۶۹۵۱۸
۶۵ نظر
۵۰۰۵
۶۵ نظر
۵۰۰۵

محمدرضا گلزار: طرف مردم ایستاده ام

مروري به فيلم هاي كارنامه محمدرضا گلزار نشان دهنده اين نكته است كه اغلب اين آثار با توفيق تجاري مواجه شده اند. در واقع گلزار يكي از چهره هاي برتر اقتصاد سينماي در يك دهه اخير است.

بانی فیلم: مروري به فيلم هاي كارنامه محمدرضا گلزار نشان دهنده اين نكته است كه اغلب اين آثار با توفيق تجاري مواجه شده اند. در واقع گلزار يكي از چهره هاي برتر اقتصاد سينماي در يك دهه اخير است.

بازيگري كه مردم دوستش داشته اند و به خاطر اين علاقه حتي به تماشاي فيلم هاي معمولي اش نيز نشسته اند. خيلي ها در آرزوی رسيدن به جايگاه سوپراستاري در سينما تلاش كردند وعده اي هم متوهم شدند كه چنين جايگاهي دارند .در مورد گلزار اما به نظر مي سد هم اتفاق نظر دارند كه او سوپر استاري موفق و محبوب است.

بعد از نظر سنجي جنجالي در سايت روزنامه باني فيلم که ميان ۱۲ بازيگر انجام شد محمدرضا گلزار توانست رتبه نخست را کسب کند و با ميزان راي ۱۲۷۶۱۱ در جايگاه نخست بايستد. چنين اتفاقي باز هم يک اصل مهم را ثابت کرد که ذائقه سوپر استاردوستي مخاطب ايراني را نمي توان از او گرفت . به همين بهانه و لطف مخاطبيني که در اين سنجي شرکت کردند فرصتي پيش آمد تا با ستاره اي که در نظر سنجي ها در جايگاه نخست ايستاد گفت و گو کنيم.

محمدرضا گلزار: طرف مردم ایستاده ام

در نظر سنجي روزنامه باني فيلم محمدرضا گلزار رتبه نخست را به دست آورد. از اين انتخاب مردم چه حسي داريد.

بايد درهمين گفتگويي که تقريبا پس از دو سال محقق شده از همه آنها تشکر کنم . مردم مهربان و دوست داشتني که لطفشان هميشه شامل حال من شده و همراه من بودند. همچنين دوست دارم تشکر ويژه اي از گروه گلزاري ها بکنم . بايد بدانند که عاشقانه دوستشان دارم . در ضمن براي همه کساني که در اين نظر سنجي به من راي ندادند هم احترام زيادي قائلم چون من و همکارانم عضو يک خانواده ايم.

اشاره کرديد اين گفتگو پس از دو سال نيم امکانش فراهم شده است سئوال اساسي من اين است که پس از ساخت ايران ، غيبت طولاني داشتي، طبيعتا عده اي مي خواهند در مورد غيب شما و حضور نيافتن در آثار سينمايي مطلع شوند .

البته عمر اين غيبت تقريبا بيشتر از يکسال و چند ما ه نيست . پس از اتمام مجموعه ساخت ايران مدتي آمريکا بودم، سپس رفتم لندن، که در آنجا دوره اي را گذراندم، که سر فرصت راجع به اين دوره صحبت خواهم کرد. بعد از لندن هم مدتي در کشور امارات بودم. حالا هم که بصورت جدي مشغول خواندن فيلمنامه هايي هستم که به من پيشنهاد شده است.

در آن مقطع در خبرها آمده بود كه قرار است در فيلم مسعود كيميايي بازي كنيد. حتي سر صحنه فيلم «متروپل» هم حاضر شديد؟

ـ زمانيكه پيشنهاد بازي در متروپل مطرح شد تازه به ايران بازگشته بودم. مشغله كاري زيادي داشتم و در نهايت شرايط به گونه‌اي رقم خورد كه نتوانستم در خدمت آقاي كيميايي باشم. اميدوارم روزي افتخار همكاري با ايشان نيز نصيب من شود.

از کشورهاي ديگر هم پيشنهاداتي داشتيد ؟

بله از کشورترکيه و کشورهاي عربي چند پيشنهاد مهم داشتم. دو تا پيشنهاد هم در آمريکا داشتم. ولي به دلايلي اين پيشنهادها را نپذيرفتم...

در اين مدت فيلم نامه هم نوشتيد، کار جديدي در دست داريد؟

دارم ... در مدتي که خارج از ايران بودم قصه اي در ذهنم شکل گرفت که به تدريج تکميلش مي کنم ، داستان مردي است که با داشتن يک پسر و دختر از همسرش جدا شده و مجبور به ترک کشور است .... اين مهاجرت و مشکلاتش در خارج از کشور داستان اين فيلم است ....

تصميم داريد پس از تکميل فيلمنامه خودتان آن را کارگرداني کنيد؟

نه دوست دارم اين فيلم بازي کنم. راجع به کارگرداني هميشه از من سئوالاتي مي شود، اما کارگرداني دغدغه من نيست، حضور دوباره درسينما براي من خيلي مهم است ، اما ترجيح مي دهم يک کار متفاوت و خوبِ سينمايي را شروع کنم که از آن انرژي بگيرم ... دوست ندارم اين حرف ها جنبه شعاري به خود بگيرد، اما براي من انرژي گرفتن از مردم پس از اکران موفق يک فيلم بسيار مهم است.

محمدرضا گلزار: طرف مردم ایستاده ام

چه ملاکي در انتخاب فيلمنامه هايي که به شما پيشنهاد مي شود براي شما اهميت داشته است ؟

من اشتباهاتي را در انتخاب هايم داشته ام و آنها را مي پذيرم. سعي مي کنم ريسک در حوزه بازيگري را به حداقل برسانم. براي من نام و جايگاه کارگردان مولفه مهمي در انتخاب کار به شمار مي رود اما رضايت مردم حائز اهميت تر است. در حال حاضر هم اگر هر روز نباشد اما يک روز در ميان فيلمنامه مي‌خوانم، اما متاسفانه با فيلمنامه ها ارتباط برقرار نمي کنم ...

يعني فيلمنامه اي نظر شما را جلب نکرده؟

تا اين ساعت نه. متاسفانه الان خيلي از فيلم نامه ها قبل از خواندن قابل پيش‌بيني اند و مردم نيز بيشتر از بيست دقيقه در سينما ديدنشان را تحمل نمي کنند.

اين ضعف به جريان تهيه کنندگي بستگي دارد؟

نمي‌تواند بي ربط باشد. بايد براي فيلمنامه وقت و هزينه کرد. که اين مهم توسط تهيه کننده تسهيل مي شود.

کارگردانان شناخته شده زيادي و علاقه مند بودند با شما کار کنند. اما اين علاقه مندي در شما وجود دارد که با کارگردانهاي جوان کار کني ؟دليل خاصي دارد؟

من با کارگردانان با تجربه اي همچون مرحوم ايرج قادري و آقايان سيروس الوند و فريدون جيراني کار کردم. در جاهايي هم ترجيح دادم با جوانتر ها کار کنم.

راجع به اينکه مردم کمتر سينما مي روند مي خواهي بشتر صحبت کنيم ؟به عنوان بازيگري که مي تواند عاملي براي جذب مخاطب باشيد دليل رو به افول بودن سينما را چه عواملي مي‌دانيد؟

دلايل متعددي دارد که همه ما مي دانيم. ببينيد مردم دسترسي به فيلم هاي روز دنيا را دارند، شبکه هاي ماهواره اي هم هست، گراني و مشکلات اقتصادي هم جاي خود ... در مورد سالنهاي سينما هم که سال ها ست کار قابل توجهي نشده است. حالا با اين فيلمنامه ها و فيلمهاي دم دستي و سطحي چه توقعي بايد داشت؟ خيلي از کارگردانهاي بزرگي که هميشه فيلم هاي خوبي را از آنها شاهد بوديم نيز، واقعاً نمي دانم از تلاش خود کاسته اند يا توقعي که ما از آنها داريم را برآورده نمي کنند، يادم هست من در يک دوره اي آثار اين عزيزان را روزي دوبار مي ديدم.

هميشه عدم حضور شما در برخي آثار سينمايي براي مخاطبان سينما جاي پرسش بوده است؟

آثاري در کارنامه ام هست که اي کاش تن به حضور در اين فيلم ها نمي دادم. اما اصولا در ميان همه پيشنهادات فيلمي نبوده که حضور در آن اثر را نپذيرفته باشم و بعدا از عدم حضورم پشيمان باشم.

حتي در مورد عدم حضورت در «عيار ۱۴» پرويز شهبازي ؟

آقاي شهبازي جزء بهترينهاست .غير از همکاري رفاقتي نزديک با ايشان دارم . در آن دوره متاسفانه گرفتاريهاي متعددي داشتم و نتوانستم به اين پروژه برسم.

محمدرضا گلزار: طرف مردم ایستاده ام

دغدغه حضور در فيلم هاي نظير آثار پرويز شهبازي را داري؟

هيچ بازيگري نيست که نخواهد در چنين آثاري بازي کند، اما دوست دارم در آثاري حضور پيدا کنم که رضايت تماشاگر را نيز همراه داشته باشد.

حضورت در مراسم گلريزان دهليز در نوع خودش جالب بود؟ گفتند ما هيچ وقت زنگ نزديم شخصا دعوت کنيم شما داوطلبانه در اين مراسم حضور پيدا کرديد.

من در همين گفتگو چندين بار از واژه مردم صحبت کردم. اين تعلق خاطر به مردم اصلاً جنبه شعاري ندارد. وظيفه ام حکم مي کرد وارد شوم. جان يک انسان در ميان بود، فرهنگ سازي براي ترغيب مردم به امور خيريه بخشي از وظيفه بازيگران مردمي است. من سالها مشاورهنري سازمان بهزيستي استان تهران بودم اما لزومي نديدم براي انجام امور خير نمايش هاي عجيب و غريب برگزار کنم.

اما ظاهراً دوست نداريد با حضور در چنين مراسم‌هايي خبرساز شويد؟

شما از زوايه ديگري به اين موضوع نگاه مي کنيد. طبيعي است رضا گلزار تلاش مي کند وخيلي علاقه مند به اين جريان و فرهنگ سازي است، اما عده اي از زاويه ديگري به اين موضوع نگاه مي کنند. آنها تصور مي کنند من شوء تلويزيوني اجرا مي‌کنم. ترجيح مي دهم تا آنجايي که موثر واقع شوم در اين کمک رساني چراغ خاموش عمل کنم.

اگر فيلمنامه اي با همين مضمون ديه پيشنهاد شود در آن فيلم حضور پيدا مي کني؟

اگر فيلم نامه خوبي باشد چرا که متاسفانه وضعيت سينما خيلي بحراني است. عزيزان فيلمنامه نويس متعهد و صاحب نام بايد چنين دغدغه هاي مردمي را دستمايه نگارش فيلمنامه هاي مطلوب قرار دهند.

با توجه به دغدغه هاي مردمي ،اشتياق مردم را در نظر مي گيريد يا منويات فيلمساز را؟

همين نظر سنجي باني فيلم مويد نکات بسياري است. نظر سنجي راجع به تعدادي از بازيگراني است که پيش زمينه فعاليتي ۱۵ ساله دارند. به نظرم خروجي يک دهه فعاليت براي مردم اهميت و اعتبار بيشتري دارد. بنا براين من هر موقع مي خواهم کاري را انتخاب کنم ترجيح دادم سليقه مردم مد نظرم باشد و اين مسئوليتم را نيز سنگين تر کرده است.

چگونه خودت را مماس با سليقه مردم مي کنيد؟

ما مردم باهوشي داريم، من خودم را در جايگاه مخاطب سينما قرار مي دهم ،مثلا وقتيکه احساس مي کنم مردم با توفيق اجباري همذات پنداري مي کنند انتخاب و حضور در اين فيلم برايم در اولويت قرار مي گيرد. ماداميکه احساس کني با مخاطب باهوشي طرف هستي مي توانيد ۵۰ درصد موفقيت فيلم را حدس بزني .

چرا گلزار در نقش منفي و يا ضد قهرمان حاضر نمي شود پيشنهادات متفاوتي هم به شما شده . آيا به نظر و سليقه مردم باز مي گردد ؟

دقيقاً... خيلي از منتقدان شايد نپذيرند، اما من مستقيم با مردم در ارتباط هستم و مي دانم چه نقش هايي را دوست دارند از من ببيند. دوست دارم نقش هاي متفاوتي را تجربه کنم به شرط اينکه کليت اثر را مردم دوست داشته باشند. اما وقتي نقش خاصي را مردم پس مي زنند چرا بايد چنين کاري را انجام دهم.

محمدرضا گلزار: طرف مردم ایستاده ام

ترجيح مي دهيد در کدام گونه کمدي بيشتر حضور پيدا کنيد؟

کمدي موقعيت. حضور در چنين کمدي هايي به نوعي ريسک به حساب مي آيد. چون موقيعت کاملا لب مرزي است ؛يا خيلي دوست داشتني مي شود يا خيلي اطواري ؛ ميانه ندارد.کمدي موقعيت را خوب مي شناسم.فيلم هايي مثل کما ،آتش بس ،توفيق اجباري ،شش بش کارهاي کمدي موقعيتي هستند که من مرز و حفظ ايجاد تداوم حسي را به خوبي در آثاري از اين دست درک مي کنم و اجرايش برايم هيجان انگيز است.

ماني حقيقي بارها در رسانه هاي اعلام کرد اگرآقاي گلزار تمايل نشان دهد حاضر است «پذيرايي ساده» را دوباره با حضور شما بسازد ،چرا حضور در اين فيلم محقق نشد ؟

من ماني عزيز را خيلي دوست دارم حرفهايي که در مورد باسازي پذيرايي ساده زده است لطفي است که ايشان به بنده دارند. شايد زمينه همکاري ديگري فراهم شود. خاطرم نيست چه اتفاقي پيش آمد که اين همکاري محقق نشد.

قرار است ساخت ايران از شبکه IFILM پخش شود ،واقعا اين اتفاق بسيارمهمي است که اين سريال از رسانه ملي پخش مي شود اما تا حالا تمايلي نداشتيد که به مديوم تلويزيون نزديک شويد؟

اينجوري نيست که دلم نمي خواسته به تلويزيون نزديک شم، چگونگي اش برايم اهميت داشته است. به هرحال خوشحالم اين سريال از آي فيلم پخش مي شود. من سريال ساخت ايران را دوست دارم، يکسري از مردم موفق نشدند که اين سريال را ببينند، گروه علاقه مند ديگري با دقت کمتري ديدند ، چون در شبکه نمايش خانگي به صورت منظم توزيع نشد. در حال حاضر خوشحالم که اين سريال از شبکه IFILM پخش مي شود و مردم مي توانند آن را مرتب ببيند.

خيلي از سوپراستارها اعتقاد دارند که حضور در تلويزيون به شکوه سينمايي و ارزش هاي يک بازيگر لطمه مي زند .

من اعتقادم اين است هر کاري را اگر به جا انجام بدهي نه تنها چيزي از تو کم نمي کند بلکه کمک کننده هم خواهد بود. اما سريالي نبوده که من ببينيم و بگويم اي کاش در آن بازي مي کردم.

حضور در سريال هاي تلويزيوني را با چه شرايطي مي پذيريد ؟

سريال سازهايي هستند که مختصات اين مديوم را مي شناسند و کارهايشان را دوست دارم اگر پيشنهادي از اين عزيزان داشته باشم راجع آن فکر ميکنم. البته اگر فيلمنامه اش را دوست داشته باشم کار خواهم کرد .

فكر نمي‌كنم تا به حال فيلم‌هاي شما از تلويزيون پخش شده باشد...

هيچکدام از فيلمهاي من تا کنون از صدا و سيما پخش نشده است ، اگر هم پخش شده من حضور ذهن ندارم و خاطرم نيست .

محمدرضا گلزار: طرف مردم ایستاده ام

يعني پخش سريال ساخت ايران از Ifilm نخستين انعکاس فعاليت شما به عنوان بازيگر از مديوم تلويزيون است؟

البته دوبار حضور تلويزيوني داشتم ، يکبار در لحظه سال تحويل بود و يکبار هم در شب شيشه اي.

فکر کنم بازخوردهاي خوبي داشت و جزء پر بيينده ترين‌ها بود...

شب شيشه اي که در آن حضور داشتم پر بيننده ترين برنامه اين مجموعه بود با چهارصد و هشتادو پنج هزار پيامکي که دريافت کرد. طبيعتا پخش سريال ساخت ايران توسط آي فيلم مرا خوشحال مي کند و به قولي آشتي کنان صدا و سيما با گلزار است!

تفاوت تجربه سريالي که براي شبکه نمايش خانگي بازي كردي با حضور در فيلم هاي سينمايي چيست ؟

خيلي متفاوت است . تجربه عجيب و غريبي براي من بود. با آقاي لطيفي کار کردن خيلي لذت بخش است . هر کس با او کار کرده اين موضوع را عنوان مي کند .

راجع به نسل فيلمسازاني که آثارشان بازتاب بين المللي دارد مثل اصغر فرهادي چه نظري داريد؟

آقاي فرهادي يادآور لحظات شيرين برافراشته شدن سينماي ايران در سطح جهانند. او تنها کسي است که توانسته چنين افتخار بزرگي براي سينماي ما به ارمغان بياورد. ايشان را خيلي دوست دارم...

با توجه به اينکه فعاليت موسيقيايي بخشي از دغدغه هاي شما به حساب مي آيد کمي در مورد گروه موسيقي ريزار توضيح دهيد و از دورنماي فعاليت هاي اين گروه موسيقي بگوييد .

من يک بند(گروه) موسيقي دارم به اسم ريزار؛ مخفف رضا گلزار است و کنسرتي را با حضور مازيار فلاحي ،امير تبري، سهراب پاکزاد و بابک جهانبخش ترتيب دادم. در کنسرت دوم مازيار فلاحي و روزبه نعمت الهي حضور داشتند. نخستين کنسرت ما در اريکه ايرانيان و کنسرت دوم در برج ميلاد برگزار شد ... در حال حاضر تمرينات موسيقي داريم ،در اين بند درام و پرکاشن مي زنم. در اين دو کنسرت هم درام نواختم . در کنسرت بعدي هم اگر قرار باشد براي گروه ريزار خواننده اي را دعوت کنم ممکن است از ميان سه ساز گيتار ، درام(جاز) يا پرکاشن يکي را انتخاب کنم .

مازيار فلاحي و بابک جهانبخش با بند شما معرفي شدند ؟امکان دارد خواننده اي ديگري را با اين بند معرفي کني ؟

مازيار و بابک پيش از همکاري با ريزار فعاليت هاي موسيقي داشته اند اما فلاحي اولين و دومين کنسرت خودش را با گروه ريزار اجرا کرده است. مازيار دوست خوبي است ، منم خيلي دوستش دارم. اگر خواننده اي را پيدا کنم و مردم استقبال مي کنند، حتما از آنان دعوت خواهم کرد.

فعاليت‌هاي ديگري هم داريد؟

من درکنار فعاليت بازيگري در سينما، موسيقي هم کار مي کنم، در ضمن قصد دارم با در حيطه سينما با همراهي يک گروه اقتصادي كه زير نظر من فعاليت مي‌كنند موسسه فرهنگي براي توليد آثار فرهنگي راه بياندازم. اميدوارم اتفاقات خوبي که در اين کشور در حال افتادن است شامل حال سينما هم بشود.

حرف آخر...

ـ از روزنامه باني فيلم تشكر مي‌كنم كه در اين مدت رأي گيري كار طاقت فرسايي انجام داد و توانست با حوصله اين نظرسنجي را به سرانجام برساند. ضمن اينكه در پايان از دوستاني چون برديا گلزار، عليرضا شمس، حميدرضا حسيني، اميرحسين فرزانه، دكتر فرزين سركارات و دكتر ناصر تشكر مي‌كنم كه همواره در كنارم بودند.

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  مطالب خواندنی

  نظر کاربران

  • میشه بگی با اینن قیافه عکس گرفتنننن کی گفته خیلی بهت میااددد؟؟؟؟؟ خخووووو لامصب همیشه برنزه هستی و اخم کردی!!!! یه ذره خلاقیتتتییی چیزیی

  • محبوب؟!!!!!!!!
   تو خانم ها تنها كسى كه اكثر مردم دوسش ندارن،الناز شاكردوست تو آقايون هم اين خودشيفته لوسه!من كه هر فيلمى بياد روى پرده و بازيگر مردش اين آقا باشه،به هيچ عنوان دوست ندارم فيلمشو ببينم چون ميدونم يه فيلم آبكى هستش اصلاً گوشت تنم آب ميشه لوس بازى هاشو ميبينم بابا اين خانم و آقا زيبا هستن درست!اما فقط زيبا بودن كه ملاك نميشه بازيگر شى!

   پاسخ ها

   • برف

    شاید این دو بازیگر (بازیگر که نمیشه گفت بهتره بگیم تیپ) خوشگل و زیبا باشن ولی خوشگل دهاتی هستن.

   • شمیم

    باران جان منم باهات موافقم ولی نظر اکثریت فرق داره چون در اخرین نظرخواهی این اقا محبوب ترین ستاره ایران شناخته شدن

   • بدون نام

    شمیم خان نظرسنجی از کی و کجا
    این سایت هم به نوعی نظر سنجیه دیگه میبینید که چندان هم محبوب نیست
    عزیز دلم تو دنیا واقعیت اونی نیست که دیده میشه
    خدا زیادترش هم بکنه چون پولداره احتمالا یه زد و بندهایی شده وگرنه در بین بازیگرایی مثل آقایان پرستویی و پسیانی و کیانیان و ... بسیاری بزرگان دیگه عددی حساب نمیشه

   • بدون نام

    ادمین جان چرا یهویی نظرات منفی از 3 تا به 162 تا رسید. نکنه دم شمرم دید؟

   • سیمین

    حرف دلمو زدی باران! ++++++++

  • وا اين چرا اين رنگى شده؟!
   اين همون گلزار سام و نرگسه؟!
   بابا رنگ روژگونه ات منو كشت!چه ماركى استفاده ميكنى بگو دربدر دنبال يه مارك خوبم؟ نگو MAC كه خيلى گرونه!

   پاسخ ها

   • بدون نام

    آفرین .حالیدم

  • وا اين چرا اين رنگى شده؟!
   اين همون گلزار سام و نرگسه؟!
   بابا رنگ روژگونه ات منو كشت!چه ماركى استفاده ميكنى بگو دربدر دنبال يه مارك خوبم؟ نگو MAC كه خيلى گرونه!

  • واسه کسایی که نظر دادن متاسفم
   واقعا شما هاهستید که باعث نابودی سینما میشید .همه دارن میگن محمدرضا گلزار تک ستاره سینمای ایران .هرچند که باشما بهث کردن اصلا درست نیست

   پاسخ ها

   • ice

    مجید لبندم بهت نه بحث!! شما اصلا نباید حای کلمشو بگی چه برسه بخوای در موردش بحثممم کنی!!!

  • دوستان لطفا یک راهنمایی بکنید
   بنده هنوز جنسیت ایشون رو نمیدونم چیه ،هنوز نمیدونم باید بگیم آقای گلزار یا خانم گلزار ؟!

   پاسخ ها

   • آیلین

    واقعا منم نمیدونم متوجه شدی به منم بگو .

  • گلزار دیگه از مد افتاده کسی دیگه بازیهای اونو نمیبینه گارگردانها هم دیگه تو بازیهاشون نمییارنش

  • تو الماس سینمای ایرانی محمدرضا گلزار

   پاسخ ها

   • آیلین

    چی ؟ الماس
    واقعا برات متاسفم .........

  • خیلی خیلی مغرور و خود شیفتس.چرا باید مردم همچین بازیگرای خود پسند را اینقدر تحویل بگیرن .کاش کمی عزت نفس داشته باشیم.

   پاسخ ها

   • 44444444

    این با این تیپ خودشیفته نباشه میخوای من خودشیفته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • یه جوریه!
   نمیشه بهش گفت مرده یا زن.
   شبیه خواننده های زن عربه
   فیلمهاشم که قربونش برم آخر لوس بازیه

   پاسخ ها

   • بدون نام

    خواننده های زن عربو خوووب اومدی مردمم از خنده

  • خدا را شکر دگی همه طرف مردم هستند ؟؟ان هم چه کسی . ای وای بر ما . خدایا

  • حالم به هم خورد

  • مصاحبه شو کسی خوند اصلا؟ فقط میان راجع به قیافه یارو نظر میدن

   پاسخ ها

   • بدون نام

    وقتی اسمتو میذاری مرد باید چهره و ظاهر و ژستهات هم مردونه باشه.
    نیست آقا جون من نیست

   • بدون نام

    آره منو نخوندم .چون قیافه وتیپش داد میزنه که شخصیتش چیه !!

   • هتی

    من نخوندم...

   • آیلین

    منم نخوندم چون حتی مصاحبشم واسم چندشه .

  • ای برف الهی که آب بشی خوشکل مگه شهری ودهاتی داره

   پاسخ ها

   • برف

    بله که داره
    اگه تو آرایش زیاده روی کنی و بقولی از تمام وسایل و رنگهای آرایشت یه جا استفاده کنی میگن که خوشگل دهاتی.این در مورد خانما صدق میکنه
    و اگه یه مرد بره سراغ وسایل آرایشی زنونه و دوباره همون مسیرو پیاده کنه نه تنها همین اصطلاح رو استفاده میکنن بلکه به اون مرد یه کلمه دیگه هم میگن که تو نظرات بعضیا اومده.

  • نکه شما همه برد پیت هستید قیافه خودتون رو نمی تونین تو اینه دید بعد میان در مورد بقیه هم نظر میدن کاش نظر بدن همش بی احترامی شما که اینقدر مردین کاش یکم شعور انتقاد کردن داشته باشین خودشون زیر ابرو بر می دارن بعد در مورد بقیه هم نظر میدن اخه چقدر حسودی

  • اتقاقا هم بازیش خوبه هم قیافه ش ..خیلی هم محبوب هستن ایشون

   پاسخ ها

   • بدون نام

    هر چی هست واسه شما شوهر نمیشه

   • مهسا

    با اجازتون من شوهر دارم از اون خوشگل وخوشتیپاش هم دارم .....

   • بدون نام

    آره تو راست میگی
    پس بجای اینکه وقتتو بذاری و تو اینترنت در مورد مردای خوش تیپ نظر بدی واسه اون ضعیفه تو خونه وقت بذار.

  • بله مصاحبه رو هم خونديم،اونجا هم ميشد فهميد خووووووود شيفته تشريف داره!!!
   بابا حورى(!)بهشتى اصلاً آخر كلاس اصلاً آخر شخصيت اصلاً آخر نيكوكار امّا از بازيگرى هيچى بارش نيست!فقط ميتونه اداى آدم لوس ها رو بازى كنه چون شخصيت هم همينجوره,خدا ميدونه چه جورى تو اين نظر سنجى اول شده الله و اعلم!

  • ina nazare ya hesadat?????????!!! :d

   پاسخ ها

   • بدون نام

    boro baba

   • miss javid

    inaaaaaaaaaaaa hasode peyda shod :d= karbar

  • من اصلا از طرف دار هاي ايشون نيستم ولي به ايشون احترام ميزارم و به نظرم همچين مدل هايي هم براي يك سينما احتياج اند قرار بر اين نيس كه چون خوشتون نمياد توهين كنيد

  • بله كاربر جون چهره خوشگل و باكلاس ميشه مثلاً چهره خانم كتايون رياحى كه فوق العاده جذاب هستن البته به نظر من و چهره دهاتى ميشه چهره خانم الناز شاكردوست

  • تیپ و ژست گرفتنش مثل بازیگرای هندیه
   تو بچگی زیاد فیلمای آمیتاب رو دیده

  • من به شخصیتش کاری ندارم در مورد بازیگری هم مردم استقبال کردند که فیلمهاش پرفروش بوده دیگه ولی کلا بازیگر قابلی نیست. حالا اینها به کنار برنزه کردنش خیلی جالب نبود اول قیافش بهتر بود. اینجوری هم زشت تر شده هم اینکه مردی که برنزه میکنه اونهم تا این حد یه کم تو ذوق میزنه

  • منفى مثبت ها مشكوك ميزنه بد!!!!!
   بعضى كامنت ها يهو ٢٠٠تا منفى ميگره
   بعضى كامنت ها هم نه منفى داره نه مثبت اما بعضى هاش ٢٠٠تا منفى گرفته دريغ از يه مثبت !!!!
   آخه من نميفهمم به كسى ميگن حسود كه زيبايى شخصى رو انكار كنه ماهايى كه داريم انتقاد ميكنيم همه قبول داريم كه واقعاً خوشگل اما به خدا بازيگريش همش لوس بازى به هيچ عنوان طبيعى بازى نميكنه همه ما به بازيش انتقاد ميكنيم!خواهش ميكنم يه فيلم از ايشون نام ببريد كه اينطورى نباشه كه من ميگم؟!درضمن شماها هم به كسانى كه نظرى متضاد با نظر شما دارن يكم احترام بذارين بد نيست!قرار نيست همه ادمها نظراتى مشابه هم داشته باشن كه نه؟

   پاسخ ها

   • بدون نام

    بوتیک.آتش بس.کما.دموکراسی تو روز روشن.

  • سوگل مردم از خنده خيلى هندى رو خوب اومدى

  • che bachegane bazia nazar midan:d khoda hefzesh kone vase sahabesh be ma che !!che bi asab bazi dar miarin....:d

  • اين آقا فقط و فقط به درد مادلينگ ميخوره!!!!نه بيشتر

  • فقط به درد نقشش تو سام و نرگش میخوره
   تا آخر عمرش همش به اعدام محکومش کنن و ثانیه آخر از دار بیارنش پایین.

  • زیبایی و خوشتیپی اش هرچند به کمک گرانترین اقلام آرایشی موجود هست ولی هیچ قابل انکار نیست ولی واقعا با فیلمایی مثل من و تو و شیش و بش و ..سطح خودش رو آورد در حد پورمخبر...البته از نظر جایگاه هنری عرض میکنم...فیلم هاش دوزار نمی‌ارزه اما نمیدونم چه مهره ماری داره باز آدم رو به سینما میکشونه...شاید هم زیادی جوگیر هستیم ما ایرانیا...

   پاسخ ها

   • رها

    چرا اینقد منفی ؟کجاش ایراد داره آخه؟

  • آره رها جون دقيقاً كاملاً با نظرت موافقم

  • به نظر من این آدمایی که (آدم که چه عرض کنم)دارن اینجور مغرضانه نظر میدن یه عده عقده ایی و حسو بیش نیستن که خودشون بجایی نرسیدن ..آخه به شماچه که بازیش خوب نیست شما میتونی برو بازیگرشو تو همون سطح بازی کن ..هرچند فکر میکنم اینا نظرات مردم نیست نظر یه عده آدم منفعت طلبه با اسامی جعلی برای خراب کردن آقای گلزار ..خوشتیپه بازیشم بد نیست بترکه چشم آدمای حسسسوووووود.بابا یکم افکارتونو عوض کنید پشت هم نزنید شماها تو زندگیای شخصیتونم پشت همدیگه بد میگید.اهههه ..

  • الان ایشون محبوبن؟؟؟؟؟؟؟
   خیلی خوبه کلا سیست سینما اینه که هرکی میره و کار غیر اخلاقی انجام میدن یهو کلی ازش تعریف می کنن که مردم حواسشون پرت بشه . مثل خواهر شقایق فراهانی که کلا الان تو همه فیلم ها هست . یادمون نرفته ایشون با کیا عکس گرفته بودن با اون وضع افتضاح

  • بابا این آخر شهرستانیه که . زشت ترین آدمم انقدر گریم کنه و تیپ بزنه همین میشه . متأسفم که بهاین بچه سوسول میگین محبوب و به عنوان بازیگر قبولش دارین

  • گلزار هم قیافه خوبی داره هم خوش تیپه درست
   اما خیلیها هم هستن که هم خوشگلن هم خوش تیپن اما پول بیچاره ها پول ندارن که خودشونو اینجوری به نمایش بزارن .
   تابلو هستش که بچه مایه داره بایدم اینجوری مثل زنا خودشو بزک بوزک کنه

  • آقا مهرداد،ببخشيد يعنى چى كه ((به شما چه كه بازيش خوب نيست!!!!))ببخشيد پس به ما مربوط نيست به كى مربوطه؟؟؟؟
   خوب اگه به مردم ربطى نداره واسه خودش تنهاى تنها فيلم بازى كنه!بعد اسم خودشم بذاره بازيگر!
   نمرديم و معنى حسادت هم فهميديم!!!!!
   خداييش از اون حرفا بودا!!!!شما چرا ميخواى خودت رو توجيح كنى؟چرا فكر ميكنى يه نفر اينقدر بى كاره كه بشينه اينهمه نظر بذاره؟قبول كن كه آدم هاى زيادى هستن كه در كنار زيباييش از بازى اين شخص خوششون نمياد بعدشم كامنتهاى باران رو بخون خوبه كه معنى حسادت رو بدونى و الكى به كسى تهمت نزنى!قبول كن كه به جز خوشگلى و خوشتيپى چيز ديگه اى نداره منظورم اينه به هيچ عنوان بازيگرى بلد نيست

  • نظرسنجیشون تو حلقشون!!!!
   مثلا ما هم باور کردیم!!!!!!!!!!!!!!!

   پاسخ ها

   • مهسا

    معلومه که هر کی این دیس لایکارو دسکاری میکنه طرافدار 2آتیشه گلزاره !!!
    خیلی تابلو دستکاری میکنین

  • وای دوستان نظراتون خیلی باحاله ترکیدم از خنده خداوکیلی هیچکی ازین خوشش نمیاد عینه زنا ارایش میکنه والا من دخترم انقد ارایش نمیکنم من ک هیچی انجلینا جولی هم مثله این ارایش نمیکنه

  • آره مهسا جون كاملاً باهات موافقم،اونى كه دستش برا منفى مثبت بازه طرفدار دو آتيشه كه چه عرض كنم ٣ يا٤اتيشه است

  • این بعضی وقت ها خوشگله بعضی وقتا هم زشت.
   ولی من از تصویر دومیش خوشم اومد چون حیلی زیباست.
   ولی باید منم بگم که اصلا ازش خوشم نمیاد.

  • به درک که خوشتون نمیاد از بس بی سلیقه هستید والا خوبه همه میدونن گلزار خیلی خوشگل و خوشتیپ و جذابه تازه بازیشم عالیه

  • بابا گلزار یه دونست٬تا توسینما نباشه مرک سینما حتمیه

  • س؟کاری به قیافهش ندارم برنزه کردنش اشتباه بوده بازشحصی خود شون شناختی نداشتم بهشون تا برنده باش

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج