انگیزه بالای نعمتی در رقابت با امید و امیری
۱۰۰۲۱۵۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
۱۵۴۴ 
سیامک نعمتی امیدوار است در سال جدید با بازی در پست تخصصی خود به میادین بازگردد.

ورزش سه: بعد از مصدومیتی که نعمتی در آخرین بازی با هدایت گابریل کالدرون متحمل شد، او حالا با انگیزه بالا در تمرینات حضور یافته و امیدوار است که توجه یحیی گل محمدی را جلب کند و با بازی در پست تخصصی به میادین بازگردد. این در حالی است که وی توانایی بازی در پست دفاع کناری، مهاجم سایه و... را هم دارد اما طبیعتا ترجیح می‌دهد که به عنوان هافبک راست و چپ در ترکیب قرمزها به میدان برود.

انگیزه بالای نعمتی در رقابت با امید و امیری

این در حالی است که پرسپولیس ترافیک شدیدی را در خط هافبک تجربه می‌کند و علاوه بر بشار رسن که هنوز به تهران برنگشته، امید عالیشاه، وحید امیری و مهدی ترابی را در این پست دارد و کار نعمتی برای بازگشت به ترکیب بسیار سخت است. در این بین شاید مهدی ترابی جایگاهی ثابت در ترکیب داشته باشد اما نعمتی فرصت این را دارد که با عملکرد خوب در تمرینات، جایگاه رسن یا امیری را مال خود کند و در این رقابت عالیشاه را نیز پشت سر بگذارد.

نکته جالب این که ترافیک در فهرست هافبک های پرسپولیس حتی باعث جدایی احمدزاده نیز شد و پست دیگر بازیکنان را هم تغییر داد؛ از جمله همین سیامک نعمتی یا مهدی ترابی و وحید امیری که در پست خط حمله زوج علی علیپور شدند و حالا باید دید که در تابستان گل محمدی چه تصمیمی برای این موضوع خواهد گرفت.

انگیزه بالای نعمتی در رقابت با امید و امیری

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج