دستورات روحانی به مدیرعامل تامین اجتماعی
۱۰۰۶۶۴۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۳
۱۳۵۱۳
حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در پی گزارش مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در خصوص تسریع و برنامه ریزی برای موارد مهمی چون الکترونیکی کردن خدمات این سازمان در راستای تحقق دولت الکترونیک و ضرورت خروج این سازمان از بنگاه داری تاکید کرد.

پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری: حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در پی گزارش مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در خصوص تسریع و برنامه ریزی برای موارد مهمی چون الکترونیکی کردن خدمات این سازمان در راستای تحقق دولت الکترونیک و ضرورت خروج این سازمان از بنگاه داری تاکید کرد.

رئیس جمهور ضمن تاکید بر ضرورت خروج سازمان تامین اجتماعی از بنگاه داری، تاکید کرد منابع حاصل از عرضه سهام که در جهت خروج از بنگاه داری عرضه می‌شود، به عنوان ذخایر و سرمایه بین نسلی سازمان و متعلق به جامعه کارگری و بازنشستگان صیانت شود و منابع حاصله می‌بایست صرف خرید سهام در شرکت‌های برتر و سودآور با رعایت عدم بنگاه داری گردد.

دستورات روحانی به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی

روحانی در ادامه از روند خدمت رسانی به بازنشستگان و استفاده کنندگان از خدمات اجتماعی و همچنین با اشاره به جلسه هفته جاری با دستگاه‌ها در خصوص توسعه و یکپارچه سازی در خدمات الکترونیک دولت، بر استمرار پرداخت کارکرد به موقع مراکز درمانی تابع وزارت بهداشت وغیر تابعه این وزارتخانه تاکید کرد.

رئیس جمهور با ابراز رضایت از روند تحقق این موضوع و ارتقای اعتبار دفترچه‌های درمانی، تاکید کرد که به هیچ وجه نباید روند پرداخت هزینه‌های درمان بیمه شدگان به مراکز درمانی به تعویق بیفتد و ضروری است که این حق بیمه‌ها به موقع پرداخت شود.

رئیس جمهور با تقدیر از تلاش‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی در پرداخت بدهی وزارت بهداشت، به موضوع بخشی از گزارش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی درباره موضوع نسخه نویسی الکترونیک و پرونده سلامت الکترونیک اشاره و اظهار کرد: با توجه به مصوبه جلسه اخیر دولت الکترونیک و جهش تولید، نسخه نویسی الکترونیک و پرونده سلامت الکترونیک باید تا 6 ماه آینده عملیاتی شود و با توجه به این مصوبه، دفترچه‌های تامین اجتماعی جمع آوری و نسخه الکترونیکی آن جایگزین گردد.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:21
Iran, Islamic Republic of
07:18 - 1399/03/29
.... دستورات روحانی.به مدیر عامل سازمان .تامین اجتماعی.. به چگونگی خوشبخت کردن بازنشستگان.آن سازمان عریض و طویل.!!
پاسخ ها
۰۹۰۰۸۰۰۹
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۹
حسن اصلا در مورد بازنشستگان صحبت نکن
این آب باریک هم قطع خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
07:22 - 1399/03/29
ايكاش رئيس جمهور قدري هم به فكر صاحبان اصلي سازمان تامين اجتماعي مي بود و اينقدر از نگاه بالا به منابع يتيم مانده ثروت سازمان چشم نميدوخت و سازمان را حياط خلوت خود نمي پنداشتند
Iran, Islamic Republic of
07:48 - 1399/03/29
یعنی جناب روحانی از مشکلات معیشتی 3 میلیون و سیصد هزار بازنشسته تامین اجتماعی و اعتراضات آنها و تبعیض و بی عدالتی بین بازنشسته های کشوری و لشکری و تامین اجتماعی بی اطلاع است ، احتمالا زمانی که از روی جسدهای بازنشستگان تامین اجتماعی رد شوند خواهند فهمید .
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1399/03/29
اقای روحانی از اقای سالاری بخواهید چرا از سال 87تا به امروز قانون همسان سازی حقوق بازنشتگان تامین اجتماعی را اجرا نکرده اید واز صندوق این سازمان به کسری بوجه دولت وام بلا عوض می دهید این حق 3/5میلیون بازنشسته است نباید برای حفظ پست ومقام ملیجک دربار باشی واز حقوق بحق بازنشستگان بی خبر باشی وبا جان کندن بازنشستگان برای خود امتیاز جمع کنی
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1399/03/29
تامین‌اشتباهی‌یه‌گدا‌خونه‌‌برای‌حقوق‌بگیرنش
بازکرده‌‌چندین‌سال‌هم‌هست‌که‌بهربهانه‌ای
مورد‌دستبرد‌دولت‌قرار‌می‌گیرد‌به‌بهانه‌قرض
غیرقابل‌برگشت‌‌لااقل‌حق‌بازنشستگان‌را
نخورید‌.پول‌همسانسازی‌‌انقدرها‌هم‌سخت‌
نیست‌.
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1399/03/29
راست میگه دستور دادن بیشتر مردم را بچاپین!!! جطوری؟؟؟ 3 ماه حق بیمه را برای بار دوم ازمون میگرن و میگن دستور داریم بعلت کسری بودجه تا میتونین مردم را بچاپین (شعبه 29 تامین اشتباهی)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج