نماینده شازند: مردم زیرچرخ گرانی له شده‌اند
۱۰۰۸۵۹۱
۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
۳۹۵۹
نماینده مردم شازند در مجلس گفت: مردم زیر چرخ گرانی له شده اند و برخی از آنان حتی نان خالی هم ندارند بخورند.

خبرگزاری مهر: نماینده مردم شازند در مجلس گفت: مردم زیر چرخ گرانی له شده اند و برخی از آنان حتی نان خالی هم ندارند بخورند.

محمود احمدی بیغش در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت: آقای رئیس جمهور آیا باز هم برجام را افتخار می دانید و معتقدید که تکیه بر توان داخلی بی معناست؟ متأسفانه دولت و دستگاه های دیپلماسی عزت مردم را به خوبی درک نمی کنند و باید بدانند که وادادگی دیگر کافی است.

وی خطاب به روحانی گفت: آقای روحانی! رفتار شما مانند دوران انتخابات است در حالی که انتخاباتی وجود ندارد و شما مردم را هشت سال سر کار گذاشتید.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقای رئیس جمهور خوب است که از مردم حیا کنیم چرا که این مردم ما را انتخاب کردند که با عزت زندگی کنند و عزت حق آنان است و بهتر است به درد مردم برسید.

احمدی بیغش با انتقاد از بازار مسکن، گفت: مردم زیر چرخ گرانی له شده اند و متأسفانه دستگاه های نظارتی و تعزیرات به این موضوع ورود نمی کند.

وی گفت: قیمت ارز به ۲۰ هزار تومان رسیده است و رئیس بانک مرکزی حرف درمانی می کند. مردم زیر چرخ گرانی له شده اند و برخی از آنان حتی نان خالی هم ندارند. این در حالی است که آقای رئیس جمهور به فکر ساخت و ساز در شمیرانات است و این موضوع براساس اظهاراتی است که همفکران رئیس جمهور مطرح کرده اند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:74
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1399/04/04
جناب نماینده وضع مسکن در ایران قابل حل است شما نماینده های مجلس قانونی را تصویب کنی که به هر جوان ایرانی که سن رای دادن رسیده است یک قواره زمین رایگان داده شود آن وقت بسیاری از مشکلات افراد بی خانه درست می شود
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1399/04/06
چهل ساله
البته تو از مردم نیستی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج