اطلاعیه باشگاه فولاد در آستانه بازی با استقلال
۱۰۰۸۸۹۶
۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
۲۲۵۵ 
روابط‌ عمومی باشگاه فولاد خوزستان اطلاعیه‌ای در خصوص دیدار برابر تیم استقلال تهران صادر کرد.

خبرگزاری مهر: روابط‌ عمومی باشگاه فولاد خوزستان اطلاعیه‌ای در خصوص دیدار برابر تیم استقلال تهران صادر کرد. به نقل از سایت باشگاه فولادخوزستان، در اطلاعیه مربوط به میزبانی این تیم در بازی امشب چهارشنبه مقابل استقلال تهران آمده است:

پس از سکوت چهارماهه، امروز در ورزشگاه شهدای فولاد سوت آغاز دوباره رقابت های لیگ‌برتر نوزدهم به صدا در خواهد آمد و ما مفتخریم که نخستین دیدار لیگ برتر را پس از شیوع ویروس کرونا و با شرایطی جدید میزبان هستیم.
تمام تلاش مجموعه فولاد خوزستان طی این مدت بر این امر معطوف بود که همراه با آماده سازی تیم، ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان را نیز جهت برگزاری ایمن مسابقات به وسایل مربوط به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تجهیز کرده تا بهترین میزبانی را در شرایط جدید انجام دهیم و از این حیث نیز بتوانیم الگوی مناسبی برای دیگر باشگاه ها در میربانی مسابقات لیگ برتر باشیم.

هرچند که در مسابقات پیش‌رو جای خالی هواداران پرشور فولاد بر روی سکوها ورزشگاه به شدت احساس خواهد شد اما مطمئنا فولادمردان دیار کارون شما و تشویق‌هایتان را در طول ٩٠ دقیقه تلاششان به یاد خواهند آورد و حمایت های شما را در قلبشان احساس می کنند.

هواداران فولاد مطمئن باشند که تمام تلاش کادر فنی، بازیکنان و مجموعه مدیریتی و کادر اجرایی باشگاه فولاد خوزستان این است تا با ارائه یک بازی زیبا، خوشحالی و شادمانی را به آنها و تمام مردم خوزستان هدیه دهند.

همانگونه که اطلاع دارید؛ طبق اعلام مسئولان برگزاری مسابقات دیدارهای لیگ‌برتر به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. لذا از کلیه هواداران عزیز که همیشه کمال همکاری را با باشگاه خود داشته‌اند، درخواست داریم تا تجمعی در محل ورزشگاه نداشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال فولاد خوزستان ساعت ۲۱ امشب دیدار معوقه هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال را مقابل استقلال تهران در ورزشگاه شهدای فولاد بازی می کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج