توضیحات آقای نماینده درباره اتهام به قتل
۱۰۰۱۲۵۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۲
۱۱۵۳۹ 
دفتر نماینده مردم گرمسار در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درباره اتهامات علیه وی در فضای مجازی ارائه کرده است.

خبرگزاری تسنیم: دفتر نماینده مردم گرمسار در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درباره اتهامات علیه وی در فضای مجازی ارائه کرده است.

به تازگی از سوی برخی کاربران شبک‌های اجتماعی در فضای مجازی، اتهاماتی علیه اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مطرح شده که طبق آن، مطهری را به قتل یک ستوان نیروی انتظامی متهم کرده‌اند.

توضیح آقای نماینده درباره یک اتهام

حالا، دفتر اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در مجلس توضیحانی در این باره ارائه کرده است که به شرح زیر است:

سلام مردم ایران

در آغازین روزهای شروع به کار مجلس انقلابی برخی رسانه‌های معاند نظام و اشخصاصی که سابقه مشخصی در مخالفت با انقلاب و نیروهای انقلابی دارند و طاقت‌شان برای شروع تخریب مجلس تمام شده، اقدام به انتشار نامه‌ای جعلی علیه اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی کردند.

این افراد جاعل و فریب‌کار نامه شماره ۹۱۲۸۱۲۲/۴۲۱۴/۱۱۵/۱۷۱۴ مورخه ۹۱/۳/۲۳ پلیس آگاهی ناجا به کانون سردفتران و دفتریاران را با همان شماره و تاریخ و امضاء جعل کرده، مطلبی دروغ جای محتوای نامه اصلی گذاشته‌اند!

این نامه در جست‌وجوی اینترنتی با عنوان " هشدار نیروی انتظامی در خصوص کلاهبرداری از دفاتر اسناد رسمی" به راحتی پیدا می‌شود و امضای نامه نیز متعلق به رئیس وقت پلیس آگاهی ناجا سرتیب دوم پاسدار سید حسن بتولی بوده است. جاعالان اما ضمن تغییر متن نامه، عنوان سردار بتولی را به رئیس بازرسی ناجا تغییر داده‌اند و به خودشان زحمت نداده‌اند که ببینند رئیس بازرسی ناجار در خرداد سال ۹۱ چه کسی بوده است؟!

این در حالی است که اگر کینه ای نسبت به مجلس جدید نبود، می‌توانستند با یک جست‌جوی ساده اینترنتی متوجه جعلی بودن نامه شوند. کافی بود اسم سردار بتولی را جست‌جو کنند تا بفهمند در آن تاریخ سمت ایشان چه بوده است؟ یا از ناجا و یا دادسرای نیروهای مسلح استعلام می‌کردند و یا دنبال خانواده مقتول ادعایی می‌گشتند ببینند اساساً این ستوان وظیفه وجود خارجی داشته یا نه؟! اگر وجود داشته ساکن کجا بوده، خانواده اش چه کسانی بوده اند؟ پدر، مادر، برادر و خواهرش چه کسانی بوده اند! حتی یک استعلام ساده از ناجا نشان می‌داد آقای اردشیر مطهری هیچگاه در یگان ویژه ناجا شاغل نبوده و در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۱۷ از نیروی انتظامی بازنشسته شده است که این هم قابل استعلام بود. اما ظاهرا ناراحتی برخی از شکل‌گیری مجلس انقلابی چنان شدید و کینه آنان نسبت به نمایندگان انقلابی مردم چنان عمیق است که این بار برای تخریب وجهه مجلس دست به جعل سند زدند!

این رفتار جاعلانه و دروغ‌پردازانه رسانه های ضد انقلاب اولین بار نیست که انجام می‌شود و آخرین بار هم نخواهد بود. آقای مطهری نیز از ابتدای ورود به این مسیر میدانستند که وارد چه فضایی می‌شوند و با علم به سنگ اندازی‌ها، تهمت ها و دروغ‌ها، با آبروی سالهای مجاهدت خود وارد میدان مبارزه با ناکارآمدیها و بی‌تدبیری‌ها شدند و البته اولین قربانی کینه‌توزی‌ها علیه مجلس انقلابی. لذا مردم مظلوم و نجیب ایران بدانند که به هیچ عنوان چنین رفتارهای غیراخلاقی و زشتی ذره‌ای تردید در مسیر انقلابی ایشان و سایر نمایندگان ایجاد نخواهد کرد و قاطعانه بر سر اصول خود و دفاع از نظام و مردم ایستاده اند.

انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1399/03/12
هر چه تکذیب بشه بیشتر شک وشبه ایجاد میکنه اگربی گناهی خیلی قویتر ومستندتر ازخودت دفاع کن مثلا شکایت کن پیگیرباش تا موضوع روشن بشه
پاسخ ها
همیشه بهار
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
من موندم این دشمنان معاند چکار تو دارن اخه مگه تو کی هستی یا داره صحنه سازی میکنه خودش بنداز تو چشم و سر زبون یا که کلا واقعیت داره از این دو حالت خبری نیست مجلس انقلابی خیلی وقت درش تخته شد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
خدا رو شکر چه مجلسی بستن-دزد وجاعل وقاچاقچی داشتن حالا قاتلم اضافه شد.این طور پیش بره بهارستانو کلا نشستاشو تو قزل حصار برگزار کنن خوب
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1399/03/12
خوب همش بشما بهتان میزن الهی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
میخواد خودشو نشان بده. کاره دار و دسته خودشه. والا شکایت میکرد. خیلی خوب اسمت را بعضی ها شنیدند. ولی جالبه اینقدر همشون دزدی کردند. واسه مطرح شدن اتهام قتل را بجان خریده است.
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1399/03/12
شما هم با این مجلستون نوبرشو اوردید
پاسخ ها
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
همچنین میگند مجلس انقلابی
پس مجلس‌های قبلی ضد انقلابی بوده
دست از این بازیهایی عوام فریبی بردارید
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1399/03/12
قاتل کم داشتیم هم فرستادین مجلس
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1399/03/13
باشه شب دراز ه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
باز نشته نیروی نتظامی نباید نماینده مجلس شود یک نظامی نباید وارد سیاست شود طبق قانون اساسی
United Arab Emirates
00:55 - 1399/03/13
یا پول داده قتل رو ماست مالی کرده یا مقتول واقعاً کسی رو نداشته بی کس و کار بوده بیچارخ
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1399/03/13
یعنی رسانه ها بیکار بودن به شما اتهام قتل زدن؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
02:45 - 1399/03/13
مجلسی که دزد و زمین خوار و قاتل و املاک نجومی و ....داشته باشه ،چه شود .سالی که نکوست از بهارش پیداست .اون از به قول معروف اصلاح طلبها و این از اصول گرایان.خدایا خودت رحممون کن
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1399/03/13
کار خودشونه فقط میخوان مطرح بشن و کار تبلیغاتیه
Germany
10:10 - 1399/03/13
اگه بازنشست شده چجوری شورای نگهبان برای نمایندگی تاییدش کرده؟ مگه قانون منع بکارگیری بازنشسته ها رو تصویت نکردن؟
اینا تا توی گور دست از بالاکشیدن بیت المال و دزدی نمی کشن
پاسخ ها
دونالد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
بالاي پيشونيت جاي مهر باشه تاييدي
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج