آوینا_استیکی 2
adexo3
۱۲۷۳۷۹۱
۴۱ نظر
۱۲۲۰۰۰
۴۱ نظر
۱۲۲۰۰۰
پ

پخش این سریال‌ها در صداوسیما ممنوع بوده است

یکی از جذابیت‌های شبکه آی فیلم از روزی که شروع به کار کرد تا الان پخش سریال قدیمی و خاطره‌انگیز بود.

برترین‌ها: یکی از جذابیت‌های شبکه آی فیلم از روزی که شروع به کار کرد تا الان پخش سریال قدیمی و خاطره‌انگیز بود. در این میان برخی آثار آنقدر تکرار شدند که جذابیت‌شان را از دست داده‌اند و در مقابل برخی آثار قدیمی پرمخاطب هستند که به دلیل حواشی بازیگرانشان به نوعی به محاق رفته‌اند و آی‌فیلم با وجود درخواست‌های مکرر مخاطبانش، آن‌ها را پخش نمی‌کند. نگاهی داشته‌ایم به آثار ارزشمندی که روزی از قاب تلویزیون پخش شدند و حالا به دلایل مختلف اجازه پخش ندارند با ما همراه باشید

نرگس

پخش این سریال‌ها در صداوسیما ممنوع بوده است

نرگس نام سریالی تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم است که در تابستان ۱۳۸۵ از شبکهٔ ۳ سیما پخش گردید. نرگس و نسرین دو خواهر بودند که پدرشان را از دست داده و با مادرشان زندگی می‌کردند و نسرین دختر ناسازگاری بود که قصد ازدواج با بهروز را داشت شوکت پدر بهروز مردی ثروتمند و زورگو بود و مخالف ازدواج بهروز در ایران. با تمام مشکلات و موانع بهروز و نسرین با هم ازدواج کردند و با مشکلات بسیاری که شوکت برای آن‌ها ایجاد کرد روبرو شدند نرگس که از ابتدا مخالف ازدواج نسرین با بهروز بود در مقابل شوکت و خانواده‌اش بسیار مقاومت کرد و شوکت نیز برای تلافی مشکلات زیادی برای نامزد نرگس، احسان ایجاد کرد و به بهانه برقراری روابط تجاری با برادرش بهروز را به خارج از کشور فرستاد و بهروز نسرین را طلاق داد و بادخترعمویش در خارج از کشور ازدواج کرد و نسرین به تنهایی دخترش بهار را بزرگ کرد. این سریال به دلیل انتشار فیلم خصوصی از بازیگر نقش زهره «زهرا امیرابراهیمی» در شبکه‌های اجتماعی در فهرست سریال‌های تحریم شده توسط سازمان صدا و سیما قرار گرفت.


کمکم کن 

پخش این سریال‌ها در صداوسیما ممنوع بوده است

کُمَکَم کن یک مجموعه تلویزیونی مذهبی به کارگردانی قاسم جعفری و نویسندگی سید جلال الدین دری محصول سال ۱۳۸۳ است و اولین مجموعه تلویزیونی بود که با موضوعات ماورایی از تلویزیون ایران پخش شد و راه را برای ساخت مجموعه‌های اینچنینی هموار کرد و داستان جوانی با بازی حمید گودرزی را روایت می‌کرد که طی یک تصادف به کما رفت. چند جوان دیگر هم در همان زمان به کما رفته بودند که از این بین دو نفر به هوش آمدند تا کارهای اشتباه بقیه را جبران کنند. این سریال نیز به دلیل حضور زهرا امیرابراهیمی و عدم امکان حذف نقش وی، در فهرست تولیدات رسانه‌ای صدا و سیما که ممنوع شده‌اند قرار گرفته و هیچگاه بازپخش نشده‌ است.


حلقه سبز 

پخش این سریال‌ها در صداوسیما ممنوع بوده است

حلقه سبز نام دومین مجموعهٔ تلویزیونی ابراهیم حاتمی کیا پس از خاک سرخ است. این سریال در سال ۱۳۸۶ از شبکه ۳ سیما پخش شد. در ابتدای پخش، سریال چنین مورد انتقاد می‌شد که پخش سریال موجب کاهش انگیزهٔ افراد برای اهدا عضو می‌شود ولی پایان شگفت‌انگیز و غیرقابل پیش‌بینی سریال موجب تغییر نظر خیلی از منتقدین این مجموعه شد. این سریال در واقع داستان سفری جالب به اعماق معنا و مفهوم واقعی حیات است. داستان این سریال در مورد جوانی است معلول که دچار مرگ مغزی شده و پزشکان در صدد انتقال قلب او به یک گیرنده قلب بر می‌آیند. روح حسن مخالف این کار است زیرا می‌داند در این صورت باید به عالم دیگری هجرت کند. یک دانشجو پزشکی به نام گلبهار قادر به دیدن و ارتباط با روح حسن است. او در قبال درخواست حسن برای انتخاب گیرنده قلبش به حسن کمک می‌کند… که با توجه به اتفاقات اخیر و حاشیه‌هایی که توسط حمید فرخ‌نژاد رقم زده شد دیگر مجوز پخش ندارد.


پدرسالار 

پخش این سریال‌ها در صداوسیما ممنوع بوده است

مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۷۲–۱۳۷۴ به تهیه‌کنندگی و کارگردانی اکبر خواجویی یکی از ماندگارترین سریال‌های پس از انقلاب است. داستان مجموعه درباره پدر میانسالی به نام «اسدالله خان» است. اسدالله‌خان پدری مهربان، خانواده‌دوست، دلسوز و در عین حال سختگیر و پرصلابت است. به باور او همهٔ پسرانش پس از ازدواج می‌بایست در خانه بسیار بزرگ او زندگی کنند. او چنین سیاستی را در مورد دو دخترش «مهری» و «زری» در پیش نگرفته و به همین جهت آن‌ها دارای زندگی مستقلی هستند. کتایون ریاحی در این سریال کاراکتر «زهرا» عروس بزرگ اسدالله خان را ایفا می‌کند. این سریال بارها و بارها از صداوسیما بازپخش شده و حالا با کشف حجاب کتایون ریاحی و به واسطه حضور این بازیگر دیگر رنگ آنتن را به خودش نمی‌بیند. 


یوسف پیامبر

پخش این سریال‌ها در صداوسیما ممنوع بوده است

یوسف پیامبر، یک مجموعه تلویزیونی ایرانی بر پایه داستان زندگی حضرت یوسف به نویسندگی و کارگردانی فرج‌الله سلحشور است. نخستین قسمت این سریال ۴۵ قسمتی در ۷ تیر ۱۳۸۷ در شبکه یک پخش شد. در یوسف پیامبر، بازیگرانی نظیر مصطفی زمانی در نقش یوسف، کتایون ریاحی در نقش زلیخا و محمود پاک‌نیت در نقش یعقوب، در کنار سایر بازیگران نظیر جعفر دهقان، عباس امیری، جهانبخش سلطانی، رحیم نوروزی، مهوش صبرکن، الهام حمیدی، پروانه معصومی و لیلا بلوکات ایفای نقش کرده‌اند. این سریال نیز از جمله آثار پر مخاطبی است که به واسطه حضور کتایون ریاحی اجازه بازپخش ندارد.


پهلوانان نمی‌میرند 

پخش این سریال‌ها در صداوسیما ممنوع بوده است

پهلوانان نمی‌میرند مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی حسن فتحی ساخته سال ۱۳۷۴ است که از شبکه دوم ایران پخش شده‌است. این مجموعه، داستانی در زمان قاجار را روایت می‌کند در شهر تهران که پهلوانان ورزش باستانی مورد اعتماد و احترام همه مردم بودند. ناگهان پهلوان اول پایتخت کشته می‌شود. در ادامه شخصیتهای دیگری چون پهلوان جواد کشته می‌شوند. مجموعه تلویزیونی یک داستان جنایی با الهام از سبک جنایی آگاتا کریستی است که در فضای تاریخی دوران قاجاریه رخ می‌دهد و در مواردی به مستندات تاریخی (شخصیت سید محمد واعظ و قتل گریبایدوف، کنسول روس) اشاره دارد؛ داستان مجموعه تلویزیونی دارای پیچیدگیهای جنایی و نیز کشمکش‌های روحی شخصیت‌هایی چون پهلوان نصرت و شیخ حسین پهلوان است که بیننده را به‌خوبی با خود همراه می‌سازد. کاراکتر «فاطمه» در این سریال با بازی کتایون ریاحی در یادها ماندگار شده است و حالا این سریال هم از گردونه پخش خارج خواهد شد.


پدر 

پخش این سریال‌ها در صداوسیما ممنوع بوده است

پدر یک مجموعۀ تلویزیونی ایرانی است که به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی و تهیه‌کنندگی حامد عنقا نوشته شده است که در سال ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ تولید شده‌ است. که زندگی پسری به نام حامد را روایت می‌کند که در خانوادهٔ مذهبی حاج علی تهرانی(که وضع مالی خوبی دارند) زندگی می‌کند. او هم‌دانشگاهی‌ای به نام لیلا دارد که دختری ثروتمند و غیرمذهبی است. طی یک حادثه لیلا می‌خواهد آبروی حامد را به کمک دوستانش و نامزدش(پسر عمویش) ببرد ولی سرانجام لیلا و حامد درگیر یک رابطهٔ عاشقانه می‌شوند و با هم ازدواج می‌کنند. این ازدواج موجب تغییرات بسیاری در شخصیت و شیوهٔ زندگی لیلا می‌شود. لیلا باردار می‌شود ولی حامد، پدر و مادرش طی یک تصادف فوت می‌کنند و ... .این مجموعه نیز با توجه به حواشی بازیگر سریال ریحانه پارسا برای همیشه در فهرست سریال های تحریم شده و در بایگانی صدا و سیما قرار گرفت.

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت برترین ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نظر کاربران

  • ناشناس

   مختارنامه رو هم زیاد پخش میکنن خسته شدیم
   تمام کوچه پس کوچه های کوفه رو از بر شدم

   پاسخ ها

   • سعید

    تعداد ببیندگان تلویزیون میلی کمتر از ۲۰ درصده

   • ناشناس

    راست میگه چکار کنیم این هم تحریم بشه 😂👍👏

  • ناشناس

   جومونگ کی سیاسی حرف میزنه؟ تا اونم حذف شه

  • ناشناس

   منتظر حرکتی از مختاریم

  • ناشناس

   هزاران بارزیرخاکی وووووووووپخش میکنیدبابادیگه بسه خسته شدیم سریالهای قدیمی یادرست پخش کنید جان مادرتان

  • بدون نام

   خدا کنه فریبرز عرب نیا هم کاری کنه تا دیگه مختار پخش نشه

  • مسی

   مختارم اگه دیگه نمیدیدیم عالی میشد

  • ناشناس

   مختار را هم حذف کنید

  • ناشناس

   مسخره ههههخخخ

  • ناشناس

   خوب خدا رو شکر از یوسف خلاص شدیم

  • رضا

   داداش مختارنامه رو جا انداختیا :)

  • مانا

   اگه قرار به همچنین کاری باشه که هربار هرکی کشف حجاب کرد سریال حذف کنن که باید در صدا و سیما رو گل بگیرن

  • ناشناس

   والا این مریم بوبانی که از وقتی کشف حجاب کرده فیلم ها وسریالهاش بیشتر داره باز پخش میشه همین اواخر دوبار تله فیلم قصه ها واقعیت ها با بازی ایشون پخش ش به اضافه چند تله فیلم وسریال تکراری دیگه.

  • کاربر

   خیلی سریالهای دیگه هم هستن مثل سریال دیدنی شب دهم،سریال خانگی شهرزاد

  • ناشناس

   حالا کی تلویزیون ایران رو میبینه‌

  • ناشناس

   یه باره تعطیلش کنید

  • باران

   چه بی معنی !!!!!!!

  • مهدی

   چرا نام فیلم مارمولک با بازی استاد پرستویی را ننوشتید؟.البته سریال نبود.

  • ایرانی

   الان صد تا فیلم و سریال درحال پخشه

  • ناشناس

   همه رو صد بار بیشتر دیدیم

  • حکمت

   کاش زیر خاکی هم می رفت تو لیست سیاه

  • ناشناس

   مردم سطح فرهنگی شان بالا رفته و می دانند که هر هنرپیشه در یک فیلم یا سریال فقط نقش بازی می کند. والزاما نقشی که او بازی می کند روحیات شخصی او نیست بنابراین به نظر من به جای ممنوع کردن پخش این سریال ها در ابتدای آن سریال موارد آن هنرپیشه را متذکر شوند و سریال را پخش کنند

   پاسخ ها

   • ناشناس

    به نظر من هم به خاطر یک بی نماز نباید در مسجد را بست، پس تلاش و زحمت بقیه ی عوامل فیلم چی میشه؟

  • وحید

   هنرپیشه ها همه رفتن
   مجری ها رفتن
   فوتبالیست هارفتن چطوره رئیس صداوسیما کارگردان بشه کارمنداش هنرپیشه اونا که خوب نقش بازی میکنن

   پاسخ ها

   • ناشناس

    جامعه پر از جوون با استعداد و با لیاقته بریزن بیرون این آشغالا رو پاکسازی کنن از نو بازیگر بسازن چی بودن اینا پهلوانان نمی میرند و شب دهم اگر قشنگ بود به خاطر کارگردان بود این کارگردان و نویسنده هستند که فیلم باکیفیت می‌سازند بازیگر که تا دلت بخواد بازیگر میتونی تولید کنی

  • دوست

   واقعآ صدا سیما هم خسته کننده هست هم آخرش میدونی فیلم چی میشه همینکه پلیس و دزد رو میدونی کیا هستن آخرش معلومه چی میشه

  • پروانه

   صدا و سیما نیست یک جعبه سیاسی و مخ شستشو بده به سمتی که خودشون میخان این دیگه اسمش صدا و سیما نیست حالا فور ی تعدادی انگشت شمار میگند ماهواره می‌بینید ولی بخدا ما ماهواره نداریم خوشمونم نمیاد

  • داریوش

   اگه یکی از بازیگران مختارنامه هم یه چیزی بگه خوب میشه از دست پخش مختارنامه راحت میشیم بسم الله

  • ناشناس

   سریال پایتخت رو نگفتی

  • منتظرظهور

   یک سوال برام باقی مانده و آن هم اینکه
   خود صدا وسیما کی حذف میشه تا همه راحت بشن

  • ستاره

   مختارم کاشکی حذف بشه

  • نسرین

   ما کلا شبکه های ایران رو حذف کردیم و خلاص فقط شبکه 3 وقتی فوتبال پخش می کنه به درد میخوره

  • ناشناس

   زیر آسمان شهر،چارخونه،شبهای برره،ساختمان پزشکان رامجددپخش کنید.والافقط سریالهای غم وغصه پخش میشه!!!!کمی مردم بخندن!!!

  • شجاع

   اگه اینجوره که نبایدهیچ سریال خارجی پخش بشه چون همه خانمها سروپالختند فکرکنم ریس صدا وسیما سوادومدیریت چنین سازمانی رانداره یعنی خیلی کوچیکه برای این چنین سازمانی بایدایشون سردبیریک روزنامه که تیراژش 1000عدده باشه

   پاسخ ها

   • امیر

    تازه سردبیر روزنامه ای بشه که واسه خوندن استفاده نمیشه یا واسه پاک کردن شیشه استفاده بشه یا تو سبزی فروشی ازش استفاده کنند مثل تمام روزنامه های کشور

  • ناشناس ایرانی

   کسی تلویزیون ایران میلی رو نگاه نمیکنه که حالا یا تحریم کنه با نکنه...بیشتر بازیگرا هم اعتراض کردن و هم کشف حجاب کسی نیست که فیلم بازی کنه تا تلویزیون میلی پخش کنه ...😂 🤦

  • نیکا

   واقعا این اهالی عقده ای از کجا اومدن؟
   حتی اگه مردم بخوان فراموش کنن و با موضوع کنار بیان مسئولین نمیذارن

  • A

   جومونگ جون مادرت یه حرکتی بزن از تلویزیون ایران حذف شی

  • ناشناس

   جمع کنی بندو بساطتونو دیگه کی تلویزیون میبینه با این برانامه هاتون هر شبکه ایی میزنی مهران رجبی یا میثاقیانه مسخره ها

  • فاطمه

   من صدا سیما میبینم خیلی هم دوست دارم
   چرا میگین کی نگا می‌کنه ؟

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج