اکبرپور: غرور، بلای جان استقلال شده است
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۱۱۲۷۵
۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴
۱۴۶۷
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد از بازیکنان این تیم،گفت: آنچه امروز استقلال را به چالش کشیده و باعث می‌شود آنها کمتر نتیجه بگیرند، غرور کاذبی است که در اعضای تیم دیده می‌شود.

خبرگزاری مهر: علیرضا اکبرپور اظهار داشت: شرایط استقلال نسبت به پیش از کرونا خیلی تغییر کرده است و مشخص نیست در این مدت سر تیم چه بلایی آمده است. آنچه من در زمین مسابقه می‌بینم این است که این بازیکنان نه توان بدنی کافی دارند و نه انگیزه‌های لازم در آنها وجود دارد. شاید یکی از دلایل آن نا امید شدن از رسیدن به عنوان قهرمانی باشد.

وی بیان کرد: از کاپیتان تیم، وریا غفوری باشد از شرایط آرمانی دور است تا دیگر بازیکنان. من از بازی وریا مقابل سایپا و فولاد تعجب کردم. او که همیشه رو به جلو و یکی از ستون‌های تیم در حملات است، در این بازی‌ها بیشتر حرکاتش در پاس‌های رو به عقب خلاصه می‌شد. در آخرین بازی که به اعتقاد من استقلالی‌ها کاملاً مطابق میل سایپا بازی کردند.

پیشکسوت آبی‌ها تاکید کرد: بازی مالکانه به حفظ توپ در زمین حریف اطلاق می‌شود که منجر به حمله و ایجاد موقعیت گل باشد نه پاسکاری در زمین خودی. بچه‌های ما مقابل سایپا و فولاد تنوع در حرکات تهاجمی نداشتند و حفظ توپ آنها به نوعی اتلاف وقت در جریان بازی بود که این اتفاق بیشتر به سود سایپا بود.

اکبرپور تصریح کرد: استقلال تیم بزرگی است و باید بزرگی‌اش را در زمین نشان دهد. حتی اگر این تیم قهرمان هم نشود مهم این است که تا آخرین لحظه تلاش کند. باید بازی‌های تماشاگر پسند ارائه دهد و در این صورت هواداران هم راضی می‌شوند چون آنها بهترین افرادی هستند که فوتبال را می‌فهمند.

وی افزود: استراماچونی باتجربه بود و از بازیکنان شناخت خوبی داشت و با چند تغییر پست و تغییر در شرح وظایف بازیکنان باعث شد تا آنها به بیشترین بازدهی ممکن برسند. متأسفانه مشکلاتی پیش آمد که او از استقلال برود و در یک مقطع تیم ما آنقدر مشکل داشت که ماه‌ها نه مربی داشت، نه مدیرعامل و حتی سرپرستی هم به صورت ثابت برای نشستن روی نیمکت نداشتیم. این را اضافه کنید به اشتباهات داوری که عمدتاً به ضرر ما بود. سرازیر شدن سیل مشکلات در یک مقطع چند ماهه باعث شد تا تیم ما که به صدر رسیده بود دچار افت شود و حالا با یک چالش بزرگ مواجه باشد.

مهاجم پیشین استقلالی‌ها با اشاره به برخی رفتارها در این تیم گفت: با این که تیم نه خوب بازی می‌کند و نه خوب نتیجه می‌گیرد، اما متأسفانه اعضای تیم دچار غرور آن هم از نوع کاذبش هستند. رفتارهایی را می بینم که اصلاً در شأن عضو باشگاه استقلال نیست. بازیکنانی را می‌بینم که در زمین سینه را جلو می‌دهند و کَت های شأن را باز می‌کنند و به همه چیز از بالا به پایین نگاه می‌کنند. این رفتارها و این غرور کاذب امروز بلای جان استقلال شده است.

سرمربی یکی از تیم‌های پایه استقلال گفت: به این آقایان یادآوری می‌کنم پیراهنی که امروز بر تن شماست و نه قدر آن را می‌دانید و نه شأن آن را حفظ می‌کنید، بر تن بزرگانی بوده که حتی بعد از مرگشان هم سایه آنها بر سر امثال شما سنگینی می‌کند. آقایان این پیراهن بر تن امثال پورحیدری، حجازی، مظلومی، احدی، جان‌ملکی و خیلی‌های دیگر رفته و عرق‌های زیادی ریخته شده تا امروز هواداران به آن افتخار کنند.

وی بیان داشت: آقایانی که امروز با غرور راه می‌روید، به کارنامه خودتان نگاه کنید و از خود سوال کنید که چند بار قهرمان شدید که اینطور مغرور هستید؟ اول یکی دو بار قهرمان شوید بعد به همه از بالا به پایین نگاه کنید.

اکبرپور گفت: حال ما پیشکسوتان و هواداران خوب نیست و در کوچه و خیابان به خاطر این نتایج شرمنده هستیم. مردم ما را می‌بینند و سوال می‌کنند. هواداران نگرانند و هواداران رقیب کری می‌خوانند. هرچند پرسپولیسی‌ها برای من نمی‌توانند کری بخوانند چون پاسخ آنها را می‌دهم.

پیشکسوت استقلال گفت: هر وقت یکی از هواداران رقیب برای من کری بخواند در پاسخ می‌گویم زمانی که خودم بازی می‌کردم به شما گل می‌زدم و هیچ وقت در دوران بازیگری ما تیم شما حریف ما نشد.

کارشناس فوتبال تصریح کرد: همانطور که در یک موفقیت تمام مجموعه دخیل هستند، در ناکامی‌ها هم همه اعضای یک مجموعه سهیم هستند. اما این سهم‌ها به اندازه مسئولیت‌ها است و با یکدیگر متفاوت است. امروز هم که حال استقلال خوب نیست همه اعضای باشگاه از مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره و سرمربی گرفته تا بازیکن و دیگر اعضای تیم موظفند بر تلاش‌های خود اضافه کنند، نقص‌های شأن را برطرف کرده و نقاط ضعف را به نقطه قوت‌های جدید بدل کنند. تا چنین اتفاقی نیفتد و همدلی در مجموعه باشگاه ایجاد نشود، اتفاق خاصی در این استقلال نخواهد افتاد.

اکبرپور در خصوص شرایط پیش روی تیم در جام حذفی و آسیا گفت: با این روند و این شرایط، اتفاق خاصی نخواهد افتاد و همانطور که گفتم اگر خواهان موفقیت در این دو رویداد هستیم باید خیلی چیزها در این مجموعه تغییر پیدا کند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:51 - 1399/04/11
اول غرور واز خودت دور کن بعد بیا بقیه رو نصیحت کن والا
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1399/04/11
مثلا چ غروری داره تیوپ به چی مینازن قهرمانی ها مثلا به چ غرور گرفتن
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1399/04/11
مثلا چ غروری داره تیوپ به چی مینازن قهرمانی ها مثلا به چ غرور گرفتن
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1399/04/11
نه اینطور نیست.تیم بزرگ مربی کاربلد میخواد.نه مربی ما که هروقت باخت سینه سپرمیکنه.باداوروکمک وداورچهارم درگیر میشه.این به داخل زمین منتقل میشه ونتیجه این میشود.بعدتوفضای مجازی ازخجالت داور ومربی حریف درمیاد.نه فرهاداین شیوه مربی گری غلط است.اصلا به نظر شما دنبال کار اقتصادی بروی خیلی بهتراست.نکونام چه گناهی کرد جزاینکه تورا شکست داد؟
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1399/04/11
من یک پرسپولیسیم‌ ولی از اینکه می بینم تیم حریفم ضعیف می شود ناراحتم هیچوقت خواهان ضعف این تیم بزرگ نیستم به نظر منهم جناب اکبر پور درست می گویند تیم دچار غرور بیحد شده و از قبل خودش را برنده می داند
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1399/04/11
غرور چی؟ غرور فاصله از صدر جدول ، غرور مساوی دعوا بزن زیر توپ یا توهین به داور ودیگران.
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1399/04/11
هه هه کدوووووم غرور دادا غرور شیشمی
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1399/04/11
آقای اکبرپور غرور برای چی؟؟ مگر استقلال تو این چند سال چه جایگاهی داشته است که الان از جایگاهش ناراضی باشد یا به قول شما مغرور شده باشد. یک تیم معمولی در حد پنجم یا ششم.
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1399/04/11
آخه تودرحدی نیستی با توکوری بخونیم یادت رفته عین بچه ها میزدی زیر گریه الانم ترس همینو داریم
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1399/04/11
آخه یادت رفته اون سه هیچ یا لگم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
انجمن پرستاری ایران_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
انجمن پرستاری ایران_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
انجمن پرستاری ایران_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
انجمن پرستاری ایران_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر