۹۴۴۳۱۶ ۱ نظر
۵۰۰۰

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

فال روزانه 98/10/9

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان را تبریک می‌گوییم. شما انسان خیرخواهی هستید و در زندگی بد کسی را نخواسته‌اید، این روحیه در سالی که در پیش دارید بازتاب پیدا خواهد کرد و در این سال مزد خوبی‌هایی که کرده‌اید را دریافت خواهید کرد. در سالی که با تولد شما شروع می‌شود نگرشی با انگیزه و مشتاقانه به انجام کارها داشته باشید و از همین ابتدای سال خودتان را آماده سالی پربار کنید. موقعیت مالی شما در اسفند ماه شرایط خوبی پیدا می‌کند و در این ماه می‌توانید چیزهایی که مدت‌های زیادی قصد خرید آنها را داشته‌اید، خریداری کنید. اما حساب دخل‌و‌خرج‌تان را داشته باشید و ولخرجی نکنید. فروردین ماه سال آینده، ایده ناب و بکری به ذهن شما می‌رسد. این ایده ممکن است در نگاه اول وسوسه‌برانگیز و درآمدزا به نظر برسد، اما پیشنهاد میکنیم عجله‌ای برای انجام آن نداشته باشید و این ایده را با برنامه‌ریزی و دقت بیشتری اجرا کنید. با توجه به روحیه انسان‌دوستانه‌ای که دارید، در مهر ماه سال آینده فرصتی برای حضور در کاری خیر برای شما مهیا می‌شود. در این کار شرکت کنید و مطمئن باشید انجام این کار خیر، شما را از کار و زندگی شخصی‌تان عقب نخواهد انداخت. سال تولدتان را با مهربانی و پشتکار شروع کنید و با ادامه این رویکرد، این سال را به پایان برسانید.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

امروز حادثه‌ رانندگی در کمین شما است و اگر در حین رانندگی یا عبور از خیابان حواس‌تان را حسابی جمع نکنید، خدای ناکرده تصادف خواهید کرد. فردی قرار است برای شما کاری انجام دهد اما در انجام این کار کوتاهی کرده و این قصور دردسرهای زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت. در نتیجه اگر قرار است کاری را از کسی تحویل بگیرید، بادقت تمام جوانب کار را بررسی کنید تا چیزی از قلم نیافتاده باشد. امروز قرار است برای خرید لوازم ضروری منزل یا محل کار هزینه کنید و نگران مبلغی هستید که برای این کار باید خرج کنید. جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که لوازمی که می‌خرید در آینده به کار شما می‌آید و از خرجی که برای خرید آنها انجام داده‌اید، راضی خواهید بود. رفتار شایسته‌ای با همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و این رفتار امروز ایشان را حسابی از شما دلخور کرده است. اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کنید و در اولین فرصت، بابت رفتار ناشایستی که داشته‌اید عذرخواهی کنید. شناخت درستی از توانایی‌های‌تان ندارید و آن‌گونه که باید و شاید این توانایی‌ها را در زندگی به کار نمی‌گیرید. امروز به خودتان قول بدهید که شناخت بیشتری از توانایی‌‌های خود بدست آورید و این توانایی‌ها را تمام‌و‌کمال در زندگی به کار گیرید.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

اهمیتی به سلامتی‌تان نمی‌دهید و رژیم‌غذایی سالمی ندارید، به خاطر داشته باشید که ادامه این رویکرد کار شما را به بستر بیماری خواهد کشید. روز خوبی به لحاظ مالی در پیش دارید و فرصت‌های قابل توجهی برای کسب در‌آمد انتظار شما را می‌کشند، این فرصت‌ها را به فال نیک بگیرید و امروز را به یکی از پردرآمدترین روزهای خود تبدیل کنید. مهمانی مهمی در پیش دارید و دوستان و آشنایان را به این مهمانی دعوت کرده‌اید، برگزاری چنین مهمانی بزرگی ممکن است شما را خسته کند، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که خوشی‌های این مهمانی، خستگی را از تن شما بیرون خواهد برد. یکی از اهالی منزل یا دوستان شما روز خوشی را سپری نمی‌کند و حسابی دل‌شکسته و غمگین است، با این فرد صحبت کنید و او را از ناراحتی و غصه بیرون آورید. امروز تصمیم مهمی را باید بگیرید و برای اتخاذ این تصمیم بر سر دورراهی گیر کرده‌اید. در چنین شرایطی برای تشخیص بهترین تصمیم، با دوستان و آشنایانی که روی آنها حساب می‌کنید، مشورت نمایید.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید،‌ حال و حوصله‌ ندارید و احساس کسالت و بیماری می‌کنید. در نتیجه بهتر است به خودتان استراحت بدهید و تا زمانی که بهبودی حاصل نشده است، از بستر بلند نشوید. کارها را با عجله و بی‌دقت انجام می‌‌دهید و این قضیه باعث شده تا نتیجه کارتان مطلوب نباشد، قبل از اینکه این قضیه اعتبار شما را زیر سؤال ببرد، امروز تصمیم بگیرید که کارها را با دقت و ظرافت تمام انجام دهید. امروز یکی از آشنایان شیوه‌ای برای کسب درآمد با شما در میان خواهد گذاشت و این روش به منبع جدیدی برای افزایش درآمد شما در آینده تبدیل خواهد شد. فرزند شما یا یکی از اعضای نزدیک فامیل به دستاوردی مهم دست پیدا کرده و امروز از این بابت حسابی به خودتان افتخار می‌کنید. یکی از دوستان قدیمی که مدت‌ها است با او تماس نداشته‌اید، امروز به شما زنگ می‌زند و خاطره‌های خوش قدیمی در ذهن شما تکرار خواهد شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان توقع‌های بی‌جایی از شما دارد که قادر به انجام آنها نیستید. امروز در اولین فرصت با او صحبت کنید و به ایشان بگویید هر کاری از دست‌تان برمی‌‌آید را برای او انجام خواهید داد، به شرط اینکه توقع‌های بی‌جا را کنار بگذارد.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

به کار دیگران خرده می‌گیرید و همیشه نگاهی منتقدانه به اطرافیان دارید، این رویکرد نه تنها به رابطه شما با اطرافیان آسیب وارد می‌کند، بلکه به لحاظ روحی نیز به شخصیتی منفی تبدیل خواهید شد. اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید، امروز را غنیمت بدانید و در کاری بلند‌مدت سرمایه‌گذاری کنید که سودی چشمگیری از این راه روانه حساب‌های بانکی‌تان کند. امروز خبر خوشی از یکی از آشناهای دور به دست شما می‌رسد و این خبر شما و دیگر افراد منزل را خوشحال و شادمان خواهد کرد. امروز امکان این وجود دارد که همسر یا عشق‌زندگی‌تان را با رفتاری ناخوشایند ناراحت‌ کنید، در نتیجه شش‌دانگ‌ حواس‌تان به کارهایی که می‌کنید باشد و جلوی دلخوری عشق‌زندگی‌تان را بگیرید. کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید و امروز فرصتی پیدا خواهید کرد تا این کارها را با خیال راحت انجام دهید.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

اهل تحرک و ورزش نیستید و سبک زندگی ثابت و کم‌تحرکی دارید، از آنجایی که در محل کار یا منزل نیز بیش‌از‌حد می‌نشینید، سلامتی‌تان به خطر افتاده و با انجام حرکات ورزشی و تحرک بیشتر، جلوی بیماری و آسیب‌های بدنی را بگیرید. دست‌ گشاده‌ای دارید و از کمک به دیگران فروگذار نمی‌کنید، در همین زمینه امروز فردی از شما درخواست کمک می‌کند، روی این فرد را زمین نیاندازید و مطمئن باشید کار خیری که انجام می‌دهید، بی‌بازگشت نخواهد بود. قصد انجام کار مهمی دارید، اما قبل از آغاز این کار، حتماً با بزرگ‌ترها و افرادی که تجربه بیشتری از شما دارند مشورت کنید و تمام جوانب کار را یک بار دیگر بررسی نمایید. امروز سر همسر یا عشق‌زندگی‌تان حسابی شلوغ است و وقتی برای توجه به شما پیدا نمی‌کند، از این قضیه ناراحت نشوید و مطمئن باشید که عشق‌زندگی‌تان در اولین فرصت، وقت بیشتری به شما اختصاص خواهد داد.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

امروز یکی از دوستان که رابطه گرم و صیمی با او دارید برای مشورت نزد شما می‌آید و از شما درخواست می‌کند تا تجربه‌های‌تان را با او درمیان بگذارید. برای این دوست چیزی کم نگذارید و او را در کوله‌بار تجربه‌های خود شریک کنید. مدت‌ها است که به دنبال موقعیت شغلی خاصی هستید، امروز این موقعیت برای شما فراهم می‌شود و با تغییر شغل و حرفه‌تان، وضعیت مالی‌تان نیز بهبود خواهد یافت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان دل شما را شکسته و این قضیه شما را حسابی پکر کرده است. غم به دل‌تان راه ندهید چرا که دل‌شکستگی شما دوامی نخواهد یافت و عشق‌زندگی‌تان کاری خواهد کرد تا غمی که از او به دل گرفته‌اید را کاملاً فراموش کنید.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

از هر فرصتی برای کمک به دیگران استفاده می‌کنید و امروز دوستی که این اخلاق شما را به‌خوبی می‌شناسد، دیگران را در جریان نوع‌دوستی شما قرار می‌دهد و بابت این رفتار حسابی از شما تقدیر می‌کند. مدت‌ زیادی است که پولی را پس‌انداز کرده‌اید، امروز با مشکل مالی سختی روبرو خواهید شد و چاره‌ای ندارید تا برای حل این مشکل از پس‌اندازتان کمک بگیرید. امروز از آن روزهایی است که کودک درون‌تان بیدار شده و احساس شادی و نشاط کودکانه‌ای وجود شما را فرا گرفته است. این احساس را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید و شادی‌های کودکانه را تجربه کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی شما را شگفت‌زده می‌کند و به شما ثابت خواهد کرد که بیشتر از همیشه دوست‌تان دارد.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

عادت ناپسندی دارید و هرکاری که می‌کنید، نمی‌توانید این عادت را کنار بگذارید، امروز زمان خوبی است که ترک عادت کنید و اگر سلامتی‌تان برای شما مهم است، به خودتان قول دهید که دور این عادت ناپسند را برای همیشه خط بکشید و هرگز سراغ کارهایی که سلامتی و شخصیت شما را به خطر می‌اندازد نگیرید. انسان کم‌حوصله و زودرنجی هستید و این روحیه باعث شده تا در کار و زندگی از هم‌قطاران‌تان عقب بمانید. از امروز تصمیم بگیرید که تسلط بیشتری به اعصاب‌تان داشته باشید و کاری نکنید که دیگران از شما دلخور شوند. امروز خبر خوشی به شما می‌رسد، این خبر سود و منفعت مالی را به دنبال دارد و پیشنهاد می‌کنیم چنین خبر مهمی را پیش خود نگه ندارید و اعضای خانواده را در شادی‌تان سهیم کنید. امروز یکی از همکاران یا همسا‌یه‌ها، ایده‌های جالبی برای تغییرات در محل کار یا منزل به شما می‌دهد، این ایده را عملی کنید و مطمئن باشید تغییراتی که اجرای این ایده به دنبال دارد رضایت شما را به دست خواهد آورد.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

انگیزه خود را در کار و تلاش از دست داده‌اید و مانند گذشته با انرژی کار نمی‌کنید، اجازه ندهید این روحیه ادامه پیدا کند و با کمک کارهایی که فکر می‌کنید به شما روحیه می‌دهد، انگیزه خود را بازیابید و سکان زندگی را در اختیار بگیرید. مدتی است که پولی به کسی قرض داده‌اید و خبری از این پول در کار نیست، امروز این فرد بدهی‌اش به شما را پس می‌دهد و به لحاظ مالی ثبات بهتری را تجربه خواهید کرد. به مشکلی برخورده‌اید و هر کاری که می‌کنید گره این مشکل باز نمی‌شود، در این شرایط از دوستان خود کمک بگیرید و مطمئن باشید با توجه به گره‌هایی که قبلاً از زندگی دوستان خود باز کرده‌اید، در کمک به شما و باز کردن گره مشکلات‌تان هر کاری که از دست‌شان بر بیاید را انجام خواهند داد. امروز فردی بدخواه و بدطینت نقشه‌های شومی برای شما طرح کرده و احتمال اینکه از این فرد در محل کار یا منزل، گزندی به شما برسد بسیار است. در نتیجه سعی کنید این فرد را قبل از اینکه نقشه‌های شوم‌اش را عملی کند پیدا کرده و دستش را رو نمایید.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

امروز مشاجره‌ای میان شما و فردی ایجاد خواهد شد، در این مشاجره بیش‌ازحد مته به خشخاش نگذارید و کوتاه بیایید، در غیر این صورت مشاجره میان شما بالا خواهد گرفت و چه بسا که سلامت وجود نازنین‌تان به خطر بیافتد. اهل سنجیدن حرف‌های‌تان نیست و رازهای دل‌تان را با هر کس و ناکسی درمیان می‌گذارید. این رویکرد باعث شده تا اطرافیان از سیر تا پیاز زندگی شما خبر داشته باشند. از امروز تصمیم بگیرید که سفره دل‌تان را پیش هر کسی باز نکنید. به رغم اینکه انسان پرتلاش و زحمت‌کشی هستید، پیشرفت زیادی در زندگی و محل کار ندارید، در نتیجه برای پیشرفت بیشتر، از امروز به فکر افزایش دانش و تخصص خود باشید و همیشه ازجدیدترین پییشرفت‌های حوزه کاری و تخصص خود آگاه باشید. اهل شایعه‌پراکنی هستید و حرف در دهان شما بند نمی‌شود، این رویکرد شما را به جای تمرکز به مسائل مهم زندگی، به حاشیه برده است و از امروز طوری زندگی کنید که گوش‌تان به شایعات بدهکار نباشد.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

حضور در موقعیت‌های دشوار، شما را مضطرب می‌کند و به همین دلیل از انجام کارهای مهم و حساس، هراس دارید. این رویکرد جلوی موفقیت شما را گرفته است و به جای نگران و ترس از موقعیت‌های دشوار، به استقبال خطر بروید و مطمئن باشید کاری نیست که از انجام آن ناتوان باشید. به مهمانی دعوت شده‌اید و حوصله شرکت در این مراسم را ندارید، پیشنهاد می‌کنیم در این مهمانی شرکت کنید و مطمئن باشید به محض حضور در مهمانی، روحیه‌تان تغییر می‌کند و از اینکه دعوت مهمانی را پذیرفته‌اید خوشحال خواهید شد. به اندازه‌ای که به انجام کارهای غیرضروی اهمیت می‌دهید، به کارهای واجب و مهم اهمیت نمی‌دهید و این قضیه شما را در کارها عقب انداخته است. از امروز کارهای خود را اولویت‌بندی کنید و قبل از هرچیزی سروقت کارهای مهم بروید.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

امروز میان شما و یکی از دوستان‌تان مشاجره‌ای در می‌گیرد و احتمال اینکه این مشاجره زمینه دلخوری و جدایی بین شما و دوست قدیمی‌تان را فراهم کند بسیار است. در نتیجه سعی کنید این مشاجره را ختم به خیر کنید و اجازه ندهید رفاقت چندین و چند ساله شما از بین برود. قصد انجام کار مهمی را دارید، این کار را به تنهایی انجام ندهید و از دوستان نزدیک خود و افرادی که تخصصی در انجام این کار دارند، کمک بگیرد. انسان بدبینی هستید و به جای اینکه نیمه پر لیوان را در نظر داشته باشید، همیشه نیمه خالی لیوان را می‌بینید و این قضیه اعتمادبه‌نفس شما را پایین آورده است. از امروز اهمیت بیشتری به خوبی‌های زندگی بدهید و با اعتمادبه‌نفس بیشتر به فکر حل مشکلات باشید. مشکلی که به آن برخورده‌اید را با پدر یا مادرتان در میان بگذارید و مطمئن باشید که هیچ پدر و مادری، فرزندش را در مشکلات و گرفتاری‌ها تنها نخواهد گذاشت.

فال روزانه ۰۹/ ۱۰/ ۱۳۹۸

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  نظر کاربران

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج