پژوهشگاه فضایی مرجع ثبت اختراعات نانو شد
۱۰۱۷۴۹۰
۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
۳۷۱۲
پژوهشگاه فضایی ایران مرجعیت داوری ثبت اختراعات در حوزه فناوری نانو را از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، کسب کرد.

خبرگزاری مهر: پژوهشگاه فضایی ایران مرجعیت داوری ثبت اختراعات در حوزه فناوری نانو را از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، کسب کرد.

هادی رضائی معاون پژوهش و فناوری این پژوهشگاه در این باره گفت: با تلاش محققان و پژوهشگران و پیگیری مستمر پژوهشگاه فضایی ایران، مرجعیت داوری ثبت اختراعات در حوزه‌های مختلف فناوری نانو از مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اخذ شد.

وی تشریح کرد: پیرو استعلام توانمندی‌های پژوهشکده سامانه‌های حمل و نقل فضایی پژوهشگاه فضایی ایران در حوزه فناوری نانو و رایزنی‌های انجام شده توسط اداره تجاری‌سازی پژوهشگاه با مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پژوهشگاه فضایی ایران موفق به کسب مرجعیت داوری ثبت اختراعات در حوزه فناوری نانو شد که این موضوع سبب افزایش مشارکت و نقش پژوهشگاه در تثبیت مالکیت فکری و همچنین به‌روزرسانی دانش پژوهشگران پژوهشگاه در این حوزه خواهد شد.

رضایی در خصوص توانمندی‌های پژوهشکده سامانه‌های حمل و نقل فضایی در حوزه نانو گفت: در این پژوهشکده فعالیت‌های زیادی در زمینه فناوری نانو انجام شده است که از آن جمله می‌توان به تولید کاتالیست تجزیه پراکسید هیدروژن، کاتالیست تجزیه هیدرازین، تولید انواع محصولات نانو ساختار و نانو الیاف‌، پوشش‌دهی و مهندسی سطح، نانو کامپوزیت و فناوری ایروژل اشاره کرد.

معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه فضایی ایران افزود: در سال‌جاری، پیگیری مرجعیت داوری در سایر حوزه‌های خاص علوم و فناوری‌، با مشارکت پژوهشگران پژوهشگاه فضایی ایران در دستور کار اداره تجاری‌سازی این معاونت قرار دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج