بازگشایی مهد‌های کودک فعلاً منتنفی است
۱۰۰۲۵۹۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
۲۸۶۴ 
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به عدم موافقت ستاد ملی مبارزه با کرونا با بازگشایی مهدهای کودک گفت: بر همین اساس بازگشایی مهدها فعلاً منتفی است و با متخلفانی که اقدام به بازگشایی مهدها کنند، برخورد می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به عدم موافقت ستاد ملی مبارزه با کرونا با بازگشایی مهدهای کودک گفت: بر همین اساس بازگشایی مهدها فعلاً منتفی است و با متخلفانی که اقدام به بازگشایی مهدها کنند، برخورد می‌شود.

حبیب‌الله مسعودی فردی با اشاره به ورود سازمان بهزییستی کشور به مسئله کودک آزاری اینستاگرامی در خراسان رضوی اظهار کرد: کاری که این زن با کودک انجام می‌داد، بسیار مجرمانه بوده اما با توجه به بررسی‌های انجام شده مشخص نشده که فردی که کودک را سیلی می‌زند، مادر کودک باشد.

وی تصریح کرد: بر همین اساس، سازمان بهزیستی با دادگستری و پلیس فتا در خراسان رضوی همکاری داشته و نهایتاً فرد ذکر شده شب گذشته دستگیر شد.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور همچنین در ارتباط با آخرین وضعیت بازگشایی مهدهای کودک در سطح کشور گفت: براساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا هنوز موافقت و مجوزی مبنی بر بازگشایی مهدهای کودک اعلام نشده است که البته سازمان بهزیستی پیشنهاداتی مبنی بر بازگشایی حداقل مهدهای کودک با رعایت ضوابط و پروتکل‌های بهداشتی ارائه کرده است.

فرید گفت: سازمان بهزیستی درخواست داده که برخی از مهدهایی که پدر و مادران آنها شاغل هستند با رعایت نکات بهداشتی باز شوند اما با همین پیشنهاد نیز تا به امروز موافقت نشده است و بازگشایی مهدهای کودک فعلاً منتفی است.

وی با اشاره به اینکه مهدهای کودک، مجاز به بازگشایی مهدها نیستند، گفت: در صورتی که این اتفاق بیفتد، سازمان بهزیستی با آنها برخورد خواهد کرد و خانواده‌ها می‌توانند از طریق شماره 3000012333 و همچنین از طریق بهزیستی استان و شهرستان این موارد را پیگیری کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1399/03/17
بفرمایید
مادرای کارمند بچه ها رو چکار کنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
یعنی شما حاضری بچه تو در معرض کرونا قرار بدی ولی ببری مهد؟؟ خب خودت یه راهی پیدا کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
مادران هم باید تعطیل شوند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
مادرای کارمند باید دور کار باشن . راه دیگه ای نداره بچه رو که نمیشه تنها گذاشت خونه
Russian Federation
11:58 - 1399/03/17
صاحبین مهد کودک با این همه ضرر و هزینه چه کار کنند؟ میدونید چند ماهه از جیبشون دارن کرایه میدن؟چندتا مهد کودک جمع کردند؟
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1399/03/17
شما خرج زندگیمون روبده من مبشینم خونه
با این همه هزینه میشه نشست توخونه
بعد ما که خصوصی هستیم ودورکاری نداریم چه کنیم
دوستان که همیشه جواب برای دادن دارن ودلسوز هستن بفرمایید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج