میرلوحی: خرد جمعی با تندرو‌ها همراه نیست
۱۰۱۴۲۴۷
۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
۲۷۹۵ 
فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه خرد جمعی در مجلس با تندروها همراه نیست، گفت: اگر قرار باشد سال پیش رو که سال آخر دولت و سال اول مجلس یازدهم است، صرف نزاع‌های سیاسی شود عملا وقتی برای حل مشکلات مردم باقی نمی‌ماند.

ایرنا نوشت: فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه خرد جمعی در مجلس با تندروها همراه نیست، گفت: اگر قرار باشد سال پیش رو که سال آخر دولت و سال اول مجلس یازدهم است، صرف نزاع‌های سیاسی شود عملا وقتی برای حل مشکلات مردم باقی نمی‌ماند.

میرلوحی: 

خرد جمعی در مجلس با تندروها همراه نیست، اگر قرار باشد سال پیش رو که سال آخر دولت و سال اول مجلس یازدهم است، صرف نزاع‌های سیاسی شود عملا وقتی برای حل مشکلات مردم باقی نمی‌ماند.

در بسیاری از کشورها معمولا دولت و مجلس از یک حزب هستند و وقتی حزبی در انتخابات پیروز می‌شود، دولت هم از همان حزب انتخاب می‌شود و حتی در بسیاری از کشورها مثل انگلستان و هند اعضای دولت، عضو مجلس هم هستند.

من بعید می‌دانم عقل جمعی مجلس بخواهد شعارهای زمان تبلیغات و یا حرف‌هایی که قبلا در مقابله با دولت می‌زدند را بخواهند اکنون و در این شرایط پیگیری کنند.

اگر قرار باشد جریان اصولگرایی و پایداری ‌بگویند همه چیز ویران است و دولت مسئول آن است و از طرف دیگر ما هم بگوییم که همه چیز ویران است و شما مسئول آن هستید و در چنین وضعیتی، مردم خواهند گفت هر دو مقصر هستید و برخی حتی ممکن است بگویند هیچ کدام نمی‌توانید وضعیت را اصلاح کنید و نباید اجازه دهیم جامعه به چنین نتیجه‌ای برسد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:20
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1399/04/20
درست می فرمایید . اگر مجلس درهم باشد و تمام احزاب کرسی داشته باشند انحصار لعنتی بوجود نمی آید و چرخ مملکت راه می افتد .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج