زنوزی: هواداران ما به دنبال جام‌های فلزی نیستند
۱۰۰۰۱۲۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۲
۸۱۱۱ 
مالک باشگاه تراکتور گفت: ما در حسرت جام‌های فلزی نیستیم؛ چرا که سه بار به عناوین مختلف جام را از ما گرفته‌اند.

خبرگزاری فارس: محمدرضا زنوزی مطلق، مالک باشگاه تراکتور درابتدا شهادت مرزبانان ایران را تسلیت گفت و اظهار داشت: شهادت سه مرزبان کشورمان را که در دفاع از مرزها و محافظت از کشور، به درجه رفیع شهادت نایل شدند و ترک زبان هم بودند، به مردم عزیز کشورمان، به‌ویژه ترک زبانان تسلیت عرض می‌کنم. بنده هوادار تیم‌های تبریزی به ویژه تیم‌های تراکتور و ماشین سازی هستم. مالک اصلی، شرکت‌هایی هستند که این دو باشگاه در زیر مجموعه‌شان قرار دارند. من خودم هوادار این دو باشگاه هستم و به عنوان نماینده هواداران با شما و سایر رسانه‌ها صحبت می‌کنم.

وی در خصوص نامه‌ی انصراف چهار باشگاه خصوصی لیگ‌برتر، گفت: این نامه را چهار باشگاه نوشته و مدیران عامل آن ها امضا کرده‌اند و مشکلی نداشته و روی موضع خود پافشاری می‌کنیم.

زنوزی با اشاره به شرایط مالی این دو باشگاه خاطرنشان کرد: برخی رسانه‌ها اعلام کرده‌اند که تراکتور و ماشین‌سازی مشکل مالی دارند که این موضوع کذب است. ساسان انصاری طی مصاحبه‌ای با یکی از سایت‌ها، اعلام کرده که ما بیشترین درصد پرداختی را در بین تمامی باشگاه‌ها داشته‌ایم که جواب یکسری رسانه‌هاست. بنده با هیات مدیره دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی صحبت می‌کنم که حتی در صورت عدم برگزاری بازی‌ها، پول بازیکنان و کادر را به صورت صد درصدی پرداخت خواهیم کرد و مشکلی از این بابت نداریم.

زنوزی: هواداران ما به دنبال جام های فلزی نیستند

وی توضیح داد: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ موضوعاتی را مطرح می‌کنند که بازیکنان نسبت به دریافت حق و حقوق خود در صورت عدم برگزاری بازی‌ها، نگران باشند؛ ولی من اعلام می‌کنم که پول دو باشگاه را تمام و کمال پرداخت خواهیم کرد. به خاطر اینکه خودشان پولشان را از اسپانسر دریافت کنند، باشگاه‌ها را به دردسر می‌اندازند و چنین حرف‌هایی مطرح می‌کنند تا بازیکنان به برگزاری مسابقات عکس العملی نشان ندهند.

مالک باشگاه تراکتور در رابطه با دلایلش برای تعطیلی مسابقات لیگ‌برتر، تاکید کرد: بنده به‌خاطر اینکه سلامت بازیکنان و خانواده‌هایشان مطرح است، می‌گویم که مسابقات برگزار نشود. ما زمانی که روزانه ۴۰۰ کرونایی داشتیم، مسابقات را تعطیل کردیم، ولی اکنون روزانه نزدیک به ۳۰۰۰ نفر به این بیماری مبتلا می‌شوند. تراکتور سه بار مستحق دریافت جام قهرمانی لیگ برتر بود که هر بار به عناوین مختلف جام را از دست تراکتور گرفته‌اند. هنوز جمعه سیاه از یاد هواداران تراکتور نرفته است. فراموش نکرده‌ایم که چه بلایی سر این تیم آوردند، ما و هوادارانمان دنبال جام فلزی نیستیم، هواداران ما به‌خاطر عشق و علاقه‌شان طرفدار تراکتور هستند.

زنوزی با بیان اینکه ما همه چیزمان به همه چیزمان می‌خورد، مطرح کرد: اسم لیگ برتر را از انگلستان برداشته‌ایم ولی سیستم آن را از مالدیو! باید اسم یکی از برنامه‌های صدا و سیما، وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و ... را یک تیم خاص بگذارند. من به عنوان یک هوادار می‌گویم که ۱۵ تیم مخالف برگزاری بازی هستند، چرا از مدیران باشگاه ها استعلام نمی‌کنند؟ این‌ها انگلیس، اسپانیا و آلمان را مثال می‌زنند؛ این در حالیست که انگلیس حدود دو هزار میلیارد و ۲۵۰ میلیون یورو و اسپانیا ۱۸۰۰ میلیارد یورو از طریق حق پخش تلویزیونی درآمد دارند، ما را با چه کسی مقایسه می‌کنند؟

مالک باشگاه تراکتور با اشاره به شرایط بحرانی در برخی از استانها گفت: وضعیت خوزستان و مشهد قرمز است و همه مخالف برگزاری مسابقات هستند، ولی به خاطر اینکه مدیران سایر باشگاه‌ها فرمان‌بردار هستند، نمی‌توانند همچون ما انصراف دهند. ما برده که نیستیم، فدراسیون و سازمان لیگ نماینده باشگاه‌ها هستند و باید نظر باشگاه ها را هم بگیرند. تراکتور، ماشین‌سازی و نساجی می‌توانند با پرواز چارتر سفر کنند، ولی سایر تیم‌ها نمی‌توانند.

وی از مکاتبه با فیفا خبر داد و تاکید کرد: ما چهار باشگاه در حال مکاتبه با فیفا هستیم و اسناد مصاحبه‌های ۱۵ تیم را به فیفا ارسال می‌کنیم. فدراسیون فوتبال انگلیس اعلام کرده که تنها با مجوز تمامی ۲۰ باشگاه، لیگ را شروع خواهند کرد. اینجا چطور است؟ حرف ما را حساب می‌کنند؟ تیم‌های ما وابسته هستند و در صورت مخالفت، مدیرشان عوض می‌شوند.

وی با بیان اینکه هزینه فوتبال را در ایران باشگاه‌ها پرداخت می‌کنند، گفت: هزینه‌ی فوتبال را ما پرداخت می‌کنیم، ولی سود آن به جیب چند شرکت جانبی که توسط برخی پسران مسئولان فوتبالی به نام دیگران ایجاد شده‌اند، می‌رود. آن افراد برای برگزاری لیگ برتر فشار می‌آورند، همه این موضوع را می‌دانند. این افراد یکسری رسانه‌ها را در اختیار دارند و با برخی کارهای دیگر فشار می‌آورند تا لیگ برگزار شده و این افراد پول به جیب بزنند، ۱۶ تیم لیگ برتری و‌ ۱۸ تیم دسته اولی هزینه می‌کنند ولی این افراد سود می‌برند و برخی رسانه‌ها آگاهانه یا غیرآگاهانه از آنان حمایت می‌کنند. حتی تیم‌های تهرانی هم از این موضوع ضرر می‌کنند، من نوکر هوادارانشان هستم، ولی از من دلگیر نباشند؛ چرا که سرشان کلاه می‌رود، اگر باشگاه‌ها خصوصی شوند، مالک اجازه نمی‌دهد که عده‌ای چنین سود کنند.

مالک تراکتور با تاکید بر اینکه بحث من جام نیست، بیان کرد: سه بار جام را از دستمان گرفته‌اند، حرفی نزده‌ایم، جمعه سیاه از یادمان نمی‌رود، اگر دنبال این مسائل بودیم، یکسری کارها انجام می‌دادیم تا جام را به دست بگیریم، ترک‌ها جوان‌مردی دارند و نباید به شعور و جوان‌مردی ترک‌ها توهین شود و هیچ موقع سراغ این کارها نمی‌رویم.

زنوزی خاطرنشان کرد: سازمان لیگ از موضوع اسپانسر چقدر پول گرفته است؟ چرا اعلام نمی‌کنند؟ فدراسیون فوتبال هر موقع که نیاز باشد، می‌گویند ما نهاد غیردولتی و وابسته به فیفا هستیم و پشت فیفا قایم می‌شوند و هر موقع که نیاز باشد، می‌گویند تکلیف شده تا بازی‌ها را برگزار کنیم، مگر نمی گویید مستقل هستیم؟ وقتی منافع برخی مدیران به خطر می‌افتد، پشت فیفا قائم می‌شوند و برعکس این موضوع هم وجود دارد و پشت پرده اعلام می‌کنند که به ما تکلیف شده تا لیگ برتر برگزار شود.

وی اضافه کرد: این درآمدها برای فدراسیون فوتبال بسیار اندک است، این پول کجا هزینه شده است؟ من هزینه کنم و شما هم هر طور که دوست دارید مدیریت کنید؟ به قول آقای حمیداوی ۳۰۰ میلیون می‌دهند و ۴۰۰ میلیون پول فحش می‌گیرند، آیا عدالت فوتبال در کشورمان جاری است؟ من از بازی دوم دور برگشت مسابقات متوجه شدم که امسال لیگ ما به کدام سمت می‌رود، هواداران ما دنبال حیثیت خودشان هستند نه جام فلزی. من هم به عنوان هوادار می‌گویم که فوتبال فدای تیم!
هواداران نوشته‌اند که به ما قول بده که در صورت سقوط به دسته یک، تیم را ول نکن.

مالک باشگاه تراکتور با اشاره به واکنش فدراسیون تاکید کرد: من را با کمیته‌ی انضباطی تهدید می‌کنند، وقتی جام را از دست ما گرفتید، چه اتفاقی افتاد که اکنون با حضورم در کمیته انضباطی اتفاقی رخ دهد. باشگاه را به یک دسته پایین‌تر بفرستند، چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ ما دنبال این چیزها نیستیم. عشق هواداران ما مسائل دیگری است. می‌دانم از فردا یکسری رسانه‌ها شروع به کوبیدن من می‌کنند، مثلا عنوان کرده‌اند که چرا کارخانجات را تعطیل نکرده‌ام، ولی من یک‌و‌نیم ماه کارخانه‌هایم را تعطیل کرده و حق و حقوق همه را داده‌ام، سوالم اینجاست که مگر در کارخانه‌ها، کارکنان با هم تماس و برخورد فیزیکی دارند؟ هواپیمایی آتا سه‌ماه است تحت‌تاثیر محدودیت‌های کروناست. مگر کارخانه قابل قیاس با فوتبال است؟ این چه استدلالی است؟

وی که با برنامه ۴.۴.۲ رادیو جوان گفت‌و‌گو می کرد، با اشاره به حضورش در روسیه، گفت: به دلیل محدویت‌های پروازی در روسیه هستم و حتی اجازه پروازهای خودمان را نمی‌دهند که در فضای مجازی شایعاتی در این خصوص ساخته‌اند. مانده‌ایم که با چه کسانی بجنگیم، اکثرشان نمی‌دانند چرا این کارها را می‌کنند و کسانی که این موضوعات را به برخی رسانه‌ها القا می‌کنند، چه اهدافی دارند. من از این تریبون رسمی اعلام می‌کنم که هیچ‌گونه بدهی بانکی هم ندارم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 174
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1399/03/09
تا حالا شما و کل استانتون جام از نزدیک دیدین...اصلا ببینین میدونین چیه...بذو بدبخت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده.
اون زمانیکه شجاعی،دزاگه،حاج صفی و.... و در کل تیم ملی رو تو تیمشون جمع میکردن ازین حرفها نمی زدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
تو نگران جام دیدن ما نباش ما همیشه تو فوتسال قهرمانیم
ali
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
یه بار توهم جام داشتن که دوستان جدیدشون بد کلاهی سرشون گذاشتن
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
اخه تورو سننه خدا کی میشه اون روزو ببینیم ک دیگ توفوتبال اسمی حتی ازت نیس فکرکردی باپول میشه همه چیو ب دست اورد اینقد خودتو دسته بالا میگیری دنیارم بخری نمیتونید ی جام بیادید تاصدسال دیگ چون ترتریا شخصیت قهرمانی رو ندارت اره عزیزم یه کلا شخصیت قهرمانی ندارید جام ندیده ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
کسی از لنگیا از حسین هدایتی خبر داره؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
اینا دنبال جام کاغدین
بدون نام
Canada
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
توی این مملکت مافیایی ،یک مرد هست اونم زنوزی، زنده باد زنوزی ،زنده باد عدالت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
نماد اصلی سوزش در ایران خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
کرم سوختگی مارک داو استفاده کن
بدون نام
Canada
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
من لر هستم ولی به ترکها و آقای زنوزی به عنوان یک هم وطن وهم مذهب ،افتخار میکنم ، هم شجاع وهم مرد وهم عادله ،
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
یه اتفاق نادر فقط یک بار در جهان رخ داد اونم اینکه یه تیمی و هواداراش سه ساعت شادی کنن واسه قهرمانی ولی دوم شده باشن خخخخ
بدون نام
Canada
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
همه عالم و آدم از فساد ایران گیر لونگ آگاهند ، زنوزی ،مردی که لونگیا ومافیا را رسوا کرد
بدون نام
Canada
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
آقای زنوزی هواداران ۱۵ تیم حامیان تو هستند ، خواهشاً مبارزه با فساد را ادامه بده
ⓜⓞⓢⓐⓕⓔⓡ
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
چه جالب
اگر اینقدر دلتون برای بازی کنان و مردم میسوزه چرا با قهرمانی پرسپولیس مخالف هستید؟؟ خب پرسپولیس رو قهرمان اعلام کنید بازی ها هم لغو میشه
پس مشخصه که یه ریگی به کفشتون هست
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1399/03/09
پس یه جام چوبی بخر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
و یا جام ظرفشویی.خخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
دیدیم که برای همین جام فلزی 10 دقیقه شادی کردید بعد ضایع شدید رفتید؟
حسام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
ترختور بکشه کنار تا بهانه داشته باشه در آینده بگه خودمون نخواستیم نه اینکه نتونستیم
-
22:07 - 1399/03/09
واقعا به نظر شما مردم این غیر ازسوزش پوکر چی می تونه باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
پوکری که مهندسی شده جای سوزش نداره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
عژیژم ما جام زیاد دیدیم،این تیم گاو آهن یونایتد هستش که از نزدیکی یه جام هم رد نشده آره ...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
دقیقاً...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
تو احتمالا امیر حسین صادقی نیستی که بعد فوتبال احمق شده،خخخخخ
ممد دانیالی
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
پوکر فساد...والا بخدا حرفش حقع و تیم پیروزی گند زده به سبستم اداری ورزش
United States
22:07 - 1399/03/09
نمیتونین بگیرین جوری میگی انگار از بس قهرمان شدین دیگ جا برا نگهداشتن جامهاتون ندارین پس الکی شعر ور نگو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
اگه مهندسی لیگ نبود الآن جا برای جام نداشتیم
ⓜⓞⓢⓐⓕⓔⓡ
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
اگر لیگ مهندسی شده هستش پس چرا هر سال توش شرکت میکنید؟؟؟؟؟؟؟

خب مرد باشید و شرکت نکنید اگر راست میگید
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1399/03/09
آهااااا ، چه جالب
یکی از رویاهاتونه ، یادمون هست چطوری ریختین وسط زمین جشن قهرمانی گرفتین .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
اون موقع جشن قهرمانی گرفتیم چون فکر کردیم مهندسی لیگ تموم شده
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1399/03/09
گربه دستش به گوشت نمی رسه میگه بو میده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
اگه بخواد دستش به گوشت میرسه ولی نمی خواد دستش به گوشت حروم برسه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
کاربر ۲۳:۲ چرت نگو لطفااا
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1399/03/09
خخخ یدونشو بگیر بعد بگو دنبال جام نیستیم . گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت بو میده.
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1399/03/09
زنوزی تو خودت دنبال چی.؟؟پول مملکت با رانت و پارتی بچاپی بری تو ترکیه بانک بزنی اره. تو دیگه چه ... هستی .اصلا میدونی توپ چیه اومدی خودت ب واسطه فوتبال مطرح کنی خودتو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
تو هم عرضشو داری برو با رانت و پارتی پول مملکت رو بچاپ و برو تو افغانستان بانک بزن
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1399/03/09
این مردک دلقک هدایتی دوم بندازینش بیرون این کلاهبردار باپول بیت المال داره زیادی حرف میرنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
اول شما کاری کنید که تیمتون کم از بیت المال خرج کنه بعد به بقیه تحمت بزنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
شما دزدا ک‌دستتون تو‌بیت الماله ب زنوزنی میگی بیت المال؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1399/03/09
ما خواستار پیگیری در مورد سوابق وثروت آقای زنونزی هستیم .....
پاسخ ها
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
هروقت به جام هایی که هدایتی برای تیم سوگلی اورد رسیدگی شد به حساب زنوزی هم میرسن...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
ما هم دنبال جام هایی که توسط مهندسی لیگ برای پرسپولیس داده شده هستیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
دست کور به آلو نمیرسه میگه ترشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
دست کور به آلو نمیرسه میگه ترشه
فلاحیان
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
سلام آقای زنوزی بسه دیگه گند زدید شورشو درآوردی انشاءالله هرکی این مریضی را گرفت به حق آقا ابوالفضل شفا پیدا کند اگه این تفریح فوتبالی را با نیت کسی می خواهد با دروغگوی از مردم بگیرن باز نمی توانم بگویم این ویروس لعنتی را بگیرد فقط میگم خداوندا عاقلشون کن هرکسی به این ویروس لعنتی دچار شده انشاءالله هرچه سریعتر شفا پیدا کند به حق آقا ابوالفضل
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1399/03/09
آقای زنوزی هیچ کس جرات ندارد به ترکها وشعورشون توهین کند یعنی حق ندارد که این کارو بکنه، به نظر من هر کی توهین کنه به شعور خودش وخانوادش توهین کرده
دست مریضاد آتا زنوزی جام فلزی واسه اونایی اهمیت داره که دنبال بیت المال هستن نه تراکتور که با جیب شخصی شما اداره میشه یاشاسین تراکتور یاشاسین تورک ملتی
پاسخ ها
بیتا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
بیسواد ..دست مریزاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
چرند نگو خیلی مسخرست از احمقی مثل زنوزی طرفداری میکنی
محمدپرسپولیسی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
ابو بریز اونجا ک میسوزه شما قهرمان شدن شخصیت میخوادک شمانداریدب شدت پرسپولیسیم ولی یه تارموی استقلالی هارو ب هزارتا مث شما نمیدیم باز دم استقلال گرم بااین ک رقیبمونه ولی اونا شخصیت قهرمانی دارن دوست دارم بعدما همیشه استقلال موفق باشه ن جام ندیده ها جام ندیده ها چی میگید جام ندیده ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
زنوزی عشق ما ترکهاست.. شماها زیاد جیز نکن ک‌پماد لازمین
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1399/03/09
این یارو کلا تعطیله، شوته شوت.
..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
اصرار زیادی بر نفهم بودن داره
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1399/03/09
نباید هم نباشند چون هرگز بهش نمیرسن
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1399/03/09
نمی تونی جام بگیری بعد میگی ما دنبال جام بازی نیستیم چقدرم نژاد پرستی بی فرهنگ
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1399/03/09
برو ب ب بوی سوزشت دنیارو خفه کرده
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1399/03/09
بله میدونیم شما دنبال جام پلاستیکی هستید
به خاطر همین با شرکت شوینده جام صحبت کردیم که ۱۰ تا واستون بفرستند
راستی جام هایی که واستون می فرستند تاریخ مصرف نداره و هر وقت خواستید میتونید استفاده بکنید
United Kingdom
22:20 - 1399/03/09
خخخ گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده آقا خجالت بکش از این حرفای صد من یه غاز
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
خودت خجالت بکش
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1399/03/09
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده
پاسخ ها
مازندران
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
جناب آقای زنوزی میلیاردها تومن خرج کردی برای گرفتن همین جام فلزی حالا میگی ارزش ندارد پس تیمت را ببر تو محلات بازی کند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
ایشان دنبال جام غیر فلزی یا جام پلاستیکی هستند
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1399/03/09
اگر دنبال جام نیستی اینهمه پارگی واس چیه
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1399/03/09
میدونید لیگ برگزار هم بشه به گرد پرسپولیس نمیرسین،خب بهونه ای دست احمقایی مثل شما افتاد،اشکال نداره لیگ لغو شه ولی باید پرسپولیس قهرمان اعلام کنن،یا ادامه لیگ یا اعلام قهرمانی پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1399/03/09
اینو نگی چی بگی
جام پلاستیکی خوبه بدم خدمتت
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1399/03/09
من هزینه کنم ک شما هرطور دوست دارید مدیریت کنید ؟ جمله جالبی فرمودند پس چون مالک هزینه میکنه برای پروازهای ملی پس مدیریت ایگ هم باید دستش باشه
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1399/03/09
اصلأ جام از نزدیک دیدی...بدبخت فوتبال که تصمیم گیرنده اش شماها باشین...
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/03/09
سالهاست به دنبال جام فلزی هستید ولی به آن نمی رسید میلیاردها تومان هزینه نموده ای برای جام فلزی ولی دستت بهش نمی رسه میدونی چرا چون صداقت نداری چون ریاکاری. مرد باش کارخانجات و پروازهای هواپیمایی ات را تعطیل کن و حقوق کارگران را بده
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1399/03/09
داداش تویک پلاستیک بگیر فلزی پیشکش
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1399/03/09
من به عنوان یه پرسپولیسی میگم عشقم تیراختور
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1399/03/09
پس دقیقا به دنبال چه نوع جامی هستن
واسه همین جام فلزی که دنیایی هزینه کردید حالا چون به دستون نمیرسه چرت و پرت میگید
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1399/03/09
زود باشیین بیایین!!!!
بیایین باز فحش و بد و بیراه بگین
که معمولا معلومه طرفدار کدوم تیم هستن !!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
زنوزی کلا تعطیل دنیا برا جام بازی میکنند بعدش هم جام یک نشانه است .برو یاد بگیر بعد از جام حرف بزن بیسواد
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1399/03/09
هوادارتون مگه تاحالا جامم دیدن اقای بیسواد فوتبال
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1399/03/09
هوادارتون مگه جام تاحالا دیدن اقای نامحترم
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1399/03/09
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه فاسده .
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1399/03/09
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه معو
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1399/03/09
یک جام بخرید بدین بهشون ۳ سال این کار می کنید اینم روش
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1399/03/09
یک جام از زیر زمین اس اس ببریم بدین بهشون
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1399/03/09
گربه دستش به گوشت نمی رسه میگه پیف پیف بو بد میده
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1399/03/09
شما دنبال جامهای استخونی یا همون یه تیکه استخون میگردین.......داداش آدرس رو اشتباه اومدین
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1399/03/09
دنبال جام های پلاستیکی اند
France
22:46 - 1399/03/09
توازفوتبال چیزی بلد هستی آقای محترم برو جلو بوق بزن
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1399/03/09
هوادارن شما فقط ب دنبال فحاشی هستن.ن به مرده رحم میکنن.ن به زنده..زنوزی جان هر موقع شرکت های هواپیمایی خودتو تعطیل کردی اون موقع ثابت میشه..تو واقعا دنبال جام نیستی.جان ادم ها واست مهمتره..یواش یواش داره گند کارهات در میاد.حرف بزنی میگم خطیر بیادها .برترین ها جان امروز از طلوع خورشید تا خاموشی ستاره پیام دادم.اما دریغ از ی چاپ.بی ادبی هم تو هیچکدامشون نبود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
شیطون
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1399/03/09
جام فلزی دوست ندارن.به خدا این آدم روانی است.
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1399/03/09
بابا تو دیگه کی هستی.میگم چرا پرسپولیس ۴ ساله جام میگره نگو شما گذاشتید.بابا معرفت
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1399/03/09
جواب کینه ی سکوت مرد نیستیاگرحقیقت دلت نگفتی خیلی نفهمی چی فکرکردی
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1399/03/09
اخه تو که اه نداشتی با ناله عوض کنی فقط بگو چطور این همه شرکت و کار خانه در چند سال بدست آورده ای حتما خبر است
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1399/03/09
خوب یه چندتاشوتوامیریه بخربهشون بده عجبا
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1399/03/09
خدایا خودت حرفهای اینو ترجمه کن..چی تلاوت میکنه؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1399/03/09
کاملا مشخصه بود اونسالی که ۵ دقیقه قهرمان شدید چجوری داشتن خود کشی میکردن از فرط خوشحالی...اما افسوس .... اصلا دنبال کاپ فلزی نیستید...جالبه هر سال واس همین کاپ میلیارد ها خرج و ولخرجی میکنید آخرشم دست بیل گیرتون میاد چون..‌اصلا به فکر جام فلزی نیستید....
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1399/03/09
متاسفانه با حرف های سراپا کذب نمیتونید مردم فریب بدهید و همه مردم شما قضاوت کرده اند پس صداقت داشته باشید.
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1399/03/09
من نمی دونم کی این اقا دستگیر میشه.
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1399/03/09
لیگ رو تعطیل کنید فقط قبلش جام رو با افتخار و جشن، تمام و کمال بدین به سرورتون پرسپولیس کبیر.زنوزی دزد رو محاکمه کنید بینم با چه زد و بند هایی این پول ها رو تاراج کرده.
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1399/03/09
بخیل بودن وحسادت داشتن به تیم همیشه قهرمان باعث گفتن این همه مزخرفات میشه.
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1399/03/09
هدایتی هم گفت بدهی بانکی ندارم الان کجاست؟
France
23:07 - 1399/03/09
هواداران شما به فکر آتش زدن پرچم ایران هستند
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1399/03/09
تو دروغ گویی و هوچی گری روی حلج فتل رو هم سفید کردی این همه خودت رو شکافتی و لابی کردی اما تنها قهرمانیت ۵ دقیقه بود اونم تو توهماتتون بازیتون رو میبردین قهرمان میشدین کی جبوتون رو گرفت
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1399/03/09
زنوزی عزیز توهیچی نیستی هیچی
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1399/03/09
جام تا حالا تو تیم های تبریزی امده
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1399/03/09
پیشی دستش به گوشت نمیرسه میگه اخه
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1399/03/09
ای دروغگوبه خاطر همان جام فلزی چندین سرمربی عوض کردی همه بازیکن های خوب و کاپیتانهای تیم ملی را با پول کلان جذب کردی. کمی آزاده باش بچه هم حرفت را قبول نمی کند
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1399/03/09
اخر احمق ان سال که میگی فکر کردی بگذار پارازیت روی انتن تی وی ورادیو وموبایل بفرستیم بعد جام بگیریم وشادی کنیم وجام توشهر تبریز می مانه ودیگه پس نمیدیم هرچه شد شداین قدر احمق هستید
United Arab Emirates
23:19 - 1399/03/09
شما یه بار اشتباهی فکر کردین قهرمان شدین هنوز سوزش رو دارین بعد میگین ما دنبال جام فلزی نیستیم ...تو که راست میگی ولی............................
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1399/03/09
واقعا حرفهای زنوزی را آدم میشنوه احساس تهوع به آدم دست میده. چقدر یه آدم میتونه پست باشه.
United Arab Emirates
23:24 - 1399/03/09
آقایان هموطن فرهنگ نوشتاری داشته باشیدماترکها مردروزهای سختیم افتخارماانقدرهست که به این جامهای پوشالی نیازی نداریم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
آبروی خودت رو نبر با این چرندیات
capitan.24ابدی
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
حالا هی جواب این ارو که خودشون باپرچم اذربایجان میان بعدم طرفداره ژاپن وهمه تیمای مقابل سروشون هستن میشن از منطق و جام چی میفهمن بذار بسوزن پوکر جان. بگیر لامسب رو سنگینه جام رو میگم نه جام ظرفشویی راجب این زنوزی هم عالم وادم میدونن هیچ... نیست شما تمام تیم ملی رو بخری بازم مالیدین چون جام بهتون نمیاد اصلان چه برسه بخواین بگیرین تاهمین جام چندتا مربی عوض کردین بازم کجای جدولین تقلای بیخوده با حسرت به جشن پوکر بشین نگاه کن خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1399/03/09
سلام براش حتما یه جام پلاستیکی میزاریم کنار ، بلکه قبول باشه الی برکت الله
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1399/03/09
مگه تاحالا جام دیدن طرفداراتون؟؟؟؟ گاو آهن جام تا خرمن کوب میبینه
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1399/03/09
اصلا جام دیدی از نزدیک،لیاقته تیمت لیگ برتر نیست
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1399/03/09
این مرد از حسادت داره چرند و پرند میگه. تا سکته نکرده یه مسلمون فکر درمان او باشه.
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1399/03/09
جامهای فلزی و اسنپی در انحصار لنگه .اونها بدون بازی در زمین ،عادت به گرفتن جام اسنپی دارندخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1399/03/09
تو و امثال تو جیب ملتو نزنین مردم بیشتر سلامت میشن
خودتم میدونی اگه مافیایی تو فوتبال باشه اون تو که همزان مالک دو تیمی جون بازیکنای ۱۰۰میلیاردی تو از جون ملت باارزش تره ملت دوماهه الان سر کارن
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1399/03/09
آقای زنوزی بهتر آبروی خودت و تبریزی ها رو بیشتر از این نبری. گندش رو درآوردی دیگه. زیپ دهنت رو ببند. وقتی سواد نداری لازم نیست درمورد همه چیز اظهار نظر کنی.
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1399/03/09
وقتی سرورتون اول فصل صدر جدول نبود خبری از مهندسی لیگ نبود حالا که مطمئنید پوکر قهرمانی میکنیم همش صحبت از مهندسی لیگه ؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1399/03/10
یه جام بدید به ممدلی دزده تا بشینه تو خونه خخخخ
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1399/03/10
این اقای زنوزی که شما داریدسنگشوبه سینه میزنیدپادزدی وچپاول بیت المال داره خرج تیمتونومیده انشالله به وقتش دست ایشون رومیشه وبه سزای اعمال کثیفشون میرسن
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1399/03/10
پس دنبال جام های پلاستیکی هستین؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
این اقای تازه به دوران رسیده چون تیمش در این چندین سال در حسرت بردن یک جام قهرمانیه مثل ان ضرب المثل که میگویند گربه دستش به گوشت نمی رسه میگه پیف پیف بو میده حالا این اقا وتیمش گاو اهن دستش به جام نمیرسه هر کلکی که تا حالا بلد بوده رو کرده مثل سلفشون شله زرد و کیسه که گروه تاسیون را تشکیل دادهاند
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1399/03/10
یاشاسین امپراتور ایران زنوزی جنابلاری سلطان خودتتی
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1399/03/10
آقایون لنگی زنوزی یکی از بزرگترین سرمایه داران ایران هست که بدون یه ریال درآمد از فوتبال داره میلیارد ها تومان هزینه میکنه ایشون خیلی درست میگه وزارت ورزش وسازمان لیگ میخوان هر طور شده یه جام دیگه بده لنگیها همه مردم ایران میدونن لیگ برتر فوتبال ایران مهندسی شده هست تا لنگ قهرمان بشه هرکسی کرونا میگیره طرفداران لنگ میگن دروغه بابا بخدا یه جام فلزی ارزش جان این بازیکنان وخانوادهاشون نداره آقای پیروانی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
اینکه از بزرگترین سرمایه داران است شکی نیست، مهم اینه که اینهمه سرمایه را از کجا آورده؟ باور کنید حق همین ملت و مردمی است که در استادیوم ها جمع میشن ولی حتی پول خرید یک ساندویچ را هم ندارند و سودش را باز همین زنوزی می برد.
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1399/03/10
خخخخ.
یه باشگاه بی افتخار باید اینو بگه.
الان میدونه حتی یهمیه آسیا هم نمیتونید بگیرید دارید ادا در میارین؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1399/03/10
همون بیت المال داره کنار تیمهای پرسپولیس و استقلال اونقدری گیرش میاد که حاضر به خصوصی کردنشون نیستن اونقدر از این تیمها باوجود طرفدارهای پرشمارشون دارن در میارند که ول کن این دو تیم نیستند
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1399/03/10
جای اینکه به پرسپولیس بر چسب حکومتی بزنید یه کم از خودتون مایه بگذارید فوتبال  یاد بگیرید که بتونید جلوش واستید اینطوری فقط خودتون رو ضعیف و ترسو جلوه میدید.چشتون در بیاد.یه سری از همین مربیاتون از پرسپولیس بابت بازیه خوبش تعریف و تمجید میکنن.خودتون رو تقویت کنید بهونه هم نیارید.یه کم هم بیارید
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1399/03/10
با این همه خرج دنبال تماشاچی روی تپه هستن ایشون
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1399/03/10
همون جام فلزی تو وتیمت نمیتونی به دست بیاری
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1399/03/10
حیف نبست تیم های با افتخاری مثل پاس و استقلال خوزستان تو دسته های پایین تر باشن و سوراختور بی افتخار تو لیگ برتر
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1399/03/10
اقای زنوزی توبخاطرفرااراز مالیات امدی تیم داری می کنی این چه قانونی هست اداره مالیات گذاشته هرکی بجای مالیات در ورزش تیم داری کند ؟
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1399/03/10
خیلی حرف نزن گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت بو میده تا پرسپولیس هست شما نمیتونی جام بگیری اصلا مال این حرفها نیستین
Iran, Islamic Republic of
01:51 - 1399/03/10
خخخ اصلا هم تابلو نیست داری دست پیش میگیری پس نیفتی. تو ارزو داری فقط بزارنت با جامای پرسپولیس عکس بگیری.اگه تیم خودت خدای نکرده زبونمون لال صدر جدول بودی هم همینو میگفتی؟شما یه بار برا ۵دقیقه اونم اشتباهی فک کردین قهرمان شدین داشتین خودتونو میکشتید بیچاره ها
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1399/03/10
با پول کثیف هر ادم بیسوادی که هیچ تخصصی در فوتبال نداره میاد اظهار نظر میکنه با پولی که معلوم نیست از کجا اورده میاد در فوتبال خودشو معروف کنه با این پول کثیف تو هم نمیتونی فردای برای تراکتور بسازی
Iran, Islamic Republic of
03:57 - 1399/03/10
... برا همین جام فلزی میلیاردها خرج کردی ولی ...
Iran, Islamic Republic of
05:08 - 1399/03/10
تراکتور لیاقتش همون دسته یکه شما در حد نفت و گاز گچسارانی اگه این چندسالی اومدی بالا بخاطر سربازایی بود ک ازتیمای دیگه چاپیدی ...
Iran, Islamic Republic of
06:00 - 1399/03/10
حکایت گربه دستش به گوشت نمیرسه ....
واسه شما صدق میکنه
Iran, Islamic Republic of
06:00 - 1399/03/10
درود زنوزی کبیرحرفت حقه....
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1399/03/10
پس اگه دنبال جام فلزی نستید پی چه مرگته ...
Iran, Islamic Republic of
07:35 - 1399/03/10
اصلا میفهمی چی میگی. یه بار میگی نباید بالیگ برتر انگلیس مقایسه کنن بار دوم میگی لیگ انگلیس اگه بیست تیم موافق نباشن لیگ برگزار نمیشه. آخرش نفهمیدی مقایسه بکنن یا نکنن
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1399/03/10
تیمهایی که دم از تعطیلی لیگ رو می‌زنند فصل بعد هم باید برن خونه بخوابن حق شرکت در فصل آینده رو ندارند
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1399/03/10
تو اگر راست میگی کارگرها و کارمند های شرکت هات تعطیل کن. تو گفتی ماهم باور کردیم
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1399/03/10
خیلی از تیمها آرزشونو که مدیری مثل زنوزی داشته باشن

حتی ابی قرمزها

چند تا مدیر عوض کردن ؟ همشون دولتی و ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
اتفاقا زنوزی دولتیه با اینهمه رانت و وامهای میلیاردی از این قماش افتخارات زیاد داشتید شبنم نعمت زاده فکر میکردیم اخریشه اما اقاخان اومد سیرمونی ندارید
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1399/03/10
چند ساله داره خودش و ... میده واسه گرفتن جام حالا میگه جام فلزی نمیخوایم نمیخواستید اینهمه هزینه نمیکردید
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1399/03/10
کل افتخاراتتون ۸دقیقه بود در حدی نیستین برای جام حرف بزنید،
دکمه رو بزن
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1399/03/10
اینا دنبال یه جام هستن که باهاش ظرفاشونو بشورن جام فلزی میخوان چیکار
United States
11:02 - 1399/03/10
راست میگه جام فلزی نمیخواد افتابه پلاستیکی میخواد
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1399/03/10
شما ملیجک معجزه هزاره سوم که با رانت و خرید قیمت بالای ماشین این هزاره به ثروت نامشروع رسیده ای زر نزنید
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1399/03/10
شمادنبال جام ازجنس مووپشم هستین خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1399/03/10
شما عرضه گرفتن جام پلاستیکی هم نداری فلزی که آرزوت هست .
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1399/03/10
آخی بیچاره میبینم به ترفندهای مختلف دست میزنید اخرین خوشحالی شما اعلام اشتباه در قهرمان لیگ ۵ سال پیش بود.خخخخ
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1399/03/10
خخخخخخ.پرسپولیس هوش وعقلوازسراین زنوزی پرونده فک کنم وقتیم غذامیخوره کابوس پرسپولیس نمیزاره سیربشه.میگه دنبال جام فلزی نیستن خب بروسیداسماعیل تادلت بخوادانواع جامهای پلاستیکی ومفرغی هست چندتابخرپزارپشت سرت وهی مصاحبه کن وهی به سرورت پرسپولیس بگوپیروزی.
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1399/03/10
یاشاسین تراختور یاشاسین اتا زنوزی.....
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1399/03/10
تو کل تاریخ ده دیقه گفتن جام گرفتید نزدیک بود هزار تا کشته بدید
لطفا در مورد چیزی ک اصلا تجربه اش رو ندارید حرف نزنید
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1399/03/10
از زنوزی بپرسی دست چپ و راستت کدومه بخدا نمیدونه
یاد سکانس معروف برره میفتم
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1399/03/10
اگه دنبال جام نیستی از افراد بومی تبریز توی تیمت استفاده کن نه اینکه گران ترین بازیکنان رو بیاری تراکتور اون همه خرج کنی آخرش هم هیچی نشی آبروی خودت رو ببری و به همه دروِغ و تهمت بزنی.
البته مملکت اگه قانون داشت الان امثال زنوزی باید گوشه زندان بودند
Iran, Islamic Republic of
11:29 - 1399/03/12
پوکر بد سوزونده لامصب پماد لازم شدن همه الان دیگه جای ماسک باید پاد وارد کنن
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1399/03/16
فلز مهم نیست مهم قهرمانی پرسپولیس هستش ۴سال گاو اهن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج