سوءظن مرگ‌بار به ‌خاطر غذا‌ پختن!
۱۰۱۰۴۸۰
۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۱
۱۳۵۵۸ 
پسردایی‌ام در بومهن کار می‌کرد و من برای اینکه تنها بود، هر روز برایش غذا درست می‌کردم. ما از بچگی با هم بزرگ شده بودیم و رابطه خوبی داشتیم. شوهرم از این قضیه عصبانی شد و گفت دیگر نمی‌خواهد من برای پسردایی‌ام غذا درست کنم. روز حادثه وقتی پسردایی‌ام به خانه آمد، برای او ناهار آماده نکرده بودم.

شرق: شک مرد به همسرش به خاطر غذا‌پختن برای پسردایی‌اش منجر به درگیری خونینی شد که در آن مرد جوان به قتل رسید و پسردایی همسرش راهی زندان شد.

این قتل دو سال قبل اتفاق افتاد. مأموران پلیس با تماس شهروندان در جریان مرگ مرد جوانی قرار گرفتند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود. با انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات در این زمینه آغاز شد.

همسر مقتول گفت: پسردایی‌ام در بومهن کار می‌کرد و من برای اینکه تنها بود، هر روز برایش غذا درست می‌کردم. ما از بچگی با هم بزرگ شده بودیم و رابطه خوبی داشتیم. شوهرم از این قضیه عصبانی شد و گفت دیگر نمی‌خواهد من برای پسردایی‌ام غذا درست کنم. روز حادثه وقتی پسردایی‌ام به خانه آمد، برای او ناهار آماده نکرده بودم.

شوهرم به او پرخاشگری کرد و گفت حق ندارد دیگر به خانه ما بیاید و حرف‌های نامربوطی به او زد. آن‌ها با هم درگیر شدند و پسردایی‌ام با چاقو او را زد. پرونده بعد از تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه ۶ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. متهم روز گذشته در شعبه ۶ حاضر شد.

با توجه به اینکه دو نفر از اولیای‌دم رضایت داده بودند و معاون‌اول قوه قضائیه به جای دو نفر دیگر که در دسترس نبودند، درخواست دیه کرده بود، متهم در جایگاه قرار گرفت. او گفت: من اتهام را قبول دارم. دخترعمه‌ام خیلی با من مهربان بود و شوهرش به‌همین‌دلیل ناراحت شد و به من بد‌و‌بیراه گفت. من هم اشتباه کردم و قبول دارم کار زشتی کرده‌ام.

همسر و فرزندان مقتول با درخواست مادرم، من را بخشیدند؛ اما پدرومادرش در دسترس نبودند تا از آن‌ها هم رضایت بگیریم. من درخواست بخشش دارم. اشتباه از من بود و نباید با دختر‌عمه‌ام خیلی صمیمی می‌شدم و از او درخواست می‌کردم برایم غذا درست کند. با پایان جلسه دادگاه قضات برای تصمیم‌گیری در‌این‌باره وارد شور شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:18
Iran, Islamic Republic of
02:37 - 1399/04/09
تابلو بود، که مقتول بیچاره حق داشته. خودش داره از صمیمیت بیش از حد با دختر عمه اش میگه!
Iran, Islamic Republic of
02:44 - 1399/04/09
مگه میشه به همین راحتی زن و فرزند مقتول رضایت بدن مگر اینکه پشت پرده یک قضایایی باشه که همسر راضی به مرگ شوهرش بوده،قانون باید تحقیقات بیشتری بکنه که خون یک بیگناه با توطئه خانوادگی پامال نشه،زنهای امروزی والله واسه شوهرشون غذا درست نمیکنن تا اینکه واسه پسر دایی غذا درست کنن،وانگهی این زن که قبلش با شوهرش سر همین موضوع بحثشون شده بودش میتونست به پسردایی زنگ بزنه و قضیه رو بگه و بهش بگه که نیاد خونه تا این اتفاق نمیوفتاد مگر اینکه زن از خداش بوده این اتفاق بیوفته
Iran, Islamic Republic of
02:52 - 1399/04/09
قشنگ معلومه حرف گذاشتن تو دهن پسره
United Kingdom
02:58 - 1399/04/09
مهربانی خیلی هم خوبه
Iran, Islamic Republic of
03:27 - 1399/04/09
باور کنید همه ی مصیبت ها از زنان نفهم است.ز
زنه باید برای پسر دایی خودش حد و حدود میگذاشت.و به حساسیت شوهرش احترام میذاشت
Germany
05:36 - 1399/04/09
تعدادی از زوجین بعد از تاهل هنوز مفهوم کاملی از ازدواج ووفاداری به همسر وکاهش ارتباط با دوستان واقوام در ذهنشان شکل نگرفته واین زمینه های سوظن را افزایش داده وموجب سست شدن بنیاد خانواده ها می گردد.
United States
05:49 - 1399/04/09
کاش یکی بود واسه من غذا درست میکرد،بس که تخم مرغ آبپز خوردم شبیه تخم مرغ شدم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
یاد بگیر خودت درست کن
بجای آماده خوری
Iran, Islamic Republic of
07:40 - 1399/04/09
قبول داری کار زشتی کردی؟!!!!!! من خودم دوره دانشجویی همش خونۀ پسر داییم بودم و خانوادگی به من لطف داشتند، الهی که سلامت باشند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
مادر من هم این کار را انجام می داد همیشه گوشت وقسمت خوب غذا را جدا میکرد طوری داستان برای پدرم می‌ساخت که انگار پول غذا را طرف داده و بقیه غذای مونده مجانی برای خانواده مونده
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1399/04/09
بنظر من عصبانیت مقتول منطقی بوده
ولی بیش از حد نمیشه قضاوت کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
این دوره زمونه زنها باهمه خوبندالاشوهر اینم شاید.....
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1399/04/09
مقصر زن هست چه لزومی داره بیش از حد با پسر دایی اش صمیمت بگیره خب هر شوهری باشه بدبین میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
موافقم، زنه اشتباه کرده و مقصر بوده
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1399/04/09
همیشه پای یک زن درمیان هست
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1399/04/10
جناب پسر دایی شما اشتباهت صمیمیت با دختر عمه ات نیست وقاحت و تقاضای غذا اونهم هر روز از زنی بدون رضایت شوهرش بود!!!! اونهم در این حد از وقاحت که وقتی هم مرحوم بهت اعتراض کرد بجای اینکه مثل سایر مردم سرتو بندازی پایین و بری بیرون باهاش گردن کلفتی کردی و کشتیش!!! از نظر شما مردم اختیار زندگی و زنشون رو هم ندارند!!!!! حقت حداقل اعدامه چون امثال تو برای جامعه مضر و خطرناک هستین.
Iran, Islamic Republic of
20:47 - 1399/04/10
قضیه خیلی بو داره که چی زنه حسابی هر روز غذا درست کنه بده یارو کوفت کنه ، لابد یه چیزی بهت میماسیده. وگرنه الان خانمها یاا دوست دارن یکی واسشون غذا درست کنه یا بخرن یا برن مهمونی ،تو یه جانی بودی با اون پسر داییت خدا لعنتتون کنه
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1399/04/11
بدبختا زدن کشتن و خونش هم پایمال شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج