مهدی نظری: از استقلال به فیفا شکایت می‌کنم
۱۰۰۰۰۸۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۷
۲۹۲۱ 
مهدی نظری مهاجم تیم فوتبال نساجی بابت مطالباتش از باشگاه استقلال حسابی عصبانی است و قصد دارد اقدامات جدی قانونی انجام بدهد.

ورزش سه: مهدی نظری مهاجم سابق استقلال ازسال ها قبل مبلغ 400 میلیون تومان ازاین باشگاه طلبکاراست اما می گوید با وجود داشتن حکم نتوانسته آن را وصول کند.

مهدی نظری دراین رابطه گفت: من دراستقلال بازی کردم و نان و نمک این تیم را خورده ام. به احترام هواداران استقلال نمی خواستم حرف بزنم ولی باورکنید مدیران این باشگاه آدم را واداربه شکایت یا کارهایی می کنند که دوست نداریم.

وی ادامه داد: من ازکمیته انضباطی و کمیته تعیین وضعیت حکم دارم و می توانستم جلوی صدورکارت بازیکنان این تیم را بگیرم اما باز هم به احترام هواداران این تیم صرف نظرکردم. منتظرماندم ببینم مدیران باشگاه استقلال چه اقدامی انجام می دهند.

مهاجم سابق استقلال تهران افزود: من چند بار تماس گرفتم و پیغام دادم که طلب 400 میلیون تومانی من را که مربوط به چند سال قبل می شد پرداخت کنند اما جوابی نگرفتم. دوست داشتم این ماجرا مسالمت آمیز حل شود اما هر روز من را سردوانده و جوابی ندادند و حالا مجبورم به فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) شکایت کنم.

مهدی نظری با اشاره به اینکه مبلغ این طلب 400 میلیون چند سال پیش است، یادآورشد : این پول را شما با تورم امروز حساب کنید چقدرمی شود؟ من بازیکن میلیاردی نیستم که بگویم عیبی ندارد و فدای سردوستان! همین امسال هم قراردادم با نساجی 500 میلیون تومان است و نمی توانم از400 میلیون تومان طلبم بگذرم. این حق زن و بچه ام است و نمی توانم ازآن بگذرم. من واقعا متاسفم بازیکن مظلومی مثل پادووانی را که حین مسابقه استقلال مصدوم و ویلچرنشین شده است را بازی می دهند. آقایان پادووانی حقش را می خواهد و به جای پیام های محبت آمیزپول این بنده خدا را بدهید.

مهاجم سابق استقلال همچنین تأکید کرد: اما من اجازه نمی دهم مثل پادووانی حقم را بخورند و پیام محبت آمیزارسال کنند. این مصاحبه را هم انجام دادم که هواداران استقلال مدیران خود را بشناسند و بدانند هرکسی به فیفا شکایت کرده واداربه این کارشده است چون آقایان دوست ندارند مشکلات مسالمت آمیزحل شود.

مهدی نظری در بخش دیگری از صحبت هایش درباره بازی دوستانه تیمش برابر پیکان گفت: چند ساعت قبل ازبازی متوجه شدیم این دیداربه خاطرپروتکل های بهداشتی لغو شده است. تازه این یک بازی دوستانه بود و مطمئن هستم رعایت پروتکل های بهداشتی درمسابقات رسمی کشورمان حداقل درمقطع فعلی امکان پذیرنیست.

مهاجم نساجی مازندران درپایان خاطرنشان کرد: ما فوتبالیست ها فرقی با بقیه جامعه نداریم ولی یک تفاوتی وجود دارد و آن هم سفرهای متعدد ما با تیم هاست. حضوردرهتل ها یا ورزشگاه هایی که معلوم نیست بهداشتی هستند یا نه؟ درضمن فوتبال ورزش درگیرانه و به قول معروف فیس تو فیس است.

شما با مهاجم یا مدافع مقابل یارگیری می کنی یا برخورد فیزیکی نزدیک داری و احتمال مبتلا شدن به کرونا زیاد است. حالا برخی ها عنوان می کنند بوندس لیگا یا لیگ کره جنوبی درحال برگزاری است اما نمی گویند امکانات بهداشتی ما هم درحد این دو کشوراست یا نه؟ به هرحال اغلب فوتبالیست هایی که من با آنها صحبت می کنم به ویژه بازیکنان متأهل مخالف ازسرگیری مسابقات و نگران بیماری کرونا هستند. هرچند تاکید می کنم هرتصمیمی فدراسیون، سازمان لیگ یا ستاد مقابله با کرونا و مسئولان بگیرند ما بازیکنان هم تابع خواهیم بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1399/03/09
کاری میکنن تا وقتی پولتو بگیری ارزش یک کیلو پیاز هم نداشته باشه پس الکی خودتو جر نده
United States
17:51 - 1399/03/09
این آقا کی تو استقلال بوده ما خبر نداریم؟؟
پاسخ ها
سا
United Kingdom
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
تو فجر سپاسی شیراز بازی میکرد ، جلو استقلال قلعه یک تک به تک و یک دروازه خالی گل نزند ، فصل بعد به طور اتفاقی قلعه خریدش ، یه فصل هم تر زد و بعدش رفت
دوست داشتی از رامین محرم نژاد و ابراهیم تقی‌پور هم واست میگم !!
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1399/03/09
زر نزن بابا هر جا دستت میرسه برو
پاسخ ها
فضولباشی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
باادب راادب سپاه بس است ........بی ادب باهزارکس تنهاست
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1399/03/09
برو شکایت کن از این پول مردم خورا
Iran, Islamic Republic of
05:07 - 1399/03/10
اسم پول که میادوسط هوادارا ادب روازیادمیبرن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج