فصل آینده هم تا نیم‌فصل تماشاگر ندارید
۱۰۱۴۴۵۳
۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۴
۶۰۳ 
از قرار معلوم، شرایط رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر با وضعیت کنونی تفاوت چندانی نخواهد داشت و به احتمال بسیار زیاد مسابقات بدون حضور تماشاگران آغاز می‌شود.

خبرورزشی: هنوز هیئت‌رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال تصمیم نهایی را پیرامون شرایط بزگزاری لیگ در فصل آینده اتخاذ نکرده‌اند ولی کاملاً مشخص است که با توجه به شرایط کنونی، مقامات فوتبال به تنهایی نمی‌توانند در مورد چنین موضوع مهمی تصمیم بگیرند، چون باز کردن درِ ورزشگاه‌ها می‌تواند زمینه برای شیوع مجدد کرونا را فراهم کند و بدون شک مقامات کشوری مخالف این قضیه خواهند بود.

در همین خصوص شنیدیم برخی از مدیران فدراسیون طی روز‌های گذشته در گفتگو با مسئولان باشگاه استقلال، به صورت خصوصی حتی به آن‌ها اعلام کرده‌اند با توجه به اوجگیری مجدد این بیماری در فصل پاییز، به احتمال بسیار زیاد لیگ آینده حداقل تا نیم‌فصل بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد و شکل آن دقیقاً به همین صورت است که هم‌اکنون انجام می‌شود. البته به احتمال زیاد در بسیاری از کشور‌های اروپایی هم همین قاعده رعایت خواهد شد. برای مثال، فدراسیون فوتبال ایتالیا رسماً اعلام کرده تمام مسابقات رسمی فوتبال در این کشور حداقل تا اواسط مهرماه بدون حضور تماشاگران انجام می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج