استرلینگ: تنها بیماری در جهان، نژادپرستی است
۱۰۰۳۶۱۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۳
۴۷۷ 
مهاجم انگلیسی منچسترسیتی نژادپرستی را تنها بیماری حال حاضر در جهان دانست.

خبرگزاری ایسنا: مهاجم انگلیسی منچسترسیتی نژادپرستی را تنها بیماری حال حاضر در جهان دانست.

 به نقل از تایمز، رحیم استرلینگ، مهاجم منچسترسیتی که کمپین‌های ضدنژادپرستی زیادی به وجود آورده است، به انتقاد از شرایط حاضر موجود در جهان در قبال نژادپرستی پرداخت.

رحیم استرلینگ با اشاره به نژادپرستی در جهان گفت:‌ ممکن است کمی احمقانه به نظر برسد اما در حال حاضر تنها بیماری در جهان نژادپرستی است که با آن می جنگیم. این مهمترین چیز در حال حاضر است زیرا سال‌ها ادامه دارد. همانند ویروس کرونا، ما می‌خواهیم راه حلی برای متوقف کردن این امر پیدا کنیم.

او در ادامه گفت: این کاری است که همه معترضان انجام می دهند. آنها در تلاشند تا راه حلی پیدا کنند و راهی برای جلوگیری از بی عدالتی کشف کنند. این مردم برای اهداف خود می جنگند. تا زمانی که آنها این کار را با صلح و آرامش انجام دهند، بدون اینکه به کسی آسیب برساند یا شیشه های فروشگاه ها شکسته شوند مانع ندارد. آنها همچنان به اعتراض خود ادامه می دهند. متاسفانه این اتفاق صدها سال ادامه دارد، مردم خسته و آماده تغییر هستند. چیزی بیشتر از صحبت کردن لازم است. ما واقعاً باید تغییراتی ایجاد کنیم و جنبه هایی که نیاز به تغییر دارند را برجسته کنیم.

در آمریکا اعتراضات علیه برخورد شدید پلیس که منجر به کشته شدن جورج فلوید در ۲۵ مه در مینیاپولیس شد برگزار می شود. درک شووین، افسر پلیس، که متعاقباً برکنار شد، با فشاردادن زانو روی گردن این مرد باعث کشته شدن او شد. در نتیجه، فلوید ۴۶ ساله در بخش مراقبت‌های ویژه درگذشت. بعداً در شهرهای ایالات متحده آمریکا اعتراضات همراه سرقت‌ها و اقدامات خرابکاری جنجال آفرین شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج