دستگیری عوامل تجمع بهبهان
۱۰۱۷۶۴۶
۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۲
۵۰۰۴
فرمانده انتظامی خوزستان:
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: تمامی افراد محرک برای برپایی تجمع غیر قانونی و هنجارشکنانه بهبهان پس از شناسایی دستگیر شدند.

ایرنا: فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: تمامی افراد محرک برای برپایی تجمع غیر قانونی و هنجارشکنانه بهبهان پس از شناسایی دستگیر شدند.

سردار حیدر عباس زاده یکشنبه شب اظهار داشت:پنجشنبه شب گذشته تعداد معدودی از شهروندان بهبهانی به بهانه گرانی در میدان بانک ملی این شهرستان تجمع کرده و اقدام به شعارهای ساختار شکنانه کردند.

وی گفت: خوشبختانه با حضور به موقع پلیس، نیروهای امنیتی و بسیج و نیز مردم با بصیرت بهبهان در کمترین زمان ممکن این تجمع برچیده شد و افراد متفرق شدند و هیچگونه خسارت مالی و جانی در این تجمع به وجود نیامد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان افزود: جمعه شب گذشته هم جمع زیادی از مردم بهبهان در یک اقدام خودجوش در محکومیت این تجمع ساختارشکنانه راهپیمایی کرده و خواستار برخورد با این افراد شدند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه در همان شب آرامش به شهر بهبهان برگشت و نیروهای پلیس اوضاع را تحت کنترل گرفتند و هیچگونه مشکلی در حال حاضر در این شهرستان وجود ندارد.

سردار عباس زاده گفت: حمایت گروهک‌های تاریخ مصرف گذشته از اجتماعات اعتراضی نوعی استیصال و درماندگی آنهاست به طوریکه اجتماع چند نفره و معدود پنجشنبه شب بهبهان را به خود ارتباط دادندو این نشانه حقارت و بدبختی آنهاست.

وی گفت: مردم با بصیرت استان خوزستان ضمن گلایمندی از وضعیت بازار و افزایش قیمت‌ها هیچگاه بر سر نظام با کسی تعارف نمی کنند و جانفشانی‌های آنان در هشت سال دفاع مقدس این موضوع را اثبات کرده است به همین دلیل هم خودشان جواب اغتشاشگران را خواهند داد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1399/04/30
مردم اعتراض دارن چیکار کنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج