش خواهد رفت. فردی از شما سوالی پرسیده و منتظر جوابش است اما شما جرات بیان احساسات تان را ندارید. بهتر است که اعتماد به نفس تان را بالا ببرید و بدون خجالت، نظرتان را به زبان آورید.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

شما طوفانی را پشت سر گذاشته اید و اکنون به آرامش رسیده اید. از این شرایط استفاده کنید و کمی به خودتان استراحت دهید. نه تنها ذهن بلکه جسم شما نیز خسته شده و نیاز به استراحت دارد. شما در مورد رابطه عاطفی تان ایده ای در سر داشتید که به زودی به نتیجه می رسد و شما از نتیجه آن رضایت کامل را پیدا می کنید. پولی به دست تان می رسد که خیلی زود هم از دست تان می رود، بنابراین خیلی روی آن حساب باز نکنید.

فال روزانه ۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج