مورینیو درگیری با بازیکن خودی را تکذیب کرد
۱۰۰۹۰۲۱
۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵
۳۲۴
سرمربی تاتنهام هرگونه درگیری با اندومبله بازیکن خط میانی خود را تکذیب کرد.

خبرگزاری ایسنا: تانگای اندومبله بازیکن خط میانی تاتنهام در هر دو دیدار اخیر این تیم جایی در ترکیب تیمش نداشته است و شایعاتی مبنی بر اختلاف او با ژوزه مورینیو سرمربی تیم لندنی شنیده شده است که البته آقای خاص این شایعات را رد کرد.

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: برخی ممکن است فکر کنند که باید از هر ۵ تعویض استفاده کرد و همه بازیکنان را به زمین فرستاد. برخی ممکن است فکر کنند که شما باید از هر پنج تغییر استفاده کنید تا همه راضی باشند. لازم نیست این کار را انجام دهید. شما این شانس را دارید که این کار را انجام ندهید. من احساس می کردم تیم خوب است. هیچ وقت باور نمی‌کردم ۲-۰ نتیجه ای کاملاً بی خطر باشد زیرا آنها تلاش زیادی کردند و اگر گل می زدند شرایط برای ما خیلی سخت می شد و در دقایق پایانی انگیزه آنها برای گل تساوی بیشتر می‌شد. بنابراین تصمیم گرفتم که تیم را حفظ کنم. تیم پایدار بود و سه تغییر کافی بود.

او در بخش دیگری از صحبت های خود نیز گفت:‌ بعضی اوقات از بازیکنانم عذرخواهی می کنم که انتخاب اول من نیستند زیرا احساس می کنم کار آنها در تمرین مستحق این هستند که در زمین بازی باشند ولی من تصمیم گرفتم در این دو دیدار اندومبله به میدان نرود و این تنها یک تصمیم تاکتیکی بوده است و موضوع دیگری مطرح نیست.

اندومبله در تابستان با ۵۵ میلیون پوند از لیون به شمال لندن نقل مکان کرد ، اما فقط ۱۷ بازی برای تیم انجام داده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج