رونی کل فصل را از دست داد
۱۰۱۷۵۰
۲۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۶
۴۰۵۸ 
وین رونی مهاجم منچستر یونایتد نمی‌تواند این تیم را در ادامه فصل همراهی کند.مهاجم ملی‌پوش منچستریونایتد برای به خطر نیفتادن رویای حضور در جام جهانی و تشدید مصدومیت در ادامه فصل منچستر یونایتد را همراهی نخواهد کرد.
خبر گزاری ایسنا: وین رونی مهاجم منچستر یونایتد نمی‌تواند این تیم را در ادامه فصل همراهی کند.مهاجم ملی‌پوش منچستریونایتد برای به خطر نیفتادن رویای حضور در جام جهانی و تشدید مصدومیت در ادامه فصل منچستر یونایتد را همراهی نخواهد کرد.

رونی در جریان شکست منچستریونایتد در برابر بایرن مونیخ با کمک تزریقات بازی می‌کرد و حالا درد پای چپ او باعث شده است که وی یونایتد را در ادامه فصل همراهی نکند. یونایتد تنها پنج بار دیگر در این فصل به میدان می‌رود، پنج بازی‌ای که تنها برای حفظ آبروی یونایتد انجام می‌شود و انتظار می‌رود شیاطین سرخ با نتایجی بهتر فصل را به پایان برسانند.

اما رونی ظاهرا به دلیل ترس از دست دادن جام جهانی این تصمیم را گرفته است و یک منبع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد می گوید:" او قدرت خود را باز می‌یابد و به راحتی در جام جهانی بازی خواهد کرد. او در بازی با مونیخ به زور آمپول به میدان رفت و نتوانست بازی حقیقی خود را به نمایش بگذارد. اما او قطعا می‌تواند به جام جهانی برسد و برای انگلستان به میدان برود."

سه شیرها در تاریخ 30 می با پرو در ومبلی بازی می کنند و پس از آن ابتدا راهی میامی آمریکا و سپس ریو می شوند.


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج