۷۳۸۷۴۰ ۹ نظر
۵۱۱۱

مغرورترین و خودشیفته‌ترین ستاره‌های هالیوود

در دنیای هالیوود داشتن کمی اعتماد به نفس بیش از حد به چشم می‌آید و زیاده روی در این مقوله و وارد شدن به عرصه غرور نیز بسیار بیشتر از آنچه که باید به چشم می‌آید. البته داشتن مقداری اعتماد به نفس و خودبینی در دنیایی بی دوام و متزلزل مانند هالیوود یک نیاز است و این صنعت نشان داده که با سلبریتی‌های بخشنده و متواضع چندان سازگار نیست.

برترین ها: در دنیای هالیوود داشتن کمی اعتماد به نفس بیش از حد به چشم می آید و زیاده روی در این مقوله و وارد شدن به عرصه غرور نیز بسیار بیشتر از آنچه که باید به چشم می آید. البته داشتن مقداری اعتماد به نفس و خودبینی در دنیایی بی دوام و متزلزل مانند هالیوود یک نیاز است و این صنعت نشان داده که با سلبریتی های بخشنده و متواضع چندان سازگار نیست.

اسکارلت جوهانسون در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۳ در این باره چنین گفت:" من یک بازیگر هستم و تمام بازیگران فکر می کنند که بهترین هستند. این بخشی از شخصیت ماست که باعث شده در بخش هایی از زندگیمان بسیار موفق عمل کنیم و در بخشی دیگر نه". شاید حق با جوهانسون باشد اما برخی از ستاره های هالیوود مقداری از غرور و خودبینی در خود دارند که در حرکات و رفتارشان آن را نشان می دهند.

1- گوینث پالترو

مغرورترین و خودشیفته‌ترین ستاره‌های هالیوود

گوینث پالترو در مصاحبه ای در سال 2004 چنین گفت:" من به شدت در کارم موفق هستم و کسانی که دوست داشتنی و مهربان هستند این را می دانند و این تنها چیزی است که برایم اهمیت دارد". وی که با بازی در فیلم «شکسپیر عاشق» برنده جایزه اسکار شده و به شهرت رسید همواره با صحبت هایش غرور و خود بزرگ بینی اش را نشان داده است. برای مثال بعد از موفقیت این فیلم گفت:" برخی اوقات هاروی واینستاین به من اجازه می دهد که از جت میراماکس استفاده کنم اگر یک سوپرمارکت برای او باز کنم". وی در صحبتی دیگر چنین می گوید:" من همینم که هستم. نمی توانم مانند کسی رفتار کنم که تنها 25.000 دلار درسال درآمد دارد". گفته می شود که وی به دلیل این سخنان مغرورانه اش همواره جزو منفورترین سلبریتی های هالیوود بوده است.

۲- ویل اسمیت

مغرورترین و خودشیفته‌ترین ستاره‌های هالیوود

ویل اسمیت بازیگری است که برای بازی در سریال تلویزیونی «شاهزاده جدید بل ایر» به موفقیت رسید اما جنت هوبرت که نقش عمه ویوین را در این سریال بازی می کرد پس از اتمام آن درباره همکاری با اسمیت چنین گفت:" هیچگاه همکاری مجددی وجود نخواهد داشت زیرا من دیگر هیچ کاری با احمقی مثل ویل اسمیت نخواهم داشت.او هنوز یک خود شیفته است و بزرگ نشده است". هوبرت گفته که تنها چیزی که می تواند او را به کار مجدد با اسمیت وادارد یک معذرت خواهی از جانب اسمیت است که البته او هیچ چیز از معنای این کلمه نمی داند. البته هوبرت تنها کسی نیست که این ادعاها را در مورد ویل اسمیت داشته و پل رودریگز که در فیلم «علی» با اسمیت همبازی بوده نیز درباره او سخنان مشابهی داشته است:" من دیگر هیچگاه با او کار نخواهم کرد. او یک احمق به تمام معنا بود". البته این سخنان تا حدودی واقع بینانه است زیرا اسمیت یک بار در مورد مشکلات پسرش چنین گفته بود:" پدرت بزرگ ترین بازیگر سینمای جهان است و تو برای کمترین جایگاه و اعتبار در سایه او به مشکل برخورده ای".

3- فی دانوی

مغرورترین و خودشیفته‌ترین ستاره‌های هالیوود

شاید باورکردنی نباشد که فی دانوی نیز یکی از خود بزرگ بین های هالیوود باشد اما ظاهراً دانوی همواره در پشت صحنه بر سر کارکنان غر می زند و انتظار دارد که بهترین بلیت های پرواز برای وی رزرو شود. وی بارها بر سر اطرافیانش جیغ زده و گفته است:" می دانید من کی هستم؟". گفته می شود که هنگام ساخت فیلم «محله چینی ها» ، دانوی یک بار لیوانی پر از ادرار را به سمت رومن پولانسکی، کارگردان فیلم پرتاب کرده است زیرا پولانسکی به وی اجازه نمی داده به دستشویی برود. وقتی که در سال 2008 از او دراین باره سوال شد، دانوی چنین پاسخ داد:" من یک بانوی محترم هستم و شما کاملاً به من بی احترامی کردید. به نظرمی رسد که این حس خود بزرگ بینی او در طی سال ها از بین نرفته و دیده شده که بارها با عکاسان و خبرنگاران رفتارهای زننده ای داشته است.

۴ - مایلز تلر

مغرورترین و خودشیفته‌ترین ستاره‌های هالیوود

مایلز تلر نیز یکی از سلبریتی های هالیوودی است که به سبک خود خود بزرگ بینی و خودخواه بودنش را بروز می دهد. وی یک بار گفته بود که برخی لیوان های مخصوص مشروب خوری از روی کسب و کار شخصی او الگو برداری شده اند. وی در سخنانی دیگر نیز گفته بود که فکر می کند بسیار بیشتر از آنچه که مردم فکر می کنند خوش قیافه است. وی یک یک بار به دلیل مست بودن در انظار عمومی دستگیر شده بود خود را از این اتهام مبرا دانسته و اعلام کرده بود که مسئولان مشروب فروشی باید به دلیل دادن مقدار بیش از حد مشروبات الکلی به وی و خدمت رسانی بیش از حد معقول مورد موأخذه قرار گیرند. وی همچنین درخواست دیمین شزل برای حضور در فیلم «لا لا لند» را با یک پیام توهین آمیز جواب داده و در سخنانی دیگر گفته بود که به نظرش بسیاری از بازیگران هم عصر او بازیگران خوبی نیستند.

5- کاترین هیگل

مغرورترین و خودشیفته‌ترین ستاره‌های هالیوود

کاترین هیگل یکی از بازیگرانی است که بسیار در مورد او صحبت های ناخوشایندی وجود دارد. شوندا ریمز که در سریال «آناتومی گری» با هیگل همبازی بوده از اسم او برای ارجاع به شخصیت های دردسرساز دنیای بازیگری استفاده می کند. وقتی که از او در مورد بازیگران فیلم «رسوایی» نظرخواهی شد چنین گفت:" من با افراد بد دهان و بدردنخور همکاری نمی کنم. برای این کار وقت ندارم". هیگل گفته بود که وی می توانسته در فصل دوم سریال «آناتومی گری» نیز برنده جایزه امی شود اما شرایط از جانب سازندگان سریال برای وی فراهم نشده است". در ادامه وی اسم خود را از لیست نامزدهای این جایزه بیرون کشید. وی حتی برخی از فیلم های خودش را نیز مورد انتقاد قرار می دهد و آشکارا از تنفر خود از آن ها حرف می زند.

۶- بردلی کوپر

مغرورترین و خودشیفته‌ترین ستاره‌های هالیوود

جنیفر اسپوزیتو، همسر سابق بردلی کوپر در کتاب خاطرات خود، کوپر را چنین توصیف می کند:" بامزه، از خود راضی، مغرور و یک استاد در اغواگری". وی گفته که کوپر شخصیتی بسیار دمدمی مزاج دارد که در کسری از ثانیه رفتار خود را تغییر می دهد و گاهی بسیار خسیس و سرد می شود. وی حتی در موارد بسیاری دیر سر قرار مصاحبه با رسانه ها حاضر شده و بسیار با خبرنگاران بدرفتاری کرده است.البته ویدیویی که از کوپر و همسرش آیرینا شیخ در مسابقات ویمبلدون ۲۰۱۶ منتشر شد بار دیگر بر ادعاها در مورد از خود راضی بودن این بازیگر سرشناس صحه گذاشت هر چند شیخ بعدها گریه کردن خود را ناشی از آلرژی شدید دانسته و ادعا کرد که اصلاً دعوایی با کوپر نداشته است.

7- لیندزی لوهان

مغرورترین و خودشیفته‌ترین ستاره‌های هالیوود

گفته می شود یک بار لوهان سوار بر یک ماشین لینکلن بوده که توسط راننده به سمت هتلی در راه بوده است و وقتی به هتل می رسند با یک کله قندی در کنار محل پارک روبرو می شوند. در این حین او شیشه ماشین را پایین کشیده و چنین می گوید:" این کله قندی را بردار. من لیندزی لوهان هستم". گفته می شود که وی حتی زمانی که دوران ترک مواد مخدر و مشروبات الکلی اش را می گذرانده بارها برای خرید مشروبات الکلی به بیرون از مرکز می رفته است. همچنین هنگام درخواست برای حضور در برنامه های زنده مختلف وی آن قدر درخواست های عجیب و غریب می کند و بهانه می گیرد و دمدمی مزاج است که همه از خیر حضور او در برنامه هایشان می گذرند.

۸- کانیه وست

مغرورترین و خودشیفته‌ترین ستاره‌های هالیوود

صحبت در مرود خود بزرگ بینی و غرور کانیه وست می تواند تمام روز شما را خراب کند. وی قبلاً یک وبلاگ شخصی داشت که در آن دایماً از خود و لباس هایش تعریف می کرد. وست در مراسم اهدای جایز ام تی وی در سال ۲۰۰۹ سخنان تیلور سویفت هنگام دریافت جایزه اش را قطع کرده و در حالی که ظاهراً شرایط مساعدی نداشت میکروفن را از او گرفته و فریاد زد:" متاسفم اما بیانسه یکی از بهترین ویدیوهای تمام دوران را داشت". فراموش نکنیم که وست یک بار در حی مصاحبه با کونان اوبراین برنامه او را قطع کرد زیرا به قول خودش به شدت نیاز داشت که به دستشویی برود. وی حتی با منتقدانش نیز با بی احترامی رفتار کرده و بر این باور است که باید همیشه در مورد او و آهنگ هایش نظر مثبت وجود داشته باشد.

9- کاترین زتا جونز

مغرورترین و خودشیفته‌ترین ستاره‌های هالیوود

کاترین زتا جونز خود نیز اعتراف کرده که مغرور است. وی در مصاحبه ای در این مورد چنین گفته است:" یکی از چیزهایی که دیگر نیستم فروتن بودن است.از فروتن بودن خسته شده ام، واقعاً خسته شده ام. متاسفم که من ثروتمند هستم، همینطور معذرت می خواهم که با یک ستاره سینما ازدواج کرده ام و معذرت می خواهم که خیلی هم بدقیافه نیستم". وی در مصاحبه ای دیگر در سال 2003 چنین گفت:" یک میلیون دلار پول زیادی برای افرادی مثل ما نیست.بسیاری از افراد پول زیاد یا آثار هنری جمع آوری می کنند. ما خانه جمع می کنیم زیرا اگر به چیزی نگاه کنیم دوست داریم که از نمای آن خوشمان بیاید".

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  نظر کاربران

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج