عبدالله ناصری: دوره ظریف و لاریجانی تمام شد
۱۰۰۱۱۸۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴
۱۱۴۲۳ 
فعال سیاسی اصلاح طلب درباره گزینه احتمالی اصلاحات در انتخابات ریاست جمهوری گفت: تا نتوان جامعه را برای ضرورت رای دهی و مشارکت در انتخابات قانع کرد، به نظرم هیچ فرقی بین حمایت از میان ظریف، جهانگیری، عارف، محسن هاشمی و ناطق نوری وجود ندارد.

نامه نیوز: اصلاح طلبان بعد از شکست در انتخابات مجلس شورای اسلامی دو سناریو را دنبال می کنند؛ گروهی معتقدند که باید برگشت و به احیای پایگاه اجتماعی جریان اصلاحات پرداخت و مشارکت در آوردگاه های سیاسی را در اولویت دوم قرار داد اما گروه دوم اصرار به کنشگری فعال دارد و از هم اکنون گزینه های مستعد را برانداز و سبک سنگین می کند.

البته در میان همین گروه نیز اختلاف نظر وجود دارد عده ای می گویند باید نامزد اختصاصی به میدان آورد و گروه دیگر به گرفتن یارقرضی از اردوگاه رقیب بی میل نیستند. درباره این موضوع با عبدالله ناصری عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات گفتگو کردیم.

عبدالله ناصری: دوره ظریف و لاریجانی تمام شد

عبدالله ناصری درباره سناریوی اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 گفت: اینکه تصمیم سازمانی جریان سیاسی اصلاحات چیست، خبر ندارم و نمی دانم چه سناریوها و برنامه هایی را برای رقابت سیاسی آینده دنبال می کنند چراکه عملا با تعلیق شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان روبرو هستیم.

وی افزود: از نظر شخصی معتقدم اصلاح طلبان فارغ از آنکه چه سناریویی را برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برمی گزینند، باید نخست بتوانند مردم را برای شرکت در انتحابات سال 1400 متقاعد کنند چون اگر همین روند فعلی تا آن زمان باقی بماند و اتفاق خاصی رخ ندهد، هرگز نمیتوان پایگاه اجتماعی اصلاح طلبان را متقاعد به مشارکت کرد.

عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات درباره تکرار سناریوی سال 92 و انتخاب یارقرضی از اردوگاه اصولگرایان تأکید کرد: اگر فضای اجتماعی مناسب باشد، معتقدم اصلاح طلبان باید با نامزد اصلی خود بیایند.

وی درباره احتمال حمایت اصلاح طلبان از ظریف، جهانگیری، عارف و محسن هاشمی یا حمایت از لاریجانی و ناطق نوری ادامه داد: باز هم یادآور می شوم تا نتوان جامعه را برای ضرورت رای دهی و مشارکت در انتخابات قانع کرد، به نظرم هیچ فرقی بین حمایت از میان ظریف، جهانگیری، عارف، محسن هاشمی، لاریجانی و ناطق نوری وجود ندارد.

ناصری گفت: من موکدا معتقدم دوره همه این آقایان گذشته است. هر دو جریان بعد از بررسی زمینه رای باید با چهره نو و اصلی به میدان بیایند. مثلا اصلاح طلبان اگر قرار باشه بیایند، باید با چهرهایی مثل آقایان معین و صفایی فراهانی که کاملا بر سر پیمان خود می‌مانند باید در میدان انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 حضور پیدا کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:11
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1399/03/12
كودتاي جعلي 1400 سه ماه قبل از طرف اصولگرایان ۲۶/ طراحي شده!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1399/03/12
اصلاح طلب و اصولگرا رفیق دزدند و شریک قافله اون یکی مرد این یکی هم در حال احتزاره الفاتحه مع الصلوات!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1399/03/12
متاسفانه‌هرروزدریغ‌از دیروز.
United States
19:47 - 1399/03/12
اره جان تو به همین خیال باش
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1399/03/12
با توجه به عدم مشارکت مردم. نمایندگان واقعی مردم انتخاب نمی شوند. نمایندگان نفتی نمایندگان واقعی‌ مردم نیستند
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1399/03/12
عبدول می خوای توبیا میدان ببینم چند مرد علاجی بیرون گود وایسناده میگی لنگش کن. سیاستمدارنی مثل تو گند زدن به این مملکت.
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1399/03/12
راست می گفت دوستمان من کارشناس استانداری هستم هردوجناح شریک دزدورفیق قافله هستند
Iran, Islamic Republic of
23:56 - 1399/03/12
گزینشی انتخاب کردن شورای نگهبان باعث شکست اصلاح طلبان میشه
Iran, Islamic Republic of
08:51 - 1399/03/13
پیش بینی کار اشتباه است مردم فردای خود را ندیده اند اصلاح طلب با بر جام رفت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج