مهم‌ترین واکسن احتمالی کرونا اعلام شد
۱۰۰۹۶۲۵
۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴
۲۱۷۳۱ 
سازمان بهداشت جهانی امروز(جمعه) اعلام کرد: واکسنی که شرکت «استرازینیکا» ضد ویروس کرونا در حال ساخت آن است، به احتمال زیاد پیشروترین و پیشرفته ترین واکسن در جهان محسوب می شود.

شفقنا : سازمان بهداشت جهانی امروز(جمعه) اعلام کرد: واکسنی که شرکت «استرازینیکا» ضد ویروس کرونا در حال ساخت آن است، به احتمال زیاد پیشروترین و پیشرفته ترین واکسن در جهان محسوب می شود.

به نقل از آرتی عربی، دانشمند ارشد این سازمان با اشاره به اینکه واکسن شرکت «مدرنا» هم از گزینه های احتمالی است، افزود: این واکسن با مرحله پیشرفتی که واکسن شرکت استروزینیکا به آن دست یافته، فاصله زیادی ندارد.

وی افزود: سازمان بهداشت جهانی هم اکنون در حال مذاکره با شماری از شرکت های داروسازی چینی درباره واکسن های احتمالی کووید ۱۹ است.

پیش از این «روبرتو اسپرانزا» وزیر بهداشت ایتالیا گفته بود که ایتالیا، آلمان و هلند قراردادی را با شرکت استرازینیکا برای تولید واکنسی موفقیت آمیز ضد ویروس کرونا امضا کرده اند.

او همچنین اظهار داشت که این واکسن به لطف مطالعاتی که دانشگاه آکسفورد انجام داده، تولید شده است و تولید آن با مشارکت طرف ایتالیایی انجام خواهد شد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:22
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج