حمله باشگاه مس سونگون به سرمربی گیتی پسند
۱۰۰۵۵۵۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
۱۴۰۷
باشگاه مس سونگون ورزقان با صدور بیانیه‌ای، اعلام کرد که از حمید بی‌غم، سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان شکایت خواهد کرد.

 روابط عمومی باشگاه مس سونگون: امور حقوقی و بین‌الملل باشگاه مس سونگون ورزقان در پاسخ به مصاحبه حاشیه‌دار حمید بی‌غم سرمربی تیم گیتی‌پسند اصفهان، بیانیه‌ای به‌شرح زیر صادر کرد:

«در مورد مصاحبه مدیرعامل باشگاه مس سونگون درباره خواسته بازیکن، محمدرضا سنگ‌سفیدی لازم به ذکر است که موضوع در پاسخ به سؤال خبرنگار مطرح شده و تمامی صحبت‌های ایشان مستند می‌باشد. صدور رأی برای پرونده وی در کمیته تعیین وضعیت و استیناف بدون هیچ‌گونه بررسی و رسیدگی به ضمایم پرونده صورت گرفته بود که با اعتراض باشگاه، در مرحله تجدیدنظرخواهی مجدد قرار گرفته است.

بدیهی است که حفظ شأن بازیکنان ملی‌پوش برای باشگاه مس سونگون اهمیت بالایی دارد، ولی زمانی که بازیکنی علی‌رغم قوانین و قراردادهای فی ما بین رفتار یا مصاحبه می‌کند و شأن باشگاه متبوع خود را نگه نمی‌دارد، دیگر جایی برای گلایه باقی نیست.

 

درباره اظهارات عجیب حمید بی‌غم در مورد مدیرعامل باشگاه مس سونگون نیز شکایت باشگاه، فردا (دوشنبه) به کمیته‌های انضباطی و اخلاق فدراسیون ارجاع داده خواهد شد. لازم به یادآوری است که ایشان با این سخنان سخیفانه، شرکت وزینی چون شرکت ملی صنایع مس ایران را زیر سؤال برده است که انتخاب مدیران مجموعه‌های تابعه آن با نهایت دقت و شایسته‌سالاری صورت می‌پذیرد. حامد نجفی فقط نزدیک به پنج سال است در سمت عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال کشور که خود ایشان در مصاحبه به آن اشاره کرده است، به فوتسال کشور خدمت می‌کند و سوابق مدیریتی و ورزشی وی بر همگان آشکار است. بدیهی است که حمید بی‌غم باید به‌زودی در مراجع ذی‌صلاح، ادعای استفاده مدیرعامل باشگاه مس سونگون از رانت پدر در کسب موقعیت مدیریتی را ثابت نموده و پاسخگوی نشر اکاذیب خود باشد.

با توجه به اینکه این اظهارات برای دومین بار پس از جدایی حمید بی‌غم از تیم مس سونگون توسط ایشان مطرح می‌شود، تأکید می‌گردد تمامی مسائل و مستندات مربوط به جام باشگاه‌های آسیا 2018 اندونزی که زمینه‌ساز جدایی برخی از اعضای تیم مس سونگون ورزقان از جمله سرمربی این تیم شد، به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارائه می‌شود. گویا ایشان سکوت دو ساله باشگاه مس سونگون ورزقان درباره موضوع را حمل بر فراموشی نهاده و قصد بازی در نقش آقای اخلاق را برای جامعه فوتسال کرده است».

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج