حواشی اعتبارنامه نماینده دارای سابقه محکومیت
۱۰۰۰۶۶۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
۸۴۵۰ 
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم نسبت به اعتبارنامه منتخب مردم چادگان در مجلس شورای اسلامی اعتراض کرد.

خبرآنلاین: در جلسه علنی امروز مجلس اعتبارنامه حسین محمدصالحی نماینده فریدن و فریدون شهر و چادگان تایید نشد. یکی از معترضان به اعتبارنامه این نماینده زهره الهیان نماینده تهران بود.

زهره الهیان، منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از اعتراض خودش نسبت به اعتبارنامه حسین محمدصالحی منتخب فریدن، فریدون شهر و چادگان در این دوره مجلس به شعبه ۱۰ پارلمان خبر داد.

وی افزود: آقای محمدصالحی سابقه محکومیت دارد و صلاحیت وی در هیئت نظارت استان و هیئت مرکزی رد شده است. نحوه بررسی صلاحیت آقای محمدصالحی در شورای نگهبان اینگونه بوده که فقط یکی از اعضا صلاحیت وی را تأیید کرده و تأیید صلاحیت وی به منزله تأیید شورای نگهبان نیست.

الهیان درباره نحوه بررسی اعتبارنامه منتخب چادگان خاطرنشان کرد: اعتراض به اعتبارنامه منتخب چادگان به شعبه ۱۰ مجلس یازدهم ارائه شده و آقای محمدصالحی فرصت دارد تا با حضور در شعبه از خودش دفاع کند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:7
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1399/03/11
اقای کدخدای جواب بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
چطور نماینده ای که محکومیت داشته تایید صلاحیت شده حتما فردا می گویید اشتباه شده اینچبنین کد خدایی حتما به مردم توضیع می دهد که چرا این اتفاق افتاده
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1399/03/11
یعنی میشه . باورکردنی نیست . کاش آخرش معلوم بشه و ماست مالی نشه.
United Kingdom
14:16 - 1399/03/11
عجب کسی که رد صلاحیت شده است و شورای نگهبان تائید نکرده است پس چطور در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کرده و اکثریت مردم بهش رای دادند الآن که وارد مجلس شورای اسلامی شده ردش میکنند عجب مملکت کل و بلبلی داریم ما
بقول زیر آسمان شهر مگه نه غلام !!!!!!خخخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج