کنعانی: همه پرسپولیس را قهرمان می‌شناسند
۱۰۱۳۰۱۶
۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
۱۵۸۶
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه پرسپولیس را قهرمان می‌شناسند، اما برای پوکر باید بازی به بازی جلو برویم.

خبرورزشی: محمدحسین کنعانی‌زادگان درباره برتری تیم پرسپولیس مقابل شاهین در هفته بیست و سوم لیگ برتر، اظهار داشت: باید خدا را شکر کنم شرایط تیم به شکلی جلو می‌رود که تمام بچه‌ها و کادر فنی، جدا از مسائل مالی تنها برای پوکر قهرمانی زحمت می‌کشند.

وی افزود: هر چه داریم برای هواداران می‌گذاریم. مقابل شاهین هم بازی خوب و جانداری انجام دادیم. شاید بازیکنان‌مان با اخراج کمال کامیابی‌نیا تا حدی عصبی شده بودند، اما در نیمه دوم خیلی محکم‌تر وقوی‌تر وارد زمین شدیم.

مدافع سرخپوشان ادامه داد: پرسپولیس بازی به بازی جلو می‌رود و هر بازی برای ما حکم یک فینال را دارد. دیدار‌هایی که پس از کرونا برگزار شده است را خیلی جدی گرفتیم تا با شاد کردن دل هواداران به زودی جشن قهرمانی برگزار کنیم.

کنعانی‌زادگان درباره حس خود نسبت به ماکت‌های هواداران روی صندلی ورزشگاه آزادی در روز بازی بازی پرسپولیس و شاهین، عنوان کرد: این ایده خیلی جالب بود و صدای خوبی هم در ورزشگاه پخش می‌شد که به نظر می‌رسید هواداران در ورزشگاه حضور دارند. لیدر‌های تیم برای اجرای نصب ماکت هواداران روی صندلی‌ها و طرح پوکر قهرمانی زحمت زیادی کشیدند و حدود ۳ تا ۴ روز برای اجرای این موضوع تلاش کردند. ما هم بردن شاهین را به همه هواداران تقدیم می‌کنیم.

مدافع پرسپولیس درباره اظهارات اخیر حجت نظری، عضو هیأت مدیره شورای شهر تهران و هیأت مدیره استقلال مبنی بر اینکه اگر تیمی در این شرایط کرونایی دنبال جام است، حاضریم این جام را از میدان منیریه تهیه کرده و هزینه اسنپ آن را هم پرداخت کنیم، خاطرنشان کرد: من این آقا را نمی‌شناسم و نمی‌دانم چه گفته است. دوست هم ندارم وارد حواشی شوم و درباره چنین اظهاراتی صحبت کنم.

وی تاکید کرد: به نظر من اینگونه صحبت کردن درست نیست و بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس جواب سایر افراد را داخل زمین می‌دهند. با حرف چیزی درست نمی‌شود بلکه با بازی کردن جواب حرف‌ها و افرادی که پشت پرسپولیس صحبت می‌کنند را می‌دهیم. نمی‌خواهیم جواب رقیبان را با حرف زدن بدهیم و همین کار‌ها که در زمین انجام می‌دهیم نشان می‌دهد پرسپولیس تیم پر قدرتی است.

وی درباره اینکه پرسپولیس در چه هفته‌ای می‌تواند قهرمانی خود را قطعی کند، تصریح کرد: تیم ما بازی به بازی جلو می‌رود. بحث قهرمانی جداست. با کیفیتی که داریم و بازی‌های خوبی که انجام می‌دهیم به قهرمانی هم می‌رسیم.

کنعانی‌زادگان درباره کرونایی شدن بازیکنان تیم‌های فولاد و استقلال، اظهار داشت: جدا از رقابتی که بین ما، استقلال، سپاهان و تیم‌های دیگر وجود دارد با بسیاری از بازیکنان این تیم‌ها رفیق هستیم و دوست نداریم برای دوستان‌مان چنین اتفاقی رخ دهد. اگر چنین اتفاقی رخ داده برای تک تک بچه‌ها آرزوی سلامتی می‌کنم چرا که آن‌ها هم خانواده و زن و بچه دارند. ان شالله زودتر خوب شوند و به زمین فوتبال برگردند.

کنعانی زادگان ادامه داد: از زمانی که گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس شده در ۷ بازی ۶ برد و یک مساوی کسب کرده ایم. در دور رفت هم صدرنشین رقابت‌ها شدیم. همین مسائل نشان می‌دهد بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس خیلی زحمت کشیده و مدام سعی و تلاش می‌کنند تا به قهرمانی برسیم. همه ما را به عنوان قهرمان می‌شناسند.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران درباره مصدومیت شجاع خلیل‌زاده در دیدار با شاهین گفت: لحظه مصدومیت شجاع دیدم مچ پای وی پیچید و خیلی ناراحت شدم. خلیل زاده یکی از بهترین مدافعان فوتبال ایران است و از بازی کردن در کنار شجاع و آقا سیدجلال لذت می‌برم. از حضور در کنار آن‌ها تجربه خوبی کسب می‌کنم.

وی افزود: روز گذشته هم شجاع کمی احساس درد می‌کرد، اما امیدوارم مشکل خاصی نداشته باشد. البته به نظر می‌رسد مصدومیت او سنگین نیست و می‌تواند در دیدار بعدی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی بازی کند. آرزو می‌کنم با رفع کامل مصدومیت خلیل‌زاده، بتوانیم وی را در کنار خود داشته باشیم.

کنعانی‌زادگان: پرسپولیسی‌ها جواب سایر افراد را داخل زمین می‌دهند

کنعانی‌زادگان درباره حضور کادر فنی تیم ملی ایران در ورزشگاه آزادی در زمان برگزاری دیدار پرسپولیس و ماشین‌سازی توضیح داد: خیلی خوشحالم که مربیان تیم ملی به ورزشگاه می‌آیند. اسکوچیچ هفته قبل هم برای تماشای بازی پرسپولیس مقابل پیکان به ورزشگاه آمد. در چنین حالتی انگیزه ما دو برابر می‌شود.

مدافع پرسپولیس ادامه داد: در این حالت می‌دانیم وقتی هواداران در ورزشگاه نیستند، دست کم مربیان تیم ملی به شکل ویژه‌ای با حضور در ورزشگاه بازی‌های ما را رصد می‌کنند. در این حالت تمام بازیکنان سعی می‌کنند کیفیت خود را به کادر فنی تیم ملی ثابت کنند.

وی افزود: به عنوان یک بازیکن ملی‌پوش خیلی خوشحالم دراگان اسکوچیچ به ورزشگاه می‌آید و بازی‌های لیگ برتر را می‌بیند. امیدوارم بتوانم روند خوبی که در لیگ برتر دارم در تیم ملی هم داشته باشم تا با این تیم به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود کنم.

کنعانی زادگان درباره موفقیت هم بازی‌هایش در تیم ملی در تیم‌های اروپایی گفت: برای تمام نفراتی که در فوتبال اروپا حضور دارند آرزوی موفقیت می‌کنم. از بچگی و تیم ملی نوجوانان با سردار آزمون هم تیمی بودم و این روند در تیم ملی جوانان امید و بزرگسال هم ادامه یافت. همیشه کنار سردار بوده‌ام و از اینکه وی با تیم خوبی مثل زنیت قهرمان لیگ روسیه شده، خوشحالم و به وی تبریک می‌گویم.

مدافع تیم ملی ایران ادامه داد: سردار رفیق بسیار نزدیک من است و از بچگی تمام رده‌های ملی را با هم بالا آمده‌ایم. امیدوارم همین روند رو به رشد را ادامه داده و در تیم‌های تاپ اروپایی بازی کند.

کنعانی‌زادگان با اشاره به عملکرد خوب مهدی طارمی در هفته‌های اخیر لیگ پرتغال توضیح داد: طارمی و سردار از بهترین مهاجمان آسیا هستند. شنیده‌ام تیم‌های بزرگی مثل پورتو و بنفیکا دنبال جذب طارمی هستند و امیدوارم وی و همچنین امیر عابدزاده که در هفته‌های اخیر لیگ پرتغال عملکرد خوبی داشته روز به روز موفق‌تر باشند.

وی درباره اینکه آیا خودش هم برای لژیونر شدن پیشنهادی دارد یا خیر، گفت: پیشنهاد که وجود دارد، اما اگر حقیقت را بخواهید، تمام فکر و تمرکز خود را برای پرسپولیس گذاشته‌ام تا در این ۸ بازی باقیمانده بهترین عملکرد را داشته باشم و بتوانیم قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی را کسب کنیم.

مدافع پرسپولیس ادامه داد: پس از اتمام بازی‌ها هم اولویت من، پرسپولیس است و سپس به تیم‌های خارجی فکر می‌کنم. اگر هم اتفاقی بیفتد باید باشگاه موافق انتقال من باشد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1399/04/16
آقای کنعانی زادگان، یک دوره از پرسپولیس دور شدند و دیدند که چقدر پرسپولیس در‌تمام وجوه زندگی ایشان تاثیر گذار هست.
و الان از ثانیه ثانیه پوشیدن لباس پرسپولیس، لذت می‌بره و قدرشو می دونه.
امیدوارم شاد و‌خرسند و سربلند باشی همیشه پسر دوست داشتنی جنوب
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1399/04/16
لنگ رو با وزیر چی بنظرت با وزیر راحت‌تر میشه بشناسینش.... اصلا با لنگ چی...
وزیر + لنگ __ پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1399/04/16
همه منظورت مسعود جان و پسرش هست دا آقای لش؟تو که می گفتی از بچگی استقلال ی بودی؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1399/04/16
عقده ایی جام ندیده
پاسخ ها
ایرانیم اصل واصیل
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
منظورت کیسه س یاتاسیون؟.
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1399/04/16
... فقط وفقط به فکرجام هستین
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1399/04/16
برو آفتاب پرست هنوز یادمون نرفته
-
15:15 - 1399/04/16
اره شماراست میگیت این ازاول فصل مشخص بودکه چرک پولیس قهرمانه اخه پلش اگه بابامسعودتون نبودمعلوم نبوالان کجابودیت
پاسخ ها
ا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
پماد و بمال همونجا ک میسوزه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
جووووووووون که چه حالی میده این سوزش مثلث تاس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
هروقت تونستن در اسیا قهرمان شدندبعدأ بیان حرف بزنند .تیم پاس که منحل شده یک قهرمانی در اسیا داره شما چی دارین
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1399/04/16
وزیر هم میدونست شما قهرمانید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج