منتخبان تهران، کارت‌های هدیه را پس دادند
۱۰۰۰۴۹۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
۷۶۵۵ 
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره توزیع کارت هدیه‌ یکی از دستگاه‌های اجرایی میان منتخبان استان تهران، گفت: همه منتخبان تهران کارت هدیه‌ یکی از دستگاه‌های اجرایی را پس دادند.

خبرگزاری مهر: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره توزیع کارت هدیه‌ یکی از دستگاه‌های اجرایی میان منتخبان استان تهران، گفت: همه منتخبان تهران کارت هدیه‌ یکی از دستگاه‌های اجرایی را پس دادند.

احمد امیرآبادی فراهانی در واکنش به مطرح شدن خبری مبنی بر اینکه در جلسه معارفه نمایندگان تهران با یکی از سازمانهای دولتی استان به هر نماینده کارت هدیه داده شده است اظهار داشت: قضیه از این قرار است که جلسه ای برای معارفه نمایندگان استان تهران با یکی از سازمان‌ها برگزار شد و در پایان جلسه دو کارت هدیه به این نمایندگان داده شد.

وی متذکر شد: در ادوار گذشته مجلس نیز چنین اتفاقاتی افتاده بود و بنده به یاد دارم که اعضای کمیسیون برنامه و بودجه به یکی از سازمان‌ها رفتند و به ما تبلت هدیه دادند و همان موقع چند نفر از ما نمایندگان این هدیه را بازگرداندیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما معتقدیم که با نمایندگان نباید این گونه برخورد شود و این رفتارها در شأن نمایندگان مجلس نیست.

امیرآبادی فراهانی اظهار داشت: همه نمایندگان تهران کارت های هدیه را برگرداندند که اتفاق بسیار خوبی برای مجلس یازدهم است و نشان داد که مجلس یازدهم از این گونه مسائل کوتاه نخواهدآمد و برخورد می کنند.

وی افزود: از مدیران دستگاه‌های اجرایی هم می خواهیم این رفتارها را که در برخی از مجالس قبل با نمایندگان داشتند، در این دوره مجلس نداشته باشند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه طبق قانون، نمایندگان تا چه حد مجاز به دریافت هدیه از دستگاههای اجرایی هستند، گفت: ما در قوانین ممنوعیت نداریم اما اصل این ماجرا درست نیست چرا که نماینده شأن نظارتی بر دستگاه اجرایی دارد و نمایندگان باید با این گونه رفتارها برخورد جدی کنند.

منتخبان تهران، کارت‌های هدیه را پس دادند

برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:62
Iran, Islamic Republic of
02:06 - 1399/03/11
جوجه را اخر پاییز میشمارنداگر هدیه قابلی بود پس گردانده نمیشد وبااین کار زمینه رانت را اماده میکنید بگذار چند صباحی بگذرد پته همه شما بیرون ریخته خواهد شد
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
اگر ریگی به کفشتان نیست چرا گرفتید
که بعد بخواهید پس دهید
الله اعلم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
اینها هدیه هاشون را قبلا گرفتن
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1399/03/11
هنوززوده که بگیم دمشون گرم
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1399/03/11
وقت واسه هاپولي کردن زياده حالا
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1399/03/11
احسنت، باید اپارتمان میدادن ولی متاسفانه کم لطفی کردن ، خوب کاری کردین اینا باشن شان شمارو بدونن حاجی جان
Iran, Islamic Republic of
02:32 - 1399/03/11
همین اول کار رشوه پرداخت شد اینها را باید به کسانی گفت که همان اوائل رشوه را هدیه تعریف کرد نهی از منکر نکرد بگه رشوه حرام است قبح کار را ریخت واین امری عادی شد در تمامی ادارها سازمانها ارگانها وزارت خانه ها دفاتر آقایان خلاصه هرکس به فراخور سمت وکارش رشوه میگیرد
پاسخ ها
یک شهروند
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
برادر رشوه چیه چرا تهمت میزنی ؟ این اسمش شگفتانه است با رشوه و ه هدیه فرق دارد .در شگفتانه کم آن قبول نیست باید خیلی زیاد باشد تا از حالت رشوه خارج و حلال گردد .‌خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1399/03/11
طبق قانون نمایندگان تا حدی که کسی متوجه نشه حق دریافت هدیه و چیزهای یواشکی داردند. بیشتر از آن تک خوری محسوب میشود و حرام است .خخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1399/03/12
تا صداش در نیامده بود پس نمی دادند بجز چند نفر که اعتراض کردند وقبول نکردند
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1399/03/12
فقط برای سو استفاده نماینده می شوند مخصوصا نمایندگان این دوره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج