توصیه‌های مهم به دارندگان سهام عدالت
۱۰۰۱۷۶۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
۱۱۱۸۱ 
سخنگوی ستاد آزاد سازی سهام عدالت گفت: موضوع افزایش مشمولان سهام عدالت در مجلس و دولت به طور جدی مطرح است، اما تاکنون تصمیم قابل ارائه‌ای در این زمینه وجود ندارد.

خبرانلاین: سخنگوی ستاد آزاد سازی سهام عدالت گفت: موضوع افزایش مشمولان سهام عدالت در مجلس و دولت به طور جدی مطرح است، اما تاکنون تصمیم قابل ارائه‌ای در این زمینه وجود ندارد.حسین فهیمی افزود: ار تصمیمی در این باره گرفته شود آمادگی اجرای آن را داریم و اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی گفت: از دهم خرداد میزبان صاحبان سهام عدالت انتخاب کننده روش مستقیم و تازه ورودهای بورس بودیم که تعداد آن‌ها از همه فعالان بورس در ۵۰ سال گذشته کشورمان بیشتر است.

فهیمی ادامه داد: آن چه که در فرآیند طرح سهام عدالت اتفاق افتاد، ابزار سرمایه‌ای در اختیار مردم قرار گرفته و دارایی به آن‌ها داده شده است.

وی به صاحبان سهام عدالت توصیه کرد این ابزار سرمایه‌ای را مانند ملک و یا مغازه خوب نگه دارند.

سخنگوی ستاد آزاد سازی سهام عدالت گفت: سهامی که به ارزش یک میلیون تومان در سال ۱۳۸۵ واگذار شده بود، اکنون بیش از ۱۵ برابر ارزش یافته است.

وی افزود: سهام عدالت از آن سهام‌هایی است که هنوز ارزش ذاتی خود را از نظر قیمت گذاری، پیدا نکرده است و هنوز جا دارد که قیمت آن‌ها بالا برود.

فهیمی با اشاره به نوسان قیمت در همه بازارها از جمله در بازار بورس وجود دارد، اضافه کرد: اگر سهام داران سهام عدالت، پیش بینی‌هایی مبنی بر افزایش یا کاهش قیمت سهام ۳۶ شرکت مشمول این سهام دارند می‌توانند سهام خود را در این شرکت‌ها جا به جا کنند یعنی سهام برخی‌ها را بفروشند و سهام برخی شرکت‌های دیگر مشمول سهم عدالت را بخرند.

سخنگوی ستاد آزاد سازی سهام عدالت افزود: شرکت‌های مشمول سهام عدالت، بزرگ، ارزشمند و بنیادی هستند که سودآوری مطمئن و قابل اتکایی داشته اند.

وی گفت: هدفگذاری این سهام به گونه‌ای بود که تا تعداد ۵ نفر از عضو یک خانواده، سهام عدالت داده می‌شود بنابراین به اعضای خانواده مازاد بر ۵ نفر تعلق نمی‌گرفت و از این طریق عده‌ای حذف شدند.

فهیمی افزود: واگذاری سهام عدالت اجباری نبود و مبتنی بر درخواست و نام نویسی بود بنابراین برخی‌ها نام نویسی نکردند و یا مراحل نهایی را انجام ندادند و با توجه به این موارد بیش از ۳۰ میلیون نفر از هموطنانمان مشمول سهام عدالت نشدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:18
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1399/03/14
اگر تا ۵ نفر خانوار بوده پس چرا برای فرزندم که الان ۱۱ سال سن دارد با وجود ارائه مدارک به اداره گفتند مقدور نیست . و اینطوری شد سهم ما را به مسئولین حقوق نجومی دادند.
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1399/03/14
شماینعی اورزه ندارید اینایی که جامونده هستن ثبت نامشون کنید
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1399/03/14
بی اورزه ترین کشورایران چراماجامونده ها حق سهام نداریم مگه حق نفت خودمون نیست ها
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1399/03/14
مگه ماسهم نفت نداریم ینعی شمااورزه ندارید ثبت نام دوباره شروع کنید
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1399/03/14
بی اورزه ترین کشور ایران حقشون بشین بهمون بخندن دارید سهم نفت تمام مملکت میخورید
پاسخ ها
ارتش پرسپولیسی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
خانم محترم (بی عرضه)نه بی اورزه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
اورزه دارن پولا تموم میشه .دیگه نیست بخورن
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1399/03/15
چرا سایت بانک پاسارگاد با اینکه همه مراحل رو انجام دادیم, برای فروش خطا میده, کسی هست بدونه.جریان چیه?
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج