شور و شوق عجیب برای تعلیق فوتبال ایران!
۱۰۰۲۷۳۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
۱۸۴۷ 
فوتبال ایران تا همین یک سال قبل محل جوش و خروش بود؛ هر بازی تیم ملی کشورمان هیجان انگیز بود و میلیون‌ها بیننده داشت. لیگ با دقت و هیجان فوق‌العاده‌ای برگزار می‌شد و فضای عمومی فوتبال قابل تحسین بود اما امروز چه اتفاقی افتاده؟

خبرورزشی: صعود تیم ملی ایران به جام جهانی، آن هم در آرامش و اقتدار کامل به قدری اهمیت دارد که روحیه ورزشی کل جامعه ایرانی را تلطیف می‌کند.

وقتی فوتبال کشور بر مدار موفقیت قرار می‌گیرد، یک شور و آشتی ملی را در جمع فوتبالی‌ها می‌بینیم. بگذریم از اختلافات درونی و پشت هم اندازی‌های آشکار که در اینجا به یک عادت و مرض لاعلاج تبدیل شده اما عموم مردم چنین نیستند و این گونه نمی‌اندیشند.

فوتبال ایران تا همین یک سال قبل محل جوش و خروش بود؛ هر بازی تیم ملی کشورمان هیجان‌انگیز بود و میلیون‌ها بیننده داشت. لیگ با دقت و هیجان فوق‌العاده‌ای برگزار می‌شد و فضای عمومی فوتبال قابل تحسین بود اما امروز چه اتفاقی افتاده؟

وقتی بوی تعلیق فوتبال ایران به مشام می‌رسد همه از آن استقبال می‌کنند. آن گاه که فیفا برای ما جریمه‌ای در نظر می‌گیرد خیلی‌ها از خدا می‌خواهند زودتر این فوتبال تعطیل شود. وقتی حرف از تعطیلی لیگ به میان می‌آید، موافقان بسیاری می‌گویند در این فوتبال را باید تخته کرد.

انگار اینجا هیچ احدالناسی فوتبال نمی‌خواهد. گویی فوتبال گوشت قربانی است. انگار نه انگار که آفرینش یک شور جمعی و هیجان غیرقابل وصف، همیشه و هنوز کار فوتبال بوده؛ با این همه فوتبال ما را هیچ کس نمی‌خواهد و ما دوست داریم این نعمت را از خود دریغ کنیم!

به جای این که به یاد فوتبال، با خاطرت صعودهای کم دردسر به جام جهانی و هیجان دوباره در رقابت‌های لیگ زندگی کنیم همه با هم، دم از تعطیلی‌اش می‌زنیم.

بر فوتبال ما چه رفته و در این یکسال پرهیاهو و بی‌خاصیت چه گذشته که این طور از تعطیلی این رشته ورزشی استقبال می‌شود؟ این فوتبال ما چرا دیگر خاطرخواه و عاشق ندارد؟

انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1399/03/17
مسئولین ما نه تنها فوتبال رو نمیخوان بلکه هیچ ورزشی رو نمیخوان اونا جوانهای ایران رو خوار و ذلیل و فاسق و معتاد میخوان اومدن که ایران رو نابود کنن مگه یادتون رفته هنوز چند روز از طرحی که به مجلس بردن که تصویب کنن که هیچ ورزشکار ایرانی حق مبارزه با ورزشکاران اسرائیلی رو نداره که با مخالفت مردم و ورزشکاران روبرو شد که اگه موفق میشدن که این طرح رو به تصویب برسونن کل ورزش ایران تعلیق میشد
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1399/03/17
تا وقتی امثال زنوزی در فوتبال این مملکت هستند وضع فوتبال بدتر میشه
پاسخ ها
Araz
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
حالا تو رو کجای دلم بزارم چه ربطی به موضوع داشت سنگ زنوزی هست و سر شما آخرش دق میکنید
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1399/03/17
این تماشاگران میلیونی که میگید کجا بودن ؟ کسی بازی تیم کی‌روش رو نگاه نمی کرد
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1399/03/17
وقتی فوتبال هم دین ه ،بهتر از این نمیشه
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1399/03/17
لنگی بازی فوتبال ایران را نابود کرد. تحویل بگیرید لنگیها
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1399/03/17
چون فسادمدیران فوتبالی ووزارت ورزشیهاتمامی ندارد
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1399/03/17
وقتی فدراسیون محل دلالهاشده وپول ملت بدون درنظر گرفتن هیچ چیزریخت پاش میشه مردم حاضرندفتبال تعطیل بشه
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1399/03/18
عامل بدبختی وفساداین فوتبال آقایان فتح الله زاده. کفاشیان. سلطانی فر. تاج. وساکت. وباشگاه استفراغ میباشد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج