حکم حبس و شلاقِ کارگران آذرآب تکذیب شد
۱۰۰۹۰۹۶
۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۷
۳۳۹۳
رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: حتی یک روزحبس و یک ریال جزای نقدی اجرایی در پرونده کارگران آذرآب صادر نشده است.

ایرنا: رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: حتی یک روزحبس و یک ریال جزای نقدی اجرایی در پرونده کارگران آذرآب صادر نشده است.

حجت الاسلام « عبدالمهدی موسوی» چهارشنبه شب در خصوص انتشار برخی خبرها در رسانه‌ها مبنی بر حکم اجرایی برای ۴۲ کارگر شرکت آذرآب اراک افزود: تا این لحظه حتی یک روز حبس و یک ریال جزای نقدی اجرایی در پرونده کارگران آذرآب اراک صادر نشده و خبری که در فضای مجازی منتشر شده، کذب است.

وی اعلام کرد: اخبار موثق بدون شک از مجاری رسانه‌های رسمی و منابع معتبر خبری به اطلاع عموم خواهد رسید.

حجت‌الاسلام موسوی در خصوص اتهام یکی از مدیران استان مرکزی نیز افزود: سوالاتی از سوی دستگاه‌های امنیتی و قضایی استان مرکزی نسبت به فعالیت و عملکرد شرکت شهرک‌های این استان طرح شده که مدیرعامل این نهاد برای پاسخ به برخی سوالات به دستگاه قضایی دعوت شد.

وی ادامه داد: تا این لحظه هیچ اتهامی از سوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی اثبات نشده و نتیجه تحقیقات این مهم ظرف سه یا چهار روز آینده اطلاع‌رسانی می‌شود.
رئیس کل دادگستری استان مرکزی اضافه کرد: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی این استان ممکن است ظرف چند روز آینده به محل کار خود بازگردد و از این رو شایعه‌پراکنی و انعکاس اخبار نادرست، اخلاقی نبوده و انتظار می‌رود رسانه ها و افکار عمومی نسبت به این مهم توجه ویژه داشته باشند.
حجت‌الاسلام موسوی اظهار داشت: دستگاه قضایی به عنوان مدعی‌العموم می‌تواند نحوه فعالیت مدیران دستگاه‌های اجرایی را مورد ارزیابی قرار دهد، بنابراین احضار یا دعوت افراد به دستگاه قضایی به معنای اتهام و یا ارتکاب قطعی جرم نیست و نیاز به تکمیل تحقیقات دارد.
۳۸ شهرک و ناحیه صنعتی در استان مرکزی فعالیت می‌کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج