۱۴۰۲۷۳۲
۲۷ نظر
۱۶۷۵۵۵
۲۷ نظر
۱۶۷۵۵۵
پ

پچ‌پچ‌های مردم درباره عکس‌های جدید تتلو تمام نمی‌شود

دیروز عکس‌هایی از اولین جلسه دادگاه تتلو منتشر شد که از چند جنبه مورد توجه قرار گرفت، یکی این که مادر او در دادگاه حضور داشت.

برترین‌ها: دیروز عکس‌هایی از اولین جلسه دادگاه تتلو منتشر شد که از چند جنبه مورد توجه قرار گرفت، یکی این که مادر او در دادگاه حضور داشت. خیلی‌ها توهین‌های تتلو به مادرش را  یادآور شدند، او در چند برهه علیه مادرش مواضع زشتی گرفت و حالا برخی کاربران حضور مادرش را نشانه‌ای از این که در نهایت "خانواده برای آدم می‌ماند" دانستند، بخش اول این مطلب به واکنش‌های جدی و البته شوخی حول حضور مادر تتلو در جلسه دادگاه اختصاص دارد.

پچ‌پچ‌های مردم درباره عکس‌های جدید تتلو تمام نمی‌شود

بخش دوم مطلب حول تغییر چهره او است، خیلی‌ها چاق شدن او و البته ریش‌ و پیرسینگ را سوژه کردند، او برای اولین بار با ریش ظاهر شده، پیرسینگش در زندان هم حفظ شده، همین مساله صدای خیلی‌ها را درآورده است، چاق هم که شده، بخش دوم مطلب به همین حواشی اختصاص دارد.

بخش سوم اما درباره فراموش‌کارهایی‌ست که آن همه رفتارهای عجیب و غریب تتلو را فراموش کرده‌اند و حالا به جدی و کنایه از امثال رسایی و رییسی (اولی رای آورده و با تتلو هم قبلا بده بستانی داشته) خواسته‌اند که برای تتلو کاری کنند.

در نخستین جلسه رسیدگی به این پرونده، نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت و اقدامات مجرمانه متهم در فضای مجازی را تشریح کرد. به گفته نماینده دادستان، امیر حسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو در سال‌های ۸۶، ۹۲ و ۹۵ در داخل کشور دستگیر شده است، در سال ۹۷ کشور را به مقصد گرجستان ترک و در سال ۹۸ به کشور ترکیه مهاجرت کرده است. وی در آذر ماه سال جاری توسط پلیس ترکیه به مرز ایران منتقل و با هماهنگی صورت گرفته و حکم قضایی دستگیر شد.

جنجال یک عکس خانوادگی در دادگاه

خبرگزاری میزان تصاویری از جلسه اول دادگاه تتلو را منتشر کرده است که نشان می‌دهد مادر و خواهر او در حاشیه دادگاه با وی ملاقات کردند که این تصویر بازتاب فراوانی در بین کاربران فضای مجازی داشته است که چند نمونه از آن را می‌خوانید:

پچ‌پچ‌های مردم درباره عکس‌های جدید تتلو تمام نمی‌شود

* فواد در واکنش به عکس منتشر شده از مادر تتلو در دادگاه نوشت: اصلا به هیچ چیز حواشی و مسائل مربوط به ‌تتلو کاری ندارم. فقط خواستم یک درس مهم زندگی را همه با هم بفهمیم که آخرش فقط مادر و پدر برای همه ما می‌مانند. عشق مادری فراتر از همه چیز است. تتلو اون همه به مادرش توهین کرد. اما در این لحظات سختش فقط مادر براش مانده.

* سورنا نگاه طنز به این رویداد داشته و گفته است: این همون مادری که تتلو بهش فحش میداد. چرا مثل الهام  چرخنده شده بابا.)))))

* اکانت توئیتری «بپه مودب» با انتقاد از حرکت مادر و خواهر تتلو توئیت زد: واقعا مادر و خواهر تتلو یا پوستشون خیلی کلفته یا احترامی برای خودشون قائل نیستن، من داداشم لحنش باهام بد بود تا هزار بار نگفت غلط کردم جواب سلامشم نمیدادم.

* سیاوش اما رویکرد متفاوتی به این عکس داشته و در یک توئیت کوتاه اما احساسی نوشت: دلم واسه مادر امیر تتلو میسوزه.

* رضا اما در واکنشی اعتراضی به توئیت سیاوش می‌گوید: تتلو از یه خانواده بیمار و داغون میاد تربیت درست و خانواده سالم خیلی مهمه نتیجه اش میشه این روانی خطرناک که به مادر خودش هم توهین میکنه.

* حساب کاربری «بی‌نام» در مخالفت ضمنی با توئیت رضا نظر داد: رضا جان! مادر تتلو ام که باشی باز مادری!

* مونا هم که از منتقدان جدی امیر تتلو است با گلایه شدید از واکنش احساسی طرفداران او و همچنین برخی کاربران به تصاویر منتشر شده از دادگاه این خواننده پرحاشیه رپ گفت: اونقدر به تحقیر شدن عادت کردیم که داریم برای تتلو که به مادر توهین می کرد، ناله میکنیم. چطور به این حد از بی تفاوتی رسیدیم؟ یه روز که ترکیده از کار برمیگشتم اینستا رو باز کردم یه ویدیو از این دیدم که این توهین زشتی به مردم ایران کرد. اگه بمیرم کینه این از دلم پاک نمیشه.

حاشیه تغییر چهره امیر تتلو

انتشار اولین عکس‌ها از تتلو در دادگاه و تغییرات ظاهری او از دید کاربران شبکههای اجتماعی پنهان نماند و حامیان و منتقدان او را در برابر هم به صف کرد که چند نمونه از آن را می‌خوانید:

پچ‌پچ‌های مردم درباره عکس‌های جدید تتلو تمام نمی‌شود

* حسین که خود را یکی از طرفداران دوآتشه امیر تتلو معرفی کرده است توئیت جنجالی زد و نوشت: عکس‌های تتلو در دادگاه حالم را خراب میکنه، شکسته  شده امیدوارم زودتر آزاد بشه.

* همین اظهارنظر یکی از حامیان تتلو کافی بود تا موجی از خشم و عصبانیت مخالفان و منتقدان به راه بیفتد و به شدت به او اعتراض کنند.

* لاله در انتقاد از این اظهارنظر نوشت: تتلو با پرسینگ تو دادگاه! تتلو شکسته شده؟؟؟؟ متاسفم.

* سینا اما در دفاع از تغییر چهره تتلو و در جواب لاله گفت: مگر چه اشکالی داره؟ هیچی پیدا نکردین گیر دادین به یک پرسینگ ساده و یا چاق شدنش. تتلو رو مردم به این روز انداختن!!!!!

* فرانک با طرح یک سوال اینگونه واکنش نشان داد: چطور تتلو با پرسینگ تو زندان هست!؟مگر قدیما باز نمیکردن اینا رو!؟

* عسل هم با طعنه و کنایه خطاب به دوستداران امیر تتلو می‌نویسد: الان پیجای جوانه گندم و قرصای چاقی و اینا عکس تتلو رو میزارن بعدش میگن میخواهی دلیل چاق شدن تتلو رو بفهمی پیجمو فالو کن!!!!))))).

کنایه به حامیان خاص امیر تتلو

انتقاد برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی به رسایی و رئیسی و امثالهم این است که چه تغییری در سبک زیست و جهان بینی تتلو مشاهده کردند که یک شبه او را به آغوش خود کشیدند و به حالش غبطه خورده و از او تقدیر کردند؟ برخی از حامیان دولت معتقدند که حمایت رسایی و سایر همفکران ایشان از شخصی به نام امیر تتلو مربوط به زمانی بوده که ایشان توبه کرده و به راه راست هدایت شده بودند. به عقیده این دوستان حمایت از تتلو که مربوط به آن دوران پاکی و رستگاری تتلو است!

پچ‌پچ‌های مردم درباره عکس‌های جدید تتلو تمام نمی‌شود

* فرهاد قنبری، فعال اجتماعی در همین رابطه در کانال خود نوشته بود:  در پاسخ به این دوستان باید گفت که تمام نکته و مسئله قابل نقد اتفافا در همین نگاه ساده انگارانه و برداشت سطحی و رمانتیک از راه راست و تغییر مسیر و هدایت شدن نهفته است. آقای رسایی و همفکران ایشان احتمالا زیادی تحت تاثیر داستان‌های فولکلور و روایت های کوچه بازی و سینمایی در مورد افرادی است که یک شبه در خواب دچار تحول درونی شده و از فردا اقدامات مجرمانه خود را کنار گذاشته و دل در گرو خاکساری سپرده اند، قرار دارند. آیا تمام این ارج و قرب نهادن‌ها و تقدیرها از فردی مانند تتلو صرفا برای این نبود که امکانی برای کسب چند هزار رای بیشتر برای جریان سیاسی مطلوب برخی را فراهم آورده بود!؟.. و درست در همین نقطه است که می توان به آن نامه فدایت شوم رائفی پور و آن نوع واکنش‌ها و میدان دادن های محافطه کاران به فرد منحرف و ضداجتماعی مانند تتلو رجوع دوباره کرد و آنها را مورد انتقاد قرار داد.

* کاربری به نام میثم با کنایه به رئیس دولت سیزدهم نوشت: توی دوران سخت رقابت‌های ریاست جمهوری تتلو رفت دیدار آقی رئیسی، موافقید الان ایشان بره دیدار تتلو؟))))).

* زینب از حامیان رئیسی در پاسخ به کنایه میثم توئیت زد:  یه یادآوری بکنم بهتون، کاری مشابه تتلو و ابراهیم رئیسی رو ساسی مانکن و کروبی و شجریان و موسوی قبلش تکرار کرده بودن.....خواستم یه موقع یادتون نره جناب میثم خان!

* مهدی هم با یادآوری و دفاع از تقدیر رسایی و جریان نزدیک به او از تتلو در یک مراسم رسمی گفت: حیف واقعا این تتلو یه زمانی هدایت شد برای همین آقای رسایی و دوستانش باهاش خوب بودن.  لعنت بر کسی که  این بچه رو به سمت انحراف کشوند.

* مهشید اما در واکنش تند و معناداری خطاب به مهدی نوشت: اینکه آقای رسایی و دوستانش قصد داشتند تتلو را به راه راست هدایت کنن واقعا جای تقدیر داره.  برای همین چند روز پیش با رای بالا تشریف بردن مجلس!!!!!!! حالا سوالم از شما این هست که انتخابات ۱۴۰۴ جناب رسایی و حامیان دولت میخوان با وعده‌ها درباره تتلو، رای طرفدارای تتل رو برای ادامه کار دولت فعلی جذب کنند؟؟؟؟؟!!!!!

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي 9/5 ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود
آموزش هوش مصنوعی

تا دیر نشده یاد بگیرین! الان دیگه همه با هوش مصنوعی مقاله و تحقیق می‌نویسن لوگو و پوستر طراحی میکنن
ویدئو و تیزر میسازن و … شروع یادگیری:

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  نظر کاربران

  • ناشناس

   یه تعداد ادمای مثل خودش طرفدار این هستند

  • ناشناس

   زندانی با پرسینگ خنده داره

  • ناشناس

   مهمونیه زندان نیست

  • علی زاهدان

   همین فردا برای تتلو در تهران کنسرت بگذارند یک ملیون شرکت میکنند
   ایرانی ها انسانهای عجیبی هستن

  • ناشناس

   تمام ارزش انسانیت را ا ز بین برد. بدبخت اونهایی که طرافدارش هستتد

  • رضا

   آقای تتلو بیگناهه آزاد ش کنید لطفا

  • ناشناس

   بالاخره انسان جایزالخطاست. خداوند همه ما را عاقبت بخیر کند

  • ناشناس

   هنوز گشواره داره خوبه دیگه زندان رفته یا ...

   پاسخ ها

   • ناشناس

    داخل زندان هم دنبال قضاوت و دخالتید تا کی میخاید دست از این قضاوتای بیجا و بیمورد بردارید؟

  • م

   تتلو رو ول کنید واسه تورم و بیکاری و ازدواج جوونا و مسکن و هزار مشکلات دیگه فکری کنید بیخودی حواس مردم رو پرت نکنید

  • سعید

   هر آدمی در دنیا سرنوشتی دارد و ایشان نیز اینگونه مجازات شد
   خداوند از سر تقصیرات همه و ایشان بگذرد

  • سعید

   صدایش خوب نبود ولی خیلی ها را سر گرم خود کرد این نیز هنری بزرگ است

  • ناشناس

   تحت هرشرایط بیچاره مادر

  • ب

   هرکسی میتونه اشتباه کنه بنظرم بایدبهش فرصت دادخؤدش به این باوررسیده بودکه باپای خودش برکشت تامحاکمه بشه میدونه اشتباه کرده واین به‍ نظرم ارزش اینوداره که بهش فرصت جبران بده.

  • حسین

   بهترین کارو مادرش کرد واگر این کارو نمیکرد جای سوال داشت

  • فاطمه

   ترو خدا ما چشم به راهشیم امیر یک آدم نیست یک فرشته است به خاطر اینکه حقیقت میگه زندانیش میکنید به قرآن بده من می‌دونم امیر میشه یک انسان خوب شما ازش بگذریم چشم ما تتلیتی ها به خبر ها خوشه که بگن امیرمون آزاد شده

  • ناشناس

   آخه من نمی‌دونم این عقب افتاده چه خاصیتی داره
   که اینقدرتو تلویزیون ونت میذارن
   ول کنید ی منگولی بیش نیست

  • زهرا

   این حرفا چیه بابا انسان جایز الخطاست . بعد اینکه یه مادر همیشه دلش برا جیگر گوشش میسوزه هر چقدرم بچش بدی کنه بازم تو شرایط سخت کنارشه این طبیعیه بنظر من تتلو حقشه ک آزاد بشه و تو کشور خودش کنسرت برگزار کنه مجوز بگیره اهنگاش خیلی ب دل میشینه حقیقت و میخونه اگ از اول مجوز بهش میدادن بنظرم نمی‌رفت یه کشور دیگه خودشو این ریختی کنه همه اینا بنظرم از سر لج بازی بوده .

   پاسخ ها

   • ملیکا

    واقعا دختر خیلی خوب هستی ممنون از نظرت

  • ناشناس

   اینایی که میگن انسان جایز الخطاست یکم فکر کنن که این آقا خیلی از دخترای مردمو بدبخت و معتاد کرده شما برید براش از اونا حلالیت بگیرید تا آزادش کنن .

  • محمدی

   تتلو روانیه بیچاره ولی بازم آهنگ هاش بدک نیس

  • ناشناس

   فقط یک مادر می تون اینجوری به فرزند خودش توجه بی دلیل نیست که خداوند فرموده بهشت زیر پای مادران هست من اگر بجای تتلو بودم کف پای مادرم م بوسیدم اما اون لایق این کار نبود بکن زند باد مادران

  • رامین

   اگه تتلو شهروند هر کشوری بود الان بهترین زندگی رو داشت شما اگه دوست ندارینش کارها شو دنبال نکنین چرا ایرانی جماعت فرهنگ قضاوت نکردن دیگران و یاد نمیگیره فقط منتظر این جور داستان ها هستن بسه بسه اول یه سوزن به خودتون بزنید بعد یه جوالدوز به دیگری

  • ،،،

   انگل.

  • سیدحسین

   ازادش کنیداون که ادم نکشته بگذاریدخداسرنوشت شو تعین کنه

  • Ss

   تتلو یه دهن برای قاضی بخون شایدخوشش اومد

  • سما

   حیفه این صدای قشنگ بره زندان
   حداقل کارش به اعدام نکشه😔💔

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج