توئیتر یک پیام دیگر ترامپ را پنهان کرد
۱۰۰۸۷۰۵
۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۲
۲۷۶۳
شبکه اجتماعی توئیتر یک پیام دیگر رئیس‌جمهور آمریکا را به دلیل نقض قوانین خود پنهان کرد.

خبرگزاری فارس: توئیتر یک پیام دیگر «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا را به دلیل نقض قوانین این شبکه اجتماعی پنهان کرد.

ترامپ در توئیتی که شرکت توئیتر آن را از دید مخاطبان پنهان کرده معترضان در شهر واشنگتن را به استفاده از «زور جدی» تهدید کرده است.

ترامپ ساعاتی قبل‌تر در توئیتر نوشت: «تا وقتی که من رئیس‌جمهور آمریکا هستم هرگز منطقه‌ای به نام "منطقه خودمختار" در آمریکا تشکیل نخواهد شد. اگر آنها برای چنین کاری تلاش کنند با زور جدی در برابرشان می‌ایستیم.»

شرکت توئیتر گفته که این پیام ترامپ را به دلیل آنکه در آن علیه یک گروه مشخص تهدید مطرح شده پنهان کرده است.

توئیتر این برچسب را تابستان سال گذشته ابداع کرده، اما تا به حال دو بار از آن برای پنهان کردن پیام‌های ترامپ استفاده کرده است.

توئیتر با وجود این نوشته که توئیت ترامپ را حذف نکرده زیرا در دسترس بودن آن را در راستای منفعت عمومی می‌داند.

چند هفته پیش رسانه‌های آمریکا گزارش دادند که معترضان در آمریکا بخش‌هایی از شهر «سیاتل» در ایالت واشنگتن را به تصرف درآورده‌ و آن را منطقه خودمختار اعلام کرده‌اند.

بعد از آن، ترامپ در صفحه توئیتر خود با بیان اینکه آنارشیست‌ها سیاتل را تصرف کردند، تهدید کرد: «همین حالا شهرتان را پس بگیرید. اگر این کار را انجام ندهید من این کار را می‌کنم».

او همچنین تهدید کرد در صورتی که اشغال منطقه «کپیتال هیل» در شهر سیاتل ادامه پیدا کند، از نیروهای گارد ملی برای آزاد کردن این منطقه استفاده خواهد کرد.

شهرهای بزرگ آمریکا پس از انتشار ویدئویی که قتل «جورج فلوید» شهروند سیاه‌پوست آمریکایی در اثر رفتار خشونت‌آمیز یک افسر پلیس سفیدپوست را نشان می‌داد، به صحنه یکپارچه اعتراض تبدیل شده‌اند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج