آقای سعادتمند شجاع باش و اسم ببر!
۱۰۰۰۴۲۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶
۱۴۷۵ 
پیشکسوت باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: هرکس مشکل ایجاد می‌کند باید مقابل هواداران بایستد و دلیلش را بگوید.

 خبرورزشی: ستار همدانی در گفتگویی به احمد سعادتمند پیشنهاد داد به جای گمراه کردن طرفداران استقلال در ارتباط با آن‌هایی که نمی‌گذارند او در مجموعه استقلال فعالیت کند اسامی‌شان را هرچه سریع‌تر افشا کند.

آقای همدانی! این روز‌ها مدیرعامل باشگاه استقلال دائم در مصاحبه‌هایش عنوان می‌کند دست‌هایی نمی‌خواهد باشگاه استقلال به راحتی کار کند و یا افرادی هستند که دوست ندارند استقلال موفق باشد! شما در این باره چه می‌دانید؟

صاف و رک باید بگویم اگر کسی هست که مخالف موفقیت استقلال حرکت می‌کند، سعادتمند موظف است اسمش را بگوید. اگر افرادی هستند که چوب لای چرخ باشگاه استقلال می‌گذارند، باید اسامی‌شان را به هواداران اعلام کند.

پس چرا سعادتمند نام این افراد را نمی‌گوید؟

این اخلاق خوبی نیست که ما حرف‌مان را نصفه و نیمه بزنیم. آداب سخن گفتن حکم می‌کند یا حرفی را نباید زد یا اگر می‌زنیم آن را کامل بیان کنیم. اینکه عده‌ای نمی‌گذارند یا فردی چوب لای چرخ می‌گذارد حرف کامل نیست. باید اسامی این افراد را اعلام کنند.

چطور؟

آقای سعادتمند یا با این شرایط می‌تواند کار کند یا نمی‌تواند. اگر قرار است کار کند و به مدیریت در استقلال ادامه دهد، پس نباید از این حرف‌ها بزند، اما اگر نمی‌تواند کار کند و گروهی چوب لای چرخ استقلال می‌گذارند یا باید عطای کار در استقلال را به لقایش ببخشد و یا باید اسامی این افراد را به هواداران بگوید. کلی‌گویی در چنین شرایطی فایده ندارد. باید مصداقی حرف زد. هرکس مشکل ایجاد می‌کند باید مقابل هواداران بایستد و دلیلش را بگوید.

چرا سعادتمند در این باره ملاحظه‌کاری انجام می‌دهد؟

مدیر باید عرضه و شجاعت تغییرات را داشته باشد. باید ثابت کند من این کاره هستم یا نه! اگر اسم ستار همدانی باعث ایجاد مشکل در کار استقلال می‌شود، باید نامش را به هواداران اعلام کند و بگوید مثلاً ستار همدانی نمی‌گذارد کار کنم. باید ساختار جدیدی ایجاد کند.

نظرتان راجع به ادامه مسابقات لیگ چیست؟

کشور در شرایط حساسی است و من معتقدم اگر پروتکل‌های بهداشتی به طور دقیق در کشور اجرا شود، برگزاری رقابت‌ها امکان‌پذیر است. البته اگر سازمان لیگ ببیند می‌توان لیگ را به تعویق انداخت، باز هم بهتر است صبر کنیم.

اما اگر دو تیم بدون مشکل کرونا روبه‌روی یکدیگر قرار بگیرند که دیگر ایرادی ندارد. در این صورت چطور، می‌توان به راحتی مسابقات را برگزار کرد؟

بله! قطعاً! ولی من شخصاً فکر می‌کنم بهتر است دوستان در سازمان لیگ در این باره به یک شرایط خردجمعی برسند و در نهایت بهترین تصمیم را بگیرند تا آسیب کمتری به اهالی فوتبال برسد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1399/03/10
از10سال پیش تا حالا هم رحمتی و قلعه نوعی و امیرحسین صادقی و آرش بحرانی و سیدحسین حسینی و عموفتل و جباری میخوان افشاگری کنن!!! اینا کلا تو توهم و خیال تشریف دارن! حرفاشونو زیاد جدی نگیرید!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج