۸۷۳۲۶۰
۲۹ نظر
۵۲۲۶
۲۹ نظر
۵۲۲۶

داستان جدایی «بردلی کوپر» و «ایرینا شایک»

بردلی کوپر، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر اهل آمریکا و ایرینا شایک، مدل و بازیگر اهل روسیه، پس از سال‌ها زندگی در کنار هم، از هم جدا شدند. این زوج هالیوودی، اولین بار در سال ۲۰۱۵ در کنار هم دیده شدند و در سال ۲۰۱۶ خبر نامزدی خود را اعلام کردند. در مارچ ۲۰۱۷، آن‌ها صاحب یک فرزند دختر به نام لی شدند. اما از آن زمان به بعد کم کم رابطه آن‌ها رنگ دیگری به خود گرفت.

برترین‌ها: بردلی کوپر، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر اهل آمریکا و ایرینا شایک، مدل و بازیگر اهل روسیه، پس از سال‌ها زندگی در کنار هم، از هم جدا شدند. این زوج هالیوودی، اولین بار در سال ۲۰۱۵ در کنار هم دیده شدند و در سال ۲۰۱۶ خبر نامزدی خود را اعلام کردند. در مارچ ۲۰۱۷، آن‌ها صاحب یک فرزند دختر به نام لی شدند. اما از آن زمان به بعد کم کم رابطه آن‌ها رنگ دیگری به خود گرفت. آن‌ها مدام با یکدیگر بحث و دعوا داشتند تا در نهایت پس از رونمایی از فیلم «ستاره‌ای متولد شده‌است» ساخته بردلی، جدایی خود را به طور رسمی اعلام کردند.

داستان جدایی «بردلی کوپر» و «ایرینا شایک»

آن‌ها مدام در جنگ و دعوا بودند

بردلی کوپر و ایرینا شایک مدام در حال دعوا با یکدیگر بودند. آن‌ها پس از دعوا، سعی می‌کردند که رابطه شان را حفظ کنند، اما پس از مدت کوتاهی دوباره به همان نقطه اول باز می‌گشتند. در واقع آن‌ها دوست داشتند که به خاطر دخترشان کنار هم بمانند، اما هیچ کدام شان از رابطه‌ای که داشتند، خوشحال نبودند. بردلی و ایرینا دلایل زیادی برای زندگی کردن با هم داشتند که جدایی را برایشان سخت می‌کرد. البته آن‌ها چندین بار از هم جدا شدند، اما در نهایت بهم بازگشتند. چند وقت پیش دوربین یکی از خبرنگاران تصاویری از دعوای آن‌ها را در ساحل منتشر کرد. بردلی در حال داد زدن بود و ایرینا در حال گریه کردن. شاید دعوا‌های آن‌ها آنقدر بالا گرفته که چاره‌ای جز جدایی نداشتند.

آن‌ها جدا از هم زندگی می‌کردند

پس از این که دعوای آن‌ها به شدت بالا گرفت، یک روز خبرنگاران ایرینا را در حالی که چمدان به دست از خانه اش خارج می‌شد، شکار کردند. پس از آن خبر‌هایی مبنی بر این که ایرینا به خانه دیگرش واقع در کالیفرنیا نقل مکان کرده، منتشر شد. گزارشات حاکی از آن است که حتی قبل از نقل مکان ایرینا، این دو هیچ گاه با هم در یک مکان دیده نشدند. در واقع همه می‌دانستند که ایرینا بیش از این که به شهرت و محبوبیت اش اهمیت دهد، به خانواده اش اهمیت می‌داد. برای او مهم نبود که دیگران در مورد او چه فکر می‌کنند، او هر کاری که به نفع خانواده اش بود را انجام می‌داد، در حالی که بردلی برعکس او بود. او به تنها چیزی که اهمیت می‌داد، کار و پیشرفت اش در آن بود. آن‌ها ابتدا خانه و سپس شهرشان را از هم جدا کردند.

آن‌ها به خاطر فیلم «ستاره‌ای متولد شده‌است» تظاهر می کردند که رابطه خوبی باهم دارند

بردلی و ایرینا خیلی زودتر از این‌ها می‌خواستند از هم جدا شوند، اما به دلیل کار بردلی و تاثیری که جدایی آن‌ها می‌توانست روی کارش بگذارد، این کار را به تعویق انداختند. در واقع آن‌ها به این نتیجه رسیدند که مدتی تظاهر به با هم بودن کنند. بردلی تهیه کننده، کارگردان و بازیگر فیلم «ستاره‌ای متولد شده‌است» محصول سال ۲۰۱۸ بود. اگر در طول ساخت این فیلم، آن‌ها از هم جدا می‌شدند، بردلی قادر به ادامه کارش نبود. جدایی آن‌ها تاثیر بدی نه تنها بر روحیه بردلی، بلکه بر هوادارانش نیز می‌گذاشت. از این رو آن‌ها تصمیم گرفتند که پس از رونمایی از این فیلم، اقدام به جدایی کنند. شایک در این دوران سعی کرد که در مراسم مختلف از جمله اسکار و گلدن گلاب، در کنار بردلی حضور داشته باشد، اما تمام آن‌ها تظاهری بیش نبود.

داستان جدایی «بردلی کوپر» و «ایرینا شایک»

ایرینا خلوت خودش را به شهرت اش ترجیح می‌داد

یکی از علل جدایی بردلی کوپر و ایرینا شایک طرز تفکر متفاوت آن دو بود. ایرینا ترجیح می‌داد که زندگی خصوصی اش را مانند یک راز نگه دارد. او حتی یک بار در مصاحبه‌ای گفت: «علارغم فرش قرمز‌هایی که در آن‌ها حضور می‌یابم، دوست دارم که رابطه عاشقانه ام در خفا باقی بماند. من دوستان زیادی دارم که خیلی راحت زندگی خصوصی شان را در شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام به نمایش می‌گذارند، به نظر من این کار خیلی هم جذاب است، اما من در مورد خودم طور دیگری فکر می‌کنم. من به دلیل حرفه ام، باید با مردم تعامل داشته باشم و مدام در معرض دید قرار بگیرم، از این رو ترجیح دادم که حداقل رابطه عاطفی ام را در خفا نگه دارم. این چیزی ست که به من و خانواده ام باز می‌گردد و من با این سبک زندگی خوشحال ترم.» با تمام اینها، بردلی طور دیگری فکر می‌کند. او از این که هوادارانش را در جریان زندگی خصوصی اش بگذارد، هراسی ندارد.

آن‌ها با هم تفاهم نداشتند

بردلی و ایرینا دو نگاه متفاوت به زندگی دارند. در واقع رابطه آن‌ها هیچگاه رابطه عمیقی نبود. به عنوان مثال، بردلی دوست داشت که در خانه بماند، در حالی که ایرینا بیرون از خانه را ترجیح می‌داد. اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، تنها جذابیت ظاهری بود که آن‌ها را به سمت هم جذب کرد، وگرنه آن‌ها هیچ تفاهمی با هم نداشتند. آن‌ها هیچگاه با هم به خرید نرفتند، بدتر از آن، حتی با هم حرف هم نمی‌زدند. اینطور به نظر می‌رسید که ایرینا یک رابطه جدی می‌خواست، اما بردلی شرایط آن را نداشت.

آن‌ها به خاطر دخترشان باهم بودند

علارغم مشکلاتی که بردلی و ایرینا از اوایل رابطه شان داشتند، آن‌ها این چند سال را به خاطر دخترشان تحمل کردند. هر دوی آن‌ها عاشق دخترشان «لی» هستند و قول داده بودند که همیشه فضای آرامی را برای او فراهم کنند. آن‌ها تمام تلاش شان را کردند، اما گویا اوضاع بد و بدتر شد به طوری که در نهایت تصمیم گرفتند از هم جدا شوند.

داستان جدایی «بردلی کوپر» و «ایرینا شایک»

بردلی با لیدی گاگا رابطه‌ای نزدیکی برقرار کرد

بردلی کوپر، لیدی گاگا را به عنوان خواننده و بازیگر در فیلمش انتخاب کرد. همکاری آن‌ها در فیلم باعث صمیمیت بیش از حد میان آن دو شد. به طوری که هنگامی که آن‌ها برای دریافت جوایز اسکار به روی سن رفتند، مانند یک زوج عاشق رفتار می‌کردند. لیدی گاگا هنگام دریافت جایزه اش خطاب به کوپر گفت: «تو خیلی چیز‌ها به من آموختی. تو راه را برای اینکه بازیگر بهتری باشم باز کردی. من به این تجربه به چشم ساخت یک فیلم نگاه نمی‌کنم بلکه ترجیح می‌دهم به آن اینطور نگاه کنم که از طریق این فیلم ما به دو شخصی تبدیل شدیم که خودمان نیستیم. بردلی از تو ممنونم که فیلمی در مورد اهمیت مهربانی، همدردی و عشق ساختی. این همان چیزی است که ما می‌خواهیم نشان دهیم.» رفتار آن‌ها با هم آنقدر صمیمی بود که تعجب همگان را برانگیخت.

پایان غیرمنتظره نامزدی کوتاه مدت لیدی گاگا و نامزد سابقش، کریستین کارینو، نیز به این شایعات دامن زد و خیلی زود رسانه‌های اجتماعی پر از پست‌هایی شد که ادعا می‌کردند لیدی گاگا و همبازی اش به صورت مخفیانه با هم رابطه‌ای عاشقانه دارند. اما در نهایت لیدی گاگا خطاب به کاربران شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد رابطه رمانتیکی میان او و بردلی کوپر وجود ندارد و صرفا آنچه دیده شده، یک ایفای نقش برای عمیق‌تر کردن احساس کاربران هنگام دیدن فیلم «ستاره‌ای متولد می‌شود» بوده است.

منبع: nickiswift

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  مطالب خواندنی

  نظر کاربران

  • حیف حیف حیف واقعا حیف ایرینا شایک...اون از رونالدو این از بردلی.نمیدانم چرا باید به چنین زن زیبا و پولدار و نامبر وانی و شیک خیانت کرد.فکر کنم مردان غرب دیوانه شدند.چرا با یک ایرانی که در خود روستاهای ایران هست ازدواج نمی کند.پسران ساده نجیب و پر زحمت وشیک.باور کنید سالها قدردان زحماتش خواهم بود و خود و خانواده وم رو از طریق ایرینا به امریکا می برم.

   پاسخ ها

   • بدون نام

    چی می گی؟

   • بدون نام

    نگو علیرضا ناصری نیستی؟؟؟؟

   • بدون نام

    چندش حال بهمزن.ابن مردهای نفهم ایرانی زن رو فقط به چشم ... میبینن.غربیها دنبال عشق و تفاهم هستن نه چشم وابرو

   • بدون نام

    نمیدونم شما دوست دادی احمق نشون داده بشی به عنوان تفریح یا واقعا احمقی

   • بدون نام

    وات د فاز

   • بدون نام

    آخههههههه،،،دلمو کباب کردی!!! الهی...دوس داری زن آمریکایی بگیری بعد خانوادتو برداری بری اونور کللک؟؟؟!!!ولی خدایی دلموکباب کردی!!

   • بدون نام

    عالي:))))))

   • بدون نام

    و جالبیش به اینه که سر سه سوت میرن یکی دیگه رو جایگزین میکننند. بابا بذارین مهر طلاق خشک بشه البته قبل از طلاق یکی رو جایگزین میکنند.

   • بدون نام

    چرت و پرت نگو

  • یعنی خااااااک بر سر بردلی کوپر
   ایرینا شایک به اون خوشکلی و جذابیت داشته باشی بعد بری دنبال لیدی گاگای زشت حال بهم زن

   پاسخ ها

   • بدون نام

    واقعا!!! فازش چیه؟؟؟مردیکه بد سلیقه!!!

   • بدون نام

    شايد مثه تو سطحي نيس و اخلاق مهمتره واسش تا چهره

   • بدون نام

    اخلاق مهمه

   • بدون نام

    الان لیدی گاگا اخلاقش درسته مثلا؟

   • بدون نام

    ب شما چه علشق چیش شده :/

  • بعضی جملاتو هفتصد با ر تکرار کردی

  • الان علیرضا ناصری بود مرفت اینو می گرفت

  • آه ایرینای ناز! توچراخودتودست کم میگیری!؟حیف تونیست بااین آشغالا؟

  • اولا لیدی گاگا خیلیم خوشگله اینکه به یکی میگین زشت به فنای اون شخص دارین توهین میکنین
   بعدش اینکه بردلی به خاطر گاگا زندگیشو ول کرده واقعا ربطی به گاگا نداره چون اونا در اصل هیچ رابطه ای نداشتن که باعث جدایی. ارینا و بردلی بشه
   علاوه بر این اونا قبل از فیلم باهم مشکل داشتن
   پس مقصر گاگا نیست

   پاسخ ها

   • بدون نام

    معلومه خودت اهل خیانت و نفر سوم روابط هستی . چون خوب توجیه میکنی

   • بدون نام

    لیدی گاگای شیطان پرست خوب تاحالااهنگاشو گوش کردی?????

   • بدون نام

    حتما گوش کردم که فنشم اینم باید براتون توضیح بدم؟

   • بدون نام

    شت !!!!

  • بردلی کوپر با اون دماغ درازش بهتره بره غاز بچرونه. قیافه ش بیشتر من رو یاد بز میندازه. حیف از ایرینا به اون زیبایی. مردک بی لیاقت

  • چراااااااا پیاااااااماااای منو ثبت نمیکنیییید

  • چرا این لیدی گاگا قیافش شکل این دختر ترشیده حسوداس با اون دماغ عقابیش خب برو عمل کن

   پاسخ ها

   • بدون نام

    ب توچه عاخه؟

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج